Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (88/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47488. Elküldve: 2015-09-29 11:40:45,

MinDigTv

[11751.]

Hogy jön ide az Euronews?
[válaszok erre: #47489] [előzmény: (47487) WAMPIRE, 2015-09-29 11:28:12]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


WAMPIRE



Tagság: 2011-09-20 11:28:06
Tagszám: #95714
Hozzászólások: 237
47487. Elküldve: 2015-09-29 11:28:12,

MinDigTv

[11752.]

igazad van,csak ugye valami beteges félelem van az euronews miatt hiába felcsúton nem menő csatorna de majd a kerényi papa milliárdos ótvar műsora...
[válaszok erre: #47488 #47509] [előzmény: (47484) ramsli, 2015-09-29 08:54:48]
Haladó
WAMPIRE adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47486. Elküldve: 2015-09-29 11:03:33,

MinDigTv

[11753.]

"de mobillal mérve nincs semmi ismeretlen AP a közelben... " icon21.gif Túl közel volt. Mindvégig az oroszlán torkában tévéztél!
[előzmény: (47485) p3d3str1an, 2015-09-29 10:33:40]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


p3d3str1an



Tagság: 2007-08-22 13:17:21
Tagszám: #48340
Hozzászólások: 11
47485. Elküldve: 2015-09-29 10:33:40,

MinDigTv

[11754.]

asszem mégis wifi volt a hibás, csak nem új, hanem a sajátom...

van ugyanis egy Chromecastem, ami eddig a tv oldalába volt dugva (régi LG, két hdmi porttal), de tegnap átdugtam a hátába (hogy könnyebb legyen új eszközöket ki-be dugdosni a tévébe), és ahogy visszadugtam az oldalába, megszűnt a probléma.

Csak azért írtam le, hogy ha más ilyenbe ütközik, erre is gondoljon.
[válaszok erre: #47486] [előzmény: (47478) p3d3str1an, 2015-09-28 21:35:29]
Zöldfülű
p3d3str1an adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ramsli



Tagság: 2008-12-08 10:41:46
Tagszám: #66474
Hozzászólások: 243
47484. Elküldve: 2015-09-29 08:54:48,

MinDigTv

[11755.]

Ne a szolgáltatásait bővítse, hanem újra tegye lehetővé, hogy ahol július előtt lehetett fogni a MinDig TV összes csatornáját, az EXTRA alap és családi csomag összes csatornáját újra lehessen nézni azokat!
Ugyanis az E MUX-ba - aminek a tavalyi ígéret szerint a második lépcsőben idén nyáron el kellett volna indulnia - került 1 ingyenesen fogható csatorna, és az Extra 4 csatornája.
Pénzt kérnek azért ami nem elérhető!
2008.október. "JÖN A DIGITÁLIS KARÁCSONY! – MÁR CSAK 42 NAP VAN HÁTRA AZ ELŐFIZETÉSI DÍJ NÉLKÜL ELÉRHETŐ DIGITÁLIS FÖLDI MINDIG TV SZOLGÁLTATÁS ELINDULÁSÁIG"
2015.07-hó. Már nem lehet fogni az összes ingyenes adót.
A digitális átállás immár 7 éve tart és nem tudjuk mikor fejeződik be.
Az AH tavalyi közleménye szerint az idén. Várjuk a digitális átállás befejezését!



ramsli
[válaszok erre: #47487] [előzmény: (47466) attila.scourgeofgod, 2015-09-28 16:41:47]
Haladó
ramsli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47483. Elküldve: 2015-09-29 07:50:26,

MinDigTv

[11756.]

Az szerintem teljesen elfogadható, ha épületek, fák miatt valami nem úgy jön, ahogy előre jelzik. Csak sajnos AH-nál a domborzat miatt nem úgy jön. :/ Ami viszont ismert, és kalkulálható dolog. Minden más szolgáltatónak sikerült is, csak nekik nem. Persze a felelősséget senki nem vállalja, AH mutogat az NMHH-ra, NMHH meg az AH-ra.
[előzmény: (47476) xule, 2015-09-28 21:08:39]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47482. Elküldve: 2015-09-28 21:55:54,

MinDigTv

[11757.]

Nincs mit! icon32.gif icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47481) p3d3str1an, 2015-09-28 21:49:02]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


p3d3str1an



Tagság: 2007-08-22 13:17:21
Tagszám: #48340
Hozzászólások: 11
47481. Elküldve: 2015-09-28 21:49:02,

MinDigTv

[11758.]

hehe, ezt a trükköt nem ismertem, kerestem a törlés gombot, de skin2-n nem volt :D de most töröltem, köszi!
[válaszok erre: #47482] [előzmény: (47480) miki2002, 2015-09-28 21:38:46]
Zöldfülű
p3d3str1an adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47480. Elküldve: 2015-09-28 21:38:46,

MinDigTv

[11759.]

Ne bocsánatot kérj, hanem töröld a felesleges hozzászólást. icon27.gif
Skin #5
Törlés
30 percig működik! icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47481] [előzmény: (47479) p3d3str1an, 2015-09-28 21:36:39]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


p3d3str1an



Tagság: 2007-08-22 13:17:21
Tagszám: #48340
Hozzászólások: 11
47478. Elküldve: 2015-09-28 21:35:29,

MinDigTv

[11760.]

Sziasztok, nálatok rendben jön most az adás? Én Jászberény mellett vagyok, a Kékes felé irányzott szobaantennával (ami a padlástérben van) veszem a jelet, kb. két éve problémamentesen (na jó, extrém viharnál volt már gond).

Ma viszont kb. 2 másodpercenként a jelminőség leesik 65%-ra 98-ról, a hang megakad, a kép kockásodik, nézhetetlen az egész.

Az ÜF szerint lehet, hogy egy új wifi, de mobillal mérve nincs semmi ismeretlen AP a közelben...

Tévé és antenna újraindítás megvolt.
[válaszok erre: #47479 #47485]
Zöldfülű
p3d3str1an adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
47476. Elküldve: 2015-09-28 21:08:39,

MinDigTv

[11761.]

Ráadásul a lefedettség a nagyobb épületek miatt sok helyen minden statisztikát meg tud hazudtolni. Annyira, hogy az jön amit nem is mérnek, amit mértek az meg csak bevillan , mint ajánlott tartalék vétel. AH nem szeret a tapasztalatok alapján módositani.....
[válaszok erre: #47483] [előzmény: (47472) fgabor87, 2015-09-28 20:08:59]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jóképességű fehérítő



Tagság: 2002-03-18 00:00:00
Tagszám: #6
Hozzászólások: 44997
47475. Elküldve: 2015-09-28 21:01:56,

MinDigTv

[11762.]

Ha valami nem emelkedik, akkor az már döglődés? icon13.gif Valószínűleg telítődött a piac.

dth_efi_www.kepfeltoltes.hu_.png

Bár az egyes szereplők közt van némi előfizető-vándorlás ahogy ezen a grafikonon is látszik, de a 4 szereplő előfizetőinek összege 2013 szeptembere óta olyan 1.020.00 előfizető +/-10.000 főnyi ingadozással.

2011 májusa és 2013 szeptembere között folyamatos emelkedés volt 892.000 főről erre szintre.

dth_efi2_www.kepfeltoltes.hu_.png
[előzmény: (47468) attila.scourgeofgod, 2015-09-28 17:30:22]
Kiváló dolgozó
Jóképességű fehérítő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klown



Tagság: 2003-05-30 14:58:21
Tagszám: #4785
Hozzászólások: 1600
47474. Elküldve: 2015-09-28 20:36:52,

MinDigTv

[11763.]

Szerintem a MindigTv-nél bármelyik jobb minőségű... Nyilván csúcsminőséget egyiktől se várj! Ati888-nak Mindig-re váltani erős visszalépés lenne valószínűleg mind árban, mind csatornák számában, mind minőségben. (Azért a DIGI-nél pár csatorna HD-ban jön, ami a Midig-nél nem mondható el!)

Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
[előzmény: (47473) Jumapili, 2015-09-28 20:23:28]
Kiváló dolgozó
Klown adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47473. Elküldve: 2015-09-28 20:23:28,

MinDigTv

[11764.]

minőségű HD és SD adókat?
[válaszok erre: #47474] [előzmény: (47471) Klown, 2015-09-28 19:43:43]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47472. Elküldve: 2015-09-28 20:08:59,

MinDigTv

[11765.]

Pont a Vodafone-nal? Kb a legkisebb 4G lefedettséggel rendelkeznek. Nem jól indul a dolog...
De az AH példát vehetne újdonsült partnerétől, mert a Telekommal egyetemben nekik is sikerült a lefedettségi térképet úgy megalkotni, hogy Zebegényben nincs 3G vétel. Csak az AH készítette úgy a saját lefedettségi térképét, mintha egy síkságon lenne a település. Csak felelőse nincs.
[válaszok erre: #47476 #47497]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klown



Tagság: 2003-05-30 14:58:21
Tagszám: #4785
Hozzászólások: 1600
47471. Elküldve: 2015-09-28 19:43:43,

MinDigTv

[11766.]

Szabadon választott!

UPC Direct, DIGI, Austriasat Magyarország

Ár/érték/kínálat szempontjából nekem a UPC a legszimpibb, de a DIGI is egész jó szvsz...

Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
[válaszok erre: #47473] [előzmény: (47443) Jumapili, 2015-09-26 22:21:01]
Kiváló dolgozó
Klown adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47470. Elküldve: 2015-09-28 18:31:47,

MinDigTv

[11767.]

Szerdán lesz a sajtótájékoztató, bár ilyeneket ott nem nagyon szoktak közölni, október 5-én indul a szolgáltatás, legkésőbb akkor kiderül...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47469) Zolien, 2015-09-28 17:32:09]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47469. Elküldve: 2015-09-28 17:32:09,

MinDigTv

[11768.]

Árakat, csomagokat volna jó tudni.
[válaszok erre: #47470] [előzmény: (47466) attila.scourgeofgod, 2015-09-28 16:41:47]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47468. Elküldve: 2015-09-28 17:30:22,

MinDigTv

[11769.]

Több vezetéknélküli szolgáltatónál volt/van hasonló próbálkozás, baromira nem jött be nekik, itt se várok csodát tőle, pláne, hogy döglődik a pay dtt, csak fogynak az efik, idén már a nyári szezon se dobta meg a számaikat, mint az előző években...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #47475 #47498] [előzmény: (47467) álnokfutó, 2015-09-28 17:21:34]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


álnokfutó



Tagság: 2014-12-08 14:12:04
Tagszám: #130941
Hozzászólások: 101
47467. Elküldve: 2015-09-28 17:21:34,

MinDigTv

[11770.]

Ez ismét nem más, mint átmárkázott Vodás net+telefon gondolom szokás szerint olyan áron, hogy csak a szolgáltatónak érje meg...
[válaszok erre: #47468] [előzmény: (47466) attila.scourgeofgod, 2015-09-28 16:41:47]
Haladó
álnokfutó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47466. Elküldve: 2015-09-28 16:41:47,

MinDigTv

[11771.]

http://www.hwsw.hu/hirek/54569/antenna-hungaria-mobil-internet-mvno-vodafone-xdsl-triple-play.html



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #47467 #47469 #47484] [előzmény: (47465) fgabor87, 2015-09-28 13:24:54]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47465. Elküldve: 2015-09-28 13:24:54,

MinDigTv

[11772.]

Vezetékest gondolom ADSL területeken tud majd, a mobil meg hasonló lesz, mint pl a UPC-jé? Tehát valamelyik szolgáltató adóit fogja használni, nem lesz saját.
[válaszok erre: #47466] [előzmény: (47464) Kardos Attila, 2015-09-28 10:33:48]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
47464. Elküldve: 2015-09-28 10:33:48,

MinDigTv

[11773.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/vezetekes-internet-es-mobil-szolgaltatas-az-antenna-hungar.html?Itemid=2

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #47465]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
47463. Elküldve: 2015-09-28 08:48:49,

MinDigTv

[11774.]

Nem egyedi a te eseted , én is hasonlóképp jártam a saját antennámat át kellett szerelnem máshová , tavaly , a tokaji adóantenna csere után !
[előzmény: (47461) EnJoe, 2015-09-27 22:20:54]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47462. Elküldve: 2015-09-28 08:16:08,

MinDigTv

[11775.]

Nálam is hasonló a helyzet, de nálunk nincs SFN.
Ha jobbra megyek a tetőn, akkor A-MUX erősödik, ha balra, akkor a C. Belőttem valahova középre, ahol úgy nagyjából egyforma a kettő. :D
D-MUX-on van SFN, az egyáltalán nem is működik. Még az állóképeket közvetítő info csatorna képe is szétesik.
[előzmény: (47461) EnJoe, 2015-09-27 22:20:54]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010918140411377 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail