Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499789/12 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (85/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
20634. Elküldve: 2011-02-10 22:22:18,

MinDigTv

[38526.]

A terjedesi viszonyok eleg szeszelyesek itt del/budapesten , mert a szobaantennat figyelmetlensegbol elforditottam , es a keszulek (alcor) a kabhegyi csomagot talalta meg elobb , utana kellett buveszkedni a budapesti csomagokkal....
[válaszok erre: #20641]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20633. Elküldve: 2011-02-09 20:32:32,

MinDigTv

[38527.]

így van, ideális esetben gyors a folyamat, lásd az általam említett.
"én csak azt tudom elképzelni, hogy a kérdést előkészítik, és nem akkor kezdenek erről levelezni, amikor az érintett analóg adó leállt"
a konkrét esetben az eddigi tapasztalatok alapján én nem lennék ennyire optimista.
[válaszok erre: #20636] [előzmény: (20632) pentoda, 2011-02-09 20:15:22]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pentoda



Tagság: 2008-12-12 20:04:15
Tagszám: #66637
Hozzászólások: 278
20632. Elküldve: 2011-02-09 20:15:22,

MinDigTv

[38528.]

Észrevételeim a felsoroláshoz
1. a védett 55-ös frekin be kell szűntetni az analóg sugárzást – Ezt a külföldi műsorszóró szervezet intézi, mégpedig előre eldöntött időpontban, bár ez kissé módosulhat, ahogy az időpont közeledik
2. ezt a hatóságok lelevelezik egymással – én csak azt tudom elképzelni, hogy a kérdést előkészítik, és nem akkor kezdenek erről levelezni, amikor az érintett analóg adó leállt, akkor csak a leálltunk rövid értesítés jöhet.
3. új besugárzási terv az emelt teljesítményre – a besugárzási tervet a GE06 szerinti végleges teljesítményre már jó előre el lehet készíteni és le lehet folytatni a hatósági egyeztetést
4. a hatóság kiadja az engedélyt a teljesítmény növelésére – az előkészített Rádióengedély kiadása és az adóteljesítmény felemelése ezek után napok alatt megtörténhet.
[válaszok erre: #20633] [előzmény: (20630) part_wish, 2011-02-09 19:06:04]
Haladó
pentoda adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
20631. Elküldve: 2011-02-09 20:13:56,

MinDigTv

[38529.]

Egyetértekpart_wishal.Igérgetni,híresztelni nagyon tudnak Európa ezen felén.Betartani az adott szót már nem annyira.Várjunk vele még.
[előzmény: (20630) part_wish, 2011-02-09 19:06:04]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20630. Elküldve: 2011-02-09 19:06:04,

MinDigTv

[38530.]

1. a védett 55-ös frekin be kell szűntetni az analóg sugárzást
2. ezt a hatóságok lelevelezik egymással
3. új besugárzási terv az emelt teljesítményre
4. a hatóság kiadja az engedélyt a teljesítmény növelésére

nagyjából valami ilyesmi a sorrend, mely azért időt vesz igénybe, bár a szlovénia-kabhegy viszonylatában ez viszonylag gyorsan lement.

nagy kérdés azonban, hogy mennyire vehető komolyan ez a csaknem egy év múlvára bejelenetett lekapcsolás,
hallottunk itt már olyat is, hogy DVB-T2-ben akarnak indulni, most éppen nem tudom, hogy mi az aktuális helyzet.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-09 19:11:44]
[válaszok erre: #20631 #20632 #20635] [előzmény: (20627) sdfgh5, 2011-02-09 10:49:05]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zs109



Tagság: 2009-03-29 14:29:52
Tagszám: #72358
Hozzászólások: 410
20629. Elküldve: 2011-02-09 16:33:13,

MinDigTv

[38531.]

Ez szép! Magyar EU elnökség alatt halasztani, mindezt úgy, hogy Szerbiában el tudtak különíteni pénzt az ingyenes boxokra. Így kell ezt csinálni!!!
[előzmény: (20625) Lowy, 2011-02-09 09:26:57]
Törzstag
zs109 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dj Bill



Tagság: 2010-12-01 21:32:44
Tagszám: #90378
Hozzászólások: 26
20628. Elküldve: 2011-02-09 11:37:59,

MinDigTv

[38532.]

Kösz.
[előzmény: (20624) R. Roy, 2011-02-08 12:50:58]
Zöldfülű
Dj Bill adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
20627. Elküldve: 2011-02-09 10:49:05,

MinDigTv

[38533.]

part_wish!

Ha tényleg betartják a cikkben foglaltakat, és lekapcsolják Szerbiában 2012. április negyedikén az analóg adást, akkor április 5.-én mindkét mux teljesítményét meg lehet emelni a maximális 100 kw-ra?
[válaszok erre: #20630] [előzmény: (20625) Lowy, 2011-02-09 09:26:57]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
20626. Elküldve: 2011-02-09 09:46:55,

MinDigTv

[38534.]

Hát igen ... és azon csak mosolyogni lehet, hogy miközben a magyar EU-elnökség kapcsán arról beszélnek, hogy mennyire fontos a digitális átállás egész Európának és hogy ez ilyen meg olyan stratégiai jellegű kérdés ez a magyar elnökség ideje alatt, eközben meg a hazai átállás elhalasztásáról beszélnek. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (20625) Lowy, 2011-02-09 09:26:57]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20625. Elküldve: 2011-02-09 09:26:57,

MinDigTv

[38535.]

Ha jól emlékszem, a minap emlegetve volt valamelyik adó teljesítményemelése kapcsán, hogy meg kell várni a szerbek átállását. Meg hogy milyen soká lesz az még. Hát kérem szépen hamarabb, mint hinnétek. Ja, és hamarabb, mint nálunk:
http://sat.hu/read.php?id=2293
[válaszok erre: #20626 #20627 #20629]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


R. Roy



Tagság: 2011-01-18 23:46:00
Tagszám: #91564
Hozzászólások: 19
20624. Elküldve: 2011-02-08 12:50:58,

MinDigTv

[38536.]

A 23-ason a tv-torony irányába (Kőszeg felé), ill. az 52-esen kissé nyugatabbra érdemes próbálkoznod, gondolom Bécs épp az épület túloldalán lenne :-(. Nálam mind a kettő mux jön egy madzaggal a magyarokkal együtt.
további segítség itt:
http://www.dvbtmap.eu/mapdistance.html
[válaszok erre: #20628] [előzmény: (20623) Dj Bill, 2011-02-08 11:56:39]
Zöldfülű
R. Roy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dj Bill



Tagság: 2010-12-01 21:32:44
Tagszám: #90378
Hozzászólások: 26
20623. Elküldve: 2011-02-08 11:56:39,

MinDigTv

[38537.]

Ha az én erkélyem Sopronban a Dalos-hegyre és a Somfalvi útra néz (egyébként nem értem, hogy miért van egymástól légvonalban kábé 500 méterre két torony, de biztos van valami magyarázata), akkor azért nézhetem az osztrák tévéket, vagy kell plusz antennát beszereznem?
[válaszok erre: #20624]
Zöldfülű
Dj Bill adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20622. Elküldve: 2011-02-07 20:30:35,

MinDigTv

[38538.]

Hát onnan én pestfelé állítanám az antennát és ha tudod magasra rakd.Mindenképpen Yagit javasolok elég mélyen van az az utca.De talán Gerecse is megcsíphető ha az utca alján laksz.Sajnos csakis próbálgatással lehet kideríteni,de van lefedetség. Én a pala környékén raktam onnan gerecse jött be.Kertvárosban is az a nyerő.
[előzmény: (20621) pala58, 2011-02-07 20:24:44]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pala58



Tagság: 2010-07-30 20:40:08
Tagszám: #87285
Hozzászólások: 5
20621. Elküldve: 2011-02-07 20:24:44,

MinDigTv

[38539.]

mária utca
[válaszok erre: #20622]
Zöldfülű
pala58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20620. Elküldve: 2011-02-07 20:05:11,

MinDigTv

[38540.]

Attól függ merre laksz pontosan.Pest és Gerecse is kiváló de függ a pontos lakhelyedtől.
Ismerem a Dorogi terepet leírhatod pontosan merre is laksz. icon50.gif
[előzmény: (20619) pala58, 2011-02-07 18:46:43]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pala58



Tagság: 2010-07-30 20:40:08
Tagszám: #87285
Hozzászólások: 5
20619. Elküldve: 2011-02-07 18:46:43,

MinDigTv

[38541.]

tudna valaki pontos infot adni hogy dorogon foghatoemár amindigtv atérképen még nemjelzi de ugy halotam hogy müködik köszi asegitséget
[válaszok erre: #20620]
Zöldfülű
pala58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
20618. Elküldve: 2011-02-07 13:50:43,

MinDigTv

[38542.]

És mire lenne ez jó? Megosztani egy Mindig extrát?
Egedi
[előzmény: (20614) robertut, 2011-02-07 11:56:20]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20617. Elküldve: 2011-02-07 13:12:48,

MinDigTv

[38543.]

Selteka TIC-412 HD
[előzmény: (20614) robertut, 2011-02-07 11:56:20]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
20616. Elküldve: 2011-02-07 13:04:28,

MinDigTv

[38544.]

Ha csinálsz egy kedvenc listát , akkor bekapcsolás után nyomj egy OK-t, a cursor álljon egy free csatornán és most nyomj egy zöld gombot és előjön a kedvenc kódolt mentes ( ha úgy csináltad) listád.


[előzmény: (20615) Silberpfeil, 2011-02-07 13:00:00]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
20615. Elküldve: 2011-02-07 13:00:00,

MinDigTv

[38545.]

Érdekes, nálam a Sagem a zöld gomb megnyomására fagy le (újraindul), a fizetős csatikra nem...

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #20616] [előzmény: (20605) öCSIszan, 2011-02-05 18:26:14]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20614. Elküldve: 2011-02-07 11:56:20,

MinDigTv

[38546.]

Egy gyors kérdés: valamilyen nem túl drága Linux alapú DVB-T vevő létezik-e a piacon, ami MinDigTV-re képes? Vagy ha nem is linux alapú, de legalább LAN portja van.
[válaszok erre: #20617 #20618]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Menaro



Tagság: 2010-06-11 17:34:55
Tagszám: #85854
Hozzászólások: 120
20613. Elküldve: 2011-02-07 11:42:19,

MinDigTv

[38547.]

A kártyát a Conax modulba is kétféleképpen rakhatta be, de magát a modult is beerőltethette fordítva, ez 4 variációt jelent, de ebből csak 1 féleképpen működik a dekódolás... persze, ha nem kártya hiba van.
[előzmény: (20608) bulek, 2011-02-05 18:34:17]
Haladó
Menaro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
20612. Elküldve: 2011-02-07 11:34:33,

MinDigTv

[38548.]

köszönjük!

kattitits a feliratokra a készülék leírásért!



www.exxzuu.hu
[előzmény: (20611) sas2008, 2011-02-07 11:19:36]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20611. Elküldve: 2011-02-07 11:19:36,

MinDigTv

[38549.]

szerény honlap,kévés adatleírás a készülékekről icon74.gif

[OL] SaS

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20612] [előzmény: (20610) ExxZuu, 2011-02-07 10:29:20]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
20610. Elküldve: 2011-02-07 10:29:20,

MinDigTv

[38550.]

:-)

Segítséget szeretnénk kérni !

http://www.exxzuu.hu/index.php?pg=sub&id=32

Ezzel kapcsolatban várunk véleményeket kritikákat!

köszönet



www.exxzuu.hu
[válaszok erre: #20611]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011306047439575 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail