az infocsatorna tartalmába nem fog tudni egy ügyfélszolgálatos belenyúlni, ezt sehol sem engedik szerintem. vagy tudtok mondani olyan szolgáltatót, ahol ez ennyire rugalmas? egyébként pedig lenne valami kötelezetettsége a tájékoztatásra annak is, aki a hivatalos elosztó. mert a többi szolgáltató mindössze annyit lát, hogy nincs forrásjel. hogy mennyi időt vehet igénybe a probléma elhárítása, arról gőze nincsen.
Mert nemcsak az ügyfélszolgálaton nem tudtak semmit, de a műszakisok sem szerintem hogy mi a gond és mikor lessz jó. Párom a T ügyfélszolgálatán dolgozik ott is égtek a vonalak éjjel és ők sem kaptak semmi infót sőt a fejállomáson a technikus sem tudott annál többet mert felhivták mit mondjanak az ügyfeleknek hogy nem jön adás a műholdról.
Én negyed 12 körül hívtam az Extra üszolgot, a hibabejelentést. Kedves volt, aki felvette, de nem tudott semmiről. Azért neki biztosíthatnának több infót, egy automata meg meg berakhatna egy üzenetet a csatorna helyére, hogy türelem, a hiba nem az ön készülékében van.
Az IKO-s csatornák - köztük a Film+ is - optikán jönnek. De se Nat Geo, se Disney Channel, se FEM3 jelenleg mivel ezek jönnek a upc-től. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-01 00:31:20]
Köszönöm a gyors intézkedést, hiba valóban javítva, de ez nekem nem jókor jött.
Röviden elmesélném, mi okozta a kellemetlenséget.
A szomszédságomban él egy kedves idős házaspár. Gyermekeiktől kaptak karácsonyra egy LCD TV-t.
A gyermekek megkértek, segítsek beállítani, valamint megmutatni a szülőknek hogyan kezeljék. (Mert ők -mármint az ifjak - nem érnek rá, meg nem értenek hozzá.)
Mivel ez a TV alkalmas a hazai DVB-T vételére, rávettem őket, hogy cseréljük le a padlástéri "tyúkbeles antennát", húzzunk be új koax kábelt, és csodát fognak látni.
Egy új dupla lepke felrepült a padlásra, hozzávaló jobb kábellel, és valóban még HD-ben is sikerült szép képet látni.
Felmerült az igény, hogyan lehetne több csatornát nézni. Ekkor jött szóba az EXTRA, hisz naponta hírdetik hol itt, hol ott, hogy most féláron ...
Az fejlesztésekről a gyermekekkel nekem kellett egyezkedni. Ők ígérték, partnerek, csak nézzek utána hol, mit, mennyiért.
A szülők pedig csak annyit mondogattak - de sokszor ám - minek ez a flanc, jó vót a régi is. (Igen jó volt az emisszióvesztett képcsövével, úgy félóra-óra bemelegedés után már ...) Meg ennek az újnak a tetejére nem lehet rátenni a szobantennát se!!!
Elkértem a TV használati utasítását, abban találkoztam a CI-slottal, és gondoltam, rákérdezek itt, hátha valakinek van tapasztalata (ld. 20401. hozzászólás itt, 2011/01/22-én). Szinte azonnal kaptam választ, linket a mindigtvextra megfelelő oldalára, és minden érthető volt. Mégegyszer köszönöm!
Telefon és e-mail a gyermekeknek, elküldve minden friss info.
Jött a válasz: "... a weboldal azt írja, hogy nem jó a link, ill. a termék forgalmazása megszünt, meg nem is annyiba kerül, hanem jóval több, stb. A hétvégén megyünk anyuékhoz, majd megbeszéljük ..."
Nosza utánanéztem, tényleg nem működik, illetve akció ide, akció oda, elrettentő árakat lehet látni. Pedig pár napja még jó volt. Keresgetés, telefon a 1211-re, ahol nem akarták elhinni mit látok a weboldalon, írjak e-mailt az [email protected]. Ez is megtörtént 2011/01/28-án.
Ma - 2011/01/31-én kaptam választ, hogy korrigálva! - Köszönöm!
Csak a hétvégén volt az említett találkozás, ahol lebegtették az ifjak a kinyomtatott oldalakat az elképesztő árakkal, meg az egész egy nagy sz*r, stb, stb. Majd a tányéros, azt meg ingyé szerelik fel, meg sokkal több, jobb, ...
NEKEM volt nagyon kellemetlen, hogy jót akarok, de nem korrekt az információ PONT AKKOR, PONT OTT.
Remélem másnak nem volt ilyen kellemetlensége.
Nekem ez a bajom az EXTRÁVAL! Rosszkor voltam rossz helyen!!!
És a weboldalra igencsak ráfér egy kis rekontstrukció.
Off
Magamról csak annyit, a hetedik X közepe felé járó nyugdíjas villamosmérnök vó'nék, aki még diákkorában a környék öregjeinek ingyé javítgatta a rádióit, tévéit, csak azé', hogy belepillanthason/beleturkálhasson egy-egy csodát rejtő dobozba, mert piszkosul érdekelte.
Én támogatom. Tudom, hogy jobb promó, ha nem a kódolt adók nyílnak meg tényleg, mert oda se lép az ember, de én azon a véleményen vagyok, hogy ha van Euronews, akkor legyen egész nap, mert de. nem nézem.
Esetleg ha promó, akkor az infó csatornán jelenhetne meg folyamatosan, hogy mikor mi nézhető szabadon.
nem értem az Extrával kapcsolatos megjegyzéseidet. jelezted, hogy nem jól szerepelnek az árak a webshopban, azonnal értesítettem az illetékeseket, reggel kijavították a hibát. amennyiben vannak további észrevételeid a "furcsa oldalairól" szívesen veszem ezeket akár privátban is. egyébként folyamatban van az egész rendszer felhasználóbarátabbá tétele.
Köszönöm a tanácsokat a linkbeszúrással kapcsolatban.
Korábban minden gond nélkül ment ez a művelet, csak a napokban nem sikerült a már bevált (megszokott) módon.
Kamuleon és -Pasa- javaslatait ki is próbáltam, nem jöttek be (lehet, hogy ez is "skin szint függő"?).
És mivel tudomásomra hoztátok, hogy javíthatok, törölhetek, le is töröltem ezeket a próbálkozásokat.
Layosh linkjét köszönöm, egyszer már régebben ráakadtam, nagyon hasznos dolgok vannak benne (többségüket ismertem is).
A lényeg, hogy már nem aktuális az, amit itt szerettem volna megmutatni, a "MinDig TV webshopjának" furcsa oldalairól szerettem volna kérdezni, ...
Sajnos nagy égés volt belőle.
Segíteni szerettem volna valakinek, és egy kis félreértés lett belőle, mert a napokban változtattak az oldalakon. Egy lehetséges kuncsaftot vesztett az "Extra".
Van "más aki korrektebbül tájékotatta ügyfeleit" és inkább azt fogják választani. Lehet, hogy annál is lesz csalódás, de én ki akarok maradni a fejleményekből.
Mégegyszer köszi!
Tisztelettel: sztgyi - Péter [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-01-31 10:10:16]