Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20500, Sat) |
|
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mehemed69

Tagság: 2020-04-12 15:26:36 Tagszám: #136482 Hozzászólások: 5 |
15296. Elküldve: 2020-04-12 15:42:54, Vu+ beltéri egységek
|
[5228.] |
Szervusztok!
El kéne egy kis segítség! Most vettem egy VU+Uno4KSE gépet. Van egy Upc Direct kártyám amit szeretnék ebben a készülékben használni. Másik egyedi készülékben működik, tehát aktív nem párosított. Oscam-ot telepítettem és ftp-n keresztűl látom is a készülék fájlrendszerét, de itt megállt a tudomány. Előre is köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #15297] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Mehemed69

Tagság: 2020-04-12 15:26:36 Tagszám: #136482 Hozzászólások: 5 |
15295. Elküldve: 2020-04-12 15:35:38, Vu+ beltéri egységek
|
[5229.] |
Igen. A hátuljából lehet a HDD fiókot kihúzni.
|
| | |
[előzmény: (15293) kirob, 2020-04-12 14:43:12] |
|
Zöldfülű
|
|
 ERNYÖ

Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406 |
15294. Elküldve: 2020-04-12 14:48:06, Vu+ beltéri egységek
|
[5230.] |
Zgemma H9 OpenPli 7.2 alatt lekeresi simán a MinDig-et,csak az országot Olasz-ra kell állítani,és a dvb-t -t ,meg automatára.
|
| | |
[előzmény: (15289) miki2002, 2020-04-12 09:05:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kirob

Tagság: 2012-01-01 00:54:04 Tagszám: #97504 Hozzászólások: 135 |
15293. Elküldve: 2020-04-12 14:43:12, Vu+ beltéri egységek
|
[5231.] |
Üdv mindenkinek!
Vu+ UNO 4K-ba lehet rakni merevlemezt,vagy csak külső usb-röl működik a háttértár?
Választ köszi
|
| | | [válaszok erre: #15295] |
|
|
Haladó
|
|
 Schimi070

Tagság: 2009-01-20 12:13:24 Tagszám: #69421 Hozzászólások: 417 |
15292. Elküldve: 2020-04-12 13:46:39, Vu+ beltéri egységek
|
[5232.] |
Töltsd le ezt https://mega.nz/file/hexVDaID#SpzOVXWKZkvSBTpp_S6uDNJmC2f2EpwJ_l6ElIbmfuw
Csomagold ki, egy pendrivera írd (kis kapacitású legyen max. 8GB) Áramtalanítod a beltérit, berakod a pent. bekapcsolod, újra azt írja hogy starting, az előlapon megnyomod a led-kapcsolót és rátölti az új imaget. beállítod és használod.
|
| | | [válaszok erre: #15312] |
[előzmény: (15290) dandy74, 2020-04-12 10:05:14] |
|
Törzstag
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
15291. Elküldve: 2020-04-12 10:35:26, Vu+ beltéri egységek
|
[5233.] |
Sajnos a BH 4.3 sem jó.
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (15289) miki2002, 2020-04-12 09:05:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dandy74

Tagság: 2007-10-02 14:59:11 Tagszám: #49886 Hozzászólások: 93 |
15290. Elküldve: 2020-04-12 10:05:14, Vu+ beltéri egységek
|
[5234.] |
Sziasztok!
Tegnap végeztem egy "hard resetet", azóta a beltéri semmire nem reagál, kijelzőn starting.. felirat látható. vu+solo2 a beltéri, lehet vele valamit tenni vagy szerviz/kuka? Segítségeket előre is köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #15292] |
|
|
Kezdő
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
15289. Elküldve: 2020-04-12 09:05:22, Vu+ beltéri egységek
|
[5235.] |
Tegnap kipróbáltam pár image -t, mert a jelenlegi Open PLi 4 nem tudja a DVB-T2 -t.
OpenATV 6.4 tudja, de lassú a csatorna váltás, nehézkes a távirányító kezelése.
OpenSPA 7.2 tudja, de gyenge a felület, nincs minden lefordítva magyarra és nincs hozzá új Plugin.
OpenPLi 7.2 nem tudja.
OpenVIX 5.3 szintén nem kezeli.
Van valakinek tapasztalata, hogy melyik Image tudja DUO2 boxon a DVB-T2 -t, aminek gyors a csatorna váltása és aránylag egyszerű a beállítása?
Mit érdemes telepíteni?
Köszönöm!
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #15291 #15294 #15298] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ayrton

Tagság: 2003-08-13 21:45:08 Tagszám: #6181 Hozzászólások: 99 |
15288. Elküldve: 2020-04-11 17:31:41, Vu+ beltéri egységek
|
[5236.] |
Sziasztok. Tervezem feltenni a 18.6-os kodit. De nagyon fontos kérdés lenne. Kadencia helyes lejátszás rendben van? Mert az alap enigma2 media lejátszó hibátlanul teszi a dolgát. Viszont a kinézete és kezelhetősége hagy kívánni valót rendesen :)
joci
|
| |
|
Kezdő
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
15286. Elküldve: 2020-04-10 15:13:10, Vu+ beltéri egységek
|
[5238.] |
Üdv!
Nincs mit, szívesen!
Pontosan, jobb egy friss telepítés, vagy a pluginek telepítésénél van a kodi launcher...
|
| | |
[előzmény: (15285) Korcsik, 2020-04-10 09:29:26] |
|
Törzstag
|
|
 Korcsik

Tagság: 2007-03-23 07:55:57 Tagszám: #43097 Hozzászólások: 347 |
15285. Elküldve: 2020-04-10 09:29:26, Vu+ beltéri egységek
|
[5239.] |
Köszönöm a segítséget.
Gyakorlatilag egy szokványos szoftver telepítést kellett megvalósítani. Amikor a beltéri felismerte a pent, power gomb megnyomását kérte. Ezt követően minden ment simán.
Sikerült feltelepíteni a Kodi 18.6-ot.
|
| | | [válaszok erre: #15286] |
[előzmény: (15284) turulbird, 2020-04-09 17:41:20] |
|
Törzstag
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
|
Törzstag
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
|
Törzstag
|
|
 Schimi070

Tagság: 2009-01-20 12:13:24 Tagszám: #69421 Hozzászólások: 417 |
15282. Elküldve: 2020-04-09 09:37:32, Vu+ beltéri egységek
|
[5242.] |
Az egy Openvix image, amiben van Kodi is, azt hiszem a 17-es. Ha fel akarod rakni az image-t, akkor vuplus legyen a könyvtár neve, amennyiben zip-ben jött le, akkor vuplus-ig kell kicsomagolni. Ilyen formában megy a penre: vuplus- solo2- és a 4 file
|
| | |
[előzmény: (15281) Korcsik, 2020-04-09 09:06:49] |
|
Törzstag
|
|
 Korcsik

Tagság: 2007-03-23 07:55:57 Tagszám: #43097 Hozzászólások: 347 |
15281. Elküldve: 2020-04-09 09:06:49, Vu+ beltéri egységek
|
[5243.] |
Sziasztok!
A 15272-ben Kodi telepítés USB-ről szerepel.
Letöltöttem az elsőt és kicsomagoltam.
4 db bin fájlt (initrd, kernel, root, splash) és 1 db update fájlt találok. Ilyen fájlokat kézi telepítéssel nem tudok felrakni a Vu+ Solo2-re.
Hogyan lehet a Kodit telepíteni?
|
| | | [válaszok erre: #15282 #15283] |
[előzmény: (15272) turulbird, 2020-04-07 17:07:01] |
|
Törzstag
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
15280. Elküldve: 2020-04-08 23:07:20, Vu+ beltéri egységek
|
[5244.] |
Akkor jól sejtettem.. öszintén nekem már kb 5? 6? éve van meg? 1000000x cseréltem rajta szofit,most is multibootba van rnegeteg szofival de megmondom én még nemláttam erre opciót.. mintha réges régen lett volna letöltheö conf a vu+community oldalon ami megváétotatta. de én személy szrint azonnal ki is kapcsolom a francba, teljesen értéktelen számomra, nem is látom mit ir rajta, és ami rajta van feleslges. Igy lejapcsolom pont elág az LCD fullra configolva.. (vagy a szemem xar .már biztos... )
e_lite
|
| | |
[előzmény: (15279) vbence99, 2020-04-08 21:22:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vbence99

Tagság: 2018-06-22 21:53:32 Tagszám: #135305 Hozzászólások: 17 |
15279. Elküldve: 2020-04-08 21:22:54, Vu+ beltéri egységek
|
[5245.] |
Az LCD-t azt be tudtam állítani, az úgy működik, ahogy én akarom. A VFD (monokróm, kékes fényű) amit egyszerűen nem tudok beállítani.
|
| | | [válaszok erre: #15280] |
[előzmény: (15275) e_lite, 2020-04-08 11:14:05] |
|
Zöldfülű
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
15278. Elküldve: 2020-04-08 17:14:38, Vu+ beltéri egységek
|
[5246.] |
Üdv!
Nincs mit, szívesen!
Pure2-n update után automatikusan frissült 18.6-ra ma.
Lehet, hogy akkor már a többi imagekben is.
Attól függ, hogy mi van a gépen.
|
| | |
[előzmény: (15277) ferian, 2020-04-08 15:40:19] |
|
Törzstag
|
|
 ferian

Tagság: 2006-08-06 09:29:50 Tagszám: #33414 Hozzászólások: 33 |
15277. Elküldve: 2020-04-08 15:40:19, Vu+ beltéri egységek
|
[5247.] |
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #15278] |
[előzmény: (15272) turulbird, 2020-04-07 17:07:01] |
|
Zöldfülű
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
15275. Elküldve: 2020-04-08 11:14:05, Vu+ beltéri egységek
|
[5249.] |
Az hogy a VFD akarta szerkeszteni az zavart meg egy kicsit.. az LCD configban siman lehet nyomkodni akár még a webifen keresztül IS-- de a VFD -re ? vagy ő keveri? vagy én:(
e_lite
|
| | | [válaszok erre: #15279] |
[előzmény: (15274) Aggesz, 2020-04-08 09:33:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aggesz

Tagság: 2008-03-03 21:02:24 Tagszám: #56615 Hozzászólások: 165 |
15274. Elküldve: 2020-04-08 09:33:01, Vu+ beltéri egységek
|
[5250.] |
Az lcd configban lehet szerkeszteni!AZ etc/enigma2 könyvtárban.De lehet szerkeszteni az open web interface felületén is.Vagy van rá lcd4linux enigma2 plugin.
Dreambox One Ultra HD .Octagon SF8008 4k UHD Mecool Kiii Pro Hybrid DVB TV Box ,Dreambox 800Se,Vu+ DUO2.
|
| | | [válaszok erre: #15275] |
[előzmény: (15273) vbence99, 2020-04-08 08:16:57] |
|
Haladó
|
|
Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20500, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|