Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (85/21
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
27950. Elküldve: 2011-12-15 13:05:21,

MinDigTv

[31226.]

Működik 7 napig vagy 10 napig, erre már nem emlékszem, de utána letilt. Akkor majd regisztrálni kell, vagy lehet előbb is.

Bár én nem nagyon foglalkozom ilyesmivel, de egyszer hívtak egy helyre üzembe helyezni, és mivel idős emberek voltak, elvégeztem a telefonos aktiválást is.

Akkor mondta az ügyfélszolga, hogy nem sürgős aktiválni, mert van ez a tesztidőszak, de én mondtam, hogy rendezzük le, mert idős emberekről van szó, akiknek ez nehézséget okozhat. Eleve a kezeléssel is problémák voltak.

Szerk: közben megjelentek a válaszok, de már nem törlöm ezt sem.

____________________________
Nomen est omen.
[előzmény: (27943) nttt, 2011-12-15 12:43:45]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nttt



Tagság: 2010-11-17 11:12:01
Tagszám: #90039
Hozzászólások: 293
27949. Elküldve: 2011-12-15 13:01:00,

MinDigTv

[31227.]

Hat ez a baj hogy nem igen van. :-(
[válaszok erre: #27954] [előzmény: (27948) Frovery, 2011-12-15 13:00:11]
Haladó
nttt adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
27948. Elküldve: 2011-12-15 13:00:11,

MinDigTv

[31228.]

10 napig ingyen nézheted azután kell aktiválni tel.számon.Azután 1 év állási idő van,azon belül bármikor aktiválható.De mindenképpen csak magyarországi címre fogják aktiválni.Nincs valaki rokon,ismerős,haver,aki címére lehetne aktiválni?
[válaszok erre: #27949 #27951] [előzmény: (27945) nttt, 2011-12-15 12:56:28]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nttt



Tagság: 2010-11-17 11:12:01
Tagszám: #90039
Hozzászólások: 293
27947. Elküldve: 2011-12-15 12:59:45,

MinDigTv

[31229.]

koszi a valaszt. de aztan ha nem aktiválom addig a kartyát, és mondjuk en januarban tudom csak aktiválni?
[előzmény: (27946) attila.scourgeofgod, 2011-12-15 12:57:33]
Haladó
nttt adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
27946. Elküldve: 2011-12-15 12:57:33,

MinDigTv

[31230.]

Idézet:
A kódolt adások egy kártya aktiválásával indíthatók, a kártya aktiválása nélkül 7 napig elérhetőek (a 7 nap a Szolgáltató rendszerében történő aktiváláshoz szükséges időtartam). A kártya a dekóderbe történő behelyezést követően azonnal megkezdi a visszaszámlálást.





DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #27947] [előzmény: (27943) nttt, 2011-12-15 12:43:45]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nttt



Tagság: 2010-11-17 11:12:01
Tagszám: #90039
Hozzászólások: 293
27945. Elküldve: 2011-12-15 12:56:28,

MinDigTv

[31231.]

igen, de csak Magyarországi lakcímre lehet.? Mert akkor az nagyon nem lenne jo....
[válaszok erre: #27948] [előzmény: (27944) ERNYÖ, 2011-12-15 12:55:42]
Haladó
nttt adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ERNYÖ



Tagság: 2007-10-24 12:22:24
Tagszám: #50667
Hozzászólások: 1406
27944. Elküldve: 2011-12-15 12:55:42,

MinDigTv

[31232.]

Azt hiszem két hétig működik,addig kell regisztrálni.
[válaszok erre: #27945] [előzmény: (27943) nttt, 2011-12-15 12:43:45]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nttt



Tagság: 2010-11-17 11:12:01
Tagszám: #90039
Hozzászólások: 293
27943. Elküldve: 2011-12-15 12:43:45,

MinDigTv

[31233.]

Sziasztok. Ma vettem egy vevo keszuleket es volt hozza egy mindig tv extra kártya (12 honapra elore kifizetett). Azt mondtak hogy be kell aktiválni. Hazajottem, betettem a gepbe es mukodnek a mindig tv extra programok. Az a helyzet hogy azt is mondtak hogy csak magyarországi lakcímmel lehet aktiválni. Viszont en Szlovákkiából vagyok. Most nem értem hogy akkor most nem kell aktiválnom, vagy hogyan lehetne megoldani, vagy most miert mukodnek nekem a programok. ? Ha vki tud erre valaszt azt megkoszonnem. udv.
[válaszok erre: #27944 #27946 #27950]
Haladó
nttt adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


macisat



Tagság: 2006-01-12 20:36:24
Tagszám: #25731
Hozzászólások: 639
27942. Elküldve: 2011-12-14 22:34:23,

MinDigTv

[31234.]

Az erdők mögött vagy között bármilyen antennával próbálod, ha lombosak, nem lesz jó a vételed, a szél a fákat, ha meglengeti loyag reflexiós lesz,hogy szétesik a kép. Kiskőrös ott nagyon gyenge, Csávoly szintén, csak Szentes jön, ha jön.
[előzmény: (27861) part_wish, 2011-12-12 13:29:57]
Törzstag
macisat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NOKIA4EVER



Tagság: 2009-12-02 20:40:31
Tagszám: #80343
Hozzászólások: 719
27941. Elküldve: 2011-12-14 19:18:37,

MinDigTv

[31235.]

igen ezt tudom de a fej előtt kb 1 méterrel meg volt szakítva, illetve ha f tóldoval össze is kötöttem és a fejből ki húztam a vezetéket akkor csak az A mux jött , így ha fejbe van akkor már a c is jó ( A=85kw, C=15.5 kw) és ezért de ha nincs probléma akkor , oké és kössz a választ!
[előzmény: (27940) Tévészerelő, 2011-12-14 19:07:08]
Törzstag
NOKIA4EVER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
27940. Elküldve: 2011-12-14 19:07:08,

MinDigTv

[31236.]

Nem pont a fejből jön a jel, a hosszú kábel szedi össze. Nem lesz baja a semminek.

Mióta beindult nálunk a helyi adó, antenna nélkül, maga a kábel is veszi az adást. Ezt kísérletezés közben vettem észre, amikor le volt kötve az antenna. Még a jelminőség sem változik, ami már felveti a kérdést, hogy akkor minek a kábel végére a lepkeanna? De azért rend a lelke mindennek, ha már úgyis ott van, maradjon.

____________________________
Nomen est omen.
[válaszok erre: #27941] [előzmény: (27938) tcsabi, 2011-12-14 17:32:26]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


majdnemszoke



Tagság: 2011-12-13 18:22:33
Tagszám: #96928
Hozzászólások: 4
27939. Elküldve: 2011-12-14 18:08:46,

MinDigTv

[31237.]

Szia! Mennyire lehet hinni annak, ha a lefedettségi térképen beírt cím alapján VAN vételi lehetőség az adott helyen?
[válaszok erre: #27971] [előzmény: (27935) part_wish, 2011-12-14 08:59:12]
Zöldfülű
majdnemszoke adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tcsabi



Tagság: 2009-03-25 19:04:33
Tagszám: #72230
Hozzászólások: 262
27938. Elküldve: 2011-12-14 17:32:26,

MinDigTv

[31238.]

Bogácson az Ibolyán elkapható a Kékes adása.Bár kétség kívül a legjobb nekünk a cserépi átjátszó lenne...
[válaszok erre: #27940] [előzmény: (27932) acsamango, 2011-12-13 22:24:30]
Haladó
tcsabi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NOKIA4EVER



Tagság: 2009-12-02 20:40:31
Tagszám: #80343
Hozzászólások: 719
27937. Elküldve: 2011-12-14 17:06:51,

MinDigTv

[31239.]

Lehet egy hülye kérdés: Fel van szerelve egy 60 cm -s volt upc-antenna és ami a fejből jön koax vezetéket a tv-be csatlakoztattam és igy 70 % jelet ir a tv,(samsung) ez igy rossz ? már h a tv-n nem lesz baja tőle, hogy a fejből jön a jel?
Törzstag
NOKIA4EVER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
27936. Elküldve: 2011-12-14 11:46:37,

MinDigTv

[31240.]

Öööö, hogy is fogalmazzam meg finoman... Tehát van ez: http://mindigtvextra.blogter.hu/487119/meglevo_ugyfeleknek_szolo_tajekoztatas
Egyrészt, ez szerepel benne: "akiknek a hűségideje 2011. november 1-je és 2011. november 30-a között jár le", egyrészt, ez már nem jár le, mivel már jó ideje lejárt(kissé meglepő a mai posztolás...), másrészt, az "érdekes" szájformájú hölgy a képen... erről nem feltétlenül a MinDig vagy a cikk tartalma jut eszébe az olvasónak, hanem egy 18-as karikás "téma"...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
27935. Elküldve: 2011-12-14 08:59:12,

MinDigTv

[31241.]

valóban, ez az Eger és Sály közti terület az egyike a kevés fehér foltoknak, sajnos nem tudok egyelőre ezügyben sem tudok konkrétumokat mondani.
[válaszok erre: #27939] [előzmény: (27932) acsamango, 2011-12-13 22:24:30]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
27934. Elküldve: 2011-12-13 22:58:20,

MinDigTv

[31242.]

Kérlek írd meg nekem az esetet e-mailben (zoltan.vigh kukac mtv.hu). Mi történt, mikor, telefonon vagy más módon, pontosan mi volt a kérdés és a kapott válaszok.

Sokat segítenél, hogy felkészíthessem a kollégákat a válaszokra és a jövőbeni hibákat kiküszöbölhessük.

Köszönöm!
[válaszok erre: #28050] [előzmény: (27899) RiCheta, 2011-12-13 14:58:35]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
27933. Elküldve: 2011-12-13 22:55:30,

MinDigTv

[31243.]

jogszerűen továbbítja, de nem a nem létező közös határ miatt
[előzmény: (27909) Atilu, 2011-12-13 16:56:21]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


acsamango



Tagság: 2010-11-16 21:43:56
Tagszám: #90027
Hozzászólások: 2
27932. Elküldve: 2011-12-13 22:24:30,

MinDigTv

[31244.]

Tisztelt Part Wish! Esetleg van-e arról infód, hogy a Cserépfalun működő m1,tv2 átjátszó mikor lesz és lesz-e egyáltalán digitálisra állítva? Mivel a körzetben, pl. Bogács községben minden már irány árnyékolva van a Bükk hegység nyúlványai miatt...
[válaszok erre: #27935 #27938]
Zöldfülű
acsamango adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
27931. Elküldve: 2011-12-13 21:38:31,

MinDigTv

[31245.]

Pányok vagy Telkibánya érdekel?
Mert Pányokon a térkép szerint Aggtelek elérhető, Telkibánya már nehezebb dió, sajnos ez utóbbira nem tudok semmilyen konkrétumot mondani.
[előzmény: (27930) zzzoli, 2011-12-13 21:27:54]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zzzoli



Tagság: 2011-09-14 17:07:48
Tagszám: #95621
Hozzászólások: 14
27930. Elküldve: 2011-12-13 21:27:54,

MinDigTv

[31246.]

Telkibánya/Pányok csak az analóg leállas után fog digitálisan sugározni?
[válaszok erre: #27931] [előzmény: (27924) part_wish, 2011-12-13 20:13:19]
Zöldfülű
zzzoli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
27929. Elküldve: 2011-12-13 21:17:17,

MinDigTv

[31247.]

Oké...
azért többek közt azt se értem, hogy a 3.2-es pentium kevés lenne az usb tunernek?

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (27928) sztar1, 2011-12-13 21:03:10]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
27928. Elküldve: 2011-12-13 21:03:10,

MinDigTv

[31248.]

Igen a totalmediara ertettem. Adnak kulcsot,de aktivaltam mar, pont azert nincs free,mert mas szeria szamot nem lehet vele megetetni. Csak azt fogadja el amit a lemezre irnak,vagy emailben kapsz. Ne is keresgelj,en mar regebben vegigjartam ezt.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #27929] [előzmény: (27923) huni66, 2011-12-13 19:41:09]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
27927. Elküldve: 2011-12-13 20:55:42,

MinDigTv

[31249.]

Értem,hogy mire asszociász,nem hiszem szakmailag nem tudnád mit lehet,bár javultak a körülmények egy fájó pontot látok ott-B.
Hidd el,Heves,Borsod,Nógrád-ban ez jobban kiütközik.
[előzmény: (27858) macisat, 2011-12-11 20:31:58]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djbagi



Tagság: 2007-09-03 22:00:12
Tagszám: #48840
Hozzászólások: 438
27926. Elküldve: 2011-12-13 20:44:40,

MinDigTv

[31250.]

Ilyen ki-be kapcsolgatásból nálunk itt szerbiában óriási botrány lenne.



Amiko Viper 4k51 + több Amiko dekóder polcon pihen
[előzmény: (27902) vigosz, 2011-12-13 15:22:05]
Törzstag
djbagi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012641906738281 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail