Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
3223. Elküldve: 2020-04-14 12:49:57, Univerzális Enigma2
|
[9076.] |
Köszi! Nagyon jó, az előzőt párszor lelőtte a rendszer, ezt nem.
Egy hibát azonban észrevettem: ha nem a 8888-as portot akarom használni, akkor nem menti el, és a következő indításnál már megint a 8888-at akarja használni.
Sajnos Android TV-n viszont ugyanúgy kilövi a rendszer, mint az előzőt. Gondolom ez a rendszer sajátossága. De nem baj, majd futtatom telefonon, az úgyis mindig be van kapcsolva.
|
| | |
[előzmény: (3219) celeburdi, 2020-04-11 09:29:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1819 |
3222. Elküldve: 2020-04-12 14:16:33, Univerzális Enigma2
|
[9077.] |
Várhotó jövő heti EPG az M3-ra ? Ma estig van infó a most letölthetőben.
|
| | | [válaszok erre: #3224] |
[előzmény: (3219) celeburdi, 2020-04-11 09:29:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
3221. Elküldve: 2020-04-12 12:30:24, Univerzális Enigma2
|
[9078.] |
facebook api futtatható vhogy e2iplayerben?
gondolok itt a facebook watch funkcióra
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pocok5

Tagság: 2007-12-01 09:45:25 Tagszám: #52378 Hozzászólások: 661 |
3220. Elküldve: 2020-04-11 16:44:12, Univerzális Enigma2
|
[9079.] |
Nagyon vártam már! Köszönöm!
Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.
|
| | |
[előzmény: (3219) celeburdi, 2020-04-11 09:29:46] |
|
Törzstag
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alec

Tagság: 2018-02-21 07:33:36 Tagszám: #135086 Hozzászólások: 150 |
3218. Elküldve: 2020-04-10 14:49:13, Univerzális Enigma2
|
[9081.] |
@miki2002
Egyből írt Privát-ban is!!!!
Köszönöm neki is...
miki2002 - Várom tőled is az infókat, te még nem küldted el nekem...
Előre is köszönöm.
Üdv,
Alec
|
| | |
[előzmény: (3217) miki2002, 2020-04-10 14:25:57] |
|
Haladó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
3217. Elküldve: 2020-04-10 14:25:57, Univerzális Enigma2
|
[9082.] |
Bravó!
Most már kétszer írtad le ugyan azt, de gondolom privátban egyszer sem.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #3218] |
[előzmény: (3216) szj1999, 2020-04-10 13:19:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szj1999

Tagság: 2018-11-29 20:45:34 Tagszám: #135558 Hozzászólások: 46 |
3216. Elküldve: 2020-04-10 13:19:39, Univerzális Enigma2
|
[9083.] |
Szia! Bocsi! Az előbb nem privátban ment.
Nekem két Dremambox 525 hd combo boxom van. Az egyiken openATV 6.3 a másikon openATV 6.4 image van. A tévén 1080p módban használom. Ez van a etc/enigma2/settigs-ben.
config.skin.primary_skin=MetrixHD/skin.MySkin.xml
A másikat, amit kértél azt nem találom. Hol lehet megtalálni?
Üdv:
|
| | | [válaszok erre: #3217] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 szj1999

Tagság: 2018-11-29 20:45:34 Tagszám: #135558 Hozzászólások: 46 |
3215. Elküldve: 2020-04-10 13:18:19, Univerzális Enigma2
|
[9084.] |
Szia!
Nekem két Dremambox 525 hd combo boxom van. Az egyiken openATV 6.3 a másikon openATV 6.4 image van. A tévén 1080p módban használom. Ez van a etc/enigma2/settigs-ben.
config.skin.primary_skin=MetrixHD/skin.MySkin.xml
A másikat, amit kértél azt nem találom. Hol lehet megtalálni?
Üdv:
|
| | |
[előzmény: (3214) alec, 2020-04-10 11:59:49] |
|
Zöldfülű
|
|
 alec

Tagság: 2018-02-21 07:33:36 Tagszám: #135086 Hozzászólások: 150 |
3214. Elküldve: 2020-04-10 11:59:49, Univerzális Enigma2
|
[9085.] |
Sziasztok!
Fejlesztéseket hajtok végre, s ehhez kellenének információk az alábbiakról!
Kérem, hogy Privát üzenetben írjátok meg nekem azokat az információkat amire szükségem lenne.
Elsődlegesen az openATV rendszert használókra lennék kíváncsi, de mivel SKIN információkra van szükségem, ezért jöhet mástól is.
Kérem, aki ír nekem az adja meg a Box típusát, és a használt rendszerét is pontosan. Illetve, hogy a TV-t milyen üzemmódban használja (1080p, vagy 2160p, ....).
Az adott információk csak a fejlesztéseimhez kellenek!
Sajnos, Én csak egy boxon egy adott rendszerben tudok fejleszteni, s azért, hogy mindenki számára használható legyen a fejlesztésem ezért kellenének azok az információk.
Tehát, ezek kellenének:
1.) az "/etc/enigma2" könyvtár "settings" fájljában az alábbi sor (az egész ottani sor kellene):
config.skin.primary_skin=...
2.) az előbbi kért sorban szereplő xml fájlban lévő alábbi sorok kellenének (az a 3 sor kell):
<output id="0">
<resolution xres="..." yres="..." bpp=",,," />
</output>
Remélem érthető, hogy mire is lenne szükségem. Ha valaki elakad, akkor annak tudok segíteni.
Előre is köszönöm.
Várom a válaszaitokat Privát üzenetben!
Üdv,
Alec
|
| | | [válaszok erre: #3215 #3223] |
|
|
Haladó
|
|
 Csúcsamatőr

Tagság: 2010-12-21 11:58:42 Tagszám: #90784 Hozzászólások: 218 |
3213. Elküldve: 2020-04-09 23:07:14, Univerzális Enigma2
|
[9086.] |
Lassan egy hónapja nem megy, a 3080-as hozzászólások környékén foglalkoztak vele.
|
| | |
[előzmény: (3210) sterby, 2020-04-09 11:54:47] |
|
Haladó
|
|
 Smart0

Tagság: 2015-07-23 16:54:56 Tagszám: #131807 Hozzászólások: 1977 |
3212. Elküldve: 2020-04-09 13:11:39, Univerzális Enigma2
|
[9087.] |
OpenPli 7.x-nél be lehet állítani, hogy a PIP-ből kilépve felejtse el a csatornát? Most, ha bekapcsolom a PIP-et, akkor nem az épp nézett csatornát duplázza meg, hanem a korábbi kis képet állítja vissza.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sterby

Tagság: 2013-06-19 10:17:12 Tagszám: #128106 Hozzászólások: 5 |
3211. Elküldve: 2020-04-09 12:50:40, Univerzális Enigma2
|
[9088.] |
Próbáltam 6.3as openatv-vel és 6.4el is! De mindkettőn ugyanazt csinálja!
|
| | |
[előzmény: (3210) sterby, 2020-04-09 11:54:47] |
|
Zöldfülű
|
|
 sterby

Tagság: 2013-06-19 10:17:12 Tagszám: #128106 Hozzászólások: 5 |
3210. Elküldve: 2020-04-09 11:54:47, Univerzális Enigma2
|
[9089.] |
Üdv. Az rtl most nem működik? Mikor meg akarok nyitni videót, rögtön visszadob, több készüléken is próbáltam és ezt csinálja!
|
| | | [válaszok erre: #3211 #3213] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Smart0

Tagság: 2015-07-23 16:54:56 Tagszám: #131807 Hozzászólások: 1977 |
3209. Elküldve: 2020-04-09 10:58:59, Univerzális Enigma2
|
[9090.] |
Nemrég váltottam OpenATV 6.3-ról 6.4-re. Úgy emlékszem, hogy eddig a második információs sáv a képernyő tetején csatornaváltáskor rögtön megjelent, most csak az OK gomb lenyomása után. Van erre valami beállítás?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jgy999

Tagság: 2005-11-12 13:51:32 Tagszám: #23693 Hozzászólások: 114 |
3208. Elküldve: 2020-04-08 00:46:10, Univerzális Enigma2
|
[9091.] |
Valóban mennek. Köszönöm.
|
| | |
[előzmény: (3207) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-07 22:14:40] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3207. Elküldve: 2020-04-07 22:14:40, Univerzális Enigma2
|
[9092.] |
Ismét mennek rendesen a D rádiók a régi linkekkel. Jeleztem a hibát Istvánnak és megoldotta a problémát.
|
| | | [válaszok erre: #3208] |
[előzmény: (3172) jgy999, 2020-04-04 12:25:54] |
|
|
|
|
 Aggesz

Tagság: 2008-03-03 21:02:24 Tagszám: #56615 Hozzászólások: 165 |
3206. Elküldve: 2020-04-07 07:40:54, Univerzális Enigma2
|
[9093.] |
Jelentkezem. Octagon SF8008 4K UHD Openatv 6.4
Dreambox One Ultra HD .Octagon SF8008 4k UHD Mecool Kiii Pro Hybrid DVB TV Box ,Dreambox 800Se,Vu+ DUO2.
|
| | |
[előzmény: (3197) alec, 2020-04-05 13:48:49] |
|
Haladó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
3205. Elküldve: 2020-04-07 06:57:10, Univerzális Enigma2
|
[9094.] |
Sziasztok! Tapasztalt már valaki olyat, hogy egyes iptv csatikat újabban rádiónak ismer fel a beltéri? Ilyenkor bedobja a képernyőkímélőt is., kitakarva aképernyő 90%-át. A reference 4097 és 5002, serviceapp termésetesen fent van. Úgy vettem észre kb. 1-2 hete csinálja, amióta az openATV 6.4-et frissítettem. Csatornaszerkesztővel nézve TV és nem rádió a típus.
Mit lehet tenni?
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
3204. Elküldve: 2020-04-05 16:28:43, Univerzális Enigma2
|
[9095.] |
Nem baj. Koszonom a munkadat ,igy is tokeletesen hasznalhato.
üdv.
resTore
|
| | |
[előzmény: (3203) celeburdi, 2020-04-05 15:59:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
3203. Elküldve: 2020-04-05 15:59:24, Univerzális Enigma2
|
[9096.] |
Idézet:
| Esetleg IOS-re nincs ?
| |
Nem hiszem, hogy belegabajodok.
Idézet:
| MI BOX S -re tettem fel.
Működik, azonban ha nem a háttérben fut akkor nem adja a streamet ki.
Megtudnád nézni?
| |
Nincs ilyen box-om.
Sajnos nem tudom tesztelni...
|
| | | [válaszok erre: #3204] |
[előzmény: (3186) masvilagx3, 2020-04-05 06:56:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szj1999

Tagság: 2018-11-29 20:45:34 Tagszám: #135558 Hozzászólások: 46 |
3202. Elküldve: 2020-04-05 15:51:35, Univerzális Enigma2
|
[9097.] |
Nálam is jól működik a mindigo és a m3 is a mytvpro mobilos verzióval. Viszont az epg nálam sincs sem a m3-on sem a mindigo-n. Másnál is ez a helyzet?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
3201. Elküldve: 2020-04-05 15:01:55, Univerzális Enigma2
|
[9098.] |
Jelentkezem Solo 4K-n nekem OpenATV 6.4 van
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (3197) alec, 2020-04-05 13:48:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
3200. Elküldve: 2020-04-05 14:01:50, Univerzális Enigma2
|
[9099.] |
Jelentkezem. Ultimo 4k. Openatv 6.4
üdv.
resTore
|
| | |
[előzmény: (3197) alec, 2020-04-05 13:48:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
3199. Elküldve: 2020-04-05 13:58:37, Univerzális Enigma2
|
[9100.] |
Megnézem.
Tartósan még nem járattam.
|
| | |
[előzmény: (3198) kaja008, 2020-04-05 13:52:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|