Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499779/2 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (60/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20809. Elküldve: 2011-02-24 21:46:53,

MinDigTv

[38351.]

Ha másra nem, arra jó volna, hogy nyomatékosítjátok, nektek fontos lenne a minél hamarabbi döntés. Főleg, ha lenne mit rakni rá, de minőségjavításra mindenképpen jó lenne.
[válaszok erre: #20810] [előzmény: (20808) part_wish, 2011-02-24 19:54:44]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20808. Elküldve: 2011-02-24 19:54:44,

MinDigTv

[38352.]

most komolyan úgy gondoljátok, hogy azért nincs döntés, mert az AH nem telefonál be a hatósághoz naponta, hogy mi a helyzet ezügyben?
[válaszok erre: #20809 #20813 #20817] [előzmény: (20806) zs109, 2011-02-24 19:41:29]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20807. Elküldve: 2011-02-24 19:52:02,

MinDigTv

[38353.]

nem, hamarabb lesz. de olyan intenzitással jönnek az előfizetők, hogy sokáig tart megszámolni őket...
[válaszok erre: #20811] [előzmény: (20803) Ferencz1971, 2011-02-24 18:01:32]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zs109



Tagság: 2009-03-29 14:29:52
Tagszám: #72358
Hozzászólások: 410
20806. Elküldve: 2011-02-24 19:41:29,

MinDigTv

[38354.]

Oké! Értem, hogy már kértétek, meg ti nem dönthettek egyoldalúan. De, ha nem kérdeztek rá, hogy MI A HELYZET!? HAHÓ, ELTELT EGY ÉV!akkor az egész ötlet megy a levesbe ismerve a magyar hozzáállást...

Én szurkolok a MindigTv Extrá-nak, előfizető is vagyok már jó ideje. Épp azért döntöttem a szolgáltatás mellett, mert saját beltérit használhatok. Az ebben rejlő előnyöket nem képes felismerni a két legnagyobb műholdas szolgáltató.
[válaszok erre: #20808] [előzmény: (20800) part_wish, 2011-02-24 17:50:36]
Törzstag
zs109 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20805. Elküldve: 2011-02-24 18:52:29,

MinDigTv

[38355.]

És vajon hányan jártak úgy, mint én, hogy az első csekk kimaradt, a második hónapban megjött, majd röviddel utána az első felszólítása.
[előzmény: (20801) part_wish, 2011-02-24 17:52:04]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20804. Elküldve: 2011-02-24 18:50:53,

MinDigTv

[38356.]

Andris. Nem lehet rákérdezni, hogy ugyan mikor lesz már döntés? Vagy hogy csináljanak már valamit.
[előzmény: (20800) part_wish, 2011-02-24 17:50:36]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ferencz1971



Tagság: 2010-01-19 14:58:15
Tagszám: #81431
Hozzászólások: 181
20803. Elküldve: 2011-02-24 18:01:32,

MinDigTv

[38357.]

Hivatalos elofizeto szamra majusig az elso szuletesnapig kell varni?
[válaszok erre: #20807] [előzmény: (20801) part_wish, 2011-02-24 17:52:04]
Haladó
Ferencz1971 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20802. Elküldve: 2011-02-24 17:54:41,

MinDigTv

[38358.]

szavakban legalábbis már erősek, én szurkolok a legjobban annak, hogy gyorsan menjen náluk, ezáltal a digitális adókra vonatkozó teljesítmény és iránykorlátozások megszűnhetnek.
[előzmény: (20796) Pixel, 2011-02-24 15:46:39]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20801. Elküldve: 2011-02-24 17:52:04,

MinDigTv

[38359.]

egyelőre pont az ellenkezője látszik szerencsére, legalábbis ami az előfizetőszámokat illeti.
[válaszok erre: #20803 #20805] [előzmény: (20791) djhoresz, 2011-02-24 15:25:46]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20800. Elküldve: 2011-02-24 17:50:36,

MinDigTv

[38360.]

már le lett írva párszor, hogy az AH hivatalosan kérte tavaly tavasszal az (akkori) NHH-tól, hogy a DVB-H MUX-ot DVB-T célra használhassa. már akkor látszott, hogy a DVB-H megdöglött mindenhol. ezt egyoldalúan az AH nem teheti meg sajnos.
[válaszok erre: #20804 #20806] [előzmény: (20789) zs109, 2011-02-24 15:18:39]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20799. Elküldve: 2011-02-24 16:10:56,

MinDigTv

[38361.]

Szerintem Conax kártyára gondolt.
[válaszok erre: #20812] [előzmény: (20798) alex4, 2011-02-24 16:02:25]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
20798. Elküldve: 2011-02-24 16:02:25,

MinDigTv

[38362.]

Az általam használtban van - legalábbis nagyon úgy néz ki, mert amikor a jelzett kis nyílásba bedugtam egy SD kártyát, akkor a készülék megjelenítette a rajta lévő fotókat...

Biztos, hogy nem csoda történt, mert nem szoktam imádkozni a kismillió minden6ó egyikéhez sem...
[válaszok erre: #20799] [előzmény: (20797) Babilon5, 2011-02-24 15:48:20]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20797. Elküldve: 2011-02-24 15:48:20,

MinDigTv

[38363.]

Kártyaolvasó nincs a Hyundai Mbox R3150-ben.

[válaszok erre: #20798] [előzmény: (20788) mamago, 2011-02-24 14:47:46]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pixel



Tagság: 2008-12-15 20:22:35
Tagszám: #66757
Hozzászólások: 183
20796. Elküldve: 2011-02-24 15:46:39,

MinDigTv

[38364.]

Mintha pedzegettem volna, hogy mi van, ha a szolgáltató csinál analóg lekapcsolást, ha már a kormány nem.
Kötelezni a továbbsugárzásra elég érdekes volna, ha a saját érdeke mást mond. Ezek szerint tényleg mást mond.

Rozgonyi Krisztina meg egy ideje Szerbiában egyengeti az analóg lekapcsolást.
Lehet, hogy nincs összefüggés, de a szerbek mintha begyorsítottak volna, ahogyan írtátok.
[válaszok erre: #20802] [előzmény: (20787) zs109, 2011-02-24 14:46:38]
Haladó
Pixel adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
20795. Elküldve: 2011-02-24 15:44:35,

MinDigTv

[38365.]

Köszi megint. Menéztem, majdnem tökéletes. Igen, lehet torrentezni, bár tapasztalatom, hogy a pc-és torrentezés még mindig a leggyorsabb.
Egyetlen apró bajom van vele, hogy 1.3-as hdmi kimenet van, bár amikor megalkották a készüléket, még nem volt 1.4-es szabvány. Ez ugye jelen esetben csak a kábelezés miatt fontos. Egy kábeles összeköttetés. Kapható is még a készülék, jó ajánlat, köszönöm.
Azért még körül nézek, van-e még jobb.


---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[előzmény: (20794) alex4, 2011-02-24 15:36:26]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
20794. Elküldve: 2011-02-24 15:36:26,

MinDigTv

[38366.]

42 hüvelyk átmérőjű Sharp Full HD LCD tévén, melyet még a 2008-as Olimpia előtt vettem és nincs benne MPEG-4-es tuner. A HD (tuner és mkv) O.K.

Nem próbáltam, de mintha még torrentezni is lehetne vele...
[válaszok erre: #20795] [előzmény: (20792) mamago, 2011-02-24 15:27:01]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20793. Elküldve: 2011-02-24 15:29:46,

MinDigTv

[38367.]

Van egy Technisat Conax modulom. Benne egy MinDigTV extra kari.

Az a jelenség áll fent, hogy kb. percenként felbukkan egy ablak a TV képernyőjén, mely arra kér, hogy beírjak egy PIN kódot, valami "target audience" szöveggel, etc. Ezidő alatt kimerevedik a kép, elhallgat. Pár mp. elteltével, eltűnik az üzenet, egy kis kockásodás után megy tovább a kép s a hang. És így újra és újra. Nem mindig ugyanaz a hibaüzenet, van hogy időnként csak annyi hogy "kódolt".

Két TV-ben is próbáltam, ugyanúgy jelentkezik a hiba.

Mi a véleményetek?
[válaszok erre: #20828]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
20792. Elküldve: 2011-02-24 15:27:01,

MinDigTv

[38368.]

Köszönöm segítségedet. Már is nézem a készüléket. Milyen és mekkora tévén nézed? HD csatornák is rendben vannak?

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #20794] [előzmény: (20790) alex4, 2011-02-24 15:23:19]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20791. Elküldve: 2011-02-24 15:25:46,

MinDigTv

[38369.]

Hát nem volna egy rossz húzás,mert így tényleg kihalásra lesz ítélve ez a szolgáltatás. icon18.gif
[válaszok erre: #20801] [előzmény: (20789) zs109, 2011-02-24 15:18:39]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
20790. Elküldve: 2011-02-24 15:23:19,

MinDigTv

[38370.]

Én pár hónapja vettem egy Hyundai r3150-est. A z általad felsorolt kívánalmakat mind tudja (szoftvernek nem néztem utána). Eddig minden fájlt lejátszott, amit próbáltam (flv-k nagy többségének kivételével).

Fogad külső-belső winchestert (utóbbiból akár két 1,5 TB-set), hálózatra csatlakozik, MPEG-4-es tuner OK...

Asszem a 3250-es ugyanez csak két tunerrel.
[válaszok erre: #20792] [előzmény: (20788) mamago, 2011-02-24 14:47:46]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zs109



Tagság: 2009-03-29 14:29:52
Tagszám: #72358
Hozzászólások: 410
20789. Elküldve: 2011-02-24 15:18:39,

MinDigTv

[38371.]

Nem értem az AH-t. Nem kell a pluszbevétel?! Az egész Európában haldokló és teljesen felesleges DVB-H helyén indíthatna legalább 10!!! új SD, vagy legalább 4 HD csatornát. Az analóg lekapcsolás leghamarabb jövő nyárig eltolva. Túl sok idő ez a tétlenségre. Újracsomagolhatná a MindigTv Extrát, lenne alapcsomag, meg egy családi csomag. Vagy maradna egy, de mondjuk a régi előfizetők az előfizetés végéig ingyen kapnák az új csatornákat. Ennyi csatornával sokmindenkit meg lehetne célozni: olyan adókkal, amelyek nagyon népszerűek (Viasat3, Spektrum, 4Story), vagy éppen máshol alig elérhetők (Viasat Nature, Da Vinci, DigiSport HD, Spektrum HD, OzoneNetwork, HBO HD, Comedy Central). Ébresztő!
[válaszok erre: #20791 #20800] [előzmény: (20787) zs109, 2011-02-24 14:46:38]
Törzstag
zs109 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
20788. Elküldve: 2011-02-24 14:47:46,

MinDigTv

[38372.]

Nem tudtam új hozzászólést létrehozni, csak így.

42-es plazmához keresek egy minőségi vevőt. Mit ajánlotok? Hdmi, dolby digital, cserélhető szoftver és természetesen minőségi kép a hdmi-n keresztül, usb, pvr funkció, kártyaolvasó, szóval minden jó, amik jó, kellene. Mit ajánlotok?

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #20790 #20797] [előzmény: (20786) egedi, 2011-02-23 19:47:37]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zs109



Tagság: 2009-03-29 14:29:52
Tagszám: #72358
Hozzászólások: 410
20787. Elküldve: 2011-02-24 14:46:38,

MinDigTv

[38373.]

Analóg lekapcsolás az RTL-en jövőre!

http://www.mmonline.hu/cikk/dirk_gerkens_jovore_lekapcsoljuk

Gondolom a tv2-őn szintén, az m1-en meg ki tudja mikor!
De akár a tv2 nyerhet is, ha halaszt: ő marad analógban, a konkurencia meg csak digitálisan lesz fogható. Tehát valószínűleg 16:9-es RTL Klub is ekkortól lesz, Forma 1 HD-ra sem lehet hamarabb számítani.

Van valami fejlemény DVB-H ügyben?! Már elkelne egy kis MindigTV Extra bővülés! Ha az AH nem lép, akkor lemarad a műholdas szolgáltatók mögött! A DVB-H helyén indulhatna egy csomó tv csatorna: DigiSport HD, Viasat Nature, Viasat3, HBO HD változata, stb.
[válaszok erre: #20789 #20796]
Törzstag
zs109 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
20786. Elküldve: 2011-02-23 19:47:37,

MinDigTv

[38374.]

Az Antenna/Hello Digital fejhez(az UHF tartományt erősíti) kapott trafót használom, hogy 12 V táplálja az előerősítőt(több DVB-Tkészülék van). Érdekes jelenség valóban nem mindegy, hogy van bedugva a trafó
Egedi
[válaszok erre: #20788] [előzmény: (20779) gamma-x, 2011-02-23 09:20:45]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LoopUS-47



Tagság: 2008-08-07 23:07:02
Tagszám: #62326
Hozzászólások: 339
20785. Elküldve: 2011-02-23 18:00:30,

MinDigTv

[38375.]

Akkor, miután az érdemi érvekből már teljesen kifogytatok, csak a személyeskedés maradt,
talán le is zárhatjuk a kérdés megvitatását.

P.s.: A kedvedért mindjárt keresek még valami izgalmas kiemelést...
:)
[előzmény: (20784) gamma-x, 2011-02-23 15:52:13]
Törzstag
LoopUS-47 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010903835296631 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail