Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (53/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28700. Elküldve: 2012-01-22 12:50:22,

MinDigTv

[30476.]

A következő helyeken találsz hozzá szoftot:
http://www.elektrodoki.hu/index.php?a=keszulekinfok
http://wayteq.eu/hu/node/438



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28705] [előzmény: (28698) agy, 2012-01-22 12:04:06]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28699. Elküldve: 2012-01-22 12:44:07,

MinDigTv

[30477.]

Szia.

Szoftver ügyben sajnos nem tudok Neked segíteni, de addig is érdemes egy gyári visszaállítást csinálni a gépen.
[előzmény: (28698) agy, 2012-01-22 12:04:06]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
28698. Elküldve: 2012-01-22 12:04:06,

MinDigTv

[30478.]

Sziasztok!
A wayteq HD90Cx-es beltérimen még a gyári soft van. Egyre sűrűbben fagyogat. Melyik softot érdemes rá feltenni, ami a hibát kiküszöböli, illetve ha a távval kikapcsolom az időt nem mutatja hanem újra indul.
üdv


@gy
[válaszok erre: #28699 #28700]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dynamictrance



Tagság: 2009-12-20 18:28:11
Tagszám: #80827
Hozzászólások: 386
28697. Elküldve: 2012-01-22 10:24:55,

MinDigTv

[30479.]

nézz bele a ts állományba, ha G-vel kezdődik, és ez 188 bájtonként ismétlődik, akkor az ts
ha négy bájt (időkód) van a G előtt és ez 192 bájtonként ismétlődik (ekkora a csomagméret), akkor az m2ts.
az ilyen vevőknél a szeleteket binárisan össze kell másolni
windows/dos alatt a copy parancs /b kapcsolójával: copy /b 01.ts + 02.ts + 03.ts = kimenet.m2ts
unix/linux alatt: cat 01.ts 02.ts 03.ts >kimenet.m2ts
persze ha a kimeneted nagyobb, mint 4 GB, akkor ne FAT32-es fájlrendszeren dolgozz.


"I Am We. We Are You."
[válaszok erre: #28701] [előzmény: (28691) nfsu17, 2012-01-19 21:31:18]
Törzstag
dynamictrance adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buster76



Tagság: 2007-12-17 19:26:25
Tagszám: #53012
Hozzászólások: 103
28696. Elküldve: 2012-01-21 09:27:04,

MinDigTv

[30480.]

Menü - Öndiagnosztika -Jelinformáció . Itt tudod megnézni a jelszintet . Stabil vételhez 70 % feletti jelerősség szükséges . Nézd meg mindkét muxon a jelerősséget . Az antenna kábelezése ne legyen egy-két évnél régebbi , az antenna legyen pontosan beállítva . Ha így is kockásodik néha - jó jelszint ellenére - nézd meg a frekvenciatáblázatban , lehetséges hogy több adó ad ugyanazon a frekvencián , ilyenkor a közelebbi adótornyot célozd be .
[előzmény: (28695) lakcsi, 2012-01-21 08:23:22]
Haladó
buster76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lakcsi



Tagság: 2009-01-09 21:22:28
Tagszám: #69001
Hozzászólások: 205
28695. Elküldve: 2012-01-21 08:23:22,

MinDigTv

[30481.]

Üdv!
Egy havernak gonjai adódtak az új Samsung tv-vel.Az van hogy kockásodik a kép a mindig tv-s adókon (kivéve az élő sport műsorokat).Az antenna hibája lehet?Kb 8 éves az antennája-ez alkalmas a mindig tv vételére 100%-ban vagy be kell neki ruháznia egy újabbra?
[válaszok erre: #28696]
Haladó
lakcsi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
28694. Elküldve: 2012-01-20 10:20:25,

MinDigTv

[30482.]

Még VLC-vel játszd le azért, az elég jól kezeli a digitális adásokat. Ha azzal sem jó, akkor valóban nem jó.
Akkor viszont a box cicózik, mert nekem ezzel a módszerrel szépen működik és nem csak egyszer próbáltam ki.
[előzmény: (28692) dvb, 2012-01-19 21:53:46]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djczefre



Tagság: 2008-12-27 21:15:13
Tagszám: #67992
Hozzászólások: 917
28693. Elküldve: 2012-01-19 22:19:20,

MinDigTv

[30483.]

Komolyabb keszulekek felveszik szepen a musort egybe, szerintem ez nem er annyi erofeszitest hogy osszerakd ezeket minden egyes alkalommal. Ha ennyire eletbe vago es rendszeres felvetelezesrol van szo szerintem fektess be egy komolyabb keszulekbe.
Egyet azert probalj ki hasznald a time shiftet es teszteld le mennyi helyet foglal el a fimed. Ez egy tipp. Szoval ha van, akkor ,,,szunet,, es egy perc utan kezd el nezni a filmet vagy barmit (akar elejtol majdnem a vegeig is hagyhatnad a szuneten) Es ha vege a filmnek kb akkor huzd ki a usb ceruzat a keszulekbol Elotte ne alisd le kesleltetest), nezd meg mit tartalmaz a ceruza , es ha ott van a nagy meretu file egyben barmijen vegzodessel , nevezd at Film_nev.mpg vagy .ts re es egy Vlc vagy Km player le kellene jatsza. Optiboxal ki probaltam regbben es mukodott, csak volt hogy 20 mp-re indult el a kep a lejatszoban.
Sok sikert.
Törzstag
djczefre adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dvb



Tagság: 2009-10-15 18:33:12
Tagszám: #78663
Hozzászólások: 129
28692. Elküldve: 2012-01-19 21:53:46,

MinDigTv

[30484.]

igen, 000.ts es 001.ts neven vesz fel.

kiprobaltam tsdoctort, es ugyanaz a helyzet, egy pillanatra szetesik a kep :/
[válaszok erre: #28694] [előzmény: (28691) nfsu17, 2012-01-19 21:31:18]
Haladó
dvb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
28691. Elküldve: 2012-01-19 21:31:18,

MinDigTv

[30485.]

Nem tudom, hogy nevezi el a géped a felvételt darabolásnál, de így nálam jó a kimenet:
000.ts
001.ts
002.ts

A 000.ts-t megnyitod a tsdoctorral. Ekkor feltesz egy kérdést, amire IGENt nyomsz. Majd kimented a már teljes hosszúságú anyagot.
[válaszok erre: #28692 #28697] [előzmény: (28690) dvb, 2012-01-19 21:25:23]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dvb



Tagság: 2009-10-15 18:33:12
Tagszám: #78663
Hozzászólások: 129
28690. Elküldve: 2012-01-19 21:25:23,

MinDigTv

[30486.]

holnap kiprobalom, bar sok remenyt nem fuzok hozza. (ts formatummal van dolgom)

egyebkent errol beszelek, igy esik szet a kep osszefuzesi pontnal:

m1.png

[válaszok erre: #28691] [előzmény: (28689) nfsu17, 2012-01-19 20:47:54]
Haladó
dvb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
28689. Elküldve: 2012-01-19 20:47:54,

MinDigTv

[30487.]

TSDoctor?
De ez csak .ts-t eszik meg, ha jól rémlik.
[válaszok erre: #28690] [előzmény: (28688) dvb, 2012-01-19 20:29:40]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dvb



Tagság: 2009-10-15 18:33:12
Tagszám: #78663
Hozzászólások: 129
28688. Elküldve: 2012-01-19 20:29:40,

MinDigTv

[30488.]

eddig smartcutterrel, es tsmuxerrel, TC-el, probaltam, szinte ugyanolyan eredmennyel.
mutatnek kepet, de a forrasfajlt delutan letoroltem, de gondolom erted, hogy mirol beszelek :)
esetleg van valami tipp, hogy milyen programmal kellene osszefuznom?

[válaszok erre: #28689] [előzmény: (28684) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-19 19:38:55]
Haladó
dvb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dvb



Tagság: 2009-10-15 18:33:12
Tagszám: #78663
Hozzászólások: 129
28687. Elküldve: 2012-01-19 20:26:36,

MinDigTv

[30489.]

hmm, ennek nem orulok.
mint emlitettem, 4 GB-as pendrive-om van, ha jol ertem amit mondasz, ez akkor sem fog valtozni, ha esetleg beruhazok egy 16 GB-os eszkozre?
[előzmény: (28681) Tévészerelő, 2012-01-19 19:15:18]
Haladó
dvb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
28686. Elküldve: 2012-01-19 20:19:55,

MinDigTv

[30490.]

Az egy rétegű DVD, ha teljesen tele van, nem fér rá a 4Gbyte-os limitre; kb. 5%-kal nagyobb. (Ez a hexa--decimális konverzió miat tvan)

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (28681) Tévészerelő, 2012-01-19 19:15:18]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


arpad2



Tagság: 2011-03-27 20:31:12
Tagszám: #92928
Hozzászólások: 33
28685. Elküldve: 2012-01-19 19:59:41,

MinDigTv

[30491.]

Én az Euronewst naponta nézem a a közszolgálatikat meg pl. alig. Nyílván nem független, olyan nincs, nem ismerem a tulajdonosi hátteret, de valószínűleg nem Fidesz közeli cég.
[előzmény: (28677) Kardos Attila, 2012-01-19 17:20:22]
Zöldfülű
arpad2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28684. Elküldve: 2012-01-19 19:38:55,

MinDigTv

[30492.]

Milyen módszert használsz, amikor az összefűzési pontnál csúnyán bekockásodik a videó 1-2 másodpercre?
[válaszok erre: #28688] [előzmény: (28674) dvb, 2012-01-19 15:43:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
28683. Elküldve: 2012-01-19 19:35:32,

MinDigTv

[30493.]

Idézet:
Legalábbis, amiről én tudok.



Nem mindegyik 1-nél darabol. Maradjunk ennyiben. icon21.gif
[előzmény: (28681) Tévészerelő, 2012-01-19 19:15:18]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
28682. Elküldve: 2012-01-19 19:23:20,

MinDigTv

[30494.]

Dreambox egyben vesz fel neked akárhány gigát, igaz Ext3 partíción dolgozik - és hálózati megosztásban is eléred.
[előzmény: (28681) Tévészerelő, 2012-01-19 19:15:18]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
28681. Elküldve: 2012-01-19 19:15:18,

MinDigTv

[30495.]

Ezen nem tudsz változtatni, más típusú készülékek is 1 GB méretben darabolják a fájlokat. Legalábbis, amiről én tudok. A pendrive-okat FAT32-re formázva árusítják, mert az mindenféle számítógépen (MAC, Linux, Windows) vásárlás után kapásból használható. FAT32-n a maximális fájlméret 4 GB, tehát ez nem lenne akadály.

A DVD-szabvány szerint a *.vob fájlok mérete is 1 GB-ban van limitálva, ennek oka állítólag, hogy a régebbi operációs rendszerek (Windows 95) ennél nagyobbat nem kezelnek. De manapság már ez sem játszik.

____________________________
Nomen est omen.
[válaszok erre: #28682 #28683 #28686 #28687] [előzmény: (28671) dvb, 2012-01-19 12:35:16]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28680. Elküldve: 2012-01-19 18:46:00,

MinDigTv

[30496.]

Szia.

Független ?
Létezik egyáltalán olyan ?

Egyébként rendben volna a dolog, ha lenne még másik, kb. 15-18 szabadon fogható csatorna, de így ...


[előzmény: (28679) KWP, 2012-01-19 18:09:27]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
28679. Elküldve: 2012-01-19 18:09:27,

MinDigTv

[30497.]

Én szoktam nézni. Abszolút nincs azzal baj, hogy van egy olyan független hírcsatorna, ami akár a tanyán is fogható, mégis minőségi híreket közöl.
[válaszok erre: #28680] [előzmény: (28678) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-19 17:37:24]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28678. Elküldve: 2012-01-19 17:37:24,

MinDigTv

[30498.]

"Csak" francia, német, osztrák, svájci, olasz. Némi kulturális érték nem ártana. Nem vagyok az Euronwes ellen, de kíváncsi lennék egy közvélemény kutatásra. Ha a Mindig Tv nézők egy százaléka naponta 30 percet nézi, akkor rendben van, de egyébként csak helykitöltő, sávszélesség fogyasztó.
[válaszok erre: #28679] [előzmény: (28677) Kardos Attila, 2012-01-19 17:20:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
28677. Elküldve: 2012-01-19 17:20:22,

MinDigTv

[30499.]

Miért is?
Egyik se páneurópai adó...
Az Euronews az...

(Anno még az MTV is küldött be híreket, aztán ez elkopott...)

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #28678 #28685] [előzmény: (28676) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-19 17:18:28]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28676. Elküldve: 2012-01-19 17:18:28,

MinDigTv

[30500.]

Bármire lehet példát felhozni. Ilyen indokokkal az Arte, 3Sat vagy a ZDF Kultur csatornákat is be lehetne tenni.
[válaszok erre: #28677] [előzmény: (28675) Kardos Attila, 2012-01-19 16:06:55]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010966062545776 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail