Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499754/17 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (90/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
28575. Elküldve: 2012-01-14 17:32:47,

MinDigTv

[30601.]

Köszi!! icon50.gif

@gy
[előzmény: (28574) attila.scourgeofgod, 2012-01-14 17:30:49]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28574. Elküldve: 2012-01-14 17:30:49,

MinDigTv

[30602.]

Itt vannak, bár nem tudom, mennyire frissek: http://www.elektrodoki.hu/index.php?a=keszulekinfok



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28575] [előzmény: (28573) agy, 2012-01-14 17:26:50]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
28573. Elküldve: 2012-01-14 17:26:50,

MinDigTv

[30603.]

Sziasztok!
Korábban az elektrodoki oldalán fenn voltak
a friss szoftverek a wayteq90-hez, az új honlapon nem találom( vagy én vagyok béna?)
Másik , Soprontól 30 km-re tökéletes rálátással külső Hirschmannal( külön erősítővel is) szakadozik, kockásodik az M1
Köszi a segítséget icon2.gif

@gy
[válaszok erre: #28574 #28768]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28572. Elküldve: 2012-01-14 17:08:57,

MinDigTv

[30604.]

Gyanús volt az ára, ezért inkább utánanéztem...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28571) joenet, 2012-01-14 16:38:49]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joenet



Tagság: 2008-08-08 16:29:53
Tagszám: #62353
Hozzászólások: 358
28571. Elküldve: 2012-01-14 16:38:49,

MinDigTv

[30605.]

Hú, basszus, köszönöm, hogy szóltál. Nézhettük volna a képet hang nélkül...
[válaszok erre: #28572] [előzmény: (28570) attila.scourgeofgod, 2012-01-14 15:50:11]
Törzstag
joenet adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28570. Elküldve: 2012-01-14 15:50:11,

MinDigTv

[30606.]

A készülék leírása szerint csak MPEG-1(layer1&2) audio-t tud, MinDig TV-hez pedig szükséges a MPEG-4/HE-AAC, ezért nem javaslom a megvételét.
http://www.clintdigital.com/images/Billeder/Produkter/DT1/manual%20clint%20dt1%20uk.pdf



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28571] [előzmény: (28569) joenet, 2012-01-14 14:44:25]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joenet



Tagság: 2008-08-08 16:29:53
Tagszám: #62353
Hozzászólások: 358
28569. Elküldve: 2012-01-14 14:44:25,

MinDigTv

[30607.]

Minél olcsóbb DVB-T FTA vevőt keresek. Első körben ezt találtam: http://www.okostelefon-navigacio.hu/multimedia/set-top-box/clint-dt-1-dvb-t-set-top-box-fekete.html
(A leírás szerint még NTFS meghajtóról is játszik le videót, bár felvenni nem tud.)

Ha bárkinek van tapasztalata erről az STB-ról, az kérem, hogy ossza meg velem! Köszönöm!
Esetleg, ha tudtok egy kicsivel jobbat, nem sokkal drágábban, akkor arról is várom az infókat!
[válaszok erre: #28570]
Törzstag
joenet adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28568. Elküldve: 2012-01-14 12:48:17,

MinDigTv

[30608.]

Szegeden mind a 3 csatorna akadozik!!!!!!!!! (22,60,65.) Pár hete kezdődött!!! Addig jó volt!!! Most van,hogy minden percben akad, kockás!!!
[válaszok erre: #28594]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
28567. Elküldve: 2012-01-14 12:30:00,

MinDigTv

[30609.]

A 22-es csatornán fele akkora a teljesítményű a sugárzás mint a felső csatornákon. Ráadásul a szélesávú antennáknak az alsó frekvenciákon kisebb a nyeresége.
Itt Pest környékén is akadozik nálam a 38-as pedig kétszer akkora a teljesítményű a sugárzás.
Egedi
[előzmény: (28566) satfanatic, 2012-01-14 10:53:21]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


satfanatic



Tagság: 2007-06-05 21:56:49
Tagszám: #45751
Hozzászólások: 40
28566. Elküldve: 2012-01-14 10:53:21,

MinDigTv

[30610.]

Sajnos ezt meg tudom erősíteni, és érdekes, hogy inkább az alacsonyabb frekvenciájú MUX-on jelentkezik.

Műholdvevő.lap.hu
[válaszok erre: #28567] [előzmény: (28565) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-14 08:45:46]
Zöldfülű
satfanatic adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28565. Elküldve: 2012-01-14 08:45:46,

MinDigTv

[30611.]

Szegeden az utobbi időben nagyon sűrűn akad a kép ès van, hogy kockás!!! Nem csak nálam! Nem zavarhatja valami a sugárzást? Vagy mi lehet a gond???
[válaszok erre: #28566]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28564. Elküldve: 2012-01-13 19:23:18,

MinDigTv

[30612.]

Nem............
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28563. Elküldve: 2012-01-13 19:18:51,

MinDigTv

[30613.]

part_wish ;)



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28561) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 19:08:50]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28562. Elküldve: 2012-01-13 19:11:58,

MinDigTv

[30614.]

Emiatt nem fogsz aludni?
[előzmény: (28561) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 19:08:50]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28561. Elküldve: 2012-01-13 19:08:50,

MinDigTv

[30615.]

Valaki tud valamit az aszf. változásokról???
[válaszok erre: #28562 #28563] [előzmény: (28560) K78, 2012-01-13 18:45:08]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28560. Elküldve: 2012-01-13 18:45:08,

MinDigTv

[30616.]

Mi lesz benne, ami ennyire fontos?
[válaszok erre: #28561] [előzmény: (28559) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 18:16:04]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28559. Elküldve: 2012-01-13 18:16:04,

MinDigTv

[30617.]

Na mi a helyzet az "aszf"-el???
[válaszok erre: #28560]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28558. Elküldve: 2012-01-13 17:45:40,

MinDigTv

[30618.]

Köszi icon50.gif
[előzmény: (28557) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 17:44:26]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28557. Elküldve: 2012-01-13 17:44:26,

MinDigTv

[30619.]

Egy ilyen géppel biztosan megy:

( Itt a videokártya a gyenge pont. Pü-t kaptál ... )

Csatolt kép - 15699517.pic

15699517.pic

[válaszok erre: #28558] [előzmény: (28555) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 17:11:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28556. Elküldve: 2012-01-13 17:42:25,

MinDigTv

[30620.]

Elég a hétfő hiszen január 31 napos.
[előzmény: (28550) K78, 2012-01-13 10:41:22]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28555. Elküldve: 2012-01-13 17:11:56,

MinDigTv

[30621.]

De csak van egy proci érték / memória ami kb már jó lehet. Vegyünk egy átlagos videokártyát. Lejátszani letudom dvb-t vevőn is akár, csak a felesleget kellene levágni.
[válaszok erre: #28557 #28590] [előzmény: (28554) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 17:08:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28554. Elküldve: 2012-01-13 17:08:05,

MinDigTv

[30622.]

Sok mindentől függ:

Processzor/Memória/Winchester/Videokártya teljesítménye.

+ Lejátszó program gépigénye.

Sokkal jobb megoldás egy cél hardver, azaz egy asztali média lejátszó, amivel a tévén és rengeteg pluszszolgáltatással nézheted az anyagokat.
[válaszok erre: #28555] [előzmény: (28553) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 16:59:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28553. Elküldve: 2012-01-13 16:59:00,

MinDigTv

[30623.]

Azt meg tudja valaki mondani, hogy HD adóról felvett ts fájl lejátszásához és vágásához minimum mekkora teljesítményű pc kell? Mármint hogy ne szaggasson a kép?
[válaszok erre: #28554]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28552. Elküldve: 2012-01-13 11:48:23,

MinDigTv

[30624.]

A módosulást, de azt 30 nappal előtte kell bejelenteni...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28551) Lowy, 2012-01-13 11:44:55]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
28551. Elküldve: 2012-01-13 11:44:55,

MinDigTv

[30625.]

Február 15-re ígérték, nem januárra.
[válaszok erre: #28552] [előzmény: (28550) K78, 2012-01-13 10:41:22]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011282920837402 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail