Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (125/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47538. Elküldve: 2015-10-01 13:41:13,

MinDigTv

[11701.]

Nem látom mobilról. Euronews soha nem volt még ilyen jó, 90/100, D-bõl meg nem talál semmit.
[válaszok erre: #47539] [előzmény: (47537) Vaczalaca, 2015-10-01 13:35:40]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vaczalaca



Tagság: 2004-02-25 19:50:11
Tagszám: #9022
Hozzászólások: 333
47537. Elküldve: 2015-10-01 13:35:40,

MinDigTv

[11702.]

zolien: www.mindigtvextra.hu oldalon találod a vételi adatokat

Váczi László
[válaszok erre: #47538] [előzmény: (47536) Zolien, 2015-10-01 13:25:32]
Törzstag
Vaczalaca adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47536. Elküldve: 2015-10-01 13:25:32,

MinDigTv

[11703.]

Úgy tûnik nincs D multiplexem. A hivatalos oldalon hol vannak a vételi infók?
[válaszok erre: #47537] [előzmény: (47533) Vaczalaca, 2015-10-01 13:12:10]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47535. Elküldve: 2015-10-01 13:21:48,

MinDigTv

[11704.]

Vajh mit kérnek majd az elõfizetéshez? Számlát? Vagyoni biztosítékot?
Az emberek mit néznének szívesebben, Sport1/2 vagy Eurosport 1/2? Szerintetek melyik páros a jobb?
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47534. Elküldve: 2015-10-01 13:15:33,

MinDigTv

[11705.]

"A vezetékes szolgáltatások kizárólag xDSL-alapokon érhetők el az ország egész területén (vagyis az infrastruktúrát ez esetben a Magyar Telekom, az Invitel és a UPC Magyarország, mint három, primer körzettel rendelkező operátor biztosítja)."

Ország egész területén, kivéve azokat a helyeket, ahol nincs xDSL szolgáltatás.
[előzmény: (47527) attila.scourgeofgod, 2015-10-01 12:24:00]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vaczalaca



Tagság: 2004-02-25 19:50:11
Tagszám: #9022
Hozzászólások: 333
47533. Elküldve: 2015-10-01 13:12:10,

MinDigTv

[11706.]

zolien: új csatorna STORY4 634000 mhz a mindigtv extra családi csomag része lesz. október1-től került be a story 4 kínálatba kódolatlanul hamarosan bekerül kínálatba nickleodeon, Eurosport1,

Váczi László
[válaszok erre: #47536] [előzmény: (47531) attila.scourgeofgod, 2015-10-01 12:57:54]
Törzstag
Vaczalaca adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
47532. Elküldve: 2015-10-01 13:08:12,

MinDigTv

[11707.]

A Minimax kikerülése sem semmi ...
Szerintem majd azokat is kiveszik idővel.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-01 13:14:30]
[előzmény: (47527) attila.scourgeofgod, 2015-10-01 12:24:00]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47531. Elküldve: 2015-10-01 12:57:54,

MinDigTv

[11708.]

A lassítás mértékére nem térnek ki, az ár 2 év hűséggel, "usb modem" nélkül értendő... itt a hivatalos anyag, hamarosan feltöltöm a képeket is hozzá..: http://dtvnews.hu/hirek/vezetekes-internettel-es-csaladbarat-mobilcsomagokkal-egeszul-ki-a-mindig-tv-extra-szolgaltata



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #47533] [előzmény: (47530) Zolien, 2015-10-01 12:38:01]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47530. Elküldve: 2015-10-01 12:38:01,

MinDigTv

[11709.]

Ez is valami, de nem tér ki rá, hogy a mobilos kétezres csomag pre- vagy afterpaid annyi, illetve a lassítás mértékére.
[válaszok erre: #47531] [előzmény: (47527) attila.scourgeofgod, 2015-10-01 12:24:00]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47529. Elküldve: 2015-10-01 12:32:41,

MinDigTv

[11710.]

Hmmm, érdekes árak és adatok.

Az az adsl internet nem is olyan vészes, kíváncsi leszek, hogy ez tényleg ennyi lesz? Invitel vdsl van felénk, itt is kb ilyen árak vannak.
[előzmény: (47527) attila.scourgeofgod, 2015-10-01 12:24:00]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47528. Elküldve: 2015-10-01 12:29:27,

MinDigTv

[11711.]

Van ilyen a Mindigen?
[előzmény: (47521) eszenyi82, 2015-10-01 10:25:40]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47527. Elküldve: 2015-10-01 12:24:00,

MinDigTv

[11712.]

Elég "csinos" érvágás a Sport TV-k kikerülése...: http://www.hwsw.hu/hirek/54586/antenna-hungaria-mindig-tv-extra-netfone-mobil-mobiltelefon-dijcsomag.html

Ha már ennyire kidobálják az AMC csatornákat, akkor miért marad meg a Spektrum, és így mi értelme lesz (na nem mintha eddig bármi is lett volna) a C8-nak?



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-01 12:38:09]
[válaszok erre: #47529 #47530 #47532 #47534]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
47526. Elküldve: 2015-10-01 11:29:36,

MinDigTv

[11713.]

"RF paramétereiben elmaradnak a régi FESA ill. X-elemes antennáktól" Ezt kifejtenéd? Melyik antennának egyenletesebb a frekvenciamenete? A hagyományos antennák ilyen nyereséggel jóval 2 m felettiek.
A Spektrum 26 csak 1.35 m. Ez akkor jobb, mint a háromágúak?
A Tecatel-Mandarine tényleg lehet jobb 3 dB-lel, mint a Triax?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-01 11:37:01]
[válaszok erre: #47543] [előzmény: (47525) EnJoe, 2015-10-01 11:02:45]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
47525. Elküldve: 2015-10-01 11:02:45,

MinDigTv

[11714.]

Csak két dolog hiányzik, hogy mihez képest és milyen frekvencián 14 vagy 15dB. Gyakorlatban - méregettünk, összehasonlítottunk több típust - egyenes dipolhoz képest 8,5-12dB nyereséggel bírnak (frekvencia függvényében) ezek a "rövid" 3 ágú antennák (10-12 elemes Yagi). RF paramétereiben elmaradnak a régi FESA ill. X-elemes antennáktól, viszont könnyen kezelhető, kis szállítási méret, egyszerűen összeszerelhető, telepíthető...jobb nem lett, dehát "digitális". (a 1980-as évek "nagyágyúihoz" LTE szűrő sem kell, mert 800 MHz felett érzéketlenek voltak).
üdv EnJoe
[válaszok erre: #47526] [előzmény: (47519) Smart0, 2015-10-01 08:44:24]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klown



Tagság: 2003-05-30 14:58:21
Tagszám: #4785
Hozzászólások: 1600
47524. Elküldve: 2015-10-01 10:51:26,

MinDigTv

[11715.]

Megerősítve.

Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
[előzmény: (47521) eszenyi82, 2015-10-01 10:25:40]
Kiváló dolgozó
Klown adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47523. Elküldve: 2015-10-01 10:40:38,

MinDigTv

[11716.]

Nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne az árnak. Lehet, hogy csak a csomagolás más (fólia vs karton), vagy egyszerűen csak távolabbról hozzák a másikat.
A vétel minősége nem ezen fog múlni.
[előzmény: (47522) Smart0, 2015-10-01 10:26:19]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
47522. Elküldve: 2015-10-01 10:26:19,

MinDigTv

[11717.]

Nekem is tetszik, csak az bizonytalanított el, hogy pl. itt: TETŐ-ANTENNÁK az a legolcsóbb.
[válaszok erre: #47523] [előzmény: (47520) fgabor87, 2015-10-01 10:04:24]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszenyi82



Tagság: 2009-07-25 12:36:37
Tagszám: #76396
Hozzászólások: 517
47521. Elküldve: 2015-10-01 10:25:40,

MinDigTv

[11718.]

Sziasztok!

Megy a Story 4 csatorna.
Ha jól látom most FTA.

csatornavadász
[válaszok erre: #47524 #47528]
Törzstag
eszenyi82 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47520. Elküldve: 2015-10-01 10:04:24,

MinDigTv

[11719.]

Ezek az eltérések minimálisak. Szerintem a gyakorlatban nincs is jelentőségük. Ha nagyobb nyereségű antenna kell, akkor vannak 17-18 dB-esek, de minél nagyobb a nyereség, annál pontosabb beállítást igényelnek.

Én egyébként ezek közül a triax-ot választanám, de ez lehet csak személyes szimpátia.
[válaszok erre: #47522] [előzmény: (47519) Smart0, 2015-10-01 08:44:24]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
47519. Elküldve: 2015-10-01 08:44:24,

MinDigTv

[11720.]

Közben találtam még hasonlókat:
Triax Digi 343; néha feltüntetik az LTE szűrőt, továbba a gyári adatlapon 20dB előre/hatra viszony van, a boltok 27 dB-t írnak
SYNAPS AHD-343, FTE Hydra 45, GLOBO GL 1000 Plus, OPTICUM AX 900; kisebb reflektorral, GoSat GS-A27PRO
Ezek tényleg csak a dipól alakjában és reflektorok felfogási módjában különböznek viszont az áruk 6000-10000-ig változik. Melyik a jobb? Ki volt az eredeti?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-01 09:01:22]
[válaszok erre: #47520 #47525] [előzmény: (47518) fgabor87, 2015-10-01 08:07:39]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47518. Elküldve: 2015-10-01 08:07:39,

MinDigTv

[11721.]

A dipol talán egy picit máshogy néz ki.
De az is lehet, hogy csak a mérésben van különbség. Egyikkel csak nemtudom 700 MHz-ig nézték, és ott 15 dB, a másiknak meg 800-ig, és ott már 16. Nem tudom.
Igazából mindig a nyereséggörbe lenne az érdekes, csak nem mindenhol teszik ki.

@Tom25
Nem lesz már elvileg teljesítményemelés, elvileg csak E-MUX-on lenne néhol, de az meg eléggé halottnak látszik most. Volt már korábban szó róla, hogy újra kell gondolni és pozicionálni az Extra szolgáltatást, valószínűleg amíg nincs meg a terv, addig nem is foglalkoznak E-MUX-al, hiszen nem tudják, mi is lesz vele.
Nincs gyertya teljesítmény, csak kevesebb az adó, ez okozhat néhány helyen vételi problémát.
[válaszok erre: #47519] [előzmény: (47516) Smart0, 2015-09-30 21:35:11]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
47517. Elküldve: 2015-10-01 00:48:20,

MinDigTv

[11722.]

Ja igen,csak az a qwa apróbetű ne lenne.
Itt Abonyban 3 szolgáltató internetét lehet használni,ebből 2 az Externet,és a T. S mindkettőnél:
Feltételek: Már meglévő T-home előfizetés
(de a kedvencem mint feltétel): vagyoni biztosíték..
???
Ilyen feltételekkel még ingyen sem kellene a netük.
De ha már Mindigtv.
Combó vevővel ma lőtem be,Kékes már így marad? Még a szentesi 100kw-ot sem kapta meg,és míg analóg időkben itt egy szöggel is jött minden,addig most tetőantennával is gyengélkedik úgy,hogy közben a pár wattos helyi tévék Cegléd,Szolnok hasítanak.
Még mindíg van valami korlátozás más ország miatt,vagy tudjuk be az egész országot gyertyaláng teljesítményűnek?
Még jó hogy Szolnokot össze tudtam vakarni.. icon67.gif

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
47516. Elküldve: 2015-09-30 21:35:11,

MinDigTv

[11723.]

Az egyik nagyáruházban láttam két látszólag egyforma antennát:
- Thomson ANT299 15dB
- Sencor SDA 640 16dB LTE filterrel
Van valakinek tapasztalata velük? Mitől jobb 1dB-lel a második?
[válaszok erre: #47518]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47515. Elküldve: 2015-09-30 09:28:42,

MinDigTv

[11724.]

Tök jók ezek a grafikonok, csak pont a lényeg maradt le. Nem mindegy, hogy egy beosztás 50 nézőt takar, vagy 500-at vagy 5000-et. Bár gondolom csak a tendencia lenne a lényeg, de függőleges tengely nélkül csak egy értelmezhetetlen rajz.
http://mindigtv.hu/mindig-tv-applikacio-tul-1-milliomodik-letoltesen
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47514. Elküldve: 2015-09-30 08:45:28,

MinDigTv

[11725.]

Ugyanannyi lesz, mint máshol.
[előzmény: (47513) fgabor87, 2015-09-30 07:45:53]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010488986968994 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail