Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7086. Elküldve: 2016-08-14 15:20:01, Sportmusorok
|
[2976.] |
Köszi a választ, de azt hiszem rosszul fogalmaztam. Úgy értettem, van-e második hangsáv, ahol csak közönség zaj van, kommentár nélkül, vagy esetleg angol nyelvű kommentár. Kicsit meg lennék lepődve, ha lenne, mert kommentár nélküli hangsáv egyedül a spanyol sporcsatornákon van Európában, de azért gondoltam, megkérdezem, hátha...
|
| | |
[előzmény: (7085) Rita1990, 2016-08-14 15:01:42] |
|
Törzstag
|
|
 Rita1990

Tagság: 2016-06-09 17:15:59 Tagszám: #133074 Hozzászólások: 214 |
7085. Elküldve: 2016-08-14 15:01:42, Sportmusorok
|
[2977.] |
képminöség szerintem jo
16:9 576i közönségzaj van
angol komentár nincs
második hangsáv nincs
a tévém lg lcd led tv 3 d
Golden Media Spark Reloaded
KAON KCF-SA900PCO
EMTA 3.01 GB No Fixip Wifi
Fiber Power 500
Digital gold,Filmbox csomag,Digital Hbo pack+HD csomag
|
| | | [válaszok erre: #7086] |
[előzmény: (7083) mbovo, 2016-08-14 11:07:31] |
|
Haladó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
7084. Elküldve: 2016-08-14 11:40:23, Sportmusorok
|
[2978.] |
Ez teljesen így van.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (7077) mlaszlo, 2016-08-14 08:23:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7083. Elküldve: 2016-08-14 11:07:31, Sportmusorok
|
[2979.] |
Van itt olyan, akinél megy a Spíler TV (upc, tarr)? Mi a vélemény a képminőségről? Van-e második hangsáv (közönségzaj/esetleg angol kommentár)?
|
| | | [válaszok erre: #7085] |
|
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
7082. Elküldve: 2016-08-14 11:05:50, Sportmusorok
|
[2980.] |
Szerintem nem volt semmi indulás, csak egyszerűen elkezdhették a promok után a közvetítést.
|
| | |
[előzmény: (7081) drogos, 2016-08-14 11:02:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
7081. Elküldve: 2016-08-14 11:02:02, Sportmusorok
|
[2981.] |
vki rögzítette az indulást legalább?
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #7082] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
7080. Elküldve: 2016-08-14 09:33:12, Sportmusorok
|
[2982.] |
"... Majd idővel szépen felöltik mással is."
Kíváncsivá tettél.
Mivel?
Esetleg a BLASZ 3-al?
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | |
[előzmény: (7074) SiriusBlack, 2016-08-14 02:32:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7079. Elküldve: 2016-08-14 09:31:28, Sportmusorok
|
[2983.] |
Valami tengerentúli népszerűbb küzdősport féléről volt még szó. mint amit akarnak. Szerintem azt nem kellene erőltetniük. Az amcsi sportokat hagyják meg a Sport tv-nek mely már elég jól szakosodott rájuk.
A holland, portugál, esetleg lengyel vagy valamelyik délszláv foci bajnokság még beleférhetne esetleg.
Amúgy tényleg szörnyen gagyi a a dizájn, meg stúdió is eddig. Ok, hogy most indultak el ilyen hirtelen, de remélem fejlesztenek még a körítésen rendesen, mert ez a Digin megszokott nem túl magas színvonalától is messze van még egyelőre.
|
| | |
[előzmény: (7075) oldcsatterhand, 2016-08-14 08:09:49] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
7078. Elküldve: 2016-08-14 09:14:35, Sportmusorok
|
[2984.] |
A hollandot itthon már egyetlenegy csatorna sem közvetíti.
|
| | |
[előzmény: (7075) oldcsatterhand, 2016-08-14 08:09:49] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
7077. Elküldve: 2016-08-14 08:23:33, Sportmusorok
|
[2985.] |
Elnézést, de előbb tartalmat szokás vásárolni és utána indítani egy csatornát. Nem heti 10-12 órás műsoridővel. Ez olyan helyi tv színvonal így. Maga a stúdió is egy vicc volt.
Persze már most gondolom a teljes díjat szedik érte, ami nem lehet kevés, ha a UPC és a Tarr is a legdrágább csomagba tette.
|
| | | [válaszok erre: #7084] |
[előzmény: (7074) SiriusBlack, 2016-08-14 02:32:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7076. Elküldve: 2016-08-14 08:15:59, Sportmusorok
|
[2986.] |
Évek óta figyelem ezt a focibajnokság csatákat, hogy éppen melyik új, vagy régi csatorna szerzi meg.
Én már csak azt várom, mikor lesz mongol, észak koreai, esetleg líbiai bajnoki.
Egyszerűen a marhaság netovábbja, ami ebben az országban megy a foci körül.
|
| | |
[előzmény: (7075) oldcsatterhand, 2016-08-14 08:09:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
7075. Elküldve: 2016-08-14 08:09:49, Sportmusorok
|
[2987.] |
Szerintem más bajnokságot nem hiszem hogy adni fog. A spanyol és holland a sport tv-n a francia skót belga a digin vannak. Talán a portugál bajnokit teszik be
|
| | | [válaszok erre: #7076 #7078 #7079] |
[előzmény: (7074) SiriusBlack, 2016-08-14 02:32:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
7074. Elküldve: 2016-08-14 02:32:43, Sportmusorok
|
[2988.] |
"A Spíler TV-n egyébként nem nagyon mutatkozik annak a jele, hogy a PL-en kívül lesz más műsor is. "
Nem egészen egy napja indult el a csatorna. Majd idővel szépen felöltik mással is.
|
| | | [válaszok erre: #7075 #7077 #7080] |
[előzmény: (7072) vpeti22, 2016-08-13 19:05:36] |
|
Törzstag
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
7073. Elküldve: 2016-08-13 19:30:59, Sportmusorok
|
[2989.] |
Ez a Telenor Spiler TV streamjében ezek a felbontások vannak:
MaxHeight="720" MaxWidth="1280" FourCC="H264" Bitrate="3472000"
MaxHeight="540" MaxWidth="960" FourCC="H264" Bitrate="1872000"
MaxHeight="360" MaxWidth="640" FourCC="H264" Bitrate="872000"
MaxHeight="270" MaxWidth="480" FourCC="H264" Bitrate="572000"
A link címe meg így kezdődik:
https://streaming.mytvback.com/stream/
A stream védett.
|
| | |
[előzmény: (7071) Adama123, 2016-08-13 17:23:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
7072. Elküldve: 2016-08-13 19:05:36, Sportmusorok
|
[2990.] |
Mi lesz egyébként, ha más bajnokságot is meg akarnak venni, és azt meg megint egy másik csatornán akarják majd adni.
A Spíler TV-n egyébként nem nagyon mutatkozik annak a jele, hogy a PL-en kívül lesz más műsor is.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #7074] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Adama123

Tagság: 2010-03-03 10:59:48 Tagszám: #82912 Hozzászólások: 331 |
7071. Elküldve: 2016-08-13 17:23:51, Sportmusorok
|
[2991.] |
Telenor MyTv-n alap csomagba került a Spíler Tv, 1290 Ft/hó. Mivel itt nincs hűség, gondoltam kipróbálom egy hónapra. Nézhető számítógépen, okostelón, tableten és akinek van chromecast, az kirakhatja nagyképernyőre is. HD-ben adják, de nem egy full HD, nagyjából youtube 720p minőségnek felel meg, de sokkal szebb mint egy SD adás.
Honlapon lehet bankkártyával fizetni, fizetés után azonnal aktiválódik is a szolgáltatás.
|
| | | [válaszok erre: #7073] |
|
|
Törzstag
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7070. Elküldve: 2016-08-13 13:12:23, Sportmusorok
|
[2992.] |
Na, végül Telenoron keresztül azért csak nézhető legalább ennek a csoda csatornának az indulása.
Mármint a UPC kábel Digitál Gold-on, meg a Tarr-on kívül.
|
| | |
[előzmény: (7067) jofre0101, 2016-08-12 16:19:20] |
|
Törzstag
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
7069. Elküldve: 2016-08-13 12:06:04, Sportmusorok
|
[2993.] |
Nem is tudom, a józan eszemmel nem is tudom megmagyarázni, hogy miért kell szombaton beindítani egy csatornát, amikor mindenhol munkaszünet van. Robbantani kellene.
Na, az Eurosport Romania adja a Premier League-et a román digitől, igaz csak SD-ben a Thor-on a 12456 V frekvencián. Akinek van román digi, az legalább valamit lát.
oscamguru [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-08-13 12:29:05]
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
|
Törzstag
|
|
 jofre0101

Tagság: 2009-05-11 18:02:20 Tagszám: #73894 Hozzászólások: 204 |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
7065. Elküldve: 2016-08-11 17:00:30, Sportmusorok
|
[2997.] |
Gondolom ez a szolgáltató a DIGI lesz...
|
| | | [válaszok erre: #7066] |
[előzmény: (7064) attila.scourgeofgod, 2016-08-11 16:54:42] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7063. Elküldve: 2016-08-11 14:04:05, Sportmusorok
|
[2999.] |
Ok, tényleg tök szuper a kodi, meg összes többi varia rá, de az mégiscsak nonszensz, hogy ilyen szerencsétlen, nyögvenyelős módon indítsák el a hivatalos változatot (melyért egy szakajtónyi lét kipengettek).........lassan még az uccsó utáni pillanatban sem lehet biztosat tudni.
Az egyetlen megmaradt konkrét esélynél, a Mindig-nél sincs semmi hivatalos róla, miközben holnapután kezdődik.
Grat az illetékeseknek !
|
| | |
[előzmény: (7062) Móka Miklós eská, 2016-08-11 13:42:26] |
|
Törzstag
|
|
 Móka Miklós eská

Tagság: 2006-04-26 21:46:24 Tagszám: #30002 Hozzászólások: 136 |
7062. Elküldve: 2016-08-11 13:42:26, Sportmusorok
|
[3000.] |
angol bajnokság. kodi. hd?
van valami opció?
(spílerben, de szar név, nem bízom, mégha a digi végül is berakja, a minőség biztos gáz lesz.)
|
| | | [válaszok erre: #7063] |
|
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|