Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1697. Elküldve: 2019-02-06 10:13:01, Univerzális Enigma2
|
[10601.] |
koszi szepen ,telepitettem es mar mukodik is .
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | |
[előzmény: (1696) attila.scourgeofgod, 2019-02-06 09:29:11] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1695. Elküldve: 2019-02-06 09:20:58, Univerzális Enigma2
|
[10603.] |
sziasztok. probalom feltenni a celeburdi fele epg de nem talalom az utat neki./etc/epgimport nekem nincsen ilyen.segitsegeket elore is koszonom.
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1696] |
[előzmény: (1694) ramzess, 2019-02-04 15:38:33] |
|
Haladó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1694. Elküldve: 2019-02-04 15:38:33, Univerzális Enigma2
|
[10604.] |
Koszonom szepen .
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1695] |
[előzmény: (1693) Smart0, 2019-02-04 15:31:22] |
|
Haladó
|
|
 Smart0

Tagság: 2015-07-23 16:54:56 Tagszám: #131807 Hozzászólások: 1977 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ramzess

Tagság: 2007-06-24 12:48:00 Tagszám: #46330 Hozzászólások: 196 |
1692. Elküldve: 2019-02-04 15:06:00, Univerzális Enigma2
|
[10606.] |
Sziasztok fel szeretnem tenni a celeburdi fele epg kiprobalasra ,a boxom sf4008 octagon es openatv. Hol talalom meg es hol van valamilyen reszletes leiras rola?valaszokat elore is koszonom.
* * * * Octagon SF4008 4K * * * * Formuler F1 * * * * Amiko A4 * * * * Dreambox 800 HDse * * * * UPC Direct Medium HD * * * * LNB Inverto Black Twin * * * *
|
| | | [válaszok erre: #1693] |
|
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
1691. Elküldve: 2019-02-03 22:39:41, Univerzális Enigma2
|
[10607.] |
A legfrissebb verzióba bekerült az openweathermap mellé az MSN is, azt érdemes választani, az teljesen normális/valós adatokat ad, bővebb a választható települések száma, nagyjából olyan, mint a Yahoo volt...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #1698] |
[előzmény: (1640) Bigfic, 2019-01-22 19:39:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
1690. Elküldve: 2019-02-03 14:42:52, Univerzális Enigma2
|
[10608.] |
Ja! Bocs félreértettelek, azt hittem, hogy valami cél tvboxon, mert ezeken a kodi szerintem nem teljesértékű.
(Én a tvboxon a tunert "helyettesítem" a pvr klienssel.)
|
| | |
[előzmény: (1689) Leíratkozott felhasználó, 2019-02-03 14:35:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
1689. Elküldve: 2019-02-03 14:35:50, Univerzális Enigma2
|
[10609.] |
Linuxos boxon, OpenBH imaggel.
|
| | | [válaszok erre: #1690] |
[előzmény: (1688) Bigfic, 2019-02-03 14:34:13] |
|
|
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
1688. Elküldve: 2019-02-03 14:34:13, Univerzális Enigma2
|
[10610.] |
Van persze, de az is lényeges, hogy milyen op.rendszeren van, mert pl. linuxra külön kell az xbmc tárolóból felrakni.
|
| | | [válaszok erre: #1689] |
[előzmény: (1687) Leíratkozott felhasználó, 2019-02-03 13:28:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
1687. Elküldve: 2019-02-03 13:28:44, Univerzális Enigma2
|
[10611.] |
Sziasztok. Van valakinek mukodo PVR kliens Kodi 17.6-ra. Mert amit találtam egyiket sem lehet telepíteni. Van egyáltalán erre a Kodira? Elore is koszi.
|
| | | [válaszok erre: #1688] |
|
|
|
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
1686. Elküldve: 2019-01-30 16:12:57, Univerzális Enigma2
|
[10612.] |
Akkor nem kell a 0,1,2,3,4 elé csak a hu.ntp.....
|
| | |
[előzmény: (1685) Oriza_Triznyák, 2019-01-30 15:47:24] |
|
Törzstag
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
1685. Elküldve: 2019-01-30 15:47:24, Univerzális Enigma2
|
[10613.] |
Ez a hostnév most éppen 4 IP címre oldódik fel, vagyis általában nem mindig ugyaz a szerver fog válaszolni.
|
| | | [válaszok erre: #1686] |
[előzmény: (1684) gidacska, 2019-01-30 15:25:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
1684. Elküldve: 2019-01-30 15:25:17, Univerzális Enigma2
|
[10614.] |
stabil NTP szervert tud valaki mondani? Eddig a 0.hu.pool.ntp.org használtam de nem túl stabil.
|
| | | [válaszok erre: #1685] |
|
|
Törzstag
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
1682. Elküldve: 2019-01-27 08:56:36, Univerzális Enigma2
|
[10616.] |
Én nem próbáltam feltenni.
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | |
[előzmény: (1668) drogos, 2019-01-26 11:25:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Schimi070

Tagság: 2009-01-20 12:13:24 Tagszám: #69421 Hozzászólások: 417 |
1681. Elküldve: 2019-01-27 07:50:19, Univerzális Enigma2
|
[10617.] |
Olvass vissza #1607
|
| | |
[előzmény: (1679) kirob, 2019-01-27 07:40:00] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
1680. Elküldve: 2019-01-27 07:45:34, Univerzális Enigma2
|
[10618.] |
Milyen kellene, mindegy?
|
| | |
[előzmény: (1679) kirob, 2019-01-27 07:40:00] |
|
|
|
|
 kirob

Tagság: 2012-01-01 00:54:04 Tagszám: #97504 Hozzászólások: 135 |
1679. Elküldve: 2019-01-27 07:40:00, Univerzális Enigma2
|
[10619.] |
Üdv,lenne valakinek spiler 2-es piconja?
|
| | | [válaszok erre: #1680 #1681] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
1678. Elküldve: 2019-01-27 07:24:21, Univerzális Enigma2
|
[10620.] |
Mit? Hová?
|
| | | [válaszok erre: #1683] |
[előzmény: (1677) maxi71, 2019-01-26 20:01:18] |
|
|
|
|
 maxi71

Tagság: 2009-05-10 21:56:09 Tagszám: #73866 Hozzászólások: 190 |
1677. Elküldve: 2019-01-26 20:01:18, Univerzális Enigma2
|
[10621.] |
Üdv. mindenkinek!
Valakinek sikerült-e már feltenni?
|
| | | [válaszok erre: #1678] |
[előzmény: (1645) kaja008, 2019-01-24 09:35:39] |
|
Haladó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
1676. Elküldve: 2019-01-26 19:03:46, Univerzális Enigma2
|
[10622.] |
rtorrent, ctorrent
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (1675) zoro67, 2019-01-26 15:21:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
1675. Elküldve: 2019-01-26 15:21:51, Univerzális Enigma2
|
[10623.] |
Transmission-n kívül van más plugin amivel lehet torrentezni? sajna a Transmission kevés e2 alat működik
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #1676] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Smart0

Tagság: 2015-07-23 16:54:56 Tagszám: #131807 Hozzászólások: 1977 |
1674. Elküldve: 2019-01-26 14:05:28, Univerzális Enigma2
|
[10624.] |
Köszi! Nem tudom, hogy ez számomra mit jelent.
Egy ismerős gépén kipróbáltam a W10-Mozilla böngészőt. Nézelődni lehet, de letöltéskor ugyanazt a hibaüzenetet adja, mint a W7 az IE vagy Chrome programmal.
|
| | |
[előzmény: (1673) celeburdi, 2019-01-26 14:02:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|