Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499745/8 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (101/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
28525. Elküldve: 2012-01-10 22:38:42,

MinDigTv

[30651.]

Demó szörf DVBViewer-el a Mindigtv Extrán.


http://data.hu/get/4609209/MindigtvExtra.avi
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28524. Elküldve: 2012-01-10 21:42:38,

MinDigTv

[30652.]

A közszolgálatiaknak is kell több nyelven sugározniuk??? Vagy csak a két kereskedelminek? Egyébként köszi a válaszokat!
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28523. Elküldve: 2012-01-10 21:38:42,

MinDigTv

[30653.]

igen, 2020-ig van szerződésük. tv2 második hangcsatorna: megállapodás függvénye
[válaszok erre: #28526] [előzmény: (28522) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-10 21:32:42]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28522. Elküldve: 2012-01-10 21:32:42,

MinDigTv

[30654.]

Az RTL Klub és a TV2 meddig ingyenes a MinDig tv-n. Ha jól tudom 2020-ig írták alá,hogy ingyenesek lesznek. Igaz ez???? Mikor lessz a Tv2-nek másik hangcsatornája???
[válaszok erre: #28523]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
28521. Elküldve: 2012-01-10 18:44:52,

MinDigTv

[30655.]

Hát akkor persze hogy nem fizetnék érte icon21.gif

radioPLAY - online rádió
[előzmény: (28520) K78, 2012-01-10 18:38:14]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28520. Elküldve: 2012-01-10 18:38:14,

MinDigTv

[30656.]

Láttad már a P+ tv-t???
Én láthat(nám), de valahogy az 1-2 évvel ezelőtti parlamenti ülések nem igazán érdekelnek...
[válaszok erre: #28521 #28527] [előzmény: (28519) djlacee, 2012-01-10 18:34:00]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
28519. Elküldve: 2012-01-10 18:34:00,

MinDigTv

[30657.]

Ingyenesként egy P+ TV-t, vagy FixHD-t még mindig el tudnék fogadni :) jó tudom, nincs sávszél...

radioPLAY - online rádió
[válaszok erre: #28520]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28518. Elküldve: 2012-01-10 18:10:21,

MinDigTv

[30658.]

Szerintem az eddigiek alapján az RTL2 megjelenésére van esetleg esély, ha egyáltalán lesz belőle valami, lassan az RTL-t is átnevezhetnék valóvilág klubnak.
[előzmény: (28512) mlaszlo, 2012-01-10 17:04:08]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28517. Elküldve: 2012-01-10 17:10:42,

MinDigTv

[30659.]

Köszönöm az infót!
[előzmény: (28514) part_wish, 2012-01-10 17:06:15]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28516. Elküldve: 2012-01-10 17:08:17,

MinDigTv

[30660.]

15.-én kiderül??? Köszi a válaszokat.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28515. Elküldve: 2012-01-10 17:08:11,

MinDigTv

[30661.]

akkor tényleg félreértettelek.

"de ha már találtak egy olyan adót, ami hajlandó volt engedni az FTA sugárzását, akkor nem biztos, hogy ki kellene dobni egy gyenge tartalmú kódolt csatornáért."

ezzel egyetértek. pláne, hogy az adott csatorna három nyelven is elérhető, ha másra nem, hát nyelvgyakorlásnak szerintem hasznos. (de persze nemcsak ezért)
[előzmény: (28506) K78, 2012-01-10 11:22:13]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28514. Elküldve: 2012-01-10 17:06:15,

MinDigTv

[30662.]

jelzem, miután eldől minden.
[válaszok erre: #28517] [előzmény: (28512) mlaszlo, 2012-01-10 17:04:08]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28513. Elküldve: 2012-01-10 17:05:09,

MinDigTv

[30663.]

Köszönöm. Mi újság a csatornákkal???
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28512. Elküldve: 2012-01-10 17:04:08,

MinDigTv

[30664.]

Azt lehet tudni mi fog változni? A kínálat vagy valamelyik szerződési pont?
[válaszok erre: #28514 #28518] [előzmény: (28511) part_wish, 2012-01-10 16:58:11]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28511. Elküldve: 2012-01-10 16:58:11,

MinDigTv

[30665.]

feb 15-től, és tudomásom szerint fent lesz majd az Extra honlapon az aktuális ÁSZF.
[válaszok erre: #28512] [előzmény: (28504) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-10 11:00:25]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ferencz1971



Tagság: 2010-01-19 14:58:15
Tagszám: #81431
Hozzászólások: 181
28510. Elküldve: 2012-01-10 16:52:48,

MinDigTv

[30666.]

Ki az illetekes???
[előzmény: (28509) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-10 16:16:23]
Haladó
Ferencz1971 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28509. Elküldve: 2012-01-10 16:16:23,

MinDigTv

[30667.]

Nem válaszol senki az illetékesek közül?????????
[válaszok erre: #28510]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28508. Elküldve: 2012-01-10 13:17:41,

MinDigTv

[30668.]

Mikor lessz a fiatalabbak számára zene csatorna??? Ez valahogy mindig kimarad... Minek 3 Gyerek, 3 Sport, 3 Természet film csatorna. Na meg kettő pornó csatorna?????
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28507. Elküldve: 2012-01-10 11:35:00,

MinDigTv

[30669.]

Nem vagyok benne biztos, hogy az AH nem fizet azért, hogy "FTA" legyen...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28506) K78, 2012-01-10 11:22:13]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28506. Elküldve: 2012-01-10 11:22:13,

MinDigTv

[30670.]

Bocsánat, ha félreértettél.
Arra gondoltam, hogy ha elvesznek egy FTA adást egy kódolt miatt, akkor semmi különleges vonzereje sem marad az ingyenes szolgáltatásnak. Természetesen a három HD adás értékes, de egy olyan piacon, ahol 100 országos csatorna van, nem elegendő.
Az egész digitális átállás úgy indult, hogy sok (részben új) szabadon fogható csatorna lesz a 3 helyett.
Tudom, hogy ez nem (csak) az AH miatt nincs így, de ha már találtak egy olyan adót, ami hajlandó volt engedni az FTA sugárzását, akkor nem biztos, hogy ki kellene dobni egy gyenge tartalmú kódolt csatornáért.
[válaszok erre: #28507 #28515] [előzmény: (28501) part_wish, 2012-01-10 09:52:29]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28505. Elküldve: 2012-01-10 11:01:04,

MinDigTv

[30671.]

Ne húzd fel magad...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28503) part_wish, 2012-01-10 10:35:24]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28504. Elküldve: 2012-01-10 11:00:25,

MinDigTv

[30672.]

Szia. Állitólag változik az ászf. febr. 1.-től. Igaz ez??? Parlament tv-vel mi a helyzet???
[válaszok erre: #28511] [előzmény: (28503) part_wish, 2012-01-10 10:35:24]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28503. Elküldve: 2012-01-10 10:35:24,

MinDigTv

[30673.]

sőt, az Extra is nyilvánvalóan megbukott, a maga több mint 51 ezer előfizetőjével, melyből kb. 35 ezret a tavalyi válságos év alatt ért el.
[válaszok erre: #28504 #28505] [előzmény: (28500) K78, 2012-01-10 09:39:46]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28502. Elküldve: 2012-01-10 10:25:22,

MinDigTv

[30674.]

icon2.gif
Mindenki nem lehet elégedett.D
[előzmény: (28501) part_wish, 2012-01-10 09:52:29]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28501. Elküldve: 2012-01-10 09:52:29,

MinDigTv

[30675.]

megbukott, ja. lassan kezd a digitv-hez hasonló halálhíre lenni ennek is..
ebben az évben is meg fog bukni, nyilvánvaló, hiszen itt előfizetési díj nélkül HD minőségben lesz elérhető a Forma-1, Foci EB, Olimpia.
[válaszok erre: #28502 #28506] [előzmény: (28500) K78, 2012-01-10 09:39:46]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.013484954833984 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail