Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
3248. Elküldve: 2020-04-17 12:18:20, Univerzális Enigma2
|
[9051.] |
Van ipk liveproxy telepítő E2-höz.
https://github.com/back-to/ipk
Az m3-hoz elég a generic plugin, amit linkeltem. Nagyon sok stream megy, érdemes foglalkozni vele (youtube, filmon, ok.ru, stb). A generic-el meg sok olyan is, amihez nincs dedikált plugin.
|
| | | [válaszok erre: #3250] |
[előzmény: (3246) MrX, 2020-04-17 09:33:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
3246. Elküldve: 2020-04-17 09:33:37, Univerzális Enigma2
|
[9053.] |
Köszi, de gondolom ehhez a Kodinak is mennie kell. A cél az volna, hogy a csatornalistába lehessen illeszteni, ahogy a mytvprosrv-vel is megy.
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| | | [válaszok erre: #3247 #3248] |
[előzmény: (3239) br, 2020-04-16 18:30:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
3245. Elküldve: 2020-04-17 09:27:16, Univerzális Enigma2
|
[9054.] |
100*60 -at használom.
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (3244) egedi, 2020-04-17 09:20:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
3244. Elküldve: 2020-04-17 09:20:12, Univerzális Enigma2
|
[9055.] |
Köszi, megcsináltam, de sajnos nem jelzi ki mégsem a helye meg van, Nem tudom a picon méret számít a 220x132 az általános?
|
| | | [válaszok erre: #3245] |
[előzmény: (3241) miki2002, 2020-04-16 20:36:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
3243. Elküldve: 2020-04-17 05:21:10, Univerzális Enigma2
|
[9056.] |
XP alatt nem tudom, hogy működik-e.
Pü-re nincs mindig időm válaszolni, bocs.
A windwos-os problémádra nincs ötletem.
Üdv, Celeburdi
|
| | |
[előzmény: (3240) malvin, 2020-04-16 19:37:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
3242. Elküldve: 2020-04-17 03:49:41, Univerzális Enigma2
|
[9057.] |
Csináltam App Clonerrel egy Android tv-s mytvprosrv-t, így már nem kell Sideload Launcher az indításhoz. Az Android TV Launcher Supportot kell bekapcsolni, ez az ingyenes verzióban is működik. Az autostart sajnos csak pro-ban lenne elérhető, de így is sokkal egyszerűbb az indítás.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 malvin

Tagság: 2003-09-17 14:53:50 Tagszám: #6620 Hozzászólások: 585 |
3240. Elküldve: 2020-04-16 19:37:56, Univerzális Enigma2
|
[9059.] |
MyTvProSrv v0.96
XP-n kell működnie?
Egyenlőre nekem nem akar (csak win 8.1 alatt - ott is csak részlegesen - amit kérdeztem is PÜ-ben, de nem válaszoltál).
Szóval, ha tudható, hogy XP alatt nem működik (indításkor semmi hibajelzés), akkor nem rugózom tovább.
|
| | | [válaszok erre: #3243] |
[előzmény: (3191) celeburdi, 2020-04-05 10:49:16] |
|
Törzstag
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
3237. Elküldve: 2020-04-16 16:00:54, Univerzális Enigma2
|
[9062.] |
Ezt holnap megnezem...koszi
üdv.
resTore
|
| | |
[előzmény: (3234) mpman, 2020-04-16 14:44:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
3236. Elküldve: 2020-04-16 15:59:56, Univerzális Enigma2
|
[9063.] |
1 biztos, h nem all le. Csak aramszunet vagy ujrainditasnal kell vele egyenlore szarakodni. De amugy kivallo a progi.
üdv.
resTore
|
| | |
[előzmény: (3235) MrX, 2020-04-16 15:50:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
3235. Elküldve: 2020-04-16 15:50:48, Univerzális Enigma2
|
[9064.] |
Na pont ezen vacilálok én is, hogy akkor vennék egy Xiaomi Mi TV boxot, ha be lehetne állítani a 24 órás használatra. Droidos telefonnal akármit próbáltam, előbb-utóbb lekapcsolta ezt a progit, megállt a kapcsolat a programmal. Másik lehetőség mini PC lenne, nem tudom melyik érné meg jobban.
Enigmás boxra nincs valami más megoldás, hogy egy háttérben futó alkalmazással lehessen fogni pl. az m3-at?
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| | | [válaszok erre: #3236 #3239] |
[előzmény: (3230) resTore, 2020-04-16 04:35:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mpman

Tagság: 2008-03-12 20:11:16 Tagszám: #57012 Hozzászólások: 389 |
3234. Elküldve: 2020-04-16 14:44:10, Univerzális Enigma2
|
[9065.] |
A miui 11-ben a háttérben futó alkalmazásoknál kellett az au. inditást bekapcsolni meg az akkukímélőt nincs korlátozás-ba tenni.
Hátha segít.
mpman
|
| | | [válaszok erre: #3237] |
[előzmény: (3233) resTore, 2020-04-16 11:03:57] |
|
Törzstag
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
3233. Elküldve: 2020-04-16 11:03:57, Univerzális Enigma2
|
[9066.] |
Iconja nincs neki. A beallitasok, alkalmazasoknal lehet kivalasztani h inditas kenyszeritett leallitas...
üdv.
resTore
|
| | | [válaszok erre: #3234] |
[előzmény: (3231) celeburdi, 2020-04-16 07:55:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
3232. Elküldve: 2020-04-16 08:50:38, Univerzális Enigma2
|
[9067.] |
e2iplayer/rtlmost v1.2
Lejátszani ugyan nem lehet a dash illetve fairplay- drm-es tartalmakat, de beletettem, hogy kijelezze ezeket.
Tehát a címsor végén:
+ -> rtlmost+ tartalom.
sd -> sd minőség
hd -> hd minőség
d -> dash drm (Playready, Widevine, Marvin)
fp -> Fairplay drm
Tehát aminél csak sd, hd van az lejátszható.
Van azért ilyen tartalom is.
Az sd:d,hd:d,sd:fp, hd:fp jelenleg nem működik.
Talán az ffmpeg valamelyik következő verziója kompatibilis lesz...
üdv, Celeburdi
|
| | |
[előzmény: (3227) miki2002, 2020-04-15 19:38:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
3231. Elküldve: 2020-04-16 07:55:35, Univerzális Enigma2
|
[9068.] |
Ez hogy van, hogy a megnyitást kiválasztod?
(nem ismerem xaomi mi-t)
Most a szerver foreground service Autostart-ja az app elsó megjelenítéshez van kötve.
Ha el lehet az app-ot indítani megjelenítés nélkül akkor ez így nem jó...
|
| | | [válaszok erre: #3233] |
[előzmény: (3230) resTore, 2020-04-16 04:35:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
3230. Elküldve: 2020-04-16 04:35:57, Univerzális Enigma2
|
[9069.] |
Igen , ez igy van nalam is. Talan annyit fuznek hozza h ujrainditaskor sem hajlando magatol dolgozni. Elindul maga a progi de csak akkor megy ha a megnyitast kivalasztom.
Box: xiaomi mi
üdv.
resTore
|
| | | [válaszok erre: #3231 #3231 #3235] |
[előzmény: (3229) br, 2020-04-16 00:01:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
3229. Elküldve: 2020-04-16 00:01:20, Univerzális Enigma2
|
[9070.] |
Működik. Kicsit macerás a beállítás, kell hozzá egy usb vagy bluetooth egér, mert távirányítóval nem tudsz navigálni.
Az indításhoz Sideload Launcher, vagy olyan Launcher kell, ami látja a sideloadolt progikat. Ha elindítod, akkor back gombbal lépj ki belőle, mert nálam a home gombbra rögtön ki is lövi. Back gombra viszont fut tovább a háttérben. Én Kodival használom egy TCL androidos TV-n.
|
| | | [válaszok erre: #3230] |
[előzmény: (3228) MrX, 2020-04-15 21:49:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
3228. Elküldve: 2020-04-15 21:49:37, Univerzális Enigma2
|
[9071.] |
Üdv. Android tv boxszal működhet az alkalmazásod? Próbálta már valaki?
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| | | [válaszok erre: #3229] |
[előzmény: (3224) celeburdi, 2020-04-14 13:54:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
3227. Elküldve: 2020-04-15 19:38:00, Univerzális Enigma2
|
[9072.] |
Nem megy már régóta.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #3232] |
[előzmény: (3226) Sünce, 2020-04-15 09:21:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sünce

Tagság: 2003-09-04 13:25:08 Tagszám: #6438 Hozzászólások: 681 |
3226. Elküldve: 2020-04-15 09:21:11, Univerzális Enigma2
|
[9073.] |
Sziasztok, másnál sem indulnak el az 1 héten belüli visszanézhető videók az RTL Mostban az E2iPlayerben (Apatigris, A Tanár), vagy az autós RTLes műsor az autós csopiban ? Vagy helyi bibi lehet ? Bár más meg működik !?
Köszi
AX4K60HD, Amiko Viper4K combo, Viper 4KV40 combo, Viper 4KV20 combo Toroidal T90
|
| | | [válaszok erre: #3227] |
|
|
Törzstag
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
3225. Elküldve: 2020-04-15 00:11:23, Univerzális Enigma2
|
[9074.] |
|
| | |
[előzmény: (3224) celeburdi, 2020-04-14 13:54:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|