Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499841/52 Témák: 19732 Tagok: 113679 Legújabb tag: Herczegh_Gerzson Online: (59/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59126, Sat)
 

t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
47766. Elküldve: 2015-10-10 19:01:55,

MinDigTv

[11476.]

A LED kijelző háttérvilágítását .... ?
Azt csak szervizben lehet .....
[válaszok erre: #47767] [előzmény: (47765) smardkos, 2015-10-10 18:08:57]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


smardkos



Tagság: 2008-12-28 14:18:26
Tagszám: #68212
Hozzászólások: 199
47765. Elküldve: 2015-10-10 18:08:57,

MinDigTv

[11477.]


Hali!

Megtudná valaki írni,hogy Hyundi 32285 smart TV-n hogy lehet visszaállítani a hátérvilágítást? A szomszéd gyermeke a számítógéphez csatlakoztatta így kikapcsolódott a hátér világítás,most meg már nem tudják visszaállítani.
[válaszok erre: #47766]
Haladó
smardkos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47764. Elküldve: 2015-10-10 15:16:17,

MinDigTv

[11478.]

Valamit valamiért. A lehetőség megvan.
[előzmény: (47763) d97es, 2015-10-10 14:57:16]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47763. Elküldve: 2015-10-10 14:57:16,

MinDigTv

[11479.]

Ma lehet, de az első MPEG-4-es, Conax-kártyolvasós, felvevős DVB-T set-top-box is 70 euró volt. Szerencsére másra nem volt szükség. Kártya csak később lett. Az új tévéhez pedig 35 euró volt a modul.
[válaszok erre: #47764] [előzmény: (47762) Leíratkozott felhasználó, 2015-10-10 14:40:04]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47762. Elküldve: 2015-10-10 14:40:04,

MinDigTv

[11480.]

60 euróból már meg lehet oldani.
[válaszok erre: #47763] [előzmény: (47761) d97es, 2015-10-10 14:31:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47761. Elküldve: 2015-10-10 14:31:35,

MinDigTv

[11481.]

Ismerem, persze. Mi analóg vételről váltottunk a MinDig TV Extra-ra és a FreeSAT nagy beruházás lett volna saját beltérivel, antennával, kábelezéssel. Ehhez korábban egy set-top-box kellett, ma pedig egy CA Modul. Talán arra váltanék, ha ez nem lenne.
[válaszok erre: #47762] [előzmény: (47760) Leíratkozott felhasználó, 2015-10-10 14:24:35]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47760. Elküldve: 2015-10-10 14:24:35,

MinDigTv

[11482.]

A freesatot ismered? Mert saját vevővel ott van a legtöbb magyar csatorna.
[válaszok erre: #47761] [előzmény: (47759) d97es, 2015-10-10 14:19:26]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47759. Elküldve: 2015-10-10 14:19:26,

MinDigTv

[11483.]

Számomra a legolcsóbb, legrugalmasabb, legtöbb magyar csatornát kínáló szolgáltató a MinDig TV Extra. A Telekom IPTV-je nagyon vonzó, de több pénzért kevesebb magyar csatornával nem éri meg. Talán a Magenta1 részeként megérné, de mobilból nekem tökéletes az O2.
[válaszok erre: #47760] [előzmény: (47758) ITI, 2015-10-10 14:09:59]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
47758. Elküldve: 2015-10-10 14:09:59,

MinDigTv

[11484.]

Nem tudhatjuk hogy hogyan kerülnek be, ill. ki csatornák, mert nem ott dolgozunk, nem ismerjük az elvárásokat, lehetőségeket. Az meg a Te döntésed hogy kit választasz a szolgáltatók közül.
A PAX csatorna nem kifejezetten vallási csatorna, végignéztem olyan előadásokat, általam tisztelt és nagyra tartott emberektől (emberi természetről, gyermeknevelésről) stb, nem tudtam elkapcsolni onnan, mert jó volt hallgatni, nézni Őket. Számomra sokkal többet ért, mint bármelyik amcsi film.
[válaszok erre: #47759] [előzmény: (47757) d97es, 2015-10-10 13:48:15]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47757. Elküldve: 2015-10-10 13:48:15,

MinDigTv

[11485.]

Igazából az összes engem érdeklő csatorna megtalálható most a MinDig TV Extra-n. Talán egy PRO4, AMC, Megamax, Discoery World, Spektrum Home, Disc. ID, ID Xtra, Viasat Nature, Sorozat+, Film+2, VH1, MTV bekerülhetne, de nincs igazán hiányérzetem. A hatoscsatorna, pax, bonum, d1 azok a csatornák, amelyek soha nem érdekeltek. Mivel kötelezőek a közösségi csatornák, ezért a P+-nak nagyon örülnék. Nem azért harcolok, hogy kerüljön ki. Az RTL II bekerülése miatt írtam pár levelet korábban, a Pax ellen soha. Egyszerűen van egy véleményem, nem kell elfogadni. Én személy szerint jobban örülnék, ha az egész közösségi csatornás bohóckodás befejeződne, és akár a Pax, de az Ozone Network is pontosan olyan feltételekkel kerülne be bármely szolgáltató csomagjába, ahogyan az összes többi csatorna.
[válaszok erre: #47758] [előzmény: (47756) ITI, 2015-10-10 13:34:55]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
47756. Elküldve: 2015-10-10 13:34:55,

MinDigTv

[11486.]

Ne azért harcolj hogy kikerüljön egy csatorna a kínálatból,ami Téged nem érdekel, hanem azért hogy bekerüljön ami igen. Családunkban (heten vagyunk) senki sem nézi a Sport 1-2-őt, fizetünk is érte, de eszünkbe sem jutott hogy vegyék ki kínálatból.
[válaszok erre: #47757] [előzmény: (47755) d97es, 2015-10-10 13:13:13]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47755. Elküldve: 2015-10-10 13:13:13,

MinDigTv

[11487.]

Az RTL Klub és a TV2 ,,ingyen,, van. A MinDig TV Extra havidíja pedig 2 mozijegy árából kijön és nem 2 filmet nézek egy hónapban.
[válaszok erre: #47756] [előzmény: (47754) yaksi, 2015-10-10 12:46:56]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47754. Elküldve: 2015-10-10 12:46:56,

MinDigTv

[11488.]

Miért, a MinDigTV Extra ingyen van?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #47755] [előzmény: (47752) d97es, 2015-10-10 12:16:08]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47753. Elküldve: 2015-10-10 12:46:21,

MinDigTv

[11489.]

Nem tudom már hogyan fogalmazzam meg, hogy vedd észre, - NEM mise van a PAX TV -n! Persze gondolom nem vagy tisztában a fogalmakkal és mivel nem nézed fogalmad sincs a csatornáról, csak megint lázítasz a butaságaiddal!
Csak egy ostoba Troll vagy!

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47752) d97es, 2015-10-10 12:16:08]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47752. Elküldve: 2015-10-10 12:16:08,

MinDigTv

[11490.]

Tudod, mozi nincs minden faluban, de még minden városban sem. Ingyen mozi pedig sehol. Viszont nagyon ritka az a település, ahol nincs templom. Jegyet még egyetlen.misére se kellett vennem.
[válaszok erre: #47753 #47754] [előzmény: (47751) yaksi, 2015-10-10 10:45:55]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47751. Elküldve: 2015-10-10 10:45:55,

MinDigTv

[11491.]

Moziba is el tud menni mindenki, aki akar, meg egy külföldi tévéadó szellemi vezetésével hülye is tud lenni mindenki, aki akar, mégis rajongsz az olyan szarokért, mint az RTL? Akkor? Ez mennyiben más?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #47752] [előzmény: (47749) d97es, 2015-10-10 10:34:52]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15234
47750. Elküldve: 2015-10-10 10:44:56,

MinDigTv

[11492.]

A SportM igazából sok értelmét nem is látnák kínálatba tenni. Semmi nincs rajta. Nagy ritkán lóverseny közvetítés ha nem fér el a Sport2-őn, de egyéb élő vagy saját műsora nincs, csak a Sport1-2 műsorait ismételgeti.
A Fix szintén nem egy erős csatorna, már csak a nevében hasonlít a régi fix.tv-re, informatikai műsor már csak elvétve van rajta, inkább olyan Budapest TV szintű beszélgetős, betelefonálós műsorok mennek.
[előzmény: (47749) d97es, 2015-10-10 10:34:52]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47749. Elküldve: 2015-10-10 10:34:52,

MinDigTv

[11493.]

A közösségi csatornáknál meg van határozva, hogy maximum hány háztartásban lehet elérhető. Mivel a többi szolgáltató korábban kezdte telepakolni kínálatát ezekkel a csodákkal, ezért ők választottak először. Náluk van SportM, Fix, P+. Ezek a csatornák elérték a törvényileg meghatározott háztartásszámot, tehát az AH-nak maradt ami maradt. A SportM-re most egyébként sem lenne sok esély. Mint mondtam már, legyenek ilyen csatornák, de azok pont olyan feltételekkel kerüljenek be mint a többi nem közösségi csatorna. Szerintetek van rá igény, tehát akkor meg kell állnia a helyét legalább a Story4, Viasat6, AXN kategóriájában.

@miki2002
Ahogy ismerlek, szerintem te az elsők között lennél, aki kidobálná a "nekem tetsző" csatornákat. Gondolok itt a az RTL-TV2 csatornáira. Nézd meg, a Sport TV-k nézői igény alapján kerültek be. Most örülhetnek ha pár ezer előfizető elvesztésével megússzák. A Sportklubnak szerintem kevesen örülnek most. Az AH a Pax nélkül is vígan megvolt és nem lenne olyan felzúdulás az eltűnése miatt, mint amilyen a Sport TV miatt.
Nem tudom miért, de nagyon idegesítő, hogy minden harmadik magyar rádió egyházi és itt is külön elbírálásban részesülnek.
Nálunk a kétévestől a kilencven évesig mindenki el tud menni templomba, ha akar.
[válaszok erre: #47750 #47751] [előzmény: (47747) Zolien, 2015-10-09 23:50:58]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47748. Elküldve: 2015-10-09 23:53:33,

MinDigTv

[11494.]

Van még mit tanulnod.
Mindig csak magadra gondolsz, egy csepp empátia nincs benned.
Szerintem téged semmi sem érdekel, csak hogy vitát kezdj - mások érzése hidegen hagy! Nem tudom neked jól esne -e, ha olyan csatornát akarna valaki kidobatni, ami téged érdekel.
Ha magyarnak vallod magad, akkor magyarként kellene viselkedni. Tiszteletben kellene tartani az idős, megfáradt vallásos nevelésben felnőtt szüleink, nagyszüleink érzéseit. Nekik is joguk van szórakozni, művelődni.
Tartsd tiszteletben mások érzéseit, mások hitét.
Van akinek a Pax TV nyugalmat sugároz!

Ne foglalkozz szlovák szolgáltatókkal, csak kértem valamit amit sosem hallasz meg.
Ha már a PAX -nál tartunk, nem vagyok "ember" vallású.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47744) d97es, 2015-10-09 23:18:17]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47747. Elküldve: 2015-10-09 23:50:58,

MinDigTv

[11495.]

Max nézõszám? Tetszik-nem tetszik alapon? Hát azt hiszem én nem tudlak követni.
[válaszok erre: #47749] [előzmény: (47746) d97es, 2015-10-09 23:39:22]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47746. Elküldve: 2015-10-09 23:39:22,

MinDigTv

[11496.]

Az RTL II, SuperTV2, DIGI sport, Discoveryk sok ember által kért csatornák voltak akár a face-n. Nem piaci alapon. Azért, mert törvényileg kötelező betenni, sok lehetőség válogatásra pedig nincs, mivel a max nézőszám is meg van határozva. Tehát tetszik, nem tetszik alapon van ez és kész. SportM, Fix, P+ tobb helyen van.
Ha tévednék, akkor part_wish, javíts ki, kérlek!
[válaszok erre: #47747] [előzmény: (47745) Zolien, 2015-10-09 23:18:30]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47745. Elküldve: 2015-10-09 23:18:30,

MinDigTv

[11497.]

Kifejezetten kiemelted, hogy nem piaci alapon került be. Konkrét infód van vagy így fejezted ki, hogy nem kertévé?
[válaszok erre: #47746] [előzmény: (47733) d97es, 2015-10-09 21:39:08]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47744. Elküldve: 2015-10-09 23:18:17,

MinDigTv

[11498.]

Onnantól király valaki, hogy az egyház vezetőjének beleegyezésével megkoronázzák. Legalábbis a középkori Európában.

Tévedsz, az AH-t Családi+Világjáró előfizetésemmel én is eltartom. Mint előfizetőnek, legyen már véleményem.

Miért kellene nekem szlovák szolgáltatókkal foglalkozni? Azért, mert a lakhelyem abban az országban van, ahol a székhelyük? MAGYAR vagyok, ember!
[válaszok erre: #47748] [előzmény: (47743) miki2002, 2015-10-09 23:09:05]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47743. Elküldve: 2015-10-09 23:09:05,

MinDigTv

[11499.]

Atilla nem volt király? Nimród ismerős?
Tudod egyáltalán mi az hogy keresztyén?
Már kértelek, ne szidd a mi szolgáltatóinkat, nekünk ez van - mi tartjuk el!
Én sem szidom szlovák fórumon az ottani dolgokat, pedig hidd el lenne rá okom és meg van a véleményem.
Téged ne zavarjon a PAX TV, mert ha csak egy valakinek is segít, már nem hiába működik.
Hülye vélemény, hogy van templom! Mindenki nem tud oda menni, mindenkit nem érdekel mit mond a pap vagy a lelkész!
Nem arról szól a PAX TV! icon72.gif

További jó Trollkodást! icon37.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-09 23:17:38]
[válaszok erre: #47744] [előzmény: (47741) d97es, 2015-10-09 22:55:02]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47742. Elküldve: 2015-10-09 23:04:52,

MinDigTv

[11500.]

Pontosan tudod, hogy felcsesz, ha szlováknak tart valaki. Te állandóan ezt teszed. Komolyan, magamat nem értem, hogy miért válaszolok neked mindig. Noe-t még életemben nem láttam.
Nehezedre esne, ha az adott témáról beszélnél?
Igen, nem kell Pax, D1, Bonum, hatoscsatorna. Ez véleményem. Fogadd el, főleg neked nem tartozom magyarázattal.
[előzmény: (47740) miki2002, 2015-10-09 22:49:41]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59126, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011977910995483 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail