Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499746/9 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (85/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
47261. Elküldve: 2015-09-08 09:51:21,

MinDigTv

[11976.]

Én még egy héttel ezelőtt is észrevettem ugyanezt a hibát a Paramount Channelnél. Most vasárnap ismét láttam. Olyan, mintha már rossz adást kapnának, bithiba nálam sincs.
[válaszok erre: #47262] [előzmény: (47260) Patyomkin, 2015-09-08 09:18:34]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47260. Elküldve: 2015-09-08 09:18:34,

MinDigTv

[11977.]

Hétvége óta figyelem, hogy a Paramount ch. elég sűrűn akadozik, a fél képernyő bekockásodik. Csak ennél a csatornánál vettem észre. Délután, este figyeltem csak. Random időközönként de általában 20-30 percenként de volt már, hogy 3-5 percenként is. Jelszintek jók, bithiba nincsen. totál rálátásom van az adóra.
Gerecse a vételkörzet.
Másnál esetleg?
[válaszok erre: #47261 #47263]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qca



Tagság: 2005-07-08 19:20:17
Tagszám: #20303
Hozzászólások: 745
47259. Elküldve: 2015-09-08 09:00:58,

MinDigTv

[11978.]

Sziasztok!

Kecskeméti E multiplexről tudtok valamit?

Törzstag
qca adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47258. Elküldve: 2015-09-08 08:40:11,

MinDigTv

[11979.]

De, ez is lehetne egy megoldás. Csak akkor kell még egy antenna, bele még egy erősítő. Azonos frekin csak a D és az E-van, ami így elég nagy területen, Zebegény, Szob, Ipolydamásd, nem is működik rendesen a hegyoldalról visszaverődő és összekuszálódó jelek miatt. De engem nem érint.
Azért nem léptem még meg, mert egyrészt akcióban van még az önkormányzat, próbálja intézni a zebegényi átjátszót. Nem egyszerű eset...
Másrészt előrelátóan úgy lett felhelyezve az antenna, hogy a közvetlenül a tetőajtó mellé. Azaz annyi az átforgatás, hogy fel a padlásra (lakásból nyílik), tetőajtó kinyit, csavar kilazít, antenna elforgat, rögzít, és kész. Dőlésszögön néha még kell igazítani, ahhoz kell egy 10-es kulcs. Max 10 perces művelet az egész.

De már jártam úgy, hogy korai volt az átforgatás, és mehettem fel visszacsinálni. :D
[válaszok erre: #47265] [előzmény: (47257) exchange, 2015-09-07 19:54:23]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
47257. Elküldve: 2015-09-07 19:54:23,

MinDigTv

[11980.]

Hát valóban érdekes :D
Jólehet ez a félévente való antenna állítgatás :D

Off: Nekünk meg a hűtőnk az ilyen hogy cipelni kéne évente 2x Mert 15 fok alatti kamrában megse nyikkan, nyáron meg 30 fok felett nem menne -szerencsére az utóbbi nem szokott probléma lenni, Most nincs kedvünk cipelgetni, igyinkább a konyhában kerülgetjük. Persze új hűtőről van szó, a régi orosz gyártásúval nem volt ilyen baj....

ON:

Esetleg úgy nem menne hogy 2 antennával és akkor mindkét irányba lenne egy-egy? Akkor nem kéne forgatni. Ami egy frekin van az elvileg csak erősíti egymást, ami külön azzal sincs baj, ami jó az jön be.
Legalábbis elvileg, Korábbi hozzászólasaidból tudva hogy elég érdekesen megy az a környék :(
[válaszok erre: #47258] [előzmény: (47256) fgabor87, 2015-09-07 13:21:51]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47256. Elküldve: 2015-09-07 13:21:51,

MinDigTv

[11981.]

Érdekes egy technológia. :D
Nekem szerencsére magától visszajött, de volt már máskor is ilyen. Nem tudom, mennyire sűrű, mert kb csak a forma-1-et nézem, esetleg néha megy a háttérben amíg reggelizek, de az is csak hétvégén.

Lassan meg mehetek fel a tetőre antennát forgatni, mert ősszel elvész Nagymaros, és át kell fordulni Nagy-Hideg-hegyre, ami meg majd jövő tavasszal tűnik el. :D icon32.gif
[válaszok erre: #47257] [előzmény: (47255) exchange, 2015-09-07 12:23:52]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
47255. Elküldve: 2015-09-07 12:23:52,

MinDigTv

[11982.]

Itt a helyi TV adója szórakozik ha olyan kedve van :D
Kiirja a box hogy nincs jel, és addig nem is lesz míg a távkapcsolón nem lapozok egyet aztán vissza. Van amikor egymás után 10x is ez van. Máskor csak néha, de van hogy hetekig semmi. Már 2x biztos állítottak rajta hogy hátha jólesz, most úgynézki hogy jó, és volt pár hete lehetőségem a helyi tv-ben látogatást tenni, ott mondták hogy ezt a hibát nekik nem is mutatja a rendszernapló.
[válaszok erre: #47256] [előzmény: (47254) fgabor87, 2015-09-06 15:42:19]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47254. Elküldve: 2015-09-06 15:42:19,

MinDigTv

[11983.]

Nagymarosi adó F1 alatt elment szundikálni kb 5 másodpercre. Szerencsére magától felébredt. Elég sok a probléma ezzel az adóval sajnos. :(
[válaszok erre: #47255]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Melba



Tagság: 2004-12-30 09:50:56
Tagszám: #14732
Hozzászólások: 755
47253. Elküldve: 2015-09-03 16:14:48,

MinDigTv

[11984.]

Hello, köszi a választ, Mórról veszem, vettem a jelet, a grazi b mux jön továbbra is uhf 23on, innen jött szépen az A mux is uhf26-on, Gerecse indulásáig, most egyik adó sem jön, átgondolt tervezés eredménye :)
Amúgy még nem áltak át T2-re, jelenleg párhuzamos az mpeg2es és a T2es sugárzás.

--< LG 82UN85003LA TV, Mutant 4K HD51, VU+ UNO, 100cm Gibertini forgatóval, földi: ATX91 Yagi, Triax FM3, ALCAD AM-356 közösitő erősitő+ALCAD AL-105 táp, vételi hely Mór Fejér megye
[előzmény: (47250) Patyomkin, 2015-09-03 13:17:07]
Törzstag
Melba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


roberts5



Tagság: 2009-06-05 10:43:21
Tagszám: #75084
Hozzászólások: 475
47252. Elküldve: 2015-09-03 15:55:09,

MinDigTv

[11985.]

Átgondolandó a másik topikból (11585 számú hozzászólás) http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9232 fmdx.hu beírása Rechnitz telephely adókarbantartásáról augusztus hónapban. Mint írja az új antennarendszerről gyakorlatilag nem sugároz északi irányba. Persze Te keletre vagy tőle,de hátha ez az oka...
[előzmény: (47249) Melba, 2015-09-03 12:30:32]
Törzstag
roberts5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


citroenbx



Tagság: 2008-08-16 11:58:40
Tagszám: #62625
Hozzászólások: 187
47251. Elküldve: 2015-09-03 13:54:41,

MinDigTv

[11986.]

szerintem az osztrákok átálltak a T2-re.

"az úttörő ahol tud, segít !"
[előzmény: (47249) Melba, 2015-09-03 12:30:32]
Haladó
citroenbx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47250. Elküldve: 2015-09-03 13:17:07,

MinDigTv

[11987.]

Ha jól emlékszem az E mux bővítésekor indult. Uszkve 2014 ősszel.
Helyileg merről lenne a vételed?
[válaszok erre: #47253] [előzmény: (47249) Melba, 2015-09-03 12:30:32]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Melba



Tagság: 2004-12-30 09:50:56
Tagszám: #14732
Hozzászólások: 755
47249. Elküldve: 2015-09-03 12:30:32,

MinDigTv

[11988.]

Sziasztok, Nem tudja valaki esetleg, hogy a Dorog / Kis-Strázsa-hegy E-MUX UHF43-on mikor indulhatott el? Ha nem is pontosan, de mondjuk az elmúlt 2-4 hónapban, vagy korábban? Pár hete hónapja nem tudom fogni az osztrák 1es MUXot UHF43/Rechnitz adóról, és keresem az okot, de eddig nem találom, és arra gondoltam, hogy esetleg Dorog zavar be. köszi

--< LG 82UN85003LA TV, Mutant 4K HD51, VU+ UNO, 100cm Gibertini forgatóval, földi: ATX91 Yagi, Triax FM3, ALCAD AM-356 közösitő erősitő+ALCAD AL-105 táp, vételi hely Mór Fejér megye
[válaszok erre: #47250 #47251 #47252]
Törzstag
Melba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
47248. Elküldve: 2015-09-02 16:16:28,

MinDigTv

[11989.]

Ezt mondjuk nem tudom hogy minek kell kiirni igy az EPG-be
[előzmény: (47245) Jumapili, 2015-09-01 19:21:16]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47247. Elküldve: 2015-09-01 20:56:44,

MinDigTv

[11990.]

Nálam, ha listát nézek, pont kitakarja az aktuális programot.
[előzmény: (47245) Jumapili, 2015-09-01 19:21:16]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
47246. Elküldve: 2015-09-01 20:47:22,

MinDigTv

[11991.]

Pontosan nem tudom, de ez már harmadik-negyedik alkalom, hogy megnyitják az AXN-t.
[előzmény: (47243) Zolien, 2015-09-01 18:51:16]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47245. Elküldve: 2015-09-01 19:21:16,

MinDigTv

[11992.]

AXN EPG - Fantasztikus ez a minden műsorcímbe beillesztett két hetes kódolatlan időszak szöveg.

A végén még visszasírom a negyedképernyős Mága Zoltán promóciót.
[válaszok erre: #47247 #47248]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
47244. Elküldve: 2015-09-01 18:58:38,

MinDigTv

[11993.]

Legalább nincsen benne e rengeteg reklám....
[előzmény: (47241) sittyu, 2015-09-01 18:40:06]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47243. Elküldve: 2015-09-01 18:51:16,

MinDigTv

[11994.]

Hányszor?:o
[válaszok erre: #47246] [előzmény: (47242) mlaszlo, 2015-09-01 18:46:01]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
47242. Elküldve: 2015-09-01 18:46:01,

MinDigTv

[11995.]

Az HBO esetében a kódolatlan napokkal az volt a baj, hogy olyankor eléggé korlátozott volt (sugárzási jogok miatt), milyen filmeket lehetett bemutatni. Gyenge kínálattal meg nem tudod meggyőzni a nézőt, hogy előfizessen.
Az AXN már sokadszorra került megnyitásra a Mindig TV-n, egyrészt jó az ilyen promo időszak, de gyakorlatban nem hiszem hogy hoz plusz előfizetőt az Extra csomagra.
[válaszok erre: #47243] [előzmény: (47240) Patyomkin, 2015-09-01 13:37:53]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sittyu



Tagság: 2011-09-30 07:32:32
Tagszám: #95842
Hozzászólások: 119
47241. Elküldve: 2015-09-01 18:40:06,

MinDigTv

[11996.]

Az HBO nem is hiányzik. Pár éve előfizettem 2-3 hónapra, kb. 2 filmet néztem meg rajta. Már nem a régi.
[válaszok erre: #47244] [előzmény: (47240) Patyomkin, 2015-09-01 13:37:53]
Haladó
sittyu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47240. Elküldve: 2015-09-01 13:37:53,

MinDigTv

[11997.]

Ehhez az adott csatornák beleegyezése is szükséges. A legtöbb nem megy ilyenbe bele. Volt még pár évvel ezelőtt is, hogy az HBO évente 2-3 alkalommal napokra kinyitotta mindenhol a csatornáit. Én évek óta nem láttam ilyet. icon30.gif
[válaszok erre: #47241 #47242] [előzmény: (47238) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-01 13:08:00]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47239. Elküldve: 2015-09-01 13:10:00,

MinDigTv

[11998.]

Relatíve gyakran van azért kódolatlanság itt-ott.
[előzmény: (47238) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-01 13:08:00]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47238. Elküldve: 2015-09-01 13:08:00,

MinDigTv

[11999.]

Én azt tanácsolnám alakítsanak azaz legyen egy olyan csatorna amilyen a Telekom indított Bónusz néven,egyesek úgy is nevezik etetős csatorna,felváltva mondjuk az AXN esetében két hétig utána egy másik kódolt csatornát helyeznék,persze csak ha engedélyeznék.
[válaszok erre: #47239 #47240] [előzmény: (47236) Kardos Attila, 2015-08-31 10:53:02]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47237. Elküldve: 2015-08-31 22:52:17,

MinDigTv

[12000.]

C MUX elhalálozott ( Szolnok-778 MHz) 22:43-22:49
Másutt is volt ilyen ?
( a többi mux OK-volt )
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010625839233398 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail