Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (75/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28175. Elküldve: 2011-12-22 13:42:07,

MinDigTv

[31001.]

Az semmi, kínairól magyarra az az igazi.
Egynéhány használti utasításban már láttam, kb. fél óra intenzív röhögés, felér egy fittness bérlettel.
[előzmény: (28173) masodikmusor, 2011-12-22 12:22:16]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28174. Elküldve: 2011-12-22 13:33:30,

MinDigTv

[31002.]

bár nem írták, de a 260 ezer DVB-T háztartás az adatfelvétel időpontjában, október elején volt.
[előzmény: (28172) attila.scourgeofgod, 2011-12-22 12:01:41]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
28173. Elküldve: 2011-12-22 12:22:16,

MinDigTv

[31003.]

Észrevetted, milyen ügyesen fordítanak koreaiak angolról magyarra?
[válaszok erre: #28175] [előzmény: (28162) breki196, 2011-12-21 22:54:44]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28172. Elküldve: 2011-12-22 12:01:41,

MinDigTv

[31004.]

Terjed a DVB-T használata: http://dtvnews.hu/content/terjed-a-dvb-t-hasznalata



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28174]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28171. Elküldve: 2011-12-22 09:26:00,

MinDigTv

[31005.]

Amúgy csak 97% az AH honlapja szerint:

http://www.ahrt.hu/Szolgaltatasok/Musorterjesztes/Analog%20foldfelszini%20televiziozas.aspx
[előzmény: (28153) nocsakk, 2011-12-21 21:02:18]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28170. Elküldve: 2011-12-22 08:40:42,

MinDigTv

[31006.]

Ugyanaz,mint amiket 2008-ban megvettek matricás készülékeket.Semmi.
[előzmény: (28169) yaksi, 2011-12-22 08:25:09]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28169. Elküldve: 2011-12-22 08:25:09,

MinDigTv

[31007.]

de mi lesz azokkal, akik már megevtték a gépet, (Matricával), és a készülék nem tudja a követelményeketM? (AFD)

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28170] [előzmény: (28166) defihu, 2011-12-22 06:56:01]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
28168. Elküldve: 2011-12-22 08:09:07,

MinDigTv

[31008.]


cb) ETSI TS 101 154 – Annex B szerinti AFD (Active Format Description), mely a
képkeretben átvitt ténylegesen „hasznos területeket” határozza meg.


Ez alapján a forgalomba lévő készülékek 90%-ára ezt kell írni: - „Az eszköz nem alkalmas a
magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.”
[előzmény: (28161) sdfgh5, 2011-12-21 22:37:37]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
28167. Elküldve: 2011-12-22 07:27:27,

MinDigTv

[31009.]

Korrekt leírás, de újdonság nem nagyon van benne.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (28161) sdfgh5, 2011-12-21 22:37:37]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


defihu



Tagság: 2006-10-26 16:55:23
Tagszám: #36360
Hozzászólások: 2699
28166. Elküldve: 2011-12-22 06:56:01,

MinDigTv

[31010.]

Az eddigieknél precízebb megfogalmazása az elvárásoknak.

Reméljük hamarosan kihirdetik.
[válaszok erre: #28169] [előzmény: (28161) sdfgh5, 2011-12-21 22:37:37]
Kiváló dolgozó
defihu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
28165. Elküldve: 2011-12-22 00:48:18,

MinDigTv

[31011.]

Egyetértek veled,más a szakmai nézet,anno én is többet láttam tv-t hátulról,mint szemből-nem is váltam nagy nézővé,amúgy meg véleménye mindenkinek van és lehet ellentétes az
üf-el...bajok forrása volt és ma is az!
[előzmény: (28164) Amatőr61, 2011-12-21 23:59:38]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8044
28164. Elküldve: 2011-12-21 23:59:38,

MinDigTv

[31012.]

Szia.

Szinte nem múlik el úgy egyetlen hónap sem, hogy valamelyik ügyfelem ne tenné fel nekem azokat a kérdéseket, amiket az előző beírásomban megfogalmaztam.
Nem tettem idézőjelbe - szándékosan - de a lényeg, hogy ma is elhangoztak ezek a kérdések, nem pontosan így, de a lényegen ez mit sem változtat. Szóval miközben én ismertetem a földi digitális csatornakiosztást, előfizetési lehetőségeket, stb. az emberek egy része kérdez.
Többsége nem tudja/nem érti, hogy miért van benne a kínálatban a két pártokhoz köthető hírcsatorna. Amikor pedig szembesülnek a ténnyel, hogy mindezért az AH még fizet is a két csatornának, csóválják a fejüket vagy méltatlankodnak.
És ilyenkor állnak elő azzal, hogy mennyivel jobb lenne, ha... például több sportcsatorna lenne helyettük.
Mivel legtöbbször a házigazdákkal veszem fel a kapcsolatot - ők kérik/rendelik meg az antenna szerelést vagy egy komplett előfizetést - akik zömében férfiak, így azt hiszem érthető a felvetésük a csatornákkal kapcsolatban.

Természetesen nekem is van egy kialakult véleményem a szolgáltatásról, a csatornák összeállításáról, stb. de ez most nem fontos, valójában kíváncsi voltam, hogy a fórumozók hogyan reagálnak, mennyire tájékozottak.

(Csak zárójelben : nekem műholdas előfizetéseim vannak, - mellesleg nem vagyok a tévé rabja, sokszor időm sincs rá -, de ha mégis kedvem szottyanna, képes lennék/vagyok egyéb sport csatornát levadászni a fölöttünk lévő műholdakról...)
[válaszok erre: #28165] [előzmény: (28144) Atilu, 2011-12-21 19:07:36]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
28163. Elküldve: 2011-12-21 23:13:19,

MinDigTv

[31013.]

"5o banis török kábel"Bizonyára az AH
szolgáltat ott is-mindig....
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28162. Elküldve: 2011-12-21 22:54:44,

MinDigTv

[31014.]

Most, már igen.
Ezt vajon, hány készülék nem fogja teljesíteni:
- "Az eszköznek magyar nyelvű menüvel is rendelkeznie kell."
[válaszok erre: #28173] [előzmény: (28161) sdfgh5, 2011-12-21 22:37:37]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28161. Elküldve: 2011-12-21 22:37:37,

MinDigTv

[31015.]

Ezt láttátok?

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság elnökének
…/2011. (… . …. .) NMHH rendelete
az egyes műszaki eszközök földfelszíni digitális műsorok vételére való alkalmasságának megjelöléséről

http://www.nmhh.hu/dokumentum.php?cid=29268

[válaszok erre: #28162 #28166 #28167 #28168]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orosznandor



Tagság: 2004-09-13 20:29:55
Tagszám: #12604
Hozzászólások: 460
28160. Elküldve: 2011-12-21 22:18:30,

MinDigTv

[31016.]

@raczandris

Szia, nem tapasztaltam fagyast a Technisattal, ha csokkentem a hangerot. Karacsonykor lesz lehetoseg alaposabban tesztelni, visszajelzek majd.
[válaszok erre: #28234] [előzmény: (28121) raczandris, 2011-12-21 02:42:32]
Törzstag
orosznandor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28159. Elküldve: 2011-12-21 21:28:11,

MinDigTv

[31017.]

Nincs szabad frekvencia, az analóg lekapcsolása után lesz, csak Bmux.
A szomszédos adók zavarvédelme miatt (akár magyar, akár szomszédos országbeli).
A megoldás: az analóg adók lekapcsolása, panaszkodj a körzetedben lévő parlameti képviselődnél, mert ott a labda.
[előzmény: (28158) hegyenlak, 2011-12-21 21:14:30]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hegyenlak



Tagság: 2011-12-01 13:19:59
Tagszám: #96639
Hozzászólások: 2
28158. Elküldve: 2011-12-21 21:14:30,

MinDigTv

[31018.]

Üdv!
Két gyors kérdés: Fehérgyarmat-Penyigén a "B" Mux mikorra várható, és miért vannak sokszor akkora teljesitménybeli különbségek a három mux között u.azon a tornyon ?

A jó kábellel megspórolsz egy erősitőt és csomó bosszankodást. De 1o emberből 9 még mindig az 5o banis török kábelt vásárolja meg, és azt is a piacon.
[válaszok erre: #28159] [előzmény: (28137) part_wish, 2011-12-21 17:04:56]
Zöldfülű
hegyenlak adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28157. Elküldve: 2011-12-21 21:10:22,

MinDigTv

[31019.]

Szerinted ők más adatot tudnak mint part_wish?
[előzmény: (28156) nocsakk, 2011-12-21 21:06:53]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
28156. Elküldve: 2011-12-21 21:06:53,

MinDigTv

[31020.]

holnap megkérdezem az AH tol,mert tényleg nem irjak sehol,h.kulteri vagy beltéri lefedettség- e.

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[válaszok erre: #28157] [előzmény: (28155) CineDOG, 2011-12-21 21:04:13]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28155. Elküldve: 2011-12-21 21:04:13,

MinDigTv

[31021.]

Ja, lefedettség, de nem beltéri. Mert azt nem írják sehol.
[válaszok erre: #28156] [előzmény: (28153) nocsakk, 2011-12-21 21:02:18]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28154. Elküldve: 2011-12-21 21:04:09,

MinDigTv

[31022.]

Nem a számmal volt baj, a "beltéri" szóval.
[előzmény: (28152) CineDOG, 2011-12-21 21:00:29]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
28153. Elküldve: 2011-12-21 21:02:18,

MinDigTv

[31023.]

98% nem hasrautesre irtam,ténylegesen annyi az M1 lefedettsége.

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[válaszok erre: #28155 #28171] [előzmény: (28152) CineDOG, 2011-12-21 21:00:29]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28152. Elküldve: 2011-12-21 21:00:29,

MinDigTv

[31024.]

Tehát hasraütésre bedobtál egy számot.
Nem semmi. Az életed azért nem tennéd rá a 98%-ra ugye?
[válaszok erre: #28153 #28154] [előzmény: (28151) nocsakk, 2011-12-21 20:51:06]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
28151. Elküldve: 2011-12-21 20:51:06,

MinDigTv

[31025.]

konkrétumot,mármint,hogy ez a lefedettségi térkép belteri lefedettséget mutat,írást en sem találtam,Sajat tapasztalatom vettem alapul.Illetve,te vagy barki tud olyan telepulest,ahol ne lenne fogható az analog m1?Ilyen lefedettséget szeretnék dvbtv nel is az analog lekapcsolas után:-)

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[válaszok erre: #28152] [előzmény: (28150) part_wish, 2011-12-21 20:38:40]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01081395149231 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail