Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499746/9 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (71/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28550. Elküldve: 2012-01-13 10:41:22,

MinDigTv

[30626.]

Új ÁSZF ma vagy hétfőn lesz? ( 15-e vasárnap.)
[válaszok erre: #28551 #28556]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
28549. Elküldve: 2012-01-12 17:32:58,

MinDigTv

[30627.]

ja, jól van... pedig mehetne abban is. :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (28545) satfanatic, 2012-01-12 07:52:05]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28548. Elküldve: 2012-01-12 16:51:34,

MinDigTv

[30628.]

Szia.

A kódolt csatornakínálat nem kívánság műsor, az az AH tudatos, üzletpolitikai szempontok alapján megtervezett vállalkozásának a "gyümölcse".
Kivétel a "két - politikai - muskétás", a HÍR TV és az ATV.
[előzmény: (28547) Ladislo73, 2012-01-12 16:40:36]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28547. Elküldve: 2012-01-12 16:40:36,

MinDigTv

[30629.]

Már ideje lenne ezt a Muzsika Tv-t lecserélni egy normális zenecsatornára.
Nem hiszem,hogy a többség ezt kérte volna zenecsatinak!
[válaszok erre: #28548]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolpol



Tagság: 2008-12-27 18:57:09
Tagszám: #67695
Hozzászólások: 549
28546. Elküldve: 2012-01-12 08:18:30,

MinDigTv

[30630.]

Amennyiben a 3 tv-n azonos időben más-más műsort szeretnél nézni, nem a tv-, hanem az antenna jelét kell 3 felé osztani, és persze a két analóg tv mellé kell 1-1 box.

Amiko 8800, Strong srt 7335, 120-as forgatós + 120-as fix parabola, UPC kábel
[előzmény: (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Törzstag
zolpol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


satfanatic



Tagság: 2007-06-05 21:56:49
Tagszám: #45751
Hozzászólások: 40
28545. Elküldve: 2012-01-12 07:52:05,

MinDigTv

[30631.]

Eddig is szabadon fogható volt, az egész ország területén.

Műholdvevő.lap.hu
[válaszok erre: #28549] [előzmény: (28543) Gabywap, 2012-01-12 02:00:20]
Zöldfülű
satfanatic adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Bigdigit



Tagság: 2008-08-08 11:49:45
Tagszám: #62339
Hozzászólások: 564
28544. Elküldve: 2012-01-12 06:06:17,

MinDigTv

[30632.]

miért volt valamikor kódolva is?:)

DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[előzmény: (28543) Gabywap, 2012-01-12 02:00:20]
Törzstag
Bigdigit adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
28543. Elküldve: 2012-01-12 02:00:20,

MinDigTv

[30633.]

A mindigtv-ben másnak is FTA a TV2, RTL Klub? Mert szabadon fogható Tokaj. :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #28544 #28545]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28542. Elküldve: 2012-01-11 23:40:01,

MinDigTv

[30634.]

Szia,az Alcor gyárt remek usb-s tunereket,5 és 7 ezer közt van az ára,de olyan szoftvert kapsz mellé,amivel gyengêbb gépen is jó lesz a hd.. Tuner érzékenységét a közepes kategóriába sorolnám.. Nálam bevált..
[előzmény: (28541) kungzi, 2012-01-11 23:16:58]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kungzi



Tagság: 2008-08-09 17:54:52
Tagszám: #62380
Hozzászólások: 416
28541. Elküldve: 2012-01-11 23:16:58,

MinDigTv

[30635.]

sziasztok

pc-hez ajánljatok már valami jó dvb-t vevőt, amivel debrecen belvárosában tudnám jó minőségben fogni az m1hd és a többi csatornát

UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
[válaszok erre: #28542]
Törzstag
kungzi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28540. Elküldve: 2012-01-11 19:00:03,

MinDigTv

[30636.]

http://www.mindigtvextra.hu/gyik

Egy előfizetéshez hány darab kártyát igényelhetek?

...
Határozatlan idejű szerződéskötés esetén összesen 3 db kártya igényelhető egy szerződéshez.
...
A második kártya havi szolgáltatási díja 299 Ft, a 3. kártya havi szolgáltatási díja 399 Ft.
...
Határozott idejű szerződéskötés esetén egy szerződéshez csak egy kártyát lehet igényelni.
...
[előzmény: (28539) Permi, 2012-01-11 18:31:37]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
28539. Elküldve: 2012-01-11 18:31:37,

MinDigTv

[30637.]

hol lehet infot találni a mindig társkártyáról?
[válaszok erre: #28540] [előzmény: (28533) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-11 17:18:25]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28538. Elküldve: 2012-01-11 18:31:11,

MinDigTv

[30638.]

Box se kell, ha a tv-d tudja fogni a Mindig Tv-t és van scart kimenete videónak. Amit el kell osztani kétfelé. Az én tv-men van ilyen kimenet, nézd meg a kezelési utasitásban.
[előzmény: (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
28537. Elküldve: 2012-01-11 18:13:07,

MinDigTv

[30639.]

Szia!Modulátort rá és oszd el +2tv re a Box meg csatlakozzon AV n a Te tvd hez

nincs nekem semmi ...
[előzmény: (28534) Bigdigit, 2012-01-11 17:29:36]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maximillian



Tagság: 2011-07-25 12:27:54
Tagszám: #94491
Hozzászólások: 116
28536. Elküldve: 2012-01-11 18:03:42,

MinDigTv

[30640.]

nekem kiválóan működik a 40b650-es, persze a kódolt csatornákhoz kell a conax kártyaolvasó és kártya.
[előzmény: (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Haladó
maximillian adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28535. Elküldve: 2012-01-11 17:33:41,

MinDigTv

[30641.]

Azok a költségek, amivel megoldanád a 3 tévén nézett AZONOS műsort nagyobbak, mint a három beltéri ára (amivel bármelyik műsort nézheted), neked meg csak kettő kellene, ha jól olvastam.
[előzmény: (28534) Bigdigit, 2012-01-11 17:29:36]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Bigdigit



Tagság: 2008-08-08 11:49:45
Tagszám: #62339
Hozzászólások: 564
28534. Elküldve: 2012-01-11 17:29:36,

MinDigTv

[30642.]

nem a 10ft a sok hanem a 3db beltéri.
2 szobában 2 kölök van akik mindig ugyanazt nézik...

DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[válaszok erre: #28535 #28537] [előzmény: (28533) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-11 17:18:25]
Törzstag
Bigdigit adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28533. Elküldve: 2012-01-11 17:18:25,

MinDigTv

[30643.]

Miért kellene?

- A napi 10 Ft sok a második kártyához?
- Mindegyik tévén azonos műsort akartok nézni?
- Érdemes átmenni a másik szobába csatornát váltani?
[válaszok erre: #28534 #28539] [előzmény: (28532) Bigdigit, 2012-01-11 16:32:17]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Bigdigit



Tagság: 2008-08-08 11:49:45
Tagszám: #62339
Hozzászólások: 564
28532. Elküldve: 2012-01-11 16:32:17,

MinDigTv

[30644.]

szóval sehogy nem oldható meg egy box szolgáljon ki 3db tv-t ha az se érdekel mindegyiken ugyanazt kell nézni egyidőben?

DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[válaszok erre: #28533] [előzmény: (28531) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-11 16:28:06]
Törzstag
Bigdigit adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28531. Elküldve: 2012-01-11 16:28:06,

MinDigTv

[30645.]

Egy jó átlagos beltéri ára 10 Ezer Ft körül van.

A második előfizetői kártya 300 Ft/hó (napi 10 Ft), a harmadik 400 Ft/hó.
[válaszok erre: #28532] [előzmény: (28530) Bigdigit, 2012-01-11 16:25:06]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Bigdigit



Tagság: 2008-08-08 11:49:45
Tagszám: #62339
Hozzászólások: 564
28530. Elküldve: 2012-01-11 16:25:06,

MinDigTv

[30646.]

nos mivel helyi kábelszolgáltató nem éppen előnyösen megváltoztatta a kínálatot és az árakat gondolkozom a mindig tv-n.
vételi lehetőségem aránylag jó de tetőantenna is lesz.
viszont 3 tv-t is el kellene látnia.
az egyik egy samsung lcd ami önmagában is tudná kezelni szerintem a kódolt adást is.(40c650-es)
viszont van 2db hagyományos crt tv is.létezik egy boxxal 3 tv vétele is megoldható lenne?vagy ki mit tanácsol?

DM800 HD,Gibertini 100,DM3800. 53E-30W
[válaszok erre: #28531 #28536 #28538 #28546]
Törzstag
Bigdigit adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28529. Elküldve: 2012-01-11 14:53:07,

MinDigTv

[30647.]

Úgy néz ki féloldalas lett, elkapkodták az eső miatt! icon53.gif
[előzmény: (28528) EnJoe, 2012-01-11 12:27:29]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
28528. Elküldve: 2012-01-11 12:27:29,

MinDigTv

[30648.]

Sziasztok!
Csak érdekesség, december 16-án az időkép webkamerája rögzítette, a Nagy Hideg-hegyi DVB-T adóantennák szerelését :-) http://camvid.idokep.hu/nhh3/nhh3-2011-12-16.avi
üdv EnJoe
[válaszok erre: #28529]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Pasa-



Tagság: 2008-11-29 21:08:42
Tagszám: #66135
Hozzászólások: 637
28527. Elküldve: 2012-01-11 07:55:35,

MinDigTv

[30649.]

Azok engem se, de a 15 évvel ezelőttiekből megnéznék párat. Pl. Torgyán felszólalásait: "miniszterelnök úr, monnyonle!"
:D
[előzmény: (28520) K78, 2012-01-10 18:38:14]
Törzstag
-Pasa- adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
28526. Elküldve: 2012-01-10 23:52:31,

MinDigTv

[30650.]

Tisztelem a türelmed,sok a sületlenség és a rosszindulat,nem beszélve a nagyadók üzemeltetésének feltételeiről pl:energiaellátás 350kw/óra meg 20fő,persze már ez múlt,de nem vicc...
Mivel ez műszaki fórum...
[előzmény: (28523) part_wish, 2012-01-10 21:38:42]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010640859603882 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail