Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499722/43 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (55/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 

br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
3223. Elküldve: 2020-04-14 12:49:57,

Univerzális Enigma2

[9076.]

Köszi! Nagyon jó, az előzőt párszor lelőtte a rendszer, ezt nem.

Egy hibát azonban észrevettem: ha nem a 8888-as portot akarom használni, akkor nem menti el, és a következő indításnál már megint a 8888-at akarja használni.

Sajnos Android TV-n viszont ugyanúgy kilövi a rendszer, mint az előzőt. Gondolom ez a rendszer sajátossága. De nem baj, majd futtatom telefonon, az úgyis mindig be van kapcsolva.
[előzmény: (3219) celeburdi, 2020-04-11 09:29:46]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1819
3222. Elküldve: 2020-04-12 14:16:33,

Univerzális Enigma2

[9077.]

Várhotó jövő heti EPG az M3-ra ? Ma estig van infó a most letölthetőben.
[válaszok erre: #3224] [előzmény: (3219) celeburdi, 2020-04-11 09:29:46]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
3221. Elküldve: 2020-04-12 12:30:24,

Univerzális Enigma2

[9078.]

facebook api futtatható vhogy e2iplayerben?

gondolok itt a facebook watch funkcióra

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pocok5



Tagság: 2007-12-01 09:45:25
Tagszám: #52378
Hozzászólások: 661
3220. Elküldve: 2020-04-11 16:44:12,

Univerzális Enigma2

[9079.]

Nagyon vártam már! Köszönöm! icon32.gif

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.
[előzmény: (3219) celeburdi, 2020-04-11 09:29:46]
Törzstag
pocok5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
3219. Elküldve: 2020-04-11 09:29:46,

Univerzális Enigma2

[9080.]

MyTvProSrv Android v2.2004.11
- Foreground Service változat

Az Android csak akkor függeszti fel, ha nincs memória.
Párhuzamosan megy más App-al.


http://www.mytvpro.nhely.hu/epg/MyTvProSrv.apk
[válaszok erre: #3220 #3222 #3223 #3269]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alec



Tagság: 2018-02-21 07:33:36
Tagszám: #135086
Hozzászólások: 150
3218. Elküldve: 2020-04-10 14:49:13,

Univerzális Enigma2

[9081.]


@miki2002

Egyből írt Privát-ban is!!!!
Köszönöm neki is...

miki2002 - Várom tőled is az infókat, te még nem küldted el nekem...

Előre is köszönöm.

Üdv,
Alec
[előzmény: (3217) miki2002, 2020-04-10 14:25:57]
Haladó
alec adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
3217. Elküldve: 2020-04-10 14:25:57,

Univerzális Enigma2

[9082.]

Bravó!
Most már kétszer írtad le ugyan azt, de gondolom privátban egyszer sem. icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #3218] [előzmény: (3216) szj1999, 2020-04-10 13:19:39]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szj1999



Tagság: 2018-11-29 20:45:34
Tagszám: #135558
Hozzászólások: 46
3216. Elküldve: 2020-04-10 13:19:39,

Univerzális Enigma2

[9083.]

Szia! Bocsi! Az előbb nem privátban ment.
Nekem két Dremambox 525 hd combo boxom van. Az egyiken openATV 6.3 a másikon openATV 6.4 image van. A tévén 1080p módban használom. Ez van a etc/enigma2/settigs-ben.
config.skin.primary_skin=MetrixHD/skin.MySkin.xml
A másikat, amit kértél azt nem találom. Hol lehet megtalálni?
Üdv:
[válaszok erre: #3217]
Zöldfülű
szj1999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szj1999



Tagság: 2018-11-29 20:45:34
Tagszám: #135558
Hozzászólások: 46
3215. Elküldve: 2020-04-10 13:18:19,

Univerzális Enigma2

[9084.]

Szia!
Nekem két Dremambox 525 hd combo boxom van. Az egyiken openATV 6.3 a másikon openATV 6.4 image van. A tévén 1080p módban használom. Ez van a etc/enigma2/settigs-ben.
config.skin.primary_skin=MetrixHD/skin.MySkin.xml
A másikat, amit kértél azt nem találom. Hol lehet megtalálni?
Üdv:
[előzmény: (3214) alec, 2020-04-10 11:59:49]
Zöldfülű
szj1999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alec



Tagság: 2018-02-21 07:33:36
Tagszám: #135086
Hozzászólások: 150
3214. Elküldve: 2020-04-10 11:59:49,

Univerzális Enigma2

[9085.]

Sziasztok!

Fejlesztéseket hajtok végre, s ehhez kellenének információk az alábbiakról!

Kérem, hogy Privát üzenetben írjátok meg nekem azokat az információkat amire szükségem lenne.
Elsődlegesen az openATV rendszert használókra lennék kíváncsi, de mivel SKIN információkra van szükségem, ezért jöhet mástól is.

Kérem, aki ír nekem az adja meg a Box típusát, és a használt rendszerét is pontosan. Illetve, hogy a TV-t milyen üzemmódban használja (1080p, vagy 2160p, ....).

Az adott információk csak a fejlesztéseimhez kellenek!
Sajnos, Én csak egy boxon egy adott rendszerben tudok fejleszteni, s azért, hogy mindenki számára használható legyen a fejlesztésem ezért kellenének azok az információk.

Tehát, ezek kellenének:

1.) az "/etc/enigma2" könyvtár "settings" fájljában az alábbi sor (az egész ottani sor kellene):
config.skin.primary_skin=...

2.) az előbbi kért sorban szereplő xml fájlban lévő alábbi sorok kellenének (az a 3 sor kell):

<output id="0">
<resolution xres="..." yres="..." bpp=",,," />
</output>

Remélem érthető, hogy mire is lenne szükségem. Ha valaki elakad, akkor annak tudok segíteni.

Előre is köszönöm.

Várom a válaszaitokat Privát üzenetben!

Üdv,
Alec

[válaszok erre: #3215 #3223]
Haladó
alec adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csúcsamatőr



Tagság: 2010-12-21 11:58:42
Tagszám: #90784
Hozzászólások: 218
3213. Elküldve: 2020-04-09 23:07:14,

Univerzális Enigma2

[9086.]

Lassan egy hónapja nem megy, a 3080-as hozzászólások környékén foglalkoztak vele.
[előzmény: (3210) sterby, 2020-04-09 11:54:47]
Haladó
Csúcsamatőr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
3212. Elküldve: 2020-04-09 13:11:39,

Univerzális Enigma2

[9087.]

OpenPli 7.x-nél be lehet állítani, hogy a PIP-ből kilépve felejtse el a csatornát? Most, ha bekapcsolom a PIP-et, akkor nem az épp nézett csatornát duplázza meg, hanem a korábbi kis képet állítja vissza.
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sterby



Tagság: 2013-06-19 10:17:12
Tagszám: #128106
Hozzászólások: 5
3211. Elküldve: 2020-04-09 12:50:40,

Univerzális Enigma2

[9088.]

Próbáltam 6.3as openatv-vel és 6.4el is! De mindkettőn ugyanazt csinálja!
[előzmény: (3210) sterby, 2020-04-09 11:54:47]
Zöldfülű
sterby adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sterby



Tagság: 2013-06-19 10:17:12
Tagszám: #128106
Hozzászólások: 5
3210. Elküldve: 2020-04-09 11:54:47,

Univerzális Enigma2

[9089.]

Üdv. Az rtl most nem működik? Mikor meg akarok nyitni videót, rögtön visszadob, több készüléken is próbáltam és ezt csinálja!
[válaszok erre: #3211 #3213]
Zöldfülű
sterby adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
3209. Elküldve: 2020-04-09 10:58:59,

Univerzális Enigma2

[9090.]

Nemrég váltottam OpenATV 6.3-ról 6.4-re. Úgy emlékszem, hogy eddig a második információs sáv a képernyő tetején csatornaváltáskor rögtön megjelent, most csak az OK gomb lenyomása után. Van erre valami beállítás?
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jgy999



Tagság: 2005-11-12 13:51:32
Tagszám: #23693
Hozzászólások: 114
3208. Elküldve: 2020-04-08 00:46:10,

Univerzális Enigma2

[9091.]

Valóban mennek. Köszönöm.
[előzmény: (3207) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-07 22:14:40]
Haladó
jgy999 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3207. Elküldve: 2020-04-07 22:14:40,

Univerzális Enigma2

[9092.]

Ismét mennek rendesen a D rádiók a régi linkekkel. Jeleztem a hibát Istvánnak és megoldotta a problémát.
[válaszok erre: #3208] [előzmény: (3172) jgy999, 2020-04-04 12:25:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Aggesz



Tagság: 2008-03-03 21:02:24
Tagszám: #56615
Hozzászólások: 165
3206. Elküldve: 2020-04-07 07:40:54,

Univerzális Enigma2

[9093.]

Jelentkezem. Octagon SF8008 4K UHD Openatv 6.4

Dreambox One Ultra HD .Octagon SF8008 4k UHD Mecool Kiii Pro Hybrid DVB TV Box ,Dreambox 800Se,Vu+ DUO2.
[előzmény: (3197) alec, 2020-04-05 13:48:49]
Haladó
Aggesz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MrX



Tagság: 2005-10-09 10:26:40
Tagszám: #22676
Hozzászólások: 1840
3205. Elküldve: 2020-04-07 06:57:10,

Univerzális Enigma2

[9094.]

Sziasztok! Tapasztalt már valaki olyat, hogy egyes iptv csatikat újabban rádiónak ismer fel a beltéri? Ilyenkor bedobja a képernyőkímélőt is., kitakarva aképernyő 90%-át. A reference 4097 és 5002, serviceapp termésetesen fent van. Úgy vettem észre kb. 1-2 hete csinálja, amióta az openATV 6.4-et frissítettem. Csatornaszerkesztővel nézve TV és nem rádió a típus.
Mit lehet tenni?

2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
Kiváló dolgozó
MrX adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
3204. Elküldve: 2020-04-05 16:28:43,

Univerzális Enigma2

[9095.]

Nem baj. Koszonom a munkadat ,igy is tokeletesen hasznalhato.

üdv.
resTore
[előzmény: (3203) celeburdi, 2020-04-05 15:59:24]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
3203. Elküldve: 2020-04-05 15:59:24,

Univerzális Enigma2

[9096.]

Idézet:
Esetleg IOS-re nincs ?



Nem hiszem, hogy belegabajodok.

Idézet:
MI BOX S -re tettem fel.
Működik, azonban ha nem a háttérben fut akkor nem adja a streamet ki.

Megtudnád nézni?



Nincs ilyen box-om.
Sajnos nem tudom tesztelni...
[válaszok erre: #3204] [előzmény: (3186) masvilagx3, 2020-04-05 06:56:03]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szj1999



Tagság: 2018-11-29 20:45:34
Tagszám: #135558
Hozzászólások: 46
3202. Elküldve: 2020-04-05 15:51:35,

Univerzális Enigma2

[9097.]

Nálam is jól működik a mindigo és a m3 is a mytvpro mobilos verzióval. Viszont az epg nálam sincs sem a m3-on sem a mindigo-n. Másnál is ez a helyzet?
Zöldfülű
szj1999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
3201. Elküldve: 2020-04-05 15:01:55,

Univerzális Enigma2

[9098.]

Jelentkezem Solo 4K-n nekem OpenATV 6.4 van

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (3197) alec, 2020-04-05 13:48:49]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
3200. Elküldve: 2020-04-05 14:01:50,

Univerzális Enigma2

[9099.]

Jelentkezem. Ultimo 4k. Openatv 6.4

üdv.
resTore
[előzmény: (3197) alec, 2020-04-05 13:48:49]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
3199. Elküldve: 2020-04-05 13:58:37,

Univerzális Enigma2

[9100.]

Megnézem.
Tartósan még nem járattam.
[előzmény: (3198) kaja008, 2020-04-05 13:52:51]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011383056640625 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail