Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499164/25 Témák: 19642 Tagok: 113651 Legújabb tag: tuckerhoover Online: (56/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 21 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One - kábeles szolgáltatások

(üzenet: 501, Sat)
 

pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
502. Elküldve: 2026-06-04 16:58:27,

One - kábeles szolgáltatások

[1.]

Akkor 20-án kifizetem a számlát és 30-án bemegyek az ügyfélszolgálatra lemondani. Így talán nem lesz gond. Köszi mindenkinek a javaslatokat!
[előzmény: (500) gr3g0ry, 2026-06-03 22:20:44]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14466
501. Elküldve: 2026-06-04 16:35:09,

One - kábeles szolgáltatások

[2.]

De legalább már tudjuk, hova megy az emelésből befolyó lóvé...

Idézet:
A One Magyarország 2026. június 1-jétől két éven át a magyar férfi A-válogatott távközlési főszponzoraként támogatja a Magyar Labdarúgó Szövetséget és a nemzeti csapatot.



Elvileg a finnek elleni meccsen már ott fog virítani a One logó a "válogatott sportruházatán"...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2026-06-04 16:41:47]
[előzmény: (499) Csuhi, 2026-06-03 13:40:31]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gr3g0ry



Tagság: 2023-12-25 22:59:04
Tagszám: #139606
Hozzászólások: 257
500. Elküldve: 2026-06-03 22:20:44,

One - kábeles szolgáltatások

[3.]

Az utolsó havi számla rendezéséig biztosan ne...
[válaszok erre: #502] [előzmény: (489) pimpusek, 2026-05-28 11:24:50]
Haladó
gr3g0ry adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1473
499. Elküldve: 2026-06-03 13:40:31,

One - kábeles szolgáltatások

[4.]

Ráadásul augusztus 1-től emelnek.
[válaszok erre: #501] [előzmény: (498) szucsok, 2026-06-02 17:56:33]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szucsok



Tagság: 2007-09-27 14:11:45
Tagszám: #49698
Hozzászólások: 2935
498. Elküldve: 2026-06-02 17:56:33,

One - kábeles szolgáltatások

[5.]

Továbbra is fenntartom, ez nem más mint a letojom kit érdekel és persze a szakértelem hiánya.
Elszomorító.
[válaszok erre: #499] [előzmény: (496) Csuhi, 2026-05-31 19:53:41]
Kiváló dolgozó
szucsok adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4126
497. Elküldve: 2026-06-02 13:57:06,

One - kábeles szolgáltatások

[6.]

Egyre rosszabb, tegnap azt tapasztaltam mintha adás közbe SD-re váltott volna a Spiler-en egy focimeccs budapesti körzet.
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1473
496. Elküldve: 2026-05-31 19:53:41,

One - kábeles szolgáltatások

[7.]

Ez a bitráta még SD-nek is gyenge. Vagyis már ahol gyenge.
[válaszok erre: #498] [előzmény: (495) szucsok, 2026-05-31 17:57:36]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szucsok



Tagság: 2007-09-27 14:11:45
Tagszám: #49698
Hozzászólások: 2935
495. Elküldve: 2026-05-31 17:57:36,

One - kábeles szolgáltatások

[8.]

Az, ha ez egyáltalán mondható annak.
1980x1088 25Fps 2,3 Mbps
Audio 64 kbps
[válaszok erre: #496] [előzmény: (494) mlaszlo, 2026-05-31 15:55:32]
Kiváló dolgozó
szucsok adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15221
494. Elküldve: 2026-05-31 15:55:32,

One - kábeles szolgáltatások

[9.]

ExDigi hálózaton mintha HD-ra váltott volna a Baby tv
[válaszok erre: #495]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sandorhegedus80



Tagság: 2025-12-21 13:51:08
Tagszám: #140643
Hozzászólások: 9
493. Elküldve: 2026-05-28 19:14:33,

One - kábeles szolgáltatások

[10.]

Egyre jobb húzásai vannak a One-nak az egykori DIGI-s előfizetők irányába... Már csak azért is, mert a Nictoons csatornát olyan szépen klónozták, mint annak a rendje a korábban még kódolt csatorna helyen is megnyílt... " icon42.gif icon42.gif " csak irónia a részemről az ugróköteles smile-i ...
Zöldfülű
Sandorhegedus80 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunyip



Tagság: 2007-01-30 16:20:35
Tagszám: #40832
Hozzászólások: 2336
492. Elküldve: 2026-05-28 13:51:38,

One - kábeles szolgáltatások

[11.]

Én is ex - Digis vagyok és nekem sincs két oldalt csík, egyik csatornán se.
[előzmény: (488) mlaszlo, 2026-05-27 20:30:56]
Kiváló dolgozó
bunyip adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1473
491. Elküldve: 2026-05-28 12:53:44,

One - kábeles szolgáltatások

[12.]

Olvasva a hozzászólásod, ránéztem én is, hogy nálam mi újság és nekem is 07.31-éig van kedvezményem a TV-re, meg a netre.

Én most 9070-et fizetek és ha szarok a kedvezményekre, akkor csak 2 x 650 Ft-tal lenne drágább a havidíjam, vagyis 10.370-et fizetnék. Ha viszont leszerződnék ezekkel a mókusokkal, akkor szarabbul jönnék ki.
[előzmény: (489) pimpusek, 2026-05-28 11:24:50]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vekker



Tagság: 2013-02-03 11:11:48
Tagszám: #126255
Hozzászólások: 457
490. Elküldve: 2026-05-28 11:57:26,

One - kábeles szolgáltatások

[13.]

Szerintem előre is bejelentheted, hogy a hűség lejártával felmondod. Hogy ezt mennyivel előtte életszerű nyilván nem hónapokkal előtte érdemes ezt megtenni. (Mi Telekomot mondtunk fel ha jól emlékszem egy jó héttel a hűség vége előtt a hűség lejártával). Ha túlfizetésed keletkezik vissza kell kapd. Én a biztonság kedvéért az ügyfélszolgálattal telefonon vagy személyesen egyeztetnék erről egyet.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2026-05-28 12:02:54]
[előzmény: (489) pimpusek, 2026-05-28 11:24:50]
Törzstag
vekker adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
489. Elküldve: 2026-05-28 11:24:50,

One - kábeles szolgáltatások

[14.]

https://d-ugyfelkapu.one.hu/szolgaltatasok
Ezen a linken azt látom, hogy a hűségkedvezményeim (TV és internet), 2026. 07. 31-én lejárnak. Szerintetek mikor célszerű bemenni az ügyfélszolgálatra lemondani az előfizetést, ha nem akarok büntetést és feleslegesen egy plusz hónapot (előre) sem kifizetni?
[válaszok erre: #490 #491 #500]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15221
488. Elküldve: 2026-05-27 20:30:56,

One - kábeles szolgáltatások

[15.]

Érdekes, mert exVodafone kábelen viszont nincs ez a fekete csík két oldalt, csak exDigin
[válaszok erre: #492] [előzmény: (486) szucsok, 2026-05-27 18:24:02]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


El Overflow



Tagság: 2022-10-07 15:15:49
Tagszám: #138545
Hozzászólások: 66
487. Elküldve: 2026-05-27 19:01:03,

One - kábeles szolgáltatások

[16.]

Ez stimmel is, nagyjából 2024 nyara óta rossz a képarány. Az okára azért kíváncsi lennék, ilyenfajta képarányt nagyon régi videóknál lehet látni pl. YouTube-on. Akinek tud ilyet a vevője, 16:9 720x576-ot ír ezekre a csatornákra? AI szerint 704x576-ra lehet összenyomva.
P2vW3WT.jpeg
[előzmény: (486) szucsok, 2026-05-27 18:24:02]
Kezdő
El Overflow adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szucsok



Tagság: 2007-09-27 14:11:45
Tagszám: #49698
Hozzászólások: 2935
486. Elküldve: 2026-05-27 18:24:02,

One - kábeles szolgáltatások

[17.]

"Leegyszerűsítve" ez azért van mert az RTL a 4IG-vel kötött elosztási megállapodást , így gyakorlatilag mindenki az Old Invitech-töl tudja elhozni, az RTL csatornáit, viszont ha az Invitech-ben elkurják, akkor szinte mindenkinél el lesz kurva tök mind1 ki a szolgáltatod. És utólag már egyik szolgáltató sem akar belenyúlni nem arra szerződtek.

2Connect = Invitech

2024. aug. 13.
"A két vállalat megállapodott továbbá az RTL Magyarország 12 csatornás portfóliójának terjesztésére is"

A vállalat portfóliójának része többek között a nagykereskedelmi adatátvitel, a bérelt vonali és IPVPN megoldások, a TV-jel tranzit, a sötétszálas és WDM-alapú hálózat, valamint az infrastruktúra-bérlet és az adatközponti infrastruktúra szolgáltatások (kolokáció, terület alapú szerverelhelyezés). A 2Connect 12 földrajzilag elkülönülő adatközpontban – köztük TIER III minősítésű létesítményben – biztosítja a szolgáltatásokhoz a magas rendelkezésre állást. A vállalat országos lefedettségű hálózata 330 csomóponton és 11 határátlépési ponton keresztül közvetlen kapcsolatban áll a nemzetközi adatforgalmi útvonalakkal, valamint a több mint 9 000 kormányzati végpontot, több mint 100 kábel TV társaságot és a hazai mobilszolgáltatói piacot is kiszolgálja.

Szépen hangzik, a technika, infrastruktúra profi , csak a fránya hozzáértés nem profi.

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2026-05-27 18:36:37]
[válaszok erre: #487 #488] [előzmény: (484) El Overflow, 2026-05-27 12:25:32]
Kiváló dolgozó
szucsok adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1473
485. Elküldve: 2026-05-27 13:33:57,

One - kábeles szolgáltatások

[18.]

"Kb. két hétig írtam a hibabejelenteseket emailen mire helyre rakták"

A türelmed, tiszteletre méltó.
[előzmény: (483) mlaszlo, 2026-05-27 12:18:24]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


El Overflow



Tagság: 2022-10-07 15:15:49
Tagszám: #138545
Hozzászólások: 66
484. Elküldve: 2026-05-27 12:25:32,

One - kábeles szolgáltatások

[19.]

Egy ideig a Telekomnál is össze volt nyomva a Cool SD, de gondolom már HD-ból állítják elő az SD-t, így “csak” azok az RTL-es SD-k rosszak, amikből nincs sehol HD változat.
[válaszok erre: #486] [előzmény: (482) franjobp, 2026-05-27 07:31:34]
Kezdő
El Overflow adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15221
483. Elküldve: 2026-05-27 12:18:24,

One - kábeles szolgáltatások

[20.]

Kábelen is ilyen probléma volt vele, vízszintesen a kép közepén mintha jobban tömörített lett volna. Kb. két hétig írtam a hibabejelenteseket emailen mire helyre rakták
[válaszok erre: #485] [előzmény: (476) Csuhi, 2026-05-26 19:16:36]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5853
482. Elküldve: 2026-05-27 07:31:34,

One - kábeles szolgáltatások

[21.]

És ugyanez a helyzet DVB-T2-őn is (kivéve az Cool HD-t)...

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260202v2.pdf
[válaszok erre: #484] [előzmény: (480) szucsok, 2026-05-26 21:49:29]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


El Overflow



Tagság: 2022-10-07 15:15:49
Tagszám: #138545
Hozzászólások: 66
481. Elküldve: 2026-05-27 02:22:10,

One - kábeles szolgáltatások

[22.]

Nincs bekapcsolva a TV-n az overscan? Most is ugyanolyan rossz a képarány, össze van kicsit nyomva. Moziklub, Sorozatklub szintén.
MjE5NzQ5Mw.png
Itt pedig látszik a különbség M7 és One feladás között:
MjE5NzQ3OA.png
MjE5NzQ3OQ.png
[előzmény: (478) greba, 2026-05-26 19:51:53]
Kezdő
El Overflow adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szucsok



Tagság: 2007-09-27 14:11:45
Tagszám: #49698
Hozzászólások: 2935
480. Elküldve: 2026-05-26 21:49:29,

One - kábeles szolgáltatások

[23.]

Nemrég voltam valakinél ott láttam a DTH-t, hogy mennyire trágya lett, égett a pofám rendesen mi anno ezt nem így raktuk össze Jánosékkal , mi több nem is így adtuk át , elszomorító szégyen :(
[válaszok erre: #482] [előzmény: (479) Csuhi, 2026-05-26 20:08:29]
Kiváló dolgozó
szucsok adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1473
479. Elküldve: 2026-05-26 20:08:29,

One - kábeles szolgáltatások

[24.]

Jah, hát az meg a másik. De lehetne sorolni a hibákat. Nekem csak az a szerencsém, hogy nem vagyok előfizető de sokszor sajnálom azokat, akiknek még van a hűségidőből.
[válaszok erre: #480] [előzmény: (477) El Overflow, 2026-05-26 19:30:15]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1817
478. Elküldve: 2026-05-26 19:51:53,

One - kábeles szolgáltatások

[25.]

A sorozat+ -on minden rendben. Most kapcsoltam oda.
[válaszok erre: #481] [előzmény: (477) El Overflow, 2026-05-26 19:30:15]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One - kábeles szolgáltatások

(üzenet: 501, Sat)
 
    / 21 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0091769695281982 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail