Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (58/12
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47588. Elküldve: 2015-10-02 12:54:23,

MinDigTv

[11651.]

Áh, mindegy, nem érdekes. Jogos, nem itt kell őrjöngenem (inkább sehol). Elnézést mindenkitől, csak nagyon bosszant.

Nem mondok ellent saját magamnak, és voltam már ilyen helyzetben, csak akkor UPC-nél. Hűség alatt, ahogy előttem is leírták, csak úgy lehet felmondani, ha a kedvezményt visszafizeted, vagy előre rendezed, vagy mit tudom én. Szóval jól nem jöhetsz ki belőle.

Tetszett a kínálat, és csak azért nem fizettem még elő, mert (szerencsére) még nem volt időm. Ezt most megúsztam.

Más országokban, esetleg tőlünk keletebbre. A Sky gond nélkül bevette a BTSport adókat a kínálatba, még ha nem is szívesen, de muszáj, pont az előfizetők miatt. Na, de ez nem érdekes.

Befejeztem, nincs több OFF részemről.
[válaszok erre: #47589] [előzmény: (47587) Patyomkin, 2015-10-02 12:27:27]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47587. Elküldve: 2015-10-02 12:27:27,

MinDigTv

[11652.]

Nem vitázni szeretnék, csak nagyon ellentmondassz saját magadnak is.
"Szerencsére nincs, teljesen véletlennek köszönhető. Lett volna, de így most nem lesz. A kettő között nagy a különbség."

Ha nincs előfizetésed, akkor miért érzed magad hátrányos helyzetben???

"Ez a baj velünk magyarokkal, hogy ilyen lazán eltűrünk mindent."

Más országokban is bevett szokás és ott is eltűrik.

"ahogy sok ismerősöm is, csak ők még szívnak a hűség miatt"

Leírták már! Nem kell szívni hűség alatt sem. Fel lehet mondani 15 napon belül. Ne itt tessék reklamálni, hanem a szolgáltatónál. Már is elégedetten távozhatnak azok, akiknek nem tettszik ez a változás. Hátrányosan sem fog érinteni. ;)
[válaszok erre: #47588] [előzmény: (47586) gurabli, 2015-10-02 12:21:58]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47586. Elküldve: 2015-10-02 12:21:58,

MinDigTv

[11653.]

Szerencsére nincs, teljesen véletlennek köszönhető. Lett volna, de így most nem lesz. A kettő között nagy a különbség.

És sajnálom, hogy nem nem lesz, mert emígy jó lenne és elégedett is lettem volna.

Nagyon kicsapta a biztosítékot. Ennyi az egész. De befejeztem (ahogy sok ismerősöm is, csak ők még szívnak a hűség miatt).

Ez a baj velünk magyarokkal, hogy ilyen lazán eltűrünk mindent. Kivesznek két igen csak jelentős és meghatározó adót, betesznek pár jóval olcsóbb és jelentéktelenebbet, elmondják, hogy ez nekünk milyen jó, mi meg bólogatunk, mint a birkák. Hülye lenne minden szolgáltató nem ezt tenni.

És nem keveset kell mindezért fizetni, szóval nem szívességet tesznek.

Szerk: legyen elérhető külön csomagban, külön áron, akinek kell, vegye meg. Pont a Mindigtv reklámozza magát így, hogy le szeretnék mondani 100 adót, mert nem nézzük. Ja, azt nem lehet. De 10% kedvezmény ultrahangos medveriasztóra:))))
[válaszok erre: #47587] [előzmény: (47585) yaksi, 2015-10-02 11:49:46]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47585. Elküldve: 2015-10-02 11:49:46,

MinDigTv

[11654.]

Na, most akkor 5 hozzászólásban elmondtad a véleményedet, aztán kiderült, hogy nincs is előfizetésed, és nem is lesz. Akkor?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #47586] [előzmény: (47576) gurabli, 2015-10-02 10:37:39]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47584. Elküldve: 2015-10-02 11:40:47,

MinDigTv

[11655.]

Hűséggel is fel lehet mondani, csak ismerni kell az adott szolgáltató logikáját.
Telekomnál a felhasznált kedvezményt kell kifizetned.
Tehát az elején különösebb probléma nélkül távozhatsz.
Pl.: Telefon alapcsomag + ADSL (a telefonvonalas olcsóbb, mint a csupasz) esetén 900 Ft a kedvezmény.
Ez kell kifizetni, ha meggondolod magadat.
[előzmény: (47580) Zolien, 2015-10-02 11:16:38]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47583. Elküldve: 2015-10-02 11:34:02,

MinDigTv

[11656.]

Nem kell megvárni, ha a szolgáltató módosítja az ÁSZF-et, akkor 15 napon belül lemondhatod a szolgáltatást arra hivatkozva, hogy nem fogadod el az új ÁSZF-et. Mindegy, hogy van-e hűség, vagy nincs.
[előzmény: (47581) gurabli, 2015-10-02 11:22:25]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47582. Elküldve: 2015-10-02 11:29:36,

MinDigTv

[11657.]

Tény, hogy senki nem fog szolgáltatót váltani. sőt, szerintem extra csomagra sem előfizetni, pl. egy Story4 vagy hasonló adó miatt. ilyen szerintem nincs.

A fociban (és talán más sportoknál is) viszont kimondottan az a réteg, aki hajlandó és elő is fizet extra csomagra egy vagy két adó miatt.

Az Eurosport jó kiegészítő adónak, szóval kell, hogy legyen (tenisz miatt főleg), de arra építeni sportban sovány. A SportKlub meg egyenesen nevetséges (lett).

Pedig olyan szépen alakult, bővült a Mindigtv, szimpatikus volt, hogy van Sport1-2 és Digisport 1-2 is, még ha nem is HD. Ez van. Pont olyan, mint a többi.
[előzmény: (47579) Zolien, 2015-10-02 11:12:03]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47581. Elküldve: 2015-10-02 11:22:25,

MinDigTv

[11658.]

Nemrégen szereltem fel a dvb-t antennát (elsősorban az ingyenes adók miatt), most kölcsönben van havertól egy fullos előfizetés (nyaralóban használják főleg), szóval nekem most nincs, és óriási szerencse, mert nem is lesz!

Ha van hűség, akkor nincs mit tenni, meg kell várni a végét:( Így jártam UPC-nél is, majdnem egy évet kellett várnom, mire meg tudtam szabadulni tőlük és váltani Digire.
[válaszok erre: #47583] [előzmény: (47580) Zolien, 2015-10-02 11:16:38]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47580. Elküldve: 2015-10-02 11:16:38,

MinDigTv

[11659.]

Hogy oldod meg, hogy ne legyen többé hûség?
[válaszok erre: #47581 #47584] [előzmény: (47578) gurabli, 2015-10-02 11:03:12]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47579. Elküldve: 2015-10-02 11:12:03,

MinDigTv

[11660.]

Ebben van valami, sokaknak mindegy mi megy, jogosan, a legtöbb sorozat ugyanazokkal a klisékkel dolgozik. Szûk sávban kell mozogniuk, hogy sikeresek legyenek, de épp ettõl szarok. Tegyük hozzá, hogy a "túloldalról" nézve meg a sportkedvelõk tévézési szokásai mosódnak egybe. Az objektív igazság annyi, hogy habár a sporttevékenységek is lecsupaszíthatók a falkaszellemig, ösztönszintig, az egyes ágak sokkal jobban eltérnek egymástól, mint az egyszerûen elõadott alapérzelmekkel való operálás a sorozatokban. Egy átlag Film+ filmmel szemben én is a Váratlan Utazást választom. Meg a rodeát. Az Eurosport jó, mer nosztalgikus.
[válaszok erre: #47582] [előzmény: (47576) gurabli, 2015-10-02 10:37:39]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47578. Elküldve: 2015-10-02 11:03:12,

MinDigTv

[11661.]

Egyetértek, hogy kinek mi tetszik, az egyéni, én tiszteletben is tartom. Soha nem zavart, hogy van Story4, tőlem lehet 100 ilyen adó is, de utálom, amikor kirántanak adót és mást raknak be helyette. Na akkor tudok mérges lenni, jelen esetben a Story4-re:) Pedig nálam be sem lesz állítva, mert tényleg nem kell:) Mondjuk innentől nem is maradok, minek?

A focinak hidd el, még mindig kiemelkedően a legnagyobb a nézettsége, minden mást sportot összevetve sincs közel sem akkora tábora, mint egy átlagos hétvégi fordulónak (nem magyar fociról beszélek, azt remélem senki nem nézi és megszűnik:), mondjuk kb. úgy is áll).

Story4 és hasonló csatorna miatt szerintem senki nem vett még kiegészítő csomagot vagy váltott szolgáltatót. Erre a legérzékenyebb réteg pont a focirajongók tábora (tapasztalat), akik csak a foci miatt váltanak akár évente szolgáltatót:) Úgy hagytuk ott a UPC-t, mint a huzat, amikor jött a DigiSport. Emígy is, a sportadókat leszámítva, szinte ugyan az a kínálat, egy két Story4 kategóriájú csatornát leszámítva (de ebben nem vagyok biztos, nem követem).
A Digi meg akkor lett felejtős, amikor kidobálták a Discovery csatornákat és még megpróbálták beadni, hogy de jó is ez nekem:) Nincs Autókereskedők, Amcsi benzinfalók, Ink, Aranyláz, Állítólag, Hogyan készült, stb.

Őszintén kívánom ezek után, hogy rengetegen elpártoljanak tőlük (én már biztos, szerencsére nincs hűség, többet sehol nem is lesz, valamint pár haver is szintén).

Ja, én is nézek sok más sportot, kézit, úszás, motogp, f1-et egyre kevésbé, nba, tenisz.
DigiSport értéke pedig most csökkent, hogy bukták a BL-t.

No, kidühöngtem magam, jó kis lecke volt ez, de tanultam, most már máshogy közelítünk a dolgokhoz:)

Peace!
[válaszok erre: #47580] [előzmény: (47577) Patyomkin, 2015-10-02 10:51:51]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47577. Elküldve: 2015-10-02 10:51:51,

MinDigTv

[11662.]

Hidd el, nagyobb nézettsége van egy story tv-nek, mint a sportoknak. Egyre kevesebb embert érdekel a foci. A nagy digisportoknak sincs már akkora értéke, mint pár éve hitte a digi. A szomszéd 1000 fős településen, ahol van kb 100 lakásos előfizetés, ott a 2 digisport és az összes digi csatornája.

Személy szerint nálunk a 4 tagú családban is örülnek a story tv-nek. Pedig a fiam és én is szeretjük a sportokat, de nem a focit.
Meddő vita, hogy kinek mi tettszik. Neked a foci, másnak a váratlan utazás a story tv-n.
Neked és másnak is megvan a választási lehetősége, hogy váltson. icon32.gif icon50.gif
[válaszok erre: #47578] [előzmény: (47576) gurabli, 2015-10-02 10:37:39]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47576. Elküldve: 2015-10-02 10:37:39,

MinDigTv

[11663.]

Ledobta az agyam az ékszíjat. Ezek a nyomorékok kivették a Sport1 és Sport2 adókat. Először csak úgy értelmeztem, hogy átkerülnek másik csomagba, aztán esett le, hogy nem, Story4 kerül be helyette, meg két másik adó. Na ez a pofátlanság netovábbja.
Eleve egy ilyen minőségtelen vacak, mint a Story4 (retek, viasat, stb szinten lévő reklámokkal telepakolt mainstream agymosás) kerül be helyette, és lőttek a rendes foci lefedettségnek (meg rodeó).
Azért ez már tényleg sok, remélem jó sokan lelépnek tőlük, most hogy nincs többet Spanyol bajokság és Bajnokok ligája.
A Story4 és társai csatonrák "rajongói" soha még nem váltottak szolgáltatót vagy csomagot azért, mert kikerült egy ilyen csatorna, helyette áttértek az éppen nézhető Story6-8-9, Viasat 10,11,59 adókra egy nap morgás után és folytatták egy másik Barátok-közt klónnal.
[válaszok erre: #47577 #47579 #47585]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47575. Elküldve: 2015-10-02 10:16:46,

MinDigTv

[11664.]

Paramount Channel: az arculatváltás elõtt volt stáblista?
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47574. Elküldve: 2015-10-02 08:36:49,

MinDigTv

[11665.]

Akkor meg ne nézd a telekom digitális kábeltv szolgáltatását, ahol az M1-en alul futó szöveg is olyan kockás, hogy az hihetetlen. Rosszabb a képminőség, mint analógon. Hihetetlen.
[előzmény: (47568) mlaszlo, 2015-10-01 20:34:33]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


regeszter



Tagság: 2008-12-27 19:49:52
Tagszám: #67821
Hozzászólások: 86
47573. Elküldve: 2015-10-02 06:47:21,

MinDigTv

[11666.]

Nem kell kivárnod a végét.

Amennyiben a fentiekben írt módosítások előfizetőink számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaznak, az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 132. § (5) bekezdésében írottak szerint a jelen tájékoztatás kézhezvételének időpontjától számított 15 napon belül előfizetői szerződéseiket annak határozott időtartama alatt is - további jogkövetkezmény nélkül – felmondhatják. Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú szerződést ilyen esetben akkor, ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Ha felmondási jogukkal ezen időtartamon belül nem élnek, úgy ez a tény az ÁSZF-módosítások elfogadásának minősül. Az előfizetői szerződések, továbbá az ÁSZF-ek jelen módosítással nem érintett pontjai változatlan tartalommal hatályban maradnak.[i]

http://www.mindigtvextra.hu/ASZF_valtozas_kozlemeny_2015__november_1_
[előzmény: (47569) treiby85, 2015-10-01 20:35:13]
Kezdő
regeszter adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
47572. Elküldve: 2015-10-01 21:03:57,

MinDigTv

[11667.]

"nemrég megvették a foci és kézilabda BL közvetítési jogokat a DIGI Sport-tól. "

Nem a DIGI Sporttól vették meg, hanem a jogtulajdonosnál (UEFA és az EHF Marketing) az ő pályázatuk nyert.
[előzmény: (47569) treiby85, 2015-10-01 20:35:13]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47571. Elküldve: 2015-10-01 20:58:12,

MinDigTv

[11668.]

Fiatalos zenecsatorna a Petõfi tv, nem jó?
[előzmény: (47569) treiby85, 2015-10-01 20:35:13]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47570. Elküldve: 2015-10-01 20:56:10,

MinDigTv

[11669.]

T-humos önmagánál jobb! Foci meg unalmas, ne nézzétek, nem népszerû. Rodeó is mondjuk csak a Sporton van.
[előzmény: (47568) mlaszlo, 2015-10-01 20:34:33]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


treiby85



Tagság: 2010-09-09 18:27:37
Tagszám: #88344
Hozzászólások: 432
47569. Elküldve: 2015-10-01 20:35:13,

MinDigTv

[11670.]

A Sport TV csatornáinak a kikerülésével én sem értek egyet, főleg, hogy nemrég megvették a foci és kézilabda BL közvetítési jogokat a DIGI Sport-tól.
Pláne nem értem, hogy miért kerül vissza a Sportklub, amikor júliusban került ki a kínálatból, igaz tavaly október óta már csak a Digitális Átállás támogatott csomagban volt elérhető, azok számára akik az államtól kaptak dekódert.
Eurosport és Sportklub egyáltalán nem hiányzik nekem és még sokan vannak ezzel így.
Ráadásul a fiatalos zenecsatorna, amit már régóta várunk sem kapjuk meg.
Ezek után nem csodálkozom, ha tömegesen váltanak szolgáltatót. Már én is megbántam, hogy tavaly decemberben két évre kötöttem újra a hűségidőt.
Elállási jog hűségidő alatt csak drága különdíj fizetése mellett valósítható meg sajnos, úgyhogy kénytelen leszek kivárni a végét.

DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
[válaszok erre: #47571 #47572 #47573]
Törzstag
treiby85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
47568. Elküldve: 2015-10-01 20:34:33,

MinDigTv

[11671.]

Mégis minél jobb a Story4?
Én nem látom olyan kimondottan jó minőségűnek. Gyors mozgásnál ugyanúgy kockásodik, mint a többi csatorna.
Nekem a tv úgy jelezte, hogy a korábban kikerült SportKlub helyére tették, lehet annak a sávszélességét kapta meg és azért tűnik picit jobbnak.
[válaszok erre: #47570 #47574] [előzmény: (47565) Zolien, 2015-10-01 19:37:09]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
47567. Elküldve: 2015-10-01 20:07:15,

MinDigTv

[11672.]

Én is erre tippeltem.

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (47561) d97es, 2015-10-01 18:57:52]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
47566. Elküldve: 2015-10-01 20:06:36,

MinDigTv

[11673.]

A legnépszerűbb, legnézettebb sport itthon a foci. És abban a Sport TV jobb mint az Eurosportok még úgy is hogy ott a kettesen megy a Bundesliga meg a MLS (az amerikai soccer bajnokság).
A focin kívűl már nem olyan szar az Eurosport (kerékpár versenyek, tenisz Grand Slam tornák - kivéve a Wimbledon), téli sportok.


___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (47549) Zolien, 2015-10-01 15:28:14]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47565. Elküldve: 2015-10-01 19:37:09,

MinDigTv

[11674.]

Hogy MENNYIVEL jobb a Story4 a Mindigen! Jobb feketék, jobb kontraszt, nincsenek idétlen színkorcsosulások vagy agyonmosott kontúrok, a kontúrívek is fényévekkel egészségesebbek, nyugodtabbak, stabilabb, precízebb objektumok, logó. Van mélysége a képnek. Van kedve is az embernek nézni. Egész más.
[válaszok erre: #47568]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
47564. Elküldve: 2015-10-01 19:30:16,

MinDigTv

[11675.]

Én pedig a szolnoki toronyról tudok nyilatkozni,30,36,53,59..
Érdekesmód 4kw-tal kevesebb a 30.36 csatik teljesítménye,mégis azok a jóval gyengébbek..

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012277126312256 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail