Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499725/46 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (87/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
21660. Elküldve: 2011-05-07 17:56:06,

MinDigTv

[37501.]

Május 25.-én várható meglepi? Akkor lessz 1 éves az extra.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
21659. Elküldve: 2011-05-07 16:31:54,

MinDigTv

[37502.]

Köszönöm lesliebig !
Ennek feltöltése után,esetleg visszarakható ami rajta volt?Ha nem válna be?
Üdv:

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[válaszok erre: #21661] [előzmény: (21657) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-07 16:23:22]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21658. Elküldve: 2011-05-07 16:24:24,

MinDigTv

[37503.]

Tudja valaki ez miben jobb az előző 3-as verziónál?
[előzmény: (21657) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-07 16:23:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
21657. Elküldve: 2011-05-07 16:23:22,

MinDigTv

[37504.]

http://www.elektrodoki.hu/Documents/docs/wayteq_hd90cx_v4.zip
[válaszok erre: #21658 #21659] [előzmény: (21656) pityu54, 2011-05-07 13:34:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
21656. Elküldve: 2011-05-07 13:34:51,

MinDigTv

[37505.]

Szevasz lesliebig
Honnan tudnám ezt letölteni?Légyszi egy linket akár pü.ben.Köszönettel
Üdv:

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[válaszok erre: #21657] [előzmény: (21655) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-07 13:26:59]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21655. Elküldve: 2011-05-07 13:26:59,

MinDigTv

[37506.]

Hello!

Én az Alcor HD-1800-ason a Wayteq HDCX-90-es 4.0-ás firmware-ét használom
RS232-ES porto frissítettem, tökéletesen működik minden, Az Alcor firmwarek-ben sok hiba van.Egyébként USB-ről is lehet frissíteni.
[válaszok erre: #21656] [előzmény: (21645) scorpyo, 2011-05-05 09:41:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
21654. Elküldve: 2011-05-07 08:31:47,

MinDigTv

[37507.]

Az MPEG-4 SD adások AVC (H.264) MP@L3-ban vannak kódolva, míg a HD adások MP@L4-ben. Ha ez kütyű csak az L3-at tudja, nem lesz kép HD adások esetén.
[előzmény: (21652) ExxZuu, 2011-05-06 23:02:03]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
21653. Elküldve: 2011-05-07 07:27:30,

MinDigTv

[37508.]

Nem ismerem a készüléket én sem, de szerintem a HD felbontást nem tudja kezelni, ezért nem tudja megjelentetni ezeket az adásokat.
[előzmény: (21652) ExxZuu, 2011-05-06 23:02:03]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
21652. Elküldve: 2011-05-06 23:02:03,

MinDigTv

[37509.]

mit nem tud megjeleníteni !! Vagy nem lesz kép ??az sd is u.o bitrátával megy mint a HD és mpeg 4 ,DVB-T

Legfeljebb nem lesz HD kép!!



Hozzáteszem nem ismerem a készüléket ,csak a választ keresem!!



www.exxzuu.hu
[válaszok erre: #21653 #21654] [előzmény: (21651) K78, 2011-05-06 22:55:57]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
21651. Elküldve: 2011-05-06 22:55:57,

MinDigTv

[37510.]

A HD adásokat nem tudja kezelni.
A T-Home SD beltérije is hasonlóan működik, de ott van SD választék.
[válaszok erre: #21652] [előzmény: (21649) ExxZuu, 2011-05-06 22:24:11]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
21650. Elküldve: 2011-05-06 22:24:17,

MinDigTv

[37511.]



icon4.gif



www.exxzuu.hu
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-05-06 22:40:10]
[előzmény: (21647) vigosz, 2011-05-05 14:48:26]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
21649. Elküldve: 2011-05-06 22:24:11,

MinDigTv

[37512.]

nem tudja az mpeg 4-et ???vagy miért nem fogja





www.exxzuu.hu
[válaszok erre: #21651] [előzmény: (21647) vigosz, 2011-05-05 14:48:26]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
21648. Elküldve: 2011-05-06 21:05:23,

MinDigTv

[37513.]

Erre a hiányosságára fel kellene hívni a vásárlók figyelmét, mert ez inkább átverés, mint korrekt kereskedelem... icon44.gif
[előzmény: (21647) vigosz, 2011-05-05 14:48:26]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
21647. Elküldve: 2011-05-05 14:48:26,

MinDigTv

[37514.]

Igen, a Cora által forgalmazott eszköz NEM alkalmas a HD adások vételére, így az m1, m2 és Duna nem fogható vele. Viszont aki CSAK RTL, TV2, Autonómia vagy Euronews csatornákat akar nézni, annak megfelelő, bár az AAC hang dekódolására való alkalmasságára nincs információm.

Most beszéltem az egyik importőrrel...
[válaszok erre: #21648 #21649 #21650] [előzmény: (21644) zoro67, 2011-05-04 10:33:05]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Teddy619



Tagság: 2011-01-03 08:28:39
Tagszám: #91145
Hozzászólások: 6
21646. Elküldve: 2011-05-05 12:59:22,

MinDigTv

[37515.]

Itt van bővebb infó és vélemények is.

http://www.alcordigital.hu/termek/alcor_hd_1800_digitalis_vevo
[előzmény: (21645) scorpyo, 2011-05-05 09:41:05]
Zöldfülű
Teddy619 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


scorpyo



Tagság: 2007-12-02 14:11:04
Tagszám: #52440
Hozzászólások: 202
21645. Elküldve: 2011-05-05 09:41:05,

MinDigTv

[37516.]

Sziasztok!

Alcor HD-1800-as készülket szeretnék vásárolni. Aki használ ilyen készüléket írna róla pár infót, hogy mennyire van megelégedve vele, vagy nem ?
[válaszok erre: #21646 #21655]
Haladó
scorpyo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
21644. Elküldve: 2011-05-04 10:33:05,

MinDigTv

[37517.]

Akkor csak a tv2.rtl klub,Euronews,infó csatorna jön vele? m1, m2, és a Duna az meg nem?

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #21647] [előzmény: (21641) kovpeti, 2011-05-04 10:08:27]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovpeti



Tagság: 2009-02-01 16:14:43
Tagszám: #69941
Hozzászólások: 292
21643. Elküldve: 2011-05-04 10:30:08,

MinDigTv

[37518.]

Ha sd-ben menne az a 3 adó akkor nekem is jó lenne, mert én is crt tv-hez szántam. De így...
Az meg tényleg rejtély, hogy egyáltalán hogy lehet így valamit árulni. De manapság már semmin sem szabad meglepődni. icon26.gif
Gondolom amikor majd visszaviszik akkor nem az árát fogják visszaadni, hanem le kell majd vásárolni. Így a Cora nem fog bukni rajta.
[előzmény: (21642) djhoresz, 2011-05-04 10:19:45]
Haladó
kovpeti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21642. Elküldve: 2011-05-04 10:19:45,

MinDigTv

[37519.]

Köszi,így már talán és sem vennék.Elolvastam a hozzászólást és breki-ét is pár hozzászólással utána.Így nem sok értelme van ilyet árulni,nem tudom mennyire lesz jó ez a Cora-nak ha tömegesen viszik majd vissza.Az ok,hogy nincs rajta matrica de azért ilyet nem volna szabad árulni szerintem.Mert ha legalább az M1-M2 és Duna-nak volna sd változata akkor talán a régi tv-kel nézőknek biztosan elegendő és olcsó alternatíva lehetne. icon26.gif
[válaszok erre: #21643] [előzmény: (21641) kovpeti, 2011-05-04 10:08:27]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovpeti



Tagság: 2009-02-01 16:14:43
Tagszám: #69941
Hozzászólások: 292
21641. Elküldve: 2011-05-04 10:08:27,

MinDigTv

[37520.]

Igazad van. icon25.gif
De ahogy nézem nem én leszek az az egy akinek ilyen lesz, mert jobban visszaolvastam és látom, hogy az m1, m2, és a Duna nem megy vele.
Layosh 20009-es hozzászólása...
[válaszok erre: #21642 #21644] [előzmény: (21640) djhoresz, 2011-05-04 09:59:09]
Haladó
kovpeti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21640. Elküldve: 2011-05-04 09:59:09,

MinDigTv

[37521.]

Nem tudom milyen lehet,de ha a környékemen lenne Cora azt a 6ezret megkockáztatnám.Így legalább már 1 valakinek lenne aki megosztaná a tapasztalatokat itt a fórumon. icon33.gif
[válaszok erre: #21641] [előzmény: (21639) kovpeti, 2011-05-04 09:31:52]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovpeti



Tagság: 2009-02-01 16:14:43
Tagszám: #69941
Hozzászólások: 292
21639. Elküldve: 2011-05-04 09:31:52,

MinDigTv

[37522.]

Sziasztok!

Valakinek van már tapasztalata erről a dvb-t vevőről? Holnaptól 5990Ft lesz a Cora-ban.
http://www.warnex.hu/termek/televizio/everest-tv-1134vh-dvb-t-tuner
Látom hogy más is érdeklődött már róla korábban, de választ nem találtam.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-05-04 09:39:40]
[válaszok erre: #21640]
Haladó
kovpeti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Julio62



Tagság: 2009-10-29 10:13:57
Tagszám: #79126
Hozzászólások: 19
21638. Elküldve: 2011-05-04 08:09:32,

MinDigTv

[37523.]

"Megítélésem szerint újra kellene gondolni és tárgyalni a digitális sugárzás egyes elemeit. Középpontba helyezve a felhasználók, azaz a lakosság érdekeit.
Mire gondolok ?
Korrigálni a rossz elképzelést és kiírást, a tetőantennás vételt, helyette a szobaantennás vételt preferálni."

Teljesen egyetértek a fentiekkel. Sürgősen lépni kellene!
(Magam is hasonló kérdéseket feszegettem pár fórumtársammal a DVB-T hazánkban és Európában fórum 884-8888 hozzászólásaiban.)

Szerintem sem lehet célja egyetlen a kormányzatnak sem a hibás koncepciók életben tartása, hiszen előbb, vagy utóbb úgyis "visszaüt" a tétlenség és halogatás politikája.
Még annyit kiegészítésként, hogy az állampolgárokat partnernek kellene tekinteni - ebben a kérdéskörben is - és széléskörűen tájékoztani a DVB-T-s fejlesztésekről irányvonaláról és megvalósításuk várható határidejéről.
Ehhez minden adott. A lehetőséggel viszont élni kell, de nem visszaélni!

A jelenleg kialakult tartós bizonytalanság semmiképpen sem használ a hazai DVB-T ügyének.
[előzmény: (21634) Amatőr61, 2011-05-03 14:44:11]
Zöldfülű
Julio62 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
21637. Elküldve: 2011-05-03 23:38:27,

MinDigTv

[37524.]

nagyjából ugyanazt, amit az origós-interjúban. a Napi Gazdaság cikkét lásd itt:
http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/senki_sem_akar_fizeti_a_hirekert.481893.html
[előzmény: (21636) sdfgh5, 2011-05-03 22:08:19]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
21636. Elküldve: 2011-05-03 22:08:19,

MinDigTv

[37525.]

Mit mondott ma Jean-Francois Fenech a Média Hungary-n tartott előadásában?

http://www.mediahungaria.hu/program/
[válaszok erre: #21637]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011234998703003 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail