Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
|
 alec

Tagság: 2018-02-21 07:33:36 Tagszám: #135086 Hozzászólások: 150 |
1772. Elküldve: 2019-02-15 16:55:03, Univerzális Enigma2
|
[10526.] |
De ez a hiba nálad is előfordult már? Tapasztaltad már Te is?
Arra vagyok kíváncsi, hogy hol lehet a hiba.
Az E2iPlayer lejátszóban (forrásban), vagy a hostról letöltött videóállományban.
Jelentsem-e hibára vagy sem?
Tehát ezért vagyok kíváncsi, hogy másnál is csinál-e ilyet...
|
| | | [válaszok erre: #1773] |
[előzmény: (1771) celeburdi, 2019-02-15 12:28:12] |
|
Haladó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
1771. Elküldve: 2019-02-15 12:28:12, Univerzális Enigma2
|
[10527.] |
Szerintem ez a probléma a hibás videofájl miatt van. (valami hibás időadat van benne).
|
| | | [válaszok erre: #1772] |
[előzmény: (1770) alec, 2019-02-14 14:45:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alec

Tagság: 2018-02-21 07:33:36 Tagszám: #135086 Hozzászólások: 150 |
1770. Elküldve: 2019-02-14 14:45:24, Univerzális Enigma2
|
[10528.] |
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy E2iPlayer használata közben nálatok is meg áll az infobar kijelzése a képernyőn?
Tehát, meg áll a Progressbar és a lejátszott és hátralévő idő kijelzése egy műsor nézése közben. Leáll a képernyőn és az LCD kijelzőn is.
Véletlenszerű időpontban csinálja ezt, de nem mindig. Már a telepítése óta tapasztaltam ezt a jelenséget.
Főleg a Filmezz.eu nézése közben tapasztalom ezt.
Kíváncsi vagyok, hogy nálatok is produkál ilyen jelenséget?
Várnám az észrevételeket.
|
| | | [válaszok erre: #1771] |
|
|
Haladó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1769. Elküldve: 2019-02-14 11:15:58, Univerzális Enigma2
|
[10529.] |
Koszonom szepen ,mar ures.
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1806] |
[előzmény: (1768) attila.scourgeofgod, 2019-02-14 08:54:52] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1767. Elküldve: 2019-02-14 08:00:23, Univerzális Enigma2
|
[10531.] |
Szia, na ezt hol kell elvegeznem?kerestem de nem tudom hol vegezem el kitorolni az aktualis epg.
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1768] |
[előzmény: (1766) Blindspot, 2019-02-13 17:54:07] |
|
Haladó
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
1766. Elküldve: 2019-02-13 17:54:07, Univerzális Enigma2
|
[10532.] |
Indíts újra a boxot, és importálás előtt töröltesd a pluginnal az aktuális EPG-t.
|
| | | [válaszok erre: #1767] |
[előzmény: (1764) ramzess, 2019-02-13 17:50:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1764. Elküldve: 2019-02-13 17:50:00, Univerzális Enigma2
|
[10534.] |
Szia erdekes, mert nekem konkretan meg mindig a cseh epg van rajta ,hiaba is teszem elore a napokat.
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1765 #1766] |
[előzmény: (1762) attila.scourgeofgod, 2019-02-13 16:31:05] |
|
Haladó
|
|
 kapazir

Tagság: 2008-04-20 19:53:20 Tagszám: #58556 Hozzászólások: 318 |
1763. Elküldve: 2019-02-13 17:30:22, Univerzális Enigma2
|
[10535.] |
Szia!!! Nekem is megvannak a csatornák,de nekem még nincs rajta epg!!! Upc direct,saját box, xtrend 9500!!!
|
| | |
[előzmény: (1762) attila.scourgeofgod, 2019-02-13 16:31:05] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1761. Elküldve: 2019-02-13 16:17:01, Univerzális Enigma2
|
[10537.] |
Igazad van elorelapoztam es megy a moziverzum a jocky is fog menni gondolom.
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1762] |
[előzmény: (1760) attila.scourgeofgod, 2019-02-13 16:02:19] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1758. Elküldve: 2019-02-13 15:12:40, Univerzális Enigma2
|
[10540.] |
sziasztok . frissitettem a celeburdi epg de nem akar megjelenni .a Jocky tv meg mindig a regi cseh ado epg van es a moziverzumom ures az epg a refidek a kovetkezok :
Moziverzum:1_0_1_75B1_2BD_600_E080000_0_0_0 .png
Jocky tv: 1_0_16_75AA_2BD_600_E080000_0_0_0.png
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1760] |
[előzmény: (1754) celeburdi, 2019-02-13 11:04:24] |
|
Haladó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
1757. Elküldve: 2019-02-13 13:56:13, Univerzális Enigma2
|
[10541.] |
Úgy látom, hogy az új iptvplayerrel ismét működik a moovie.cc is, így mind3 alkalmazás használható.
|
| | | [válaszok erre: #1759] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
1756. Elküldve: 2019-02-13 13:53:17, Univerzális Enigma2
|
[10542.] |
Kösz, beraktam.
|
| | |
[előzmény: (1755) gyógyegér, 2019-02-13 12:42:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyógyegér

Tagság: 2006-05-11 18:38:35 Tagszám: #30477 Hozzászólások: 904 |
1755. Elküldve: 2019-02-13 12:42:32, Univerzális Enigma2
|
[10543.] |
Moziverzum: 1_0_1_9C9_19_601_FFFF0000_0_0_0
Jocky tv: 1_0_1_9C8_19_601_FFFF0000_0_0_0
|
| | | [válaszok erre: #1756 #1775] |
[előzmény: (1754) celeburdi, 2019-02-13 11:04:24] |
|
Törzstag
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
1754. Elküldve: 2019-02-13 11:04:24, Univerzális Enigma2
|
[10544.] |
Beraktam a celeburdi epg forrásba az UPC direct-es Moziverzumot meg a Jockey TV-t.
UPC kábeles refid-et tudna valaki küldeni?
|
| | | [válaszok erre: #1755 #1758] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mano66

Tagság: 2014-02-16 17:13:06 Tagszám: #129706 Hozzászólások: 464 |
1753. Elküldve: 2019-02-13 07:31:02, Univerzális Enigma2
|
[10545.] |
Kösz.
Nálam mind világos hátterű.
Kérhetnék HD Glass "picon white" változatban 220x132.
Marusys Vu+ Zero 4K, Octagon SF8008 4K, Inverto quad Black Ultra műholdvevő fej, Gibertini 100-as parabola, Koax kábel 75 ohm trishield TELETRONIC.
|
| | |
[előzmény: (1752) mcfly82, 2019-02-12 23:18:16] |
|
Törzstag
|
|
 mcfly82

Tagság: 2011-08-28 10:56:29 Tagszám: #94957 Hozzászólások: 759 |
1752. Elküldve: 2019-02-12 23:18:16, Univerzális Enigma2
|
[10546.] |
Sziasztok!
Jocky TV és Moziverzum piconok, szokásos 8-bit transparent png, háromféle méretben (100x60, 220x132, 400x240), sötét és világos téma:
https://data.hu/get/11673108/jockytv_moziverzum.zip
Továbbra is nyitva az ajtóm, ha kell egyéb méretben valakinek.
Inverto Black Ultra Single + Optibox DM-3800 @ 90 acél || Orton LSP-02G @ 90 acél || Triax TSI-006 @ piros pont || ZGEMMA H7C || Digikábel
|
| | | [válaszok erre: #1753] |
|
|
Törzstag
|
|
 ibox

Tagság: 2008-04-01 16:07:49 Tagszám: #57795 Hozzászólások: 1511 |
1751. Elküldve: 2019-02-12 19:40:08, Univerzális Enigma2
|
[10547.] |
Köszönet mindenkinek!
GLOBO Wavefrontier T90-Gessat E85-múltifókuszos parabola tükör-- - AB Com Pulse 4k box.Ustym 4k pro box. ..Mindig tv...Golden interstar alpha x 4k,VU+ Zero 4K box-LG OLED C2 164cm Smart tv
|
| | |
[előzmény: (1750) Mano66, 2019-02-12 19:06:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mano66

Tagság: 2014-02-16 17:13:06 Tagszám: #129706 Hozzászólások: 464 |
1750. Elküldve: 2019-02-12 19:06:06, Univerzális Enigma2
|
[10548.] |
+ Az új host xxx innen.
https://gitlab.com/iptv-host-xxx/iptv-host-xxx/tree/master
Bocs közben látom már a friss host xxx van a tiedben.
Marusys Vu+ Zero 4K, Octagon SF8008 4K, Inverto quad Black Ultra műholdvevő fej, Gibertini 100-as parabola, Koax kábel 75 ohm trishield TELETRONIC.
|
| | | [válaszok erre: #1751] |
[előzmény: (1749) Blindspot, 2019-02-12 18:53:27] |
|
Törzstag
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
1748. Elküldve: 2019-02-12 18:43:53, Univerzális Enigma2
|
[10550.] |
Idézet Blindspot-tól:
Többen kérdeztétek PÜ.-ben az XXX kiegészítőt.
Alapesetben az IPTV Player nem tartalmazza, de ez is frissül folyamatosan, legfrissebb verziója a 21.1.2.3.
Telepítés (Telnet):
fullwget --no-check-certificate "https://gitlab.com/iptv-host-xxx/iptv-host-xxx/repository/archive.zip"; -O /tmp/iptv.zip && unzip /tmp/iptv.zip -d /tmp/ && cp -rf /tmp/iptv-host-xxx*/IPTVPlayer /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions
Ha minden rendben ment, újraindítás után a szolgáltatók között megtalálható.
Indításkor PIN-t fog kérni, ez alapesetben 0000.
|
| | | [válaszok erre: #1749] |
[előzmény: (1747) ibox, 2019-02-12 18:11:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|