MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
agy Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842
28575. Elküldve: 2012-01-14 17:32:47, MinDigTv
[30601.]
Köszi!!
@gy
[előzmény : (28574) attila.scourgeofgod, 2012-01-14 17:30:49]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
agy Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842
28573. Elküldve: 2012-01-14 17:26:50, MinDigTv
[30603.]
Sziasztok!
Korábban az elektrodoki oldalán fenn voltak
a friss szoftverek a wayteq90-hez, az új honlapon nem találom( vagy én vagyok béna?)
Másik , Soprontól 30 km-re tökéletes rálátással külső Hirschmannal( külön erősítővel is) szakadozik, kockásodik az M1
Köszi a segítséget
@gy
[válaszok erre: #28574 #28768 ]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
joenet Tagság: 2008-08-08 16:29:53 Tagszám: #62353 Hozzászólások: 358
28571. Elküldve: 2012-01-14 16:38:49, MinDigTv
[30605.]
Hú, basszus, köszönöm, hogy szóltál. Nézhettük volna a képet hang nélkül...
[válaszok erre: #28572 ]
[előzmény : (28570) attila.scourgeofgod, 2012-01-14 15:50:11]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
joenet Tagság: 2008-08-08 16:29:53 Tagszám: #62353 Hozzászólások: 358
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
28568. Elküldve: 2012-01-14 12:48:17, MinDigTv
[30608.]
Szegeden mind a 3 csatorna akadozik!!!!!!!!! (22,60,65.) Pár hete kezdődött!!! Addig jó volt!!! Most van,hogy minden percben akad, kockás!!!
[válaszok erre: #28594 ]
egedi Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
28567. Elküldve: 2012-01-14 12:30:00, MinDigTv
[30609.]
A 22-es csatornán fele akkora a teljesítményű a sugárzás mint a felső csatornákon. Ráadásul a szélesávú antennáknak az alsó frekvenciákon kisebb a nyeresége.
Itt Pest környékén is akadozik nálam a 38-as pedig kétszer akkora a teljesítményű a sugárzás.
Egedi
[előzmény : (28566) satfanatic, 2012-01-14 10:53:21]
Kiváló dolgozó
satfanatic Tagság: 2007-06-05 21:56:49 Tagszám: #45751 Hozzászólások: 40
28566. Elküldve: 2012-01-14 10:53:21, MinDigTv
[30610.]
Sajnos ezt meg tudom erősíteni, és érdekes, hogy inkább az alacsonyabb frekvenciájú MUX-on jelentkezik.
Műholdvevő.lap.hu
[válaszok erre: #28567 ]
[előzmény : (28565) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-14 08:45:46]
Zöldfülű
Leíratkozott felhasználó
28565. Elküldve: 2012-01-14 08:45:46, MinDigTv
[30611.]
Szegeden az utobbi időben nagyon sűrűn akad a kép ès van, hogy kockás!!! Nem csak nálam! Nem zavarhatja valami a sugárzást? Vagy mi lehet a gond???
[válaszok erre: #28566 ]
Leíratkozott felhasználó
28564. Elküldve: 2012-01-13 19:23:18, MinDigTv
[30612.]
Nem............
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
szemil Tagság: 2009-03-16 18:54:48 Tagszám: #71868 Hozzászólások: 872
28562. Elküldve: 2012-01-13 19:11:58, MinDigTv
[30614.]
Emiatt nem fogsz aludni?
[előzmény : (28561) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 19:08:50]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
28561. Elküldve: 2012-01-13 19:08:50, MinDigTv
[30615.]
Valaki tud valamit az aszf. változásokról???
[válaszok erre: #28562 #28563 ]
[előzmény : (28560) K78, 2012-01-13 18:45:08]
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28560. Elküldve: 2012-01-13 18:45:08, MinDigTv
[30616.]
Mi lesz benne, ami ennyire fontos?
[válaszok erre: #28561 ]
[előzmény : (28559) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 18:16:04]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28559. Elküldve: 2012-01-13 18:16:04, MinDigTv
[30617.]
Na mi a helyzet az "aszf"-el???
[válaszok erre: #28560 ]
Leíratkozott felhasználó
28558. Elküldve: 2012-01-13 17:45:40, MinDigTv
[30618.]
Köszi
[előzmény : (28557) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 17:44:26]
Atilu Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619
28556. Elküldve: 2012-01-13 17:42:25, MinDigTv
[30620.]
Elég a hétfő hiszen január 31 napos.
[előzmény : (28550) K78, 2012-01-13 10:41:22]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28555. Elküldve: 2012-01-13 17:11:56, MinDigTv
[30621.]
De csak van egy proci érték / memória ami kb már jó lehet. Vegyünk egy átlagos videokártyát. Lejátszani letudom dvb-t vevőn is akár, csak a felesleget kellene levágni.
[válaszok erre: #28557 #28590 ]
[előzmény : (28554) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 17:08:05]
Leíratkozott felhasználó
28554. Elküldve: 2012-01-13 17:08:05, MinDigTv
[30622.]
Sok mindentől függ:
Processzor/Memória/Winchester/Videokártya teljesítménye.
+ Lejátszó program gépigénye.
Sokkal jobb megoldás egy cél hardver, azaz egy asztali média lejátszó, amivel a tévén és rengeteg pluszszolgáltatással nézheted az anyagokat.
[válaszok erre: #28555 ]
[előzmény : (28553) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-13 16:59:00]
Leíratkozott felhasználó
28553. Elküldve: 2012-01-13 16:59:00, MinDigTv
[30623.]
Azt meg tudja valaki mondani, hogy HD adóról felvett ts fájl lejátszásához és vágásához minimum mekkora teljesítményű pc kell? Mármint hogy ne szaggasson a kép?
[válaszok erre: #28554 ]
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
Lowy Tagság: 2007-10-19 18:13:39 Tagszám: #50478 Hozzászólások: 420
28551. Elküldve: 2012-01-13 11:44:55, MinDigTv
[30625.]
Február 15-re ígérték, nem januárra.
[válaszok erre: #28552 ]
[előzmény : (28550) K78, 2012-01-13 10:41:22]
Törzstag
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház