Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499722/43 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (54/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

mbovo



Tagság: 2010-07-26 09:27:06
Tagszám: #87164
Hozzászólások: 1000
7086. Elküldve: 2016-08-14 15:20:01,

Sportmusorok

[2976.]

Köszi a választ, de azt hiszem rosszul fogalmaztam. Úgy értettem, van-e második hangsáv, ahol csak közönség zaj van, kommentár nélkül, vagy esetleg angol nyelvű kommentár. Kicsit meg lennék lepődve, ha lenne, mert kommentár nélküli hangsáv egyedül a spanyol sporcsatornákon van Európában, de azért gondoltam, megkérdezem, hátha...
[előzmény: (7085) Rita1990, 2016-08-14 15:01:42]
Törzstag
mbovo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rita1990



Tagság: 2016-06-09 17:15:59
Tagszám: #133074
Hozzászólások: 214
7085. Elküldve: 2016-08-14 15:01:42,

Sportmusorok

[2977.]

képminöség szerintem jo
16:9 576i közönségzaj van
angol komentár nincs
második hangsáv nincs
a tévém lg lcd led tv 3 d


Golden Media Spark Reloaded
KAON KCF-SA900PCO
EMTA 3.01 GB No Fixip Wifi
Fiber Power 500
Digital gold,Filmbox csomag,Digital Hbo pack+HD csomag
[válaszok erre: #7086] [előzmény: (7083) mbovo, 2016-08-14 11:07:31]
Haladó
Rita1990 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
7084. Elküldve: 2016-08-14 11:40:23,

Sportmusorok

[2978.]

Ez teljesen így van.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (7077) mlaszlo, 2016-08-14 08:23:33]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mbovo



Tagság: 2010-07-26 09:27:06
Tagszám: #87164
Hozzászólások: 1000
7083. Elküldve: 2016-08-14 11:07:31,

Sportmusorok

[2979.]

Van itt olyan, akinél megy a Spíler TV (upc, tarr)? Mi a vélemény a képminőségről? Van-e második hangsáv (közönségzaj/esetleg angol kommentár)?
[válaszok erre: #7085]
Törzstag
mbovo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
7082. Elküldve: 2016-08-14 11:05:50,

Sportmusorok

[2980.]

Szerintem nem volt semmi indulás, csak egyszerűen elkezdhették a promok után a közvetítést.
[előzmény: (7081) drogos, 2016-08-14 11:02:02]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
7081. Elküldve: 2016-08-14 11:02:02,

Sportmusorok

[2981.]

vki rögzítette az indulást legalább?

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #7082]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_2joco



Tagság: 2010-03-10 15:05:02
Tagszám: #83117
Hozzászólások: 1213
7080. Elküldve: 2016-08-14 09:33:12,

Sportmusorok

[2982.]

"... Majd idővel szépen felöltik mással is."

Kíváncsivá tettél.
Mivel?

Esetleg a BLASZ 3-al?

joci

1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
[előzmény: (7074) SiriusBlack, 2016-08-14 02:32:43]
Kiváló dolgozó
sat_2joco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


divaoni



Tagság: 2003-12-10 12:16:02
Tagszám: #7680
Hozzászólások: 792
7079. Elküldve: 2016-08-14 09:31:28,

Sportmusorok

[2983.]

Valami tengerentúli népszerűbb küzdősport féléről volt még szó. mint amit akarnak. Szerintem azt nem kellene erőltetniük. Az amcsi sportokat hagyják meg a Sport tv-nek mely már elég jól szakosodott rájuk.

A holland, portugál, esetleg lengyel vagy valamelyik délszláv foci bajnokság még beleférhetne esetleg.

Amúgy tényleg szörnyen gagyi a a dizájn, meg stúdió is eddig. Ok, hogy most indultak el ilyen hirtelen, de remélem fejlesztenek még a körítésen rendesen, mert ez a Digin megszokott nem túl magas színvonalától is messze van még egyelőre.

[előzmény: (7075) oldcsatterhand, 2016-08-14 08:09:49]
Törzstag
divaoni adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
7078. Elküldve: 2016-08-14 09:14:35,

Sportmusorok

[2984.]

A hollandot itthon már egyetlenegy csatorna sem közvetíti.
[előzmény: (7075) oldcsatterhand, 2016-08-14 08:09:49]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
7077. Elküldve: 2016-08-14 08:23:33,

Sportmusorok

[2985.]

Elnézést, de előbb tartalmat szokás vásárolni és utána indítani egy csatornát. Nem heti 10-12 órás műsoridővel. Ez olyan helyi tv színvonal így. Maga a stúdió is egy vicc volt.
Persze már most gondolom a teljes díjat szedik érte, ami nem lehet kevés, ha a UPC és a Tarr is a legdrágább csomagba tette.
[válaszok erre: #7084] [előzmény: (7074) SiriusBlack, 2016-08-14 02:32:43]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
7076. Elküldve: 2016-08-14 08:15:59,

Sportmusorok

[2986.]

Évek óta figyelem ezt a focibajnokság csatákat, hogy éppen melyik új, vagy régi csatorna szerzi meg.
Én már csak azt várom, mikor lesz mongol, észak koreai, esetleg líbiai bajnoki.

Egyszerűen a marhaság netovábbja, ami ebben az országban megy a foci körül. icon35.gif
[előzmény: (7075) oldcsatterhand, 2016-08-14 08:09:49]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
7075. Elküldve: 2016-08-14 08:09:49,

Sportmusorok

[2987.]

Szerintem más bajnokságot nem hiszem hogy adni fog. A spanyol és holland a sport tv-n a francia skót belga a digin vannak. Talán a portugál bajnokit teszik be
[válaszok erre: #7076 #7078 #7079] [előzmény: (7074) SiriusBlack, 2016-08-14 02:32:43]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
7074. Elküldve: 2016-08-14 02:32:43,

Sportmusorok

[2988.]

"A Spíler TV-n egyébként nem nagyon mutatkozik annak a jele, hogy a PL-en kívül lesz más műsor is. "

Nem egészen egy napja indult el a csatorna. Majd idővel szépen felöltik mással is.
[válaszok erre: #7075 #7077 #7080] [előzmény: (7072) vpeti22, 2016-08-13 19:05:36]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
7073. Elküldve: 2016-08-13 19:30:59,

Sportmusorok

[2989.]

Ez a Telenor Spiler TV streamjében ezek a felbontások vannak:

MaxHeight="720" MaxWidth="1280" FourCC="H264" Bitrate="3472000"

MaxHeight="540" MaxWidth="960" FourCC="H264" Bitrate="1872000"

MaxHeight="360" MaxWidth="640" FourCC="H264" Bitrate="872000"

MaxHeight="270" MaxWidth="480" FourCC="H264" Bitrate="572000"

A link címe meg így kezdődik:

https://streaming.mytvback.com/stream/

A stream védett.
[előzmény: (7071) Adama123, 2016-08-13 17:23:51]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
7072. Elküldve: 2016-08-13 19:05:36,

Sportmusorok

[2990.]

Mi lesz egyébként, ha más bajnokságot is meg akarnak venni, és azt meg megint egy másik csatornán akarják majd adni.
A Spíler TV-n egyébként nem nagyon mutatkozik annak a jele, hogy a PL-en kívül lesz más műsor is.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #7074]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Adama123



Tagság: 2010-03-03 10:59:48
Tagszám: #82912
Hozzászólások: 331
7071. Elküldve: 2016-08-13 17:23:51,

Sportmusorok

[2991.]

Telenor MyTv-n alap csomagba került a Spíler Tv, 1290 Ft/hó. Mivel itt nincs hűség, gondoltam kipróbálom egy hónapra. Nézhető számítógépen, okostelón, tableten és akinek van chromecast, az kirakhatja nagyképernyőre is. HD-ben adják, de nem egy full HD, nagyjából youtube 720p minőségnek felel meg, de sokkal szebb mint egy SD adás.
Honlapon lehet bankkártyával fizetni, fizetés után azonnal aktiválódik is a szolgáltatás.
[válaszok erre: #7073]
Törzstag
Adama123 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


divaoni



Tagság: 2003-12-10 12:16:02
Tagszám: #7680
Hozzászólások: 792
7070. Elküldve: 2016-08-13 13:12:23,

Sportmusorok

[2992.]

Na, végül Telenoron keresztül azért csak nézhető legalább ennek a csoda csatornának az indulása.

Mármint a UPC kábel Digitál Gold-on, meg a Tarr-on kívül.

[előzmény: (7067) jofre0101, 2016-08-12 16:19:20]
Törzstag
divaoni adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
7069. Elküldve: 2016-08-13 12:06:04,

Sportmusorok

[2993.]

Nem is tudom, a józan eszemmel nem is tudom megmagyarázni, hogy miért kell szombaton beindítani egy csatornát, amikor mindenhol munkaszünet van. Robbantani kellene.

Na, az Eurosport Romania adja a Premier League-et a román digitől, igaz csak SD-ben a Thor-on a 12456 V frekvencián. Akinek van román digi, az legalább valamit lát.

oscamguru
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-08-13 12:29:05]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mbovo



Tagság: 2010-07-26 09:27:06
Tagszám: #87164
Hozzászólások: 1000
7068. Elküldve: 2016-08-12 23:04:47,

Sportmusorok

[2994.]

Csak hogy még szánalmasabb legyen a dolog:
https://www.youtube.com/watch?v=NHJGHpaFd9Q
Törzstag
mbovo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jofre0101



Tagság: 2009-05-11 18:02:20
Tagszám: #73894
Hozzászólások: 204
7067. Elküldve: 2016-08-12 16:19:20,

Sportmusorok

[2995.]

Hát ez nagyon kevés szolgáltató.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/pl-itt-van-hogy-mely-szolgaltatoknal-elerheto-az-angol-bajnokikat-ado-spiler-tv-2519287

_______________________________________
VU+ Zero 4K-Openpli 9, VU+ Solo Se V2-Openpli 8.3, Octagon SF8008 mini combo-OpenPli 9
[válaszok erre: #7070]
Haladó
jofre0101 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
7066. Elküldve: 2016-08-11 17:14:51,

Sportmusorok

[2996.]

Hát nem, mivel az ominózus cikkekben a t, a upc és a tarr van emlegetve... egyébként frissítettem a cikket, megnevezésre került benne...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (7065) SiriusBlack, 2016-08-11 17:00:30]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
7065. Elküldve: 2016-08-11 17:00:30,

Sportmusorok

[2997.]

Gondolom ez a szolgáltató a DIGI lesz...
[válaszok erre: #7066] [előzmény: (7064) attila.scourgeofgod, 2016-08-11 16:54:42]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
7064. Elküldve: 2016-08-11 16:54:42,

Sportmusorok

[2998.]

Spíler HD: http://dtvnews.hu/hirek/hd-felbontasban-is-elerheto-lesz-a-premier-league



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #7065]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


divaoni



Tagság: 2003-12-10 12:16:02
Tagszám: #7680
Hozzászólások: 792
7063. Elküldve: 2016-08-11 14:04:05,

Sportmusorok

[2999.]

Ok, tényleg tök szuper a kodi, meg összes többi varia rá, de az mégiscsak nonszensz, hogy ilyen szerencsétlen, nyögvenyelős módon indítsák el a hivatalos változatot (melyért egy szakajtónyi lét kipengettek).........lassan még az uccsó utáni pillanatban sem lehet biztosat tudni.

Az egyetlen megmaradt konkrét esélynél, a Mindig-nél sincs semmi hivatalos róla, miközben holnapután kezdődik.

Grat az illetékeseknek !
[előzmény: (7062) Móka Miklós eská, 2016-08-11 13:42:26]
Törzstag
divaoni adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Móka Miklós eská



Tagság: 2006-04-26 21:46:24
Tagszám: #30002
Hozzászólások: 136
7062. Elküldve: 2016-08-11 13:42:26,

Sportmusorok

[3000.]

angol bajnokság. kodi. hd?
van valami opció?
(spílerben, de szar név, nem bízom, mégha a digi végül is berakja, a minőség biztos gáz lesz.)
[válaszok erre: #7063]
Haladó
Móka Miklós eská adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010069847106934 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail