Sokan pakolnak össze nagyteljesítményű noname alkatrészekből gépeket, de ha még minőségibb alkatrészek vannak is benne, nem biztos, hogy az "összhang" meg van az elemek között. < - ez nem biztos hogy rád is vonatkozik.
Biztos van valami szűkkeresztmetszet, ezt kell megkeresni és orvosolni. Érdemes a különböző diagnosztikai és tesztprogramokat használni. Sok esetben egy felesleges korlátozás, indokolatlanul a háttérben futó alkalmazás okozhat ilyen problémát. akár egy rosszul beállított vírusírtó -spamellenőrző, stb.
Ha a core2duo-d van 2GB ram-mal és egy legalább közepes minőségű PCI-E videokártya akkor különösebb problémának nem szabadna lennie.
Tipp : Próbáld meg a háttérben futó alkalmazásokat kikapcsolni. Illetve a AGP és PCI-E beállításokat ellenőrizd le.
Én pedig a CyberLink PowerDVD 8-at hardveres gyorsítás alkalmazásával, ehhez az kell hogy a videókártyád is támogassa azt, de szerintem ha ilyen géped van akkor azzal sem lesz gond.
Kérdőjelek helyett újra van néhány betű:)
Bár a Dunán még nem dobja ki a képernyőre, csak az EPG lapon olvasható, de itt amúgy is minden más, mint a másik muxon.
Nem esünk kétségbe:)
Szia, sok mindent kipróbáltam, és nemrégiben találtam egy zseniális, ráadásul ingyenes all-in-one konvertáló programot, amivel bármiből bármibe lehet konvertálni. Nézd meg ezt az oldalt: http://www.erightsoft.com/SUPER.html.
amúgy az akadozás vélhetően a géped nem megfelelő gyorsaságából eredhet. nekem is volt ilyen gondom, de ez a program még a HD anyagokat is le tudja játszani minimális akadozással.
Hogyan lehet a DVB-T-ről felvett .TS fájlt bármi használható formátumba átkonvertálni? Milyen programmal lehetséges ez?
Amúgy a .TS fájlt mivel lehet akadozás nélkül lejátszani?
Mostanában változtathattak rajta, mert a körülményekhez képest tegnap még "jó" volt. Sebaj, egyszer majd rájönnek, mit kell csinálni, és talán majd teletext is lesz.
Részemről azt teszem. Különben nem tévesztettem volna össze, a vízszintesen irányított sugárzási karakterisztikát, a függőlegesen irányítottal.
Így, ezt a "beszélgetést" ismeret terjesztésre is szántam / szánom.
A 64QAM során különböző amplitidójú és fázisú szinusz csomagokat küldenek egymás után. A 64QAM jel azon szakasza, amely alatt az amplitúdó és fázis nem változik egy fizikai állapotnak felel meg a 64 küzöl. Ezt nevezik szimbólumnak, amelyhhez 6 bit információ rendelhető. Ezt kell érzékelni a vevő oldalon. Az egyvivős 64QAM érzékeny az átvitel során keletkező különböző jelalak torzulásokra. Ezért önmagában ritkán használatos. Ezért van a ODFM a többvivős megoldás. A DVB-T átvitel során alkalmazott "analóg megoldások" (pl.: pilot vivők), a digitális hibajelző és javító eljárások alkalmazásával biztosítható a transport stream hibamentessége bizonyos határok között.