Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499756/19 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (74/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
28600. Elküldve: 2012-01-16 10:47:39,

MinDigTv

[30576.]

Valaki magyarázza már el nekem, mi ez a nagy ÁSZF-várás?
[válaszok erre: #28601] [előzmény: (28597) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-16 10:01:02]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28599. Elküldve: 2012-01-16 10:04:28,

MinDigTv

[30577.]

Akkor nem tudom mi zavarja a vételt........
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
28598. Elküldve: 2012-01-16 10:02:22,

MinDigTv

[30578.]

Megkérdeztem az egyik kollégámat, aki szintén a szegedi adót veszi. Nála sincs semmilyen gond a vétellel.
[előzmény: (28594) cs-robert, 2012-01-16 09:43:58]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28597. Elküldve: 2012-01-16 10:01:02,

MinDigTv

[30579.]

Ászf???
[válaszok erre: #28600]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28596. Elküldve: 2012-01-16 09:52:25,

MinDigTv

[30580.]

ezt is meg tudom érteni, még az is lehet, hogy februárra cserélünk.
bár az átlagos visszajelzés ez: "minden egyes alkalommal látom, elmosolyodom rajta, nem lehet megunni."

de nem ülünk a babérjainkon, dolgozunk az idei éves kampányokon is.
[válaszok erre: #28606] [előzmény: (28593) robertut, 2012-01-16 09:43:11]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
28595. Elküldve: 2012-01-16 09:47:53,

MinDigTv

[30581.]

A Klapka reklámok kifejezetten sz*rok, de az emberek megjegyzik őket, és beszélnek róluk.
...és ugye ez a reklám célja! ;)

A Mindig-es reklámok meg öteltesek, de ha sokan azért is beszélnek róla, mert nem tetszik nekik...
...és ugye ez a reklám célja! ;)
[előzmény: (28592) part_wish, 2012-01-16 09:17:40]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
28594. Elküldve: 2012-01-16 09:43:58,

MinDigTv

[30582.]

Nálam semmi gond nincs a szegedi adóval, nem kockásodik. Anyukámnál sincs gond. Pedig ősszel nála nem jött a 65-ös csatorna. De antennacsere után most már nála sincs gond. Ő sem panaszkodott nekem, hogy mostanában akadozna.
[válaszok erre: #28598] [előzmény: (28568) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-14 12:48:17]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
28593. Elküldve: 2012-01-16 09:43:11,

MinDigTv

[30583.]

Igen csak ez már a jóból is meg árt a sok kategória. Olyan gyakran és hangosan nyomják, hogy már az embernek csömöre van tőle.
[válaszok erre: #28596]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28592. Elküldve: 2012-01-16 09:17:40,

MinDigTv

[30584.]

Rudolf Péteres kampány eddigi díjai:
- Arany Effie szolgáltatás kategóriában: ez reklámhatékonysági díj elsősorban
- Kreatív magazin szavazása: az év kampánya

egyébként itt a video:
http://www.youtube.com/watch?v=JGxeQG13ZoQ

akár ki is fejezheted nemtetszésedet, eddig 329 regisztrált youtube felhasználónak tetszett, 2-nek nem. el tudom fogadni és nincs ezzel semmi gond, ha te is az utóbbi kategóriába tartozol.

fentiektől függetlenül az AH nem a díjakra és nem arra megy rá, hogy szimplán vicces szpotot forgasson.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-01-16 09:23:21]
[válaszok erre: #28595 #28624] [előzmény: (28589) szemil, 2012-01-15 23:30:35]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28591. Elküldve: 2012-01-16 09:15:46,

MinDigTv

[30585.]

A MinDiges reklám a kedvenc, szerintem nagyon jól sikerült. Már évek teltek el azóta, hogy igazán megtetszen egy reklám, de a MinDiges (Rudolf Péter) ezt el tudta érni!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (28586) mlaszlo, 2012-01-15 17:16:15]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28590. Elküldve: 2012-01-16 09:04:15,

MinDigTv

[30586.]

Ha DXVA-s videókártyát veszel, akkor a processzor és memória nagyjából mindegy is, persze ne PII és 128M RAM legyen :)

Nándi
[előzmény: (28555) Robertooo, 2012-01-13 17:11:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28589. Elküldve: 2012-01-15 23:30:35,

MinDigTv

[30587.]

Ezzel tisztában vagyok,de.vannak jópofa reklámok és jó reklámok is amelyek eljutnak hozzám és el se kapcsolok.Az említett reklámok nálam a bugyuta kategóriába tartoznak,de biztos valakit megérint és rendeli a szolgáltatást.D
[válaszok erre: #28592] [előzmény: (28586) mlaszlo, 2012-01-15 17:16:15]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28588. Elküldve: 2012-01-15 18:26:24,

MinDigTv

[30588.]

Szia.

Például a Columbia T-HD 2500 CX készüléket, az ára most 14900 Forint.
http://www.betacom.hu/mindig-tv-vevo/columbia-t-hd-2500-cx-plus-pvr-foldi-digitalis-mindig-tv-vevo.html
[előzmény: (28587) dvb, 2012-01-15 18:18:10]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dvb



Tagság: 2009-10-15 18:33:12
Tagszám: #78663
Hozzászólások: 129
28587. Elküldve: 2012-01-15 18:18:10,

MinDigTv

[30589.]

Sziasztok!

Tervezek venni egy mindig TV vevot, kb. 15 es 20 ezer forint kozott. Ti melyik markat/esetleg keszuleket ajanlanatok?

Mivel szeretnek a kesobbiekben rogziteni is a vevovel, egy 4GB-os pendrivera kb hany perc fer el? Mondjuk HD adas eseteben?
[válaszok erre: #28588 #28620]
Haladó
dvb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28586. Elküldve: 2012-01-15 17:16:15,

MinDigTv

[30590.]

A reklámnak nem is kimondottan az a célja, hogy megkedveld az adott terméket és megismerd, hanem hogy felhívja a figyelmet, felkeltse az érdeklődést. Ezt a célt szerintem a Mindig TV és a UPC reklám is eléri.
[válaszok erre: #28589 #28591] [előzmény: (28583) szemil, 2012-01-15 15:38:23]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


str8



Tagság: 2009-12-23 14:57:10
Tagszám: #80900
Hozzászólások: 419
28585. Elküldve: 2012-01-15 15:52:02,

MinDigTv

[30591.]

A Dorcel itt nincsen (a kab-hegyit nézem), úgyhogy ez tutira a Private Spice.
[előzmény: (28584) Ladislo73, 2012-01-15 15:45:28]
Törzstag
str8 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28584. Elküldve: 2012-01-15 15:45:28,

MinDigTv

[30592.]

Nem a Private Spice volt olyan hanem a Dorcel tv.
[válaszok erre: #28585] [előzmény: (28581) str8, 2012-01-15 00:05:23]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28583. Elküldve: 2012-01-15 15:38:23,

MinDigTv

[30593.]

Mert ez ma a sikk bizonyos marketingeseknél.Lásd upc reklám.Förtelem.
[válaszok erre: #28586] [előzmény: (28582) masodikmusor, 2012-01-15 15:04:17]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
28582. Elküldve: 2012-01-15 15:04:17,

MinDigTv

[30594.]

Miért kell ilyen bugyuta, gyerekes reklámmal reklámozni a minDig tv-t?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #28583]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


str8



Tagság: 2009-12-23 14:57:10
Tagszám: #80900
Hozzászólások: 419
28581. Elküldve: 2012-01-15 00:05:23,

MinDigTv

[30595.]

A private spice-on meg hiányzik a kapcsolójel. (16:9es a műsor, de 4:3ban van sugározva)
[válaszok erre: #28584]
Törzstag
str8 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
28580. Elküldve: 2012-01-14 21:39:39,

MinDigTv

[30596.]

Most már tényleg kezd idegesítő lenni ez az ordibálós Mindigtévé reklám az M1-en ("ááááá tedd a kezed a tévére"). Jó poén volt ez elején de most már a csapból is ez folyik.

A reklám szpot kezd ellen-hatásos lenni.

Ideje lecserélni...
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csacati



Tagság: 2008-08-05 10:28:02
Tagszám: #62208
Hozzászólások: 31
28579. Elküldve: 2012-01-14 21:07:39,

MinDigTv

[30597.]

Felraktam, nem sok változást tapasztaltam.

Időzóna beállítás változott, meg mintha gyorsabb lenne egy kicsivel.

[előzmény: (28577) blackpanther, 2012-01-14 20:00:54]
Zöldfülű
Csacati adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sneider



Tagság: 2008-03-29 21:40:54
Tagszám: #57681
Hozzászólások: 470
28578. Elküldve: 2012-01-14 20:24:14,

MinDigTv

[30598.]

Nálam hibátlanul megy minden/Üllésen/100% jelerősség.
[előzmény: (28576) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-14 19:46:49]
Törzstag
Sneider adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blackpanther



Tagság: 2002-11-16 00:00:00
Tagszám: #439
Hozzászólások: 246
28577. Elküldve: 2012-01-14 20:00:54,

MinDigTv

[30599.]

WayteQ HD-95CX új firmware! ("wayteq_hd95cx_V5.abs")

http://wayteq.eu/hu/node/474
[válaszok erre: #28579]
Haladó
blackpanther adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28576. Elküldve: 2012-01-14 19:46:49,

MinDigTv

[30600.]

???
[válaszok erre: #28578]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099179744720459 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail