Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499681/2 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (81/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28000. Elküldve: 2011-12-16 10:40:40,

MinDigTv

[31176.]

Remélem, nem ismerjük egymást, csak a pályafutásodat tekintettem át eme fórumban. Az alapján jött ez a megalapozott jelző.
A T seggét fényesre nyalod, minden más szolgáltatónál az ÁSZF A-betűjébe, vagy egy veszzőbe képes vagy belekötni, és azon lovagolni.

Te mindek neveznéd magad?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-16 10:58:59]
[előzmény: (27996) Atilu, 2011-12-16 09:18:20]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
27999. Elküldve: 2011-12-16 10:37:45,

MinDigTv

[31177.]

Az is le tud játszani pendrájvról filmet?
[válaszok erre: #28001 #28002] [előzmény: (27998) Frovery, 2011-12-16 10:30:21]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
27998. Elküldve: 2011-12-16 10:30:21,

MinDigTv

[31178.]

Telefunken egy nagyon egyszerűen kezelhető és stabil vas.Távját is könnyen kezelhetik idősebbek is.Több ilyen helyre telepítettem már.Minden gond nélkül üzemelnek.
A wayteq-ből a 95-ősnél afd és sw hiányból eredő problémák lehetnek.Amúgy a 90-es Wayteq viszont picivel jobb mint a Telefunken 280-as.
icon50.gif
[válaszok erre: #27999] [előzmény: (27997) CineDOG, 2011-12-16 10:22:44]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
27997. Elküldve: 2011-12-16 10:22:44,

MinDigTv

[31179.]

Sziasztok!
Gondolkodok, hogy szüleimnek melyiket vegyem 12 hónapos előre kifizetett Extrával. A Telefunken TTR 280, vagy a Wayteq HD-95CX legyen a befutó? Árban egyformák, 20eFt előfizetéssel.
Aki hozzáértő, adjon már tippet! Köszönöm!
[válaszok erre: #27998]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
27996. Elküldve: 2011-12-16 09:18:20,

MinDigTv

[31180.]

Kedves yaksi ismerjük mi egymást, mert szerintem nem. A kedves családodat nevezd kerékkötőnek, ha kérhetlek.
[válaszok erre: #28000] [előzmény: (27995) yaksi, 2011-12-16 08:49:13]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
27995. Elküldve: 2011-12-16 08:49:13,

MinDigTv

[31181.]

Dehogy van. Ő a hivatalos kerékkötő a Digi, UPC, Hello és most már a MinDigTV topicban is. Nem is kérdés ezek után, hogy melyik szolgáltató szekere van tolva őáltala... icon53.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #27996] [előzmény: (27983) part_wish, 2011-12-15 21:49:15]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
27994. Elküldve: 2011-12-16 08:20:54,

MinDigTv

[31182.]

Nincs valaki olyan politikus,hivatalos emberke akinél lehetne lobbyzni ez ügyben?Olyan aki felvállalná ezt az ügyet.Tudom sok más fontosabb dolog is van az országban de ezzel sok pénzt lehetne spórolni,minden téren.
Le kellene már zárni ezt az átállás ügyet sztem. icon50.gif
[előzmény: (27990) part_wish, 2011-12-16 07:10:20]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
27993. Elküldve: 2011-12-16 08:15:34,

MinDigTv

[31183.]

Köszönöm!

Előbb utóbb mondani kell Nekik valamit. Úgy is meghalljuk.
[előzmény: (27990) part_wish, 2011-12-16 07:10:20]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


abbeg



Tagság: 2005-09-21 18:34:29
Tagszám: #22147
Hozzászólások: 546
27992. Elküldve: 2011-12-16 07:35:54,

MinDigTv

[31184.]

Szia!
Sima olcsó koax kábelt, 3-4 éves és úgy 15-20m lehet.
Az erősítő most a padlàstérbe van elhelyezve.
Számítana egy jó minőségű koax a jelerősségben?
[válaszok erre: #28023] [előzmény: (27986) Amatőr61, 2011-12-15 22:49:39]
Törzstag
abbeg adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
27991. Elküldve: 2011-12-16 07:25:12,

MinDigTv

[31185.]

Írtam PÜ-t. icon50.gif
[előzmény: (27979) nttt, 2011-12-15 21:23:41]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
27990. Elküldve: 2011-12-16 07:10:20,

MinDigTv

[31186.]

tavaly decemberben volt utoljara erdemi kommunikacio a kormanyzat reszerol, akkor 2011.12.31-rol eltoltak az idopontot egy evvel (illetve bizonyos esetekben akar tobbel is). Oszinten mondom, nem tudom, hogy jovore lesz-e barmilyen lekapcsolas.
[válaszok erre: #27993 #27994 #28011] [előzmény: (27989) vakegér1276, 2011-12-16 06:20:53]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
27989. Elküldve: 2011-12-16 06:20:53,

MinDigTv

[31187.]

Szia!

Ha véletlenül jövő nyáron lesz a kertévék lekapcsolása, várható új mux elindítása?

A mi családunkban sem zavart senkit a "10 napos kártya használat."
[válaszok erre: #27990] [előzmény: (27985) part_wish, 2011-12-15 22:25:30]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
27988. Elküldve: 2011-12-16 06:18:41,

MinDigTv

[31188.]

Ettől még amit írtam valós lehetőség. Jobban mondva ti írjátok az ÁSZF-ben.
[előzmény: (27985) part_wish, 2011-12-15 22:25:30]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
27987. Elküldve: 2011-12-16 06:15:35,

MinDigTv

[31189.]

Amire írod ennek mi köze van?
Nincs és nem is lesz mostanában.
Az ok egyszerű, igénylem a nem kell csatikat. /pár száz forintot megér/ Igazából még többet sem fizetek, ha kiszámolom, hiszen nálatok 6 hónapig kedvezményes, de ezt az induló ár /stb, modul/ ki is ejti, illetve még több is.
[előzmény: (27983) part_wish, 2011-12-15 21:49:15]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8044
27986. Elküldve: 2011-12-15 22:49:39,

MinDigTv

[31190.]

Szia.

Milyen koax kábelt használsz ?
Típusa, kora, állapota ?
Milyen hosszú a levezetőkábel ?
[válaszok erre: #27992] [előzmény: (27968) abbeg, 2011-12-15 20:22:23]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
27985. Elküldve: 2011-12-15 22:25:30,

MinDigTv

[31191.]

hát ez nagyon érdekes. a közel 46 ezer előfizető közül hozzám még nem jutott el olyan panasz, hogy valakinek az "ingyenes" 7 napos preview időszakkal lett volna baja..
[válaszok erre: #27988 #27989] [előzmény: (27984) junior19, 2011-12-15 22:03:10]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
27984. Elküldve: 2011-12-15 22:03:10,

MinDigTv

[31192.]

Ez szerintem független attól,hogy kártyatulajdonos-e.
Korrektebb lenne,ha nem működne a kártya,csak fél óra időtartamig.Azután amikor az aktiválás megtörtént,onnan 7 napig elérhető minden csatorna,a 7 nap után pedig az előfizetett csatornák.
Az Olcsó Tv így működött.
[válaszok erre: #27985] [előzmény: (27983) part_wish, 2011-12-15 21:49:15]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
27983. Elküldve: 2011-12-15 21:49:15,

MinDigTv

[31193.]

neked egyébként van/volt valaha Extra előfizetésed?
[válaszok erre: #27984 #27987 #27995] [előzmény: (27981) Atilu, 2011-12-15 21:33:06]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
27982. Elküldve: 2011-12-15 21:48:06,

MinDigTv

[31194.]

a lefedettségnél ki is van írva, hogy a pontosabb lekérdezéshez érdemes a mindigtv.hu oldalra menni.
[előzmény: (27980) arpad2, 2011-12-15 21:30:31]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
27981. Elküldve: 2011-12-15 21:33:06,

MinDigTv

[31195.]

Az, hogy 10 perc alatt meglehet csinálni az tudom, de ha csak 7 nap alatt van megcsinálva akkor sem szólhatók egy szót sem hiszen ÁSZF szerint:
"a 7 nap a Szolgáltató rendszerében történő aktiváláshoz szükséges időtartam, amelynek ideje alatt az Előfizető hozzáfér a
Szolgáltatáshoz"

Magyarán ha azonnal nem aktiváltatod a kártyát akár szolgáltatás nélkül is maradhatsz.
[válaszok erre: #27983 #28006] [előzmény: (27978) part_wish, 2011-12-15 21:12:57]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


arpad2



Tagság: 2011-03-27 20:31:12
Tagszám: #92928
Hozzászólások: 33
27980. Elküldve: 2011-12-15 21:30:31,

MinDigTv

[31196.]

De ezen az oldalon mennyire helyesek az adótornyok tényleges besugárzási terűlete? Gondolom itt a potenciális maximum van feltűntetve, a sugárzási karakterisztika ismeretének hiánya miatt.
[válaszok erre: #27982] [előzmény: (27975) part_wish, 2011-12-15 20:56:41]
Zöldfülű
arpad2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nttt



Tagság: 2010-11-17 11:12:01
Tagszám: #90039
Hozzászólások: 293
27979. Elküldve: 2011-12-15 21:23:41,

MinDigTv

[31197.]

Valaki esetleg nem akarja beaktiválni a kártyámat? :-)
[válaszok erre: #27991]
Haladó
nttt adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
27978. Elküldve: 2011-12-15 21:12:57,

MinDigTv

[31198.]

most 7 nap után kell jár le a preview, a 7 napon belül bármikor lehet aktiválni, az aktiválást követően max. 10 perc az előfizetés élesítése.
[válaszok erre: #27981] [előzmény: (27976) Atilu, 2011-12-15 21:04:12]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lck



Tagság: 2008-09-27 20:09:36
Tagszám: #63947
Hozzászólások: 47
27977. Elküldve: 2011-12-15 21:09:23,

MinDigTv

[31199.]

Igen !
Köszi !
[előzmény: (27975) part_wish, 2011-12-15 20:56:41]
Zöldfülű
lck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
27976. Elküldve: 2011-12-15 21:04:12,

MinDigTv

[31200.]

Akkor ez most még rosszabb. Ez viszont ha így van, akkor azonnal aktiváltatni kell, ha az ember biztos akar lenni benne, hogy TV-t tudjon nézni.
[válaszok erre: #27978] [előzmény: (27973) part_wish, 2011-12-15 20:53:49]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012041807174683 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail