MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
celeburdi Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28524. Elküldve: 2012-01-10 21:42:38, MinDigTv
[30652.]
A közszolgálatiaknak is kell több nyelven sugározniuk??? Vagy csak a két kereskedelminek? Egyébként köszi a válaszokat!
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28523. Elküldve: 2012-01-10 21:38:42, MinDigTv
[30653.]
igen, 2020-ig van szerződésük. tv2 második hangcsatorna: megállapodás függvénye
[válaszok erre: #28526 ]
[előzmény : (28522) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-10 21:32:42]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28522. Elküldve: 2012-01-10 21:32:42, MinDigTv
[30654.]
Az RTL Klub és a TV2 meddig ingyenes a MinDig tv-n. Ha jól tudom 2020-ig írták alá,hogy ingyenesek lesznek. Igaz ez???? Mikor lessz a Tv2-nek másik hangcsatornája???
[válaszok erre: #28523 ]
djlacee Tagság: 2010-05-31 18:57:21 Tagszám: #85492 Hozzászólások: 163
28521. Elküldve: 2012-01-10 18:44:52, MinDigTv
[30655.]
Hát akkor persze hogy nem fizetnék érte
radioPLAY - online rádió
[előzmény : (28520) K78, 2012-01-10 18:38:14]
Haladó
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28520. Elküldve: 2012-01-10 18:38:14, MinDigTv
[30656.]
Láttad már a P+ tv-t???
Én láthat(nám), de valahogy az 1-2 évvel ezelőtti parlamenti ülések nem igazán érdekelnek...
[válaszok erre: #28521 #28527 ]
[előzmény : (28519) djlacee, 2012-01-10 18:34:00]
Kiváló dolgozó
djlacee Tagság: 2010-05-31 18:57:21 Tagszám: #85492 Hozzászólások: 163
28519. Elküldve: 2012-01-10 18:34:00, MinDigTv
[30657.]
Ingyenesként egy P+ TV-t, vagy FixHD-t még mindig el tudnék fogadni :) jó tudom, nincs sávszél...
radioPLAY - online rádió
[válaszok erre: #28520 ]
Haladó
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28518. Elküldve: 2012-01-10 18:10:21, MinDigTv
[30658.]
Szerintem az eddigiek alapján az RTL2 megjelenésére van esetleg esély, ha egyáltalán lesz belőle valami, lassan az RTL-t is átnevezhetnék valóvilág klubnak.
[előzmény : (28512) mlaszlo, 2012-01-10 17:04:08]
Kiváló dolgozó
mlaszlo Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229
28517. Elküldve: 2012-01-10 17:10:42, MinDigTv
[30659.]
Köszönöm az infót!
[előzmény : (28514) part_wish, 2012-01-10 17:06:15]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28516. Elküldve: 2012-01-10 17:08:17, MinDigTv
[30660.]
15.-én kiderül??? Köszi a válaszokat.
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28515. Elküldve: 2012-01-10 17:08:11, MinDigTv
[30661.]
akkor tényleg félreértettelek.
"de ha már találtak egy olyan adót, ami hajlandó volt engedni az FTA sugárzását, akkor nem biztos, hogy ki kellene dobni egy gyenge tartalmú kódolt csatornáért."
ezzel egyetértek. pláne, hogy az adott csatorna három nyelven is elérhető, ha másra nem, hát nyelvgyakorlásnak szerintem hasznos. (de persze nemcsak ezért)
[előzmény : (28506) K78, 2012-01-10 11:22:13]
Kiváló dolgozó
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28514. Elküldve: 2012-01-10 17:06:15, MinDigTv
[30662.]
jelzem, miután eldől minden.
[válaszok erre: #28517 ]
[előzmény : (28512) mlaszlo, 2012-01-10 17:04:08]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28513. Elküldve: 2012-01-10 17:05:09, MinDigTv
[30663.]
Köszönöm. Mi újság a csatornákkal???
mlaszlo Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229
28512. Elküldve: 2012-01-10 17:04:08, MinDigTv
[30664.]
Azt lehet tudni mi fog változni? A kínálat vagy valamelyik szerződési pont?
[válaszok erre: #28514 #28518 ]
[előzmény : (28511) part_wish, 2012-01-10 16:58:11]
Kiváló dolgozó
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28511. Elküldve: 2012-01-10 16:58:11, MinDigTv
[30665.]
feb 15-től, és tudomásom szerint fent lesz majd az Extra honlapon az aktuális ÁSZF.
[válaszok erre: #28512 ]
[előzmény : (28504) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-10 11:00:25]
Kiváló dolgozó
Ferencz1971 Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181
28510. Elküldve: 2012-01-10 16:52:48, MinDigTv
[30666.]
Ki az illetekes???
[előzmény : (28509) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-10 16:16:23]
Haladó
Leíratkozott felhasználó
28509. Elküldve: 2012-01-10 16:16:23, MinDigTv
[30667.]
Nem válaszol senki az illetékesek közül?????????
[válaszok erre: #28510 ]
Leíratkozott felhasználó
28508. Elküldve: 2012-01-10 13:17:41, MinDigTv
[30668.]
Mikor lessz a fiatalabbak számára zene csatorna??? Ez valahogy mindig kimarad... Minek 3 Gyerek, 3 Sport, 3 Természet film csatorna. Na meg kettő pornó csatorna?????
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28506. Elküldve: 2012-01-10 11:22:13, MinDigTv
[30670.]
Bocsánat, ha félreértettél.
Arra gondoltam, hogy ha elvesznek egy FTA adást egy kódolt miatt, akkor semmi különleges vonzereje sem marad az ingyenes szolgáltatásnak. Természetesen a három HD adás értékes, de egy olyan piacon, ahol 100 országos csatorna van, nem elegendő.
Az egész digitális átállás úgy indult, hogy sok (részben új) szabadon fogható csatorna lesz a 3 helyett.
Tudom, hogy ez nem (csak) az AH miatt nincs így, de ha már találtak egy olyan adót, ami hajlandó volt engedni az FTA sugárzását, akkor nem biztos, hogy ki kellene dobni egy gyenge tartalmú kódolt csatornáért.
[válaszok erre: #28507 #28515 ]
[előzmény : (28501) part_wish, 2012-01-10 09:52:29]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28504. Elküldve: 2012-01-10 11:00:25, MinDigTv
[30672.]
Szia. Állitólag változik az ászf. febr. 1.-től. Igaz ez??? Parlament tv-vel mi a helyzet???
[válaszok erre: #28511 ]
[előzmény : (28503) part_wish, 2012-01-10 10:35:24]
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28503. Elküldve: 2012-01-10 10:35:24, MinDigTv
[30673.]
sőt, az Extra is nyilvánvalóan megbukott, a maga több mint 51 ezer előfizetőjével, melyből kb. 35 ezret a tavalyi válságos év alatt ért el.
[válaszok erre: #28504 #28505 ]
[előzmény : (28500) K78, 2012-01-10 09:39:46]
Kiváló dolgozó
szemil Tagság: 2009-03-16 18:54:48 Tagszám: #71868 Hozzászólások: 872
28502. Elküldve: 2012-01-10 10:25:22, MinDigTv
[30674.]
Mindenki nem lehet elégedett.D
[előzmény : (28501) part_wish, 2012-01-10 09:52:29]
Törzstag
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28501. Elküldve: 2012-01-10 09:52:29, MinDigTv
[30675.]
megbukott, ja. lassan kezd a digitv-hez hasonló halálhíre lenni ennek is..
ebben az évben is meg fog bukni, nyilvánvaló, hiszen itt előfizetési díj nélkül HD minőségben lesz elérhető a Forma-1, Foci EB, Olimpia.
[válaszok erre: #28502 #28506 ]
[előzmény : (28500) K78, 2012-01-10 09:39:46]
Kiváló dolgozó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház