MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
frici69 Tagság: 2009-08-14 11:45:57 Tagszám: #76883 Hozzászólások: 195
21159. Elküldve: 2011-03-27 09:58:03, MinDigTv
[38001.]
Én ezt a pénteki magyar-holland mecs alatt tapasztaltam. MindígTV, Kabhegy, Philips 32" pfl 5604. Azóta nem néztem M1-et.
[előzmény : (21158) apafej45, 2011-03-27 09:35:50]
Haladó
apafej45 Tagság: 2007-11-06 14:37:59 Tagszám: #51346 Hozzászólások: 18
21158. Elküldve: 2011-03-27 09:35:50, MinDigTv
[38002.]
Nálam is csinálja az M1 talán csütörtök óta. Egy pillanatra megtörik a kép. Ez ideig rendben volt minden.
A televízió Panasonic TX-P50c3E, adó : Gerecse
[válaszok erre: #21159 ]
[előzmény : (21153) mamago, 2011-03-26 20:39:23]
Zöldfülű
Németh Miklós Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114
21157. Elküldve: 2011-03-27 09:16:07, MinDigTv
[38003.]
aaaaaahhh!
Azt akarta ezzel mondani, h töltsd le azt a filmet, amit látni szeretnél.
Amúgy tudtommal az amire te akarsz megoldást találni, arra még nincs megoldás.
[válaszok erre: #21166 ]
[előzmény : (21156) tzoli81, 2011-03-27 09:01:39]
Kiváló dolgozó
tzoli81 Tagság: 2011-03-12 09:19:04 Tagszám: #92667 Hozzászólások: 6
21156. Elküldve: 2011-03-27 09:01:39, MinDigTv
[38004.]
Nem találtam infót ezzel kapcsolatban a torrent oldalakon sem! 0 találatot hoz mindegyik oldal!
[válaszok erre: #21157 ]
[előzmény : (21155) csanadu, 2011-03-27 08:33:14]
Zöldfülű
csanadu Tagság: 2010-05-14 15:41:05 Tagszám: #84955 Hozzászólások: 22
21155. Elküldve: 2011-03-27 08:33:14, MinDigTv
[38005.]
persze hogy van megoldás. torrent.
[válaszok erre: #21156 ]
[előzmény : (21147) tzoli81, 2011-03-26 13:55:51]
Zöldfülű
Leíratkozott felhasználó
21154. Elküldve: 2011-03-26 21:22:29, MinDigTv
[38006.]
Szerintem a tévé csak Auto állásban váltogathat. Ezért is kellene fix 16:9-et beállítani rajta. A megfelelő képméretet meg adja a beltéri, remélem, képes rá.
[előzmény : (21153) mamago, 2011-03-26 20:39:23]
mamago Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
21153. Elküldve: 2011-03-26 20:39:23, MinDigTv
[38007.]
Eddig minden jó volt. Csak m1 csinálja, más nem. Majd megnézem.
---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.
Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #21154 #21158 ]
[előzmény : (21150) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-26 19:05:00]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
21152. Elküldve: 2011-03-26 20:32:43, MinDigTv
[38008.]
A tévén biztosan van állandó 16:9 mód, ha egyébként is 16:9-es.
A beltéri Video Setup részében kellene lennie a másik kettőnek. Kapcsold angol nyelvűre, amíg beállítod.
Az adatfolyam tartalmazza a paramétereket, amiből a beltéri a kívánt formában adja át a 16:9-es képet a tévének.
( 4:3-as tévén természetesen azt kell beállítani a 16:9 helyett ... )
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-03-26 20:48:20]
[előzmény : (21151) tzoli81, 2011-03-26 20:22:00]
tzoli81 Tagság: 2011-03-12 09:19:04 Tagszám: #92667 Hozzászólások: 6
21151. Elküldve: 2011-03-26 20:22:00, MinDigTv
[38009.]
Engem minden megoldás érdekelne, de sehol nem találok infót ezzel kapcsolatban!
[válaszok erre: #21152 ]
[előzmény : (21148) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-26 14:12:40]
Zöldfülű
Leíratkozott felhasználó
21150. Elküldve: 2011-03-26 19:05:00, MinDigTv
[38010.]
A tévét állítsd 16:9-re. A beltéri TV Aspect Ratio szintén 16:9 legyen, a Video Aspect Ratio meg Letter Box.
[válaszok erre: #21153 ]
[előzmény : (21149) mamago, 2011-03-26 17:28:54]
mamago Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
21149. Elküldve: 2011-03-26 17:28:54, MinDigTv
[38011.]
meghülyülök az m1-től. folyamatosan képformátumot vált. Nem a tévé, nem a beltéri.
---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.
Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #21150 #21161 ]
[előzmény : (21148) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-26 14:12:40]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
21148. Elküldve: 2011-03-26 14:12:40, MinDigTv
[38012.]
Egyszerű = Előfizetsz.
Bonyolult = Visszafejted a kódolási rendszert.
[válaszok erre: #21149 #21151 ]
[előzmény : (21147) tzoli81, 2011-03-26 13:55:51]
tzoli81 Tagság: 2011-03-12 09:19:04 Tagszám: #92667 Hozzászólások: 6
21147. Elküldve: 2011-03-26 13:55:51, MinDigTv
[38013.]
Üdv! A tudomány mai állása szerint van arra valamiféle megoldás, hogy én HBO-t nézzek? Van egy Conax CI modulom, és egy extra kártyám, ami működik is.
Lehet valahogy okosabbá tanítani?
Van a laptopomban pcmcia slot, meg smart card reader.
[válaszok erre: #21148 #21155 ]
Zöldfülű
gtoth Tagság: 2009-12-11 01:32:27 Tagszám: #80561 Hozzászólások: 91
21146. Elküldve: 2011-03-26 11:42:50, MinDigTv
[38014.]
Hello,
van valakinek tapasztalata az alabbi dekoderrel?
TELEFUNKEN TTR-100C
Meg mindig nagymamamnak keresek
valami megbizhato, konnyen kezelheto, AFD-t
ismero dekodert.
Esetleg ez lenne az
koszi
Kezdő
Euro Tagság: 2005-07-13 12:13:35 Tagszám: #20398 Hozzászólások: 82
21145. Elküldve: 2011-03-26 09:32:34, MinDigTv
[38015.]
Köszönöm!
A csatlakozások és az antenna rendben volt.
Viszont futtattam egy teljes csatorna-keresést. Minden digitális adóra újra rákeresett a WMC, és ez végül segített. Most már minden adó szépen jön.
[előzmény : (21144) djhoresz, 2011-03-26 09:20:29]
Kezdő
djhoresz Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353
21144. Elküldve: 2011-03-26 09:20:29, MinDigTv
[38016.]
Nézd át a csatlakozásokat az antennánál is alaposan.Nálad a gond.
[válaszok erre: #21145 ]
[előzmény : (21142) Euro, 2011-03-26 09:15:51]
Kiváló dolgozó
djhoresz Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353
21143. Elküldve: 2011-03-26 09:19:39, MinDigTv
[38017.]
Ezt én is lájkolom.A legnormálisabb és sokszínű az Eurosport 1.
[előzmény : (21141) nakiazaki, 2011-03-25 22:43:09]
Kiváló dolgozó
Euro Tagság: 2005-07-13 12:13:35 Tagszám: #20398 Hozzászólások: 82
21142. Elküldve: 2011-03-26 09:15:51, MinDigTv
[38018.]
Sziasztok!
Csütörtök óta nem tudom fogni a digitális adók legtöbbjét. Csak a Duna 1-2 jön be és az RTL Klub. De az RTL Klub sem a régi helyén, hanem egy RTL Klub Teletext nevű sávon.
A műsorújság is működik minden adónál. De ha valamelyiket el szeretném indítani, akkor a Windows Media Center ezt írja ki:
"No TV Signal
There is currently no TV signal detected for this channel. The channel may be temporarily off the air, or you may need to adjust or reconnect your TV signal."
A Kékesről jönnek a digitális jelek hozzám. Valaki legyen szíves nézzen utána, hogy működnek-e az adók. Tartok tőle, hogy leálltak a közvetítéssel. Bár érdekes módon ennek lassan már 48 órája.
Köszönöm!
[válaszok erre: #21144 ]
Kezdő
nakiazaki Tagság: 2008-11-27 15:49:01 Tagszám: #66056 Hozzászólások: 952
21141. Elküldve: 2011-03-25 22:43:09, MinDigTv
[38019.]
Akkor már én is "szavazok", legyen Eurosport. Egyedül azon van normális arányban képviselve a sport sokszínűsége. Nem kell focitévé.
:)
[válaszok erre: #21143 ]
[előzmény : (21140) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 22:25:54]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
21140. Elküldve: 2011-03-25 22:25:54, MinDigTv
[38020.]
Szia!
Ezt beírtad jó néhány topicba, remélem a Dili topicjába is! :)
Részemről nem lenne kedvezőbb, a nyugisabb sportokat szeretem.
[válaszok erre: #21141 ]
[előzmény : (21136) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 17:38:36]
zoro67 Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775
21139. Elküldve: 2011-03-25 20:21:19, MinDigTv
[38021.]
inkább lenne a nóta tv mint sport
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény : (21138) djhoresz, 2011-03-25 20:11:23]
Kiváló dolgozó
djhoresz Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353
21138. Elküldve: 2011-03-25 20:11:23, MinDigTv
[38022.]
Úristen már a Mindigre is a Digisport????
[válaszok erre: #21139 ]
[előzmény : (21137) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 20:09:16]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
21137. Elküldve: 2011-03-25 20:09:16, MinDigTv
[38023.]
Mikor lessz DIGISPORT a mindig tv-n?
[válaszok erre: #21138 ]
[előzmény : (21136) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-25 17:38:36]
Leíratkozott felhasználó
21136. Elküldve: 2011-03-25 17:38:36, MinDigTv
[38024.]
Sziasztok! Sportklub helyett inkább DIGISPORT kellene! Nagyobb lenne a MINDIG TV-re az igény!
[válaszok erre: #21137 #21140 ]
Silberpfeil Tagság: 2009-12-16 11:58:36 Tagszám: #80712 Hozzászólások: 750
21135. Elküldve: 2011-03-25 12:19:30, MinDigTv
[38025.]
Strong 8100/8110 tulajdonosoknak érdemes figyelniük, hogy jött e ki új fw, mert a boltban eladott kütyükön kőkorszaki verzió van, a cég viszont folyamatosan tolja az újabbakat. Most frissítettem mindkét ilyen szerkentyűmet (újra egyszer), és még a menü grafikája is szebb lett utána...
Így tudja az AFD-t a régi 4:3-as TV-re kötve, a helyes képarányt 16:9-ben is (=nem húzza szét a retekklubbot, ha LCD-re van kötve), a 8100 is a REC funkciót, stb.
Gondolva azt, hogy a legtöbb kedves vevő nem vacakol ilyen fw updatekkel, szerintem sokan használnak úgy ilyen kütyüt, hogy messze nem hozzák ki a maximumot a készülékből...
DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
Törzstag
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház