Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (87/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

kope20



Tagság: 2011-12-09 20:23:36
Tagszám: #96822
Hozzászólások: 2
28200. Elküldve: 2011-12-25 14:37:07,

MinDigTv

[30976.]

Igen úgy gondltam földi digitális. A kérdés, hogy mit tudok csinálni? Tegyek be osztót? Az antennát nem akarom lecserélni kisebb nyereségűre, ha már egyszer ez van.
[előzmény: (28197) -Pasa-, 2011-12-25 08:31:21]
Zöldfülű
kope20 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28199. Elküldve: 2011-12-25 13:26:33,

MinDigTv

[30977.]

Rosszul tudod, neked feltöltőkártya kell, nem új előfizetés.
http://www.mindigtvextra.hu/ugyfel_akciok
Amid eddig volt (nem családi csomag) mindigtv extra feltöltőkártyák:
alap csomag 6 hónap 7400 Ft
alap csomag 12 hónap 14000 Ft
családi műsorcsomag 6 hónap 14200 Ft
családi műsorcsomag 12 hónap 26900 Ft
HBO műsorcsomag 6 hónap 13140 Ft
HBO műsorcsomag 6 hónap 21890

http://www.mindigtvextra.hu/a_szolgaltatasok_arai
[előzmény: (28196) darksteel, 2011-12-25 05:48:22]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
28198. Elküldve: 2011-12-25 12:02:19,

MinDigTv

[30978.]

Sziasztok!

Nem akarom elkiabálni, de egy pár napja megszűnt az akadozás az usb tunerrel...Nem tudom mi történt, egyáltalán történt-e valami a csabai adón, az én gépemen semmi váltotatás nem volt az biztos... icon2.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Pasa-



Tagság: 2008-11-29 21:08:42
Tagszám: #66135
Hozzászólások: 637
28197. Elküldve: 2011-12-25 08:31:21,

MinDigTv

[30979.]

Gondolom, nem DIGI, hanem MINDIG tévéd van, csak elírtad. Szerintem túlvezérlés okozza, a szentesi adó nagyon erős és túl közel vagy hozzá.
[válaszok erre: #28200] [előzmény: (28195) kope20, 2011-12-24 22:05:47]
Törzstag
-Pasa- adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


darksteel



Tagság: 2008-03-05 14:14:47
Tagszám: #56685
Hozzászólások: 68
28196. Elküldve: 2011-12-25 05:48:22,

MinDigTv

[30980.]

Köszönöm a gyors választ, tavaly decemberben vettem egy éves családi csomagot hbo nálkül, ami most lejárt.
Majd látom, mit teszek, 19 a családi és 26 a családi extra hbo nélkül, ha jól tudom
Békés boldog karácsonyt
[válaszok erre: #28199] [előzmény: (28194) breki196, 2011-12-24 18:20:30]
Kezdő
darksteel adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kope20



Tagság: 2011-12-09 20:23:36
Tagszám: #96822
Hozzászólások: 2
28195. Elküldve: 2011-12-24 22:05:47,

MinDigTv

[30981.]

Sziasztok!

Digi TV vételi problémám van. A set top box a vett jel erősségét közel 100 %-ra teszi, viszont a jel minősége a "nincs" és a "nagyon jó" között ingadozik. Ez a gyarkorlatban azt jelenti, hogy van, hogy fél órán keresztül hibamentes a kép és hang, utána pedig a kép befagy, hang megakad kb 20 másodpercenként. Időjárási viszonyoktól függetlenül ez van.A felállás a következő:Telefunken TTR-300 set top box,
Synaps AHD343 antenna, antenna és a vevő között kb 12-15 m dupla árnyékolású koax,Szentesi adótól kb 15-20-km-re. Jó idő esetén szabad szemmel is látom az adótornyot az erkélyről. Az antenna is itt van elhelyezve. Az adó és az antenna között maximum fák lombkoronája van más tereptárgy, épület nincs.

Mi lehet a gond?
[válaszok erre: #28197 #28206]
Zöldfülű
kope20 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28194. Elküldve: 2011-12-24 18:20:30,

MinDigTv

[30982.]

Egy éven belül vissza kell juttatni az AH-nak vagy feltölteni valamelyik csomaggal és akkor kedődik minden elölről.
Mondjuk azt nem tudom hogy járt le az egy éves családi csomagod, mikor csak október 1-től lehet előfizetni, szerintem mindígtvextra alap csomagod volt.
Kellemes, békés ünnepet mindenkinek!

Csatolt kép - 15642429.pic

15642429.pic

[válaszok erre: #28196] [előzmény: (28193) darksteel, 2011-12-24 17:52:57]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


darksteel



Tagság: 2008-03-05 14:14:47
Tagszám: #56685
Hozzászólások: 68
28193. Elküldve: 2011-12-24 17:52:57,

MinDigTv

[30983.]

Dec. 20.án lejárt az egyéves családi csomag előfizetésem.
Kérdésem, van e valami kötelmem a Conax kártyával kapcsolatban.
Kellemes ünnepeket
[válaszok erre: #28194]
Kezdő
darksteel adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satelit48



Tagság: 2008-12-14 17:28:41
Tagszám: #66700
Hozzászólások: 600
28192. Elküldve: 2011-12-24 16:05:22,

MinDigTv

[30984.]

Hét végére igérték ,hogy rajta lesz ,de még nem tették rá én is kíváncsian várom.
[előzmény: (28191) hoffmanng, 2011-12-24 12:01:22]
Törzstag
Satelit48 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28191. Elküldve: 2011-12-24 12:01:22,

MinDigTv

[30985.]

A decemberi bővítés NINCS a térképen !
Légy kicsit pontosabb !
Kellemes ünnepekek !
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28192 #28210] [előzmény: (28190) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-24 11:49:35]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28190. Elküldve: 2011-12-24 11:49:35,

MinDigTv

[30986.]

DVB-T_2011_12_webre.jpg
[válaszok erre: #28191] [előzmény: (28189) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-24 11:49:03]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28189. Elküldve: 2011-12-24 11:49:03,

MinDigTv

[30987.]

Pedig ott van ezen a térképen, te melyiket nézted? http://mindigtv.hu/lefedettseg
[válaszok erre: #28190] [előzmény: (28188) sdfgh5, 2011-12-24 09:55:01]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28188. Elküldve: 2011-12-24 09:55:01,

MinDigTv

[30988.]

Látom, hogy sajnos még nem kerültek rá a lefedettségi térképre az új kis teljesítményű adók. Év végéig meglesz?
[válaszok erre: #28189]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
28187. Elküldve: 2011-12-23 19:27:37,

MinDigTv

[30989.]

Hát igen ennyi háztartásban annyi háztartásban van ilyen lefedettség olyan lefedettség. Ügyfélszolgálati iroda lefedettség kb. 20 % (Budapest, Szeged). Érdemben mindig ott lehet rendezni valamit kp.-be a kártya már indul is.
Egedi
[előzmény: (28186) Atilu, 2011-12-23 18:48:57]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28186. Elküldve: 2011-12-23 18:48:57,

MinDigTv

[30990.]

Az esetedben mivel papírt nem kaptál szóbeliszerződés kötés jött létre. Most van az az eset ami miatt nem reklamálhatsz hiszen a szolgáltatónak 7 napja van az aktiválásra. Engem mert ezt szóba mertem hozni utáltak ki innen.
[válaszok erre: #28187] [előzmény: (28180) m_kovacs, 2011-12-23 08:44:57]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
28185. Elküldve: 2011-12-23 18:46:18,

MinDigTv

[30991.]

üdv.
7 napig pontosan
icon2.gif
[előzmény: (28181) pignac19471113, 2011-12-23 15:08:28]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
28184. Elküldve: 2011-12-23 17:50:46,

MinDigTv

[30992.]

A kutyát kíméld!
[előzmény: (28180) m_kovacs, 2011-12-23 08:44:57]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
28183. Elküldve: 2011-12-23 15:34:09,

MinDigTv

[30993.]

És ha úgy maradna egy évig? Ugyan honnan tudnék, hogy állandóan HBO-oznál is! Alapra fizettél ez van a rendszerbe azt fizeted kész.
Egedi
[előzmény: (28181) pignac19471113, 2011-12-23 15:08:28]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28182. Elküldve: 2011-12-23 15:22:17,

MinDigTv

[30994.]

Ha jól emlékszem 14 napig megy vele minden, aztán már csak az,a mire előfizettél.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (28181) pignac19471113, 2011-12-23 15:08:28]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pignac19471113



Tagság: 2010-04-17 14:13:51
Tagszám: #84225
Hozzászólások: 11
28181. Elküldve: 2011-12-23 15:08:28,

MinDigTv

[30995.]

Üdv!
Az a kérdésem, hogy ha valaki most előfizet a MindigTV Extra alapcsomagra (1 év határozott időre, havidíjas fizetéssel), akkor valameddig kötöttségek nélkül nézheti a családi csomag csatornáit is plusz az HBO-t?
Webshopon rendeltem meg ugyanis az alapcsomagot havidíjas előfizetéssel, dekóderrel (9888 Ft), és nemcsak az alapcsomag csatornáit tudom nézni, hanem az összeset, plusz az HBO-t is.
Csak azért kérdezem, mert nem szeretném, ha később anyagi problémáim lennének emiatt.
[válaszok erre: #28182 #28183 #28185]
Zöldfülű
pignac19471113 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m_kovacs



Tagság: 2007-11-17 11:06:05
Tagszám: #51760
Hozzászólások: 149
28180. Elküldve: 2011-12-23 08:44:57,

MinDigTv

[30996.]

Kis karácsonyi rémtörténet.(nekem legalábbis)
Még tavaly karácsonyról van egy lejárt kártyám. Gondoltam meglepem magam karácsonyra,
kipróbálom a családi csomagot.Telefon ügyfélszolglatra, igen, lehetséges hat hónapra,(csak ennyi időre akarom) utaljam ide meg ide, (megadja számlaszám, szerződészsám) igy sokkal gyorsabb, ha megérkezik a pénz kétperces munka és indul a szolgáltatás.(hurrá,mondom én)
December 16-át átutaltam a 14200 ft-ot (ennyit mondott az ügyintéző) és vártam türelmesen.Aztán a türelmem kezdett fogyni, és újra telefon.(22-én).A pénz megérkezett
19-én, intézzük! -így Ők. Ma 23-a van, szolgáltatás még nincs.Mélységesen fel vagyok háborodva, tehetetlennek érzem magam. Azon kívűl, hogy belerúgok a kutyába mérgemben, mit tehetek? Ha enyém lenne ez a cég, tudnám a módját, hogy hogyan csináljak rendet.

Boldog Karácsonyt Mindigtv!,Köszönöm ezt az ügyfélcentrikus hozzáállást!
Boldog Karácsonyt kívánok a fórum tagjainak!

m_kovacs
[válaszok erre: #28184 #28186]
Haladó
m_kovacs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


grandegamer



Tagság: 2007-09-15 07:14:10
Tagszám: #49267
Hozzászólások: 22
28179. Elküldve: 2011-12-22 16:39:36,

MinDigTv

[30997.]

volt
[előzmény: (28178) yaksi, 2011-12-22 16:30:25]
Zöldfülű
grandegamer adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28178. Elküldve: 2011-12-22 16:30:25,

MinDigTv

[30998.]

Tavaly karácsonykor még nem is volt HBO a DVB-T-n... Vagy volt???

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28179] [előzmény: (28177) Kisföldeki, 2011-12-22 14:58:26]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kisföldeki



Tagság: 2009-11-10 19:58:47
Tagszám: #79599
Hozzászólások: 4277
28177. Elküldve: 2011-12-22 14:58:26,

MinDigTv

[30999.]

Nem.
Tavaly is csak a MinDigTV Extra kártyás előfizetőknek volt kódolatlan.
[válaszok erre: #28178] [előzmény: (28176) Ladislo73, 2011-12-22 14:54:16]
Kiváló dolgozó
Kisföldeki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28176. Elküldve: 2011-12-22 14:54:16,

MinDigTv

[31000.]

Karácsonykor nem lesz kódolatlan az HBO?
[válaszok erre: #28177]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010746002197266 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail