Eddig már volt rá több mint egy èvük, hogy programokat írjanak hozzá. Ennyire jutottak. Ennyi idő alatt egy holdra szállási programot meg lehet írni egy űrhajóhóz
A webes felület is hulladék, egyszer azt írja, családi csomagom van, másszor hogy ingyenes, belépek, csatornát váltok, erre már aszongya, lépjek be, mert hogy kiléptetett... A csomagom szerinti csatornák hiába érhetők el elvileg, gyakorlatban csak párat tudok elindítani, és azt is csak a borzalmas műsorújság menüből, az élő közvetítések menüpont használhatatlan... Például belépek, megpróbálom indítani a tv2 comedy vagy az arena4 csatornákat, erre kiugat, hogy a megtekintéshez előfizetés szükséges, és kiléptet...
Talán érdemes lenne kicsit visszaolvasnod a fórumban mert a box belsejét, az abban lévő elektronikát és a szolgabox jellemzőit már régebben kitárgyaltuk, és az is meg lett említve, hogy a fejlesztés gyorsasága ellen a kínai tervezők nem túl segítőkész hozzáállása is betesz, nem túl gyorsak az információ átadásában. Enélkül meg a szoftverfejlesztők munkája is nehezebb, tovább tart.(hat)
A rosszhoz meg mègtöbb. Az ügyfèlszolgálatot nem kèrdezte meg valaki vèletlenül. Azt nem tudom, hogy Kínából milyen dobozt rendeltek ezek. Tök üres lehetett?
Így igaz, lehet még ebben az évben, de lehet, hogy csak jövőre.(jó munkához idő kell, mint tudjuk) De végül is 12 évük van rá, hogy összehozzák, tehát nem fognak kapkodni.
Végül is, jelen állapotában is képes az alapfunkciót a szolgabox ellátni, ez pedig a sugárzott műsorok vétele, és nézhetősége.
Az, hogy ezt milyen minőséggel, és milyen kényelmi és + funkciókkal teszi, (tehetné meg) most még másodlagos szempont, ezt nyilván későbbre halasztották. És erről a + funkciók beléptetéséről még nem adtak ki hivatalos ütemtervet, sem időpontokat.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2020-09-08 15:23:33]
Attila, én nem így látom.
Hónapok óta PC-vel nézem a mindigot, de a upcdirect onlinet, sőt a DIGIonlinet is.
A mindigo jó képminőséget, szinte nulla hibát (leszakadást) produkál.
A upcdirect online meg böngésző függő, a Firefox-ot nem szereti annyira, a Microsoft Edge-el hibátlan.
A DIGIonline-al hiába nagy a pr. választék, de kritikán aluli a képminőség.
HP ElitBook-kal nézem Bp.-en. (DIGI 100 Mbps-os nettel)
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
A mindigo azért sikeresen közelíti az iparihulladék kategóriát, pc-ről szinte használhatatlan, nem tudod léptetni a csatornákat, hiába lépsz be, "kijelentkeztet", képtelenség bármit is váltani, mobilappról meg fogalmad sincs, melyik csatornát is választod, mert ugye csatornanév nincs kiírva, csak adáskép, meg aszongya hogy nincs engedélyem a lejátszásra, holott családi csomagom van...
Passz. Jó kèrdès. Nekem is van csodaboxom. Ezt az egész fejleszt3snek nevezett dolgot nem így csináltam volna. Úgy csináltam volna hogy mindenki jól járjon. Legalábbis a lehetőségeket meghagytam volna. Van olyan beltéri amin módosítható a csatorna lista, ès átlátható a menü? :). A dikk tvn kiègtem agyilag. Nagyon kellett az ide 😀
A múltkor már érdeklődtem, de nem reagált rá senki, hogy a csodoboz felokosításáról tud-e valaki valai értelmeset, hogy mikor várható és mi lesz benne. Mert mindig csak azt hallani, hogy legyünk türelemmel. Hamarosan. A hamarosan bármikor lehet
Sziasztok!
Van több DVB-T beltéri egységem.
Azon gondolkodtam,hogy mit tud okozni,ha több készüléknél is bekapcsolva felejteném az antenna tápfeszültséget?
Válaszolt a hibabejelentésemre a mindigtv és azt javasolták,hogy: "Kérem, hogy végezze el a dekóderen az alapértelmezett beállítások visszaállítását, majd ezután hangolja újra a dekódert.
Amennyiben további kérdése merülne fel, forduljon hozzánk bizalommal."
Megcsináltam a visszaállítást(Háromszor is különféle antennákkal),de most sem találta meg a B muxon(47-csatorna, 682 Mhz)lévő szabadon fogható csatornákat.
Szerintem annyi előfizető lesz erre is mint anno az HBO csomagra senki! :) Túl van bonyolítva mai világban, pedig ezt nem kéne, pont az idős korosztály használ(ja)ta ezt a szolgáltatást, és jött az unoka legyen mit nézni nekik de nem lesz. Ez egy félre lépés a szolgáltatótól.
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
Nekem az egész elgondolás nevetségesnek tűnik. 2020-ban, mikor már egy 3-4 éves gyerek az okostelefonok világában nő fel, 6-7 évesen online tanulnak, akkor előáll az AH egy olyan csomaggal, hogy csak gyerekcsatornákat lehet aktiválni az adott boxra, nehogy valami rosszat lásson a gyerek. De közben beteszi a csomagba a Disney-t, Nickelodeont, Cartoon Network-öt, Nicktoons-t, amik már messze nem gyerekcsatornák.