Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20501, Sat) |
|
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
19858. Elküldve: 2024-10-17 13:11:18, Vu+ beltéri egységek
|
[676.] |
telneten: df -h
és meglátod milyen útvonalon van az usb
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #19859] |
[előzmény: (19856) sdccds56, 2024-10-17 12:36:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
19857. Elküldve: 2024-10-17 12:52:42, Vu+ beltéri egységek
|
[677.] |
Szia!
A készülékben particionáld az usb-t!
Alapból HDD-nek látja!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #19862] |
[előzmény: (19856) sdccds56, 2024-10-17 12:36:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sdccds56

Tagság: 2017-07-20 05:58:25 Tagszám: #134540 Hozzászólások: 170 |
19856. Elküldve: 2024-10-17 12:36:55, Vu+ beltéri egységek
|
[678.] |
Sziasztok!
Újabb problémával szembesültem.
Feltelepítettem az OpenATV 7.4 imagera a FullHD Glass 17.9.20 skint. A telepítés rendben ment.
Amikor a piconokat szerettem volna a programon keresztül letölteni, telepíteni azt írta ki, hogy nincs elég szabad hely az usb-n.
A piconok alapértelmezett elérési helye
/media/usb/
Egy üres, FAT32-re formázott, 8 gb--os pendrive-ot is behelyeztem az USB portba.
Kérdésem:
miért nem tudom egy üres pendrive-re feltenni a piconocat, illetve hogy lehet az USB mappából helyet felszabadítani? Látszólag pedig üres.
A válaszokat köszönöm.
VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
|
| | | [válaszok erre: #19857 #19858 #19865] |
|
|
Haladó
|
|
 zoloka84

Tagság: 2013-03-13 23:31:21 Tagszám: #127414 Hozzászólások: 1155 |
19855. Elküldve: 2024-10-14 22:09:45, Vu+ beltéri egységek
|
[679.] |
Sziasztok, merre találom beállítások openatv 7.4be hogy egy iptv stream ha le áll véletlenül refreshingel újraindul streamel tovább. Vagy valamit külön telepíteni kell feedböl?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Balint2011

Tagság: 2012-02-23 00:04:15 Tagszám: #99917 Hozzászólások: 140 |
19854. Elküldve: 2024-10-14 20:25:29, Vu+ beltéri egységek
|
[680.] |
Érdeklődöm, hogy vásárolt és cserélt-e már valaki VU+ alaplapot a következő cégtől: zdomu.sk?
Ha igen van valami amiről tudni kell?
|
| | | [válaszok erre: #19866 #19869] |
|
|
Haladó
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
19853. Elküldve: 2024-10-13 10:45:47, Vu+ beltéri egységek
|
[681.] |
eppen a héten jártam igy.. ultimo4k -t nyomok itthon - azzal semmi problema nem volt- uganaza a távcsi-- hoztak egy zerot frissiteni-- na - az a zero basszus mintha fagyott lett volna- 5x 6 x kellet nyomni pl az ok gombot. a kis led villog de nem tortenik semmi. azt hittem kuka- vagy ujra flash.. - kicseréltem az lemt ujra és jó lett- az ultimo val semmi baj nem volt az ment a regi elemmel is. - hátha ez segit..
e_lite
|
| | |
[előzmény: (19852) Susnyas, 2024-10-13 09:52:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
19852. Elküldve: 2024-10-13 09:52:45, Vu+ beltéri egységek
|
[682.] |
Üdv.
Olyan van, hogy külömböző image-ek közt nem ugyan úgy érzékel a távirányító?
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #19853] |
|
|
Törzstag
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
19851. Elküldve: 2024-10-08 12:14:30, Vu+ beltéri egységek
|
[683.] |
néztem itt is amit küldtél de momentál nincs nekik .(
e_lite
|
| | |
[előzmény: (19850) qvadis, 2024-10-08 11:27:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 qvadis

Tagság: 2003-05-15 21:37:50 Tagszám: #4182 Hozzászólások: 1218 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peter0910

Tagság: 2006-10-29 13:09:58 Tagszám: #36471 Hozzászólások: 486 |
19848. Elküldve: 2024-10-07 20:15:47, Vu+ beltéri egységek
|
[686.] |
Szia Gabi!
Egyiknél sincs készleten sajnos.
|
| | | [válaszok erre: #19849 #19850] |
[előzmény: (19847) Gabywap, 2024-10-07 19:41:36] |
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peter0910

Tagság: 2006-10-29 13:09:58 Tagszám: #36471 Hozzászólások: 486 |
19846. Elküldve: 2024-10-07 19:37:07, Vu+ beltéri egységek
|
[688.] |
Én nem USB tunert keresek.
|
| | |
[előzmény: (19845) :::T, 2024-10-07 19:13:49] |
|
Törzstag
|
|
 :::T

Tagság: 2023-08-02 08:59:54 Tagszám: #139398 Hozzászólások: 183 |
|
Haladó
|
|
 peter0910

Tagság: 2006-10-29 13:09:58 Tagszám: #36471 Hozzászólások: 486 |
19844. Elküldve: 2024-10-07 17:06:30, Vu+ beltéri egységek
|
[690.] |
Sziasztok!
VU+ ULTIMO 4k-hoz keresek DVB T2 tunert. Pontosabban ilyent: VU+ Tuner MTSIF Dual DVB-T2.
Ha valakinek lenne eladó, kérem írjon privát üzenetet.
Köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #19845 #19847] |
|
|
Törzstag
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
19843. Elküldve: 2024-10-04 18:07:11, Vu+ beltéri egységek
|
[691.] |
Szia !
Én is hasonlóan jártam egy VU+DUo2 box-al, Open PLi 8,3, friss telepités, de sehogy sem tudtam beállitani az idő, NTP, telnet, bárhogyan próbálkoztam, nem ment. Reinstall lett a vlge :)
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | |
[előzmény: (19820) sdccds56, 2024-10-02 15:59:45] |
|
Törzstag
|
|
 sdccds56

Tagság: 2017-07-20 05:58:25 Tagszám: #134540 Hozzászólások: 170 |
19842. Elküldve: 2024-10-04 14:28:25, Vu+ beltéri egységek
|
[692.] |
Fel lett téve egy másik Oscam és így már jól működik
Köszönöm mégegyszer mindenkinek a segítséget.
VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
|
| |
|
Haladó
|
|
 sdccds56

Tagság: 2017-07-20 05:58:25 Tagszám: #134540 Hozzászólások: 170 |
19841. Elküldve: 2024-10-03 21:16:26, Vu+ beltéri egységek
|
[693.] |
Köszönöm, utánanézek, ki fogom próbálni.
VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
|
| | |
[előzmény: (19838) Gabywap, 2024-10-03 19:06:01] |
|
Haladó
|
|
 sdccds56

Tagság: 2017-07-20 05:58:25 Tagszám: #134540 Hozzászólások: 170 |
19840. Elküldve: 2024-10-03 21:14:52, Vu+ beltéri egységek
|
[694.] |
Köszönöm, már le is mentettem.
VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
|
| | |
[előzmény: (19839) garga pista, 2024-10-03 19:12:54] |
|
Haladó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
19839. Elküldve: 2024-10-03 19:12:54, Vu+ beltéri egységek
|
[695.] |
FTP-n rámégy a boxra (pl. Total Commanderrel) és lemented az etc/tuxbox/config/ mappa tartalmát, ebben vannak az OScam beállításai.
Ha gond lenne, esetleg vmi felülírná a configot, nem veszik el.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #19840] |
[előzmény: (19837) sdccds56, 2024-10-03 16:30:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sdccds56

Tagság: 2017-07-20 05:58:25 Tagszám: #134540 Hozzászólások: 170 |
19837. Elküldve: 2024-10-03 16:30:22, Vu+ beltéri egységek
|
[697.] |
Hallgattam rátok, csak volt egy kis félelmem, hogy elveszik minden és mindent újra kell konfigurálni.
Sajnos nincs benne gyakorlatom, de azért vagyok itt, hogy segítséget kérjek, amit eddig mindig meg is kaptam. Köszönöm szépen mindenkinek.
VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
|
| | | [válaszok erre: #19839] |
[előzmény: (19834) mamago, 2024-10-03 16:01:05] |
|
Haladó
|
|
 sdccds56

Tagság: 2017-07-20 05:58:25 Tagszám: #134540 Hozzászólások: 170 |
19836. Elküldve: 2024-10-03 16:26:14, Vu+ beltéri egységek
|
[698.] |
Kikapcsoltam az emut, újraindítottam a boxot. Az OSCAM lista kiürült és valóban az ujraindítás után a rendes időt mutatta.
Utána visszakapcsoltam az emut és csináltam egy újraindítást és azóta ismét a rossz időt mutatja.
Tehát nem elég az OSCAM-ot kikapcsolni, hanem elég az emu-t, mert az kiüriti az oscam listát.
Tehát kérdés:
elég, ha csak másik emu-t telepítek fel, vagy legyen új emu és új oscam is?
A jelenleg telepített OSCAM: OSCam 2.24.09-11838-802
VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
|
| | | [válaszok erre: #19838] |
|
|
Haladó
|
|
 konyakmeggy

Tagság: 2021-12-09 14:06:12 Tagszám: #137744 Hozzászólások: 437 |
19835. Elküldve: 2024-10-03 16:06:05, Vu+ beltéri egységek
|
[699.] |
Akkor nem tudom mi az oka, néha volt nálam is így, hogy nem járt jól, de amikor beállítottam a két bővítménnyel utána már jó volt mindig.
|
| | |
[előzmény: (19833) sdccds56, 2024-10-03 15:59:20] |
|
Törzstag
|
|
 mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314 |
19834. Elküldve: 2024-10-03 16:01:05, Vu+ beltéri egységek
|
[700.] |
Miért nem hallgatsz ránk? (Persze, ha az sem oldja meg, akkor...) A második mondatban van leírva, hogy mi és miért okozza.
The problem is your oscam build.
It starts before enigma2 is fully running so it picks up the wrong time.
Either stop oscam and restart your box, or update you oscam version.
---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.
Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2024-10-03 16:10:46]
|
| | | [válaszok erre: #19837] |
[előzmény: (19833) sdccds56, 2024-10-03 15:59:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20501, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|