Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
7061. Elküldve: 2016-08-11 10:26:32, Sportmusorok
|
[3001.] |
A TV2 Csoport írta, a Zenebutik bejelentő sajtóanyagában:
Idézet:
| A MinDig TV Extra fizetős kínálatába pedig a TV2 Csoport portfóliójába tartozó további új csatornák is bekerülnek.
| |
Tehát egyszer csak majd megjön "fentről" az ukáz, hogy beteszitek, mert azt mondtuk...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (7060) part_wish, 2016-08-11 10:04:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 part_wish

Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209 |
7060. Elküldve: 2016-08-11 10:04:35, Sportmusorok
|
[3002.] |
ez ügyben szeretném leszögezni, hogy bárki bármit is ír le/olvas/terjeszt, jelenleg nincsen megállapodás az AH és a TV2 csoport között a Spíler TV terjesztéséről.
|
| | | [válaszok erre: #7061] |
[előzmény: (7057) Patyomkin, 2016-08-10 18:10:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lentuci

Tagság: 2009-12-09 15:33:30 Tagszám: #80520 Hozzászólások: 515 |
7059. Elküldve: 2016-08-11 05:34:12, Sportmusorok
|
[3003.] |
Még a Mindig Tv sem adott ki semmilyen tájékoztatást. És vajon alapcsomagos lesz vagy családi? Nagy itt a fejetlenség na.
|
| | |
[előzmény: (7043) matyofan22, 2016-08-10 11:18:08] |
|
Törzstag
|
|
 pett

Tagság: 2002-12-28 00:00:00 Tagszám: #682 Hozzászólások: 181 |
7058. Elküldve: 2016-08-10 21:44:37, Sportmusorok
|
[3004.] |
Ha a BIX-en keresztül lesz a terjesztés, akkor lehet mégiscsak HD is, ugye?
|
| | |
[előzmény: (7054) attila.scourgeofgod, 2016-08-10 16:53:49] |
|
Haladó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7057. Elküldve: 2016-08-10 18:10:35, Sportmusorok
|
[3005.] |
Erre céloztam korábban.
Tudják, hogy legalább fél év, mire bekerül/megegyeznek a 2 legnagyobbal(UPC, Telekom), mert ugye ezek nagyon rugalmatlanok és konok szolgáltatók.
Addig a Mindig Extrán tetemes haszonra tesznek szert, mert sok új előfizetőre számítanak, ami az államnak bevétel, legalább 1/2 évig a hűség végett.
|
| | | [válaszok erre: #7060] |
[előzmény: (7055) banok5, 2016-08-10 18:07:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7056. Elküldve: 2016-08-10 18:10:04, Sportmusorok
|
[3006.] |
Aki pedig egy kicsikét is leleményesebb, a fotelba hátradőlve röhög az egész hacacárén, hogy melyik nyomi magyar csatorna melyik nyomi szolgáltatónál adja az angol bajnokságot, amit ezer más helyen is lehet nézni, közel vagy szó szerint ingyen.
|
| | |
[előzmény: (7050) franjobp, 2016-08-10 15:33:28] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
7055. Elküldve: 2016-08-10 18:07:59, Sportmusorok
|
[3007.] |
Nekem az jutott eszembe (figyelem banok agymenés és kombinálás), hogy ezzel a Spíler TV-vel a Mindig TV Extrát is helyzetbe akarják hozni...
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #7057] |
[előzmény: (7054) attila.scourgeofgod, 2016-08-10 16:53:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
7054. Elküldve: 2016-08-10 16:53:49, Sportmusorok
|
[3008.] |
Vedd ki a kezed a biliből... nagyon nem lesz ingyen, szép summát kérnek érte a kábelesektől... A kisebb kábelesek meg alapból kilőve, mert a BIX-en lesz a terjesztés...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-08-10 17:08:31]
|
| | | [válaszok erre: #7055 #7058] |
[előzmény: (7052) matyofan22, 2016-08-10 15:51:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 NoOne

Tagság: 2003-08-31 20:29:27 Tagszám: #6393 Hozzászólások: 220 |
7053. Elküldve: 2016-08-10 16:44:29, Sportmusorok
|
[3009.] |
"TV2-csoport szándéka szerint ingyen, és a lakosság minél szélesebb köréhez eljuttatva"
Szerintem ez azt jelentheti, hogy a szolgáltatók alap csomagjába szeretnék benyomni az új csatornájukat és nem valami extrába, hogy minél nagyobb legyen a lefedettség, mert reklámbevétel szempontjából ez a fontos.
A Mindig-en néztem, hogy a Teszt12-ön azt írják, hogy itt hamarosan egy újabb szabad csatorna indul. Gondolom az lesz a SpilerTV.
|
| | |
[előzmény: (7052) matyofan22, 2016-08-10 15:51:50] |
|
Haladó
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
7052. Elküldve: 2016-08-10 15:51:50, Sportmusorok
|
[3010.] |
Igen a hangsúly az ingyenen van. Lehet ez lesz a 3. ingyenes tv2 csoportos csatorna a mindigen.
|
| | | [válaszok erre: #7053 #7054] |
[előzmény: (7051) divaoni, 2016-08-10 15:35:01] |
|
Törzstag
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7051. Elküldve: 2016-08-10 15:35:01, Sportmusorok
|
[3011.] |
Szándékuk szerint ingyen.
Sört és virslit is adnak még hozzá ?
|
| | | [válaszok erre: #7052] |
[előzmény: (7049) matyofan22, 2016-08-10 15:12:54] |
|
Törzstag
|
|
 franjobp

Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
|
Törzstag
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
7048. Elküldve: 2016-08-10 15:09:26, Sportmusorok
|
[3014.] |
Így igaz
Ez az egész Spiler TV és a PL jogok megszerzése tipikus magyar szervezésre vall. Nem hiszem, hogy már a TV2 csoport most egy hete nyerte el a közvetítési jogot. Már előtte is leszervezhette volna a szolgáltatókkal, hogy ki akarja befogadni majd PL-s csatornáját a csomagjaiba.
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | |
[előzmény: (7047) alphalyr, 2016-08-10 14:44:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alphalyr

Tagság: 2007-01-04 09:16:48 Tagszám: #39426 Hozzászólások: 1260 |
7047. Elküldve: 2016-08-10 14:44:01, Sportmusorok
|
[3015.] |
Igen, pont ezért lenne jó egy már kialakult minőségi csatornán látni az ilyen népszerű dolgokat. Ne kelljen már minden második évben egy éppen kezdődő ( elnézzük neki, mert még új ) adóval szarakodni.. Mi ez, ha nem a nézőkkel való kiszúrás?!
((((Ha élvezhető HD-ban akarom nézni, akkor havi 3-4 ezer helyett ( ami pl a digi hd lenne ), 25 ezret kell kiadni a sky hd-ért..
Na és nekem jobban esik az anyanyelvemen hallgatni a kommentárt is.. Külön bosszantó, hogy a sp(o)iler tuti, közpénzből licitált rá a digi-re.. valszeg majd ott is mennek az egyperces őrültségek.. francba, pedig nem akartam bosszankodni Nekem is inkább sajtburesz kell... ))))
Légy Te a változás, amit a Világban szeretnél látni. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-08-10 14:57:40]
|
| | | [válaszok erre: #7048] |
[előzmény: (7046) Csocso_12, 2016-08-10 14:39:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
7046. Elküldve: 2016-08-10 14:39:23, Sportmusorok
|
[3016.] |
Összességében igazad van, de azért ne feledjük, hogy a DigiSport se indult HD-ben anno.
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | | [válaszok erre: #7047] |
[előzmény: (7044) alphalyr, 2016-08-10 14:24:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
7045. Elküldve: 2016-08-10 14:33:30, Sportmusorok
|
[3017.] |
A Telekom is baráti viszonyt ápol a kormánnyal.
|
| | |
[előzmény: (7040) Patyomkin, 2016-08-10 10:11:27] |
|
Törzstag
|
|
 alphalyr

Tagság: 2007-01-04 09:16:48 Tagszám: #39426 Hozzászólások: 1260 |
7044. Elküldve: 2016-08-10 14:24:11, Sportmusorok
|
[3018.] |
sp(o)íler persze csak agyontömörített, kockaháború sd-ben ad a mindig tv-n majd, a jó kis műholdon és kábelen is elérhető Digisport HD helyett.. ( vagy indítanak HD-t is??? )
Itt is csak a nézőknek lesz rosszabb..
Ha nem lenne Sky HD, most k*rvára bosszankodnék..
Légy Te a változás, amit a Világban szeretnél látni.
|
| | | [válaszok erre: #7046] |
[előzmény: (7039) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-10 09:55:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
7043. Elküldve: 2016-08-10 11:18:08, Sportmusorok
|
[3019.] |
De nem mindegy melyik csomag resze lesz. Alap vagy csaladi esetleg kiegészítő csomag resze?
|
| | | [válaszok erre: #7059] |
|
|
Törzstag
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7042. Elküldve: 2016-08-10 11:12:25, Sportmusorok
|
[3020.] |
Bezony-bezony, így látom én is.
Szimbiózisban élnak. Vajnának tejeltek, így az állam is jól jár a pár hónapos előnnyel. Több lesz az előfizetőjük.
|
| | |
[előzmény: (7041) vpeti22, 2016-08-10 11:05:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
7041. Elküldve: 2016-08-10 11:05:04, Sportmusorok
|
[3021.] |
Mindenképp a MinDig TV (Extra) malmára hajtják a vizet, már ezzel a TV 2, RTL Klub fizetőssé válásával is.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #7042] |
[előzmény: (7040) Patyomkin, 2016-08-10 10:11:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7040. Elküldve: 2016-08-10 10:11:27, Sportmusorok
|
[3022.] |
Mivel nagy az összefonódás Vajna apó és az állam között, ezt tutira így is tervezték. A nagyok, (UPC, Telekom) nem fogják azonnal berakni. Az Antenna Hungária pedig sok új előfizetővel gyarapodhat, ami az államnak is jó. Majd meglátjuk az év végéik mennyivel nyomja meg az előfizetői számot, így kiderül a sok focirajongó, aki eddig a Digisporton nézte, váltanak avagy sem.
|
| | | [válaszok erre: #7041 #7045] |
[előzmény: (7039) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-10 09:55:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
7038. Elküldve: 2016-08-10 09:21:53, Sportmusorok
|
[3024.] |
Azért a magyar háztartások nagy részében még mindig a régi képcsövű tv-k vannak , szóval az , hogy mi elvárás az relatív (persze HD-ban kellene közvetíteni és, ha jól tudom akkor a PL-t csak úgy lehet közvetíteni)
|
| | |
[előzmény: (7037) Patyomkin, 2016-08-10 09:02:46] |
|
Törzstag
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7037. Elküldve: 2016-08-10 09:02:46, Sportmusorok
|
[3025.] |
Ez oké de azért 2016-ban a HD lenne a minimum, nem?
|
| | | [válaszok erre: #7038] |
[előzmény: (7036) vpeti22, 2016-08-10 08:45:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|