Érdekes egy technológia. :D
Nekem szerencsére magától visszajött, de volt már máskor is ilyen. Nem tudom, mennyire sűrű, mert kb csak a forma-1-et nézem, esetleg néha megy a háttérben amíg reggelizek, de az is csak hétvégén.
Lassan meg mehetek fel a tetőre antennát forgatni, mert ősszel elvész Nagymaros, és át kell fordulni Nagy-Hideg-hegyre, ami meg majd jövő tavasszal tűnik el. :D
Itt a helyi TV adója szórakozik ha olyan kedve van :D
Kiirja a box hogy nincs jel, és addig nem is lesz míg a távkapcsolón nem lapozok egyet aztán vissza. Van amikor egymás után 10x is ez van. Máskor csak néha, de van hogy hetekig semmi. Már 2x biztos állítottak rajta hogy hátha jólesz, most úgynézki hogy jó, és volt pár hete lehetőségem a helyi tv-ben látogatást tenni, ott mondták hogy ezt a hibát nekik nem is mutatja a rendszernapló.
Hello, köszi a választ, Mórról veszem, vettem a jelet, a grazi b mux jön továbbra is uhf 23on, innen jött szépen az A mux is uhf26-on, Gerecse indulásáig, most egyik adó sem jön, átgondolt tervezés eredménye :)
Amúgy még nem áltak át T2-re, jelenleg párhuzamos az mpeg2es és a T2es sugárzás.
--< LG 82UN85003LA TV, Mutant 4K HD51, VU+ UNO, 100cm Gibertini forgatóval, földi: ATX91 Yagi, Triax FM3, ALCAD AM-356 közösitő erősitő+ALCAD AL-105 táp, vételi hely Mór Fejér megye
Átgondolandó a másik topikból (11585 számú hozzászólás) http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9232 fmdx.hu beírása Rechnitz telephely adókarbantartásáról augusztus hónapban. Mint írja az új antennarendszerről gyakorlatilag nem sugároz északi irányba. Persze Te keletre vagy tőle,de hátha ez az oka...
Sziasztok, Nem tudja valaki esetleg, hogy a Dorog / Kis-Strázsa-hegy E-MUX UHF43-on mikor indulhatott el? Ha nem is pontosan, de mondjuk az elmúlt 2-4 hónapban, vagy korábban? Pár hete hónapja nem tudom fogni az osztrák 1es MUXot UHF43/Rechnitz adóról, és keresem az okot, de eddig nem találom, és arra gondoltam, hogy esetleg Dorog zavar be. köszi
--< LG 82UN85003LA TV, Mutant 4K HD51, VU+ UNO, 100cm Gibertini forgatóval, földi: ATX91 Yagi, Triax FM3, ALCAD AM-356 közösitő erősitő+ALCAD AL-105 táp, vételi hely Mór Fejér megye
Az HBO esetében a kódolatlan napokkal az volt a baj, hogy olyankor eléggé korlátozott volt (sugárzási jogok miatt), milyen filmeket lehetett bemutatni. Gyenge kínálattal meg nem tudod meggyőzni a nézőt, hogy előfizessen.
Az AXN már sokadszorra került megnyitásra a Mindig TV-n, egyrészt jó az ilyen promo időszak, de gyakorlatban nem hiszem hogy hoz plusz előfizetőt az Extra csomagra.
Ehhez az adott csatornák beleegyezése is szükséges. A legtöbb nem megy ilyenbe bele. Volt még pár évvel ezelőtt is, hogy az HBO évente 2-3 alkalommal napokra kinyitotta mindenhol a csatornáit. Én évek óta nem láttam ilyet.
Én azt tanácsolnám alakítsanak azaz legyen egy olyan csatorna amilyen a Telekom indított Bónusz néven,egyesek úgy is nevezik etetős csatorna,felváltva mondjuk az AXN esetében két hétig utána egy másik kódolt csatornát helyeznék,persze csak ha engedélyeznék.
Mivel Én nem tartozom ezen szerencsések közé, légy szíves homályosíts fel, hogy ott és akkor okítják-e a "feszültséggenerátor", "áramgenerátor" fogalmakat?