MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28550. Elküldve: 2012-01-13 10:41:22, MinDigTv
[30626.]
Új ÁSZF ma vagy hétfőn lesz? ( 15-e vasárnap.)
[válaszok erre: #28551 #28556 ]
Kiváló dolgozó
Gabywap Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
28549. Elküldve: 2012-01-12 17:32:58, MinDigTv
[30627.]
ja, jól van... pedig mehetne abban is. :)
[o.o] _START_ _GO_ ! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény : (28545) satfanatic, 2012-01-12 07:52:05]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046
28548. Elküldve: 2012-01-12 16:51:34, MinDigTv
[30628.]
Szia.
A kódolt csatornakínálat nem kívánság műsor, az az AH tudatos, üzletpolitikai szempontok alapján megtervezett vállalkozásának a "gyümölcse".
Kivétel a "két - politikai - muskétás", a HÍR TV és az ATV.
[előzmény : (28547) Ladislo73, 2012-01-12 16:40:36]
Kiváló dolgozó
Ladislo73 Tagság: 2010-10-18 09:41:31 Tagszám: #89389 Hozzászólások: 119
28547. Elküldve: 2012-01-12 16:40:36, MinDigTv
[30629.]
Már ideje lenne ezt a Muzsika Tv-t lecserélni egy normális zenecsatornára.
Nem hiszem,hogy a többség ezt kérte volna zenecsatinak!
[válaszok erre: #28548 ]
Haladó
zolpol Tagság: 2008-12-27 18:57:09 Tagszám: #67695 Hozzászólások: 549
28546. Elküldve: 2012-01-12 08:18:30, MinDigTv
[30630.]
Amennyiben a 3 tv-n azonos időben más-más műsort szeretnél nézni, nem a tv-, hanem az antenna jelét kell 3 felé osztani, és persze a két analóg tv mellé kell 1-1 box.
Amiko 8800, Strong srt 7335, 120-as forgatós + 120-as fix parabola, UPC kábel
[előzmény : (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Törzstag
satfanatic Tagság: 2007-06-05 21:56:49 Tagszám: #45751 Hozzászólások: 40
28545. Elküldve: 2012-01-12 07:52:05, MinDigTv
[30631.]
Eddig is szabadon fogható volt, az egész ország területén.
Műholdvevő.lap.hu
[válaszok erre: #28549 ]
[előzmény : (28543) Gabywap, 2012-01-12 02:00:20]
Zöldfülű
Bigdigit Tagság: 2008-08-08 11:49:45 Tagszám: #62339 Hozzászólások: 564
28544. Elküldve: 2012-01-12 06:06:17, MinDigTv
[30632.]
miért volt valamikor kódolva is?:)
DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[előzmény : (28543) Gabywap, 2012-01-12 02:00:20]
Törzstag
Gabywap Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
28543. Elküldve: 2012-01-12 02:00:20, MinDigTv
[30633.]
A mindigtv-ben másnak is FTA a TV2, RTL Klub? Mert szabadon fogható Tokaj. :)
[o.o] _START_ _GO_ ! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #28544 #28545 ]
Kiváló dolgozó
Tom25 Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008
28542. Elküldve: 2012-01-11 23:40:01, MinDigTv
[30634.]
Szia,az Alcor gyárt remek usb-s tunereket,5 és 7 ezer közt van az ára,de olyan szoftvert kapsz mellé,amivel gyengêbb gépen is jó lesz a hd.. Tuner érzékenységét a közepes kategóriába sorolnám.. Nálam bevált..
[előzmény : (28541) kungzi, 2012-01-11 23:16:58]
Kiváló dolgozó
kungzi Tagság: 2008-08-09 17:54:52 Tagszám: #62380 Hozzászólások: 416
28541. Elküldve: 2012-01-11 23:16:58, MinDigTv
[30635.]
sziasztok
pc-hez ajánljatok már valami jó dvb-t vevőt, amivel debrecen belvárosában tudnám jó minőségben fogni az m1hd és a többi csatornát
UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
[válaszok erre: #28542 ]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
28540. Elküldve: 2012-01-11 19:00:03, MinDigTv
[30636.]
http://www.mindigtvextra.hu/gyik
Egy előfizetéshez hány darab kártyát igényelhetek?
...
Határozatlan idejű szerződéskötés esetén összesen 3 db kártya igényelhető egy szerződéshez.
...
A második kártya havi szolgáltatási díja 299 Ft, a 3. kártya havi szolgáltatási díja 399 Ft.
...
Határozott idejű szerződéskötés esetén egy szerződéshez csak egy kártyát lehet igényelni.
...
[előzmény : (28539) Permi, 2012-01-11 18:31:37]
Permi Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810
28539. Elküldve: 2012-01-11 18:31:37, MinDigTv
[30637.]
hol lehet infot találni a mindig társkártyáról?
[válaszok erre: #28540 ]
[előzmény : (28533) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-11 17:18:25]
Kiváló dolgozó
ITI Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950
28538. Elküldve: 2012-01-11 18:31:11, MinDigTv
[30638.]
Box se kell, ha a tv-d tudja fogni a Mindig Tv-t és van scart kimenete videónak. Amit el kell osztani kétfelé. Az én tv-men van ilyen kimenet, nézd meg a kezelési utasitásban.
[előzmény : (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Kiváló dolgozó
anntszer Tagság: 2006-02-14 19:43:43 Tagszám: #27060 Hozzászólások: 756
28537. Elküldve: 2012-01-11 18:13:07, MinDigTv
[30639.]
Szia!Modulátort rá és oszd el +2tv re a Box meg csatlakozzon AV n a Te tvd hez
nincs nekem semmi ...
[előzmény : (28534) Bigdigit, 2012-01-11 17:29:36]
Törzstag
maximillian Tagság: 2011-07-25 12:27:54 Tagszám: #94491 Hozzászólások: 116
28536. Elküldve: 2012-01-11 18:03:42, MinDigTv
[30640.]
nekem kiválóan működik a 40b650-es, persze a kódolt csatornákhoz kell a conax kártyaolvasó és kártya.
[előzmény : (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Haladó
Leíratkozott felhasználó
28535. Elküldve: 2012-01-11 17:33:41, MinDigTv
[30641.]
Azok a költségek, amivel megoldanád a 3 tévén nézett AZONOS műsort nagyobbak, mint a három beltéri ára (amivel bármelyik műsort nézheted), neked meg csak kettő kellene, ha jól olvastam.
[előzmény : (28534) Bigdigit, 2012-01-11 17:29:36]
Bigdigit Tagság: 2008-08-08 11:49:45 Tagszám: #62339 Hozzászólások: 564
28534. Elküldve: 2012-01-11 17:29:36, MinDigTv
[30642.]
nem a 10ft a sok hanem a 3db beltéri.
2 szobában 2 kölök van akik mindig ugyanazt nézik...
DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[válaszok erre: #28535 #28537 ]
[előzmény : (28533) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-11 17:18:25]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
28533. Elküldve: 2012-01-11 17:18:25, MinDigTv
[30643.]
Miért kellene?
- A napi 10 Ft sok a második kártyához?
- Mindegyik tévén azonos műsort akartok nézni?
- Érdemes átmenni a másik szobába csatornát váltani?
[válaszok erre: #28534 #28539 ]
[előzmény : (28532) Bigdigit, 2012-01-11 16:32:17]
Bigdigit Tagság: 2008-08-08 11:49:45 Tagszám: #62339 Hozzászólások: 564
28532. Elküldve: 2012-01-11 16:32:17, MinDigTv
[30644.]
szóval sehogy nem oldható meg egy box szolgáljon ki 3db tv-t ha az se érdekel mindegyiken ugyanazt kell nézni egyidőben?
DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[válaszok erre: #28533 ]
[előzmény : (28531) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-11 16:28:06]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
28531. Elküldve: 2012-01-11 16:28:06, MinDigTv
[30645.]
Egy jó átlagos beltéri ára 10 Ezer Ft körül van.
A második előfizetői kártya 300 Ft/hó (napi 10 Ft), a harmadik 400 Ft/hó.
[válaszok erre: #28532 ]
[előzmény : (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Bigdigit Tagság: 2008-08-08 11:49:45 Tagszám: #62339 Hozzászólások: 564
28530. Elküldve: 2012-01-11 16:25:06, MinDigTv
[30646.]
nos mivel helyi kábelszolgáltató nem éppen előnyösen megváltoztatta a kínálatot és az árakat gondolkozom a mindig tv-n.
vételi lehetőségem aránylag jó de tetőantenna is lesz.
viszont 3 tv-t is el kellene látnia.
az egyik egy samsung lcd ami önmagában is tudná kezelni szerintem a kódolt adást is.(40c650-es)
viszont van 2db hagyományos crt tv is.létezik egy boxxal 3 tv vétele is megoldható lenne?vagy ki mit tanácsol?
DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[válaszok erre: #28531 #28536 #28538 #28546 ]
Törzstag
vakegér1276 Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879
28529. Elküldve: 2012-01-11 14:53:07, MinDigTv
[30647.]
Úgy néz ki féloldalas lett, elkapkodták az eső miatt!
[előzmény : (28528) EnJoe, 2012-01-11 12:27:29]
Törzstag
EnJoe Tagság: 2004-10-20 08:27:53 Tagszám: #13293 Hozzászólások: 1938
Kiváló dolgozó
-Pasa- Tagság: 2008-11-29 21:08:42 Tagszám: #66135 Hozzászólások: 637
28527. Elküldve: 2012-01-11 07:55:35, MinDigTv
[30649.]
Azok engem se, de a 15 évvel ezelőttiekből megnéznék párat. Pl. Torgyán felszólalásait: "miniszterelnök úr, monnyonle!"
:D
[előzmény : (28520) K78, 2012-01-10 18:38:14]
Törzstag
petersg Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881
28526. Elküldve: 2012-01-10 23:52:31, MinDigTv
[30650.]
Tisztelem a türelmed,sok a sületlenség és a rosszindulat,nem beszélve a nagyadók üzemeltetésének feltételeiről pl:energiaellátás 350kw/óra meg 20fő,persze már ez múlt,de nem vicc...
Mivel ez műszaki fórum...
[előzmény : (28523) part_wish, 2012-01-10 21:38:42]
Törzstag
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház