Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (54/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

frici69



Tagság: 2009-08-14 11:45:57
Tagszám: #76883
Hozzászólások: 195
21159. Elküldve: 2011-03-27 09:58:03,

MinDigTv

[38001.]

Én ezt a pénteki magyar-holland mecs alatt tapasztaltam. MindígTV, Kabhegy, Philips 32" pfl 5604. Azóta nem néztem M1-et.
[előzmény: (21158) apafej45, 2011-03-27 09:35:50]
Haladó
frici69 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apafej45



Tagság: 2007-11-06 14:37:59
Tagszám: #51346
Hozzászólások: 18
21158. Elküldve: 2011-03-27 09:35:50,

MinDigTv

[38002.]

Nálam is csinálja az M1 talán csütörtök óta. Egy pillanatra megtörik a kép. Ez ideig rendben volt minden.
A televízió Panasonic TX-P50c3E, adó : Gerecse
[válaszok erre: #21159] [előzmény: (21153) mamago, 2011-03-26 20:39:23]
Zöldfülű
apafej45 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
21157. Elküldve: 2011-03-27 09:16:07,

MinDigTv

[38003.]

aaaaaahhh!
Azt akarta ezzel mondani, h töltsd le azt a filmet, amit látni szeretnél.
Amúgy tudtommal az amire te akarsz megoldást találni, arra még nincs megoldás.
[válaszok erre: #21166] [előzmény: (21156) tzoli81, 2011-03-27 09:01:39]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tzoli81



Tagság: 2011-03-12 09:19:04
Tagszám: #92667
Hozzászólások: 6
21156. Elküldve: 2011-03-27 09:01:39,

MinDigTv

[38004.]

Nem találtam infót ezzel kapcsolatban a torrent oldalakon sem! 0 találatot hoz mindegyik oldal!
[válaszok erre: #21157] [előzmény: (21155) csanadu, 2011-03-27 08:33:14]
Zöldfülű
tzoli81 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csanadu



Tagság: 2010-05-14 15:41:05
Tagszám: #84955
Hozzászólások: 22
21155. Elküldve: 2011-03-27 08:33:14,

MinDigTv

[38005.]

persze hogy van megoldás. torrent. icon28.gif
[válaszok erre: #21156] [előzmény: (21147) tzoli81, 2011-03-26 13:55:51]
Zöldfülű
csanadu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21154. Elküldve: 2011-03-26 21:22:29,

MinDigTv

[38006.]

Szerintem a tévé csak Auto állásban váltogathat. Ezért is kellene fix 16:9-et beállítani rajta. A megfelelő képméretet meg adja a beltéri, remélem, képes rá.
[előzmény: (21153) mamago, 2011-03-26 20:39:23]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
21153. Elküldve: 2011-03-26 20:39:23,

MinDigTv

[38007.]

Eddig minden jó volt. Csak m1 csinálja, más nem. Majd megnézem.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #21154 #21158] [előzmény: (21150) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-26 19:05:00]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21152. Elküldve: 2011-03-26 20:32:43,

MinDigTv

[38008.]

A tévén biztosan van állandó 16:9 mód, ha egyébként is 16:9-es.

A beltéri Video Setup részében kellene lennie a másik kettőnek. Kapcsold angol nyelvűre, amíg beállítod.

Az adatfolyam tartalmazza a paramétereket, amiből a beltéri a kívánt formában adja át a 16:9-es képet a tévének.

( 4:3-as tévén természetesen azt kell beállítani a 16:9 helyett ... )

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-03-26 20:48:20]
[előzmény: (21151) tzoli81, 2011-03-26 20:22:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


tzoli81



Tagság: 2011-03-12 09:19:04
Tagszám: #92667
Hozzászólások: 6
21151. Elküldve: 2011-03-26 20:22:00,

MinDigTv

[38009.]

Engem minden megoldás érdekelne, de sehol nem találok infót ezzel kapcsolatban!
[válaszok erre: #21152] [előzmény: (21148) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-26 14:12:40]
Zöldfülű
tzoli81 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21150. Elküldve: 2011-03-26 19:05:00,

MinDigTv

[38010.]

A tévét állítsd 16:9-re. A beltéri TV Aspect Ratio szintén 16:9 legyen, a Video Aspect Ratio meg Letter Box.
[válaszok erre: #21153] [előzmény: (21149) mamago, 2011-03-26 17:28:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
21149. Elküldve: 2011-03-26 17:28:54,

MinDigTv

[38011.]

meghülyülök az m1-től. folyamatosan képformátumot vált. Nem a tévé, nem a beltéri.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #21150 #21161] [előzmény: (21148) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-26 14:12:40]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21148. Elküldve: 2011-03-26 14:12:40,

MinDigTv

[38012.]

Egyszerű = Előfizetsz.

Bonyolult = Visszafejted a kódolási rendszert.
[válaszok erre: #21149 #21151] [előzmény: (21147) tzoli81, 2011-03-26 13:55:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


tzoli81



Tagság: 2011-03-12 09:19:04
Tagszám: #92667
Hozzászólások: 6
21147. Elküldve: 2011-03-26 13:55:51,

MinDigTv

[38013.]

Üdv! A tudomány mai állása szerint van arra valamiféle megoldás, hogy én HBO-t nézzek? Van egy Conax CI modulom, és egy extra kártyám, ami működik is.
Lehet valahogy okosabbá tanítani?
Van a laptopomban pcmcia slot, meg smart card reader.
[válaszok erre: #21148 #21155]
Zöldfülű
tzoli81 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gtoth



Tagság: 2009-12-11 01:32:27
Tagszám: #80561
Hozzászólások: 91
21146. Elküldve: 2011-03-26 11:42:50,

MinDigTv

[38014.]

Hello,

van valakinek tapasztalata az alabbi dekoderrel?

TELEFUNKEN TTR-100C

Meg mindig nagymamamnak keresek
valami megbizhato, konnyen kezelheto, AFD-t
ismero dekodert.

Esetleg ez lenne az

koszi
Kezdő
gtoth adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Euro



Tagság: 2005-07-13 12:13:35
Tagszám: #20398
Hozzászólások: 82
21145. Elküldve: 2011-03-26 09:32:34,

MinDigTv

[38015.]

Köszönöm!

A csatlakozások és az antenna rendben volt.

Viszont futtattam egy teljes csatorna-keresést. Minden digitális adóra újra rákeresett a WMC, és ez végül segített. Most már minden adó szépen jön.
[előzmény: (21144) djhoresz, 2011-03-26 09:20:29]
Kezdő
Euro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21144. Elküldve: 2011-03-26 09:20:29,

MinDigTv

[38016.]

Nézd át a csatlakozásokat az antennánál is alaposan.Nálad a gond. icon26.gif
[válaszok erre: #21145] [előzmény: (21142) Euro, 2011-03-26 09:15:51]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21143. Elküldve: 2011-03-26 09:19:39,

MinDigTv

[38017.]

Ezt én is lájkolom.A legnormálisabb és sokszínű az Eurosport 1.
icon32.gif
[előzmény: (21141) nakiazaki, 2011-03-25 22:43:09]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Euro



Tagság: 2005-07-13 12:13:35
Tagszám: #20398
Hozzászólások: 82
21142. Elküldve: 2011-03-26 09:15:51,

MinDigTv

[38018.]

Sziasztok!

Csütörtök óta nem tudom fogni a digitális adók legtöbbjét. Csak a Duna 1-2 jön be és az RTL Klub. De az RTL Klub sem a régi helyén, hanem egy RTL Klub Teletext nevű sávon.

A műsorújság is működik minden adónál. De ha valamelyiket el szeretném indítani, akkor a Windows Media Center ezt írja ki:

"No TV Signal

There is currently no TV signal detected for this channel. The channel may be temporarily off the air, or you may need to adjust or reconnect your TV signal."

A Kékesről jönnek a digitális jelek hozzám. Valaki legyen szíves nézzen utána, hogy működnek-e az adók. Tartok tőle, hogy leálltak a közvetítéssel. Bár érdekes módon ennek lassan már 48 órája.

Köszönöm!
[válaszok erre: #21144]
Kezdő
Euro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
21141. Elküldve: 2011-03-25 22:43:09,

MinDigTv

[38019.]

Akkor már én is "szavazok", legyen Eurosport. Egyedül azon van normális arányban képviselve a sport sokszínűsége. Nem kell focitévé.

:)
[válaszok erre: #21143] [előzmény: (21140) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 22:25:54]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21140. Elküldve: 2011-03-25 22:25:54,

MinDigTv

[38020.]

Szia!
Ezt beírtad jó néhány topicba, remélem a Dili topicjába is! :)
Részemről nem lenne kedvezőbb, a nyugisabb sportokat szeretem.
[válaszok erre: #21141] [előzmény: (21136) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 17:38:36]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
21139. Elküldve: 2011-03-25 20:21:19,

MinDigTv

[38021.]

inkább lenne a nóta tv mint sport

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (21138) djhoresz, 2011-03-25 20:11:23]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21138. Elküldve: 2011-03-25 20:11:23,

MinDigTv

[38022.]

Úristen már a Mindigre is a Digisport????
[válaszok erre: #21139] [előzmény: (21137) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 20:09:16]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21137. Elküldve: 2011-03-25 20:09:16,

MinDigTv

[38023.]

Mikor lessz DIGISPORT a mindig tv-n?
[válaszok erre: #21138] [előzmény: (21136) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 17:38:36]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
21136. Elküldve: 2011-03-25 17:38:36,

MinDigTv

[38024.]

Sziasztok! Sportklub helyett inkább DIGISPORT kellene! Nagyobb lenne a MINDIG TV-re az igény!
[válaszok erre: #21137 #21140]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
21135. Elküldve: 2011-03-25 12:19:30,

MinDigTv

[38025.]

Strong 8100/8110 tulajdonosoknak érdemes figyelniük, hogy jött e ki új fw, mert a boltban eladott kütyükön kőkorszaki verzió van, a cég viszont folyamatosan tolja az újabbakat. Most frissítettem mindkét ilyen szerkentyűmet (újra egyszer), és még a menü grafikája is szebb lett utána...

Így tudja az AFD-t a régi 4:3-as TV-re kötve, a helyes képarányt 16:9-ben is (=nem húzza szét a retekklubbot, ha LCD-re van kötve), a 8100 is a REC funkciót, stb.

Gondolva azt, hogy a legtöbb kedves vevő nem vacakol ilyen fw updatekkel, szerintem sokan használnak úgy ilyen kütyüt, hogy messze nem hozzák ki a maximumot a készülékből...

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011550188064575 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail