Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6686. Elküldve: 2016-01-02 21:56:26, Sportmusorok
|
[3376.] |
Az UPC Direct visszavette....
|
| | |
[előzmény: (6684) K78, 2015-12-31 12:10:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 satbucimaci

Tagság: 2014-07-24 10:11:07 Tagszám: #130374 Hozzászólások: 1018 |
6685. Elküldve: 2016-01-02 21:04:43, Sportmusorok
|
[3377.] |
Üdv
Azt szeretnémkérdezni, hogy lehet e követni élőbe a Dakar rallyt valamilyen feed csatornán?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
6684. Elküldve: 2015-12-31 12:10:35, Sportmusorok
|
[3378.] |
Gondolom, hogy az ismétlés annyira nem veszteséges, és a legnagyobbak közül csak az UPC dobta ki, a többi nem. Ez nem kis bevétel és még reklám is van. Szerintem addig megy, ameddig a DIGI-vel és a Telekommal él a szerződésük.
|
| | | [válaszok erre: #6686] |
[előzmény: (6682) SiriusBlack, 2015-12-30 15:59:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6683. Elküldve: 2015-12-30 17:00:56, Sportmusorok
|
[3379.] |
Korai volt az örömöm....
|
| | |
[előzmény: (6680) SiriusBlack, 2015-12-30 10:59:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6682. Elküldve: 2015-12-30 15:59:52, Sportmusorok
|
[3380.] |
Ebben nem hiszek, különben, akkor nem dobnák ki a kábelszolgáltatók a csomagjaikból. Ami viszont számomra a legnagyobb rejtély, hogy a tulajdonosnak miért éri meg egy nyilvánvalóan veszteséges csatornát fenntartani.
|
| | | [válaszok erre: #6684] |
[előzmény: (6681) K78, 2015-12-30 11:30:34] |
|
Törzstag
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
6681. Elküldve: 2015-12-30 11:30:34, Sportmusorok
|
[3381.] |
Szerintem eladták a csatornát a kábeles szolgáltatóknak több évre, így a szerződések kifuttatásáig még megy majd valami rajta, a heti műsora alapján néhány óra premier tartalommal.
|
| | | [válaszok erre: #6682] |
[előzmény: (6680) SiriusBlack, 2015-12-30 10:59:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
6679. Elküldve: 2015-12-26 16:22:17, Sportmusorok
|
[3383.] |
„Ki vagy mi az az RM?"
.
Róth Manó?!?
|
| | |
[előzmény: (6675) SiriusBlack, 2015-12-25 11:40:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6676. Elküldve: 2015-12-25 20:29:12, Sportmusorok
|
[3386.] |
A karácsonyi ünnepek alatt sem áll meg az élet, máris jó hírekkel szolgálhatunk a televíziós közvetítéseket illetően.
Klubunk menedzsmentje, miután karácsony előtt közös megegyezéssel felbontotta szerződését a SportKlub televízióval, az elmúlt napokban is folyamatosan dolgozott a helyzet megoldásán.
A tárgyalások ugyan még zajlanak, de szerencsére jó hírrel szolgálhatunk: a MOL Liga mérkőzéseit már több alkalommal is élőben közvetítő M4 Sporton az év végéig még két mérkőzést láthatnak élőben csapatunk szurkolói.
Az országosan fogható csatorna a december 26-i, Linz elleni, valamint a december 30-i, Vienna Capitals elleni mérkőzéseket tűzi műsorra, valamit a jövőben még hat-hét mérkőzés élő közvetítését tervezik. Az élőben közvetített további mérkőzésekről klubunk jelenleg is egyeztet a csatornával.[i]
|
| | | [válaszok erre: #6678] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6675. Elküldve: 2015-12-25 11:40:02, Sportmusorok
|
[3387.] |
"Az EBEL meccseket átveszi az M4, és kész..."
Kezdetben arról volt a Linz elleni meccset már ők közvetítik, de arról semmi információ sincs, hogy tényleg így lenne.
" Bár gyanús, hogy ezt inkább a dilisport akarta/akarja lenyúlni, majd kiderül, mi lesz a vége..."
Amikor megjelent egy közlemény a szerződésbontásról, akkor id. Ocskay azt nyilatkozta, hogy az M4-nel tárgyalnak és ennek jegyében fogják már a Linz elleni meccset közvetíteni és, hogy velük tárgyalnak ők legyenek az új partnerük, de ezt a rész közleménynek később levették....
"RM ezt a csatit is kinyírta, "
Ki vagy mi az az RM?
|
| | | [válaszok erre: #6677 #6679] |
[előzmény: (6674) attila.scourgeofgod, 2015-12-25 11:21:09] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6674. Elküldve: 2015-12-25 11:21:09, Sportmusorok
|
[3388.] |
Minek? Az EBEL meccseket átveszi az M4, és kész... Bár gyanús, hogy ezt inkább a dilisport akarta/akarja lenyúlni, majd kiderül, mi lesz a vége... RM ezt a csatit is kinyírta, anno a Skyble zenecsatik is akkor dőltek be, mikor beszállt a "bizniszbe" (pusztán azzal a céllal, hogy eltakarítsa a konkurenciát a saját zenecsatornái elől...)...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6675] |
[előzmény: (6673) SiriusBlack, 2015-12-25 10:56:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6673. Elküldve: 2015-12-25 10:56:01, Sportmusorok
|
[3389.] |
Arra azért kíváncsi leszek, hogy a Sport Klub kiesésével lesz-e új szereplő (ezen az amúgy is telített) piacon.
|
| | | [válaszok erre: #6674] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6672. Elküldve: 2015-12-25 10:52:48, Sportmusorok
|
[3390.] |
Pedig a jelek arra utalnak, hogy a kijelentő mondat helytálló.
|
| | |
[előzmény: (6671) Atilu, 2015-12-25 10:11:38] |
|
Törzstag
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6670. Elküldve: 2015-12-22 17:07:03, Sportmusorok
|
[3392.] |
Akkor megy is néhány csatorna után a süllyesztőbe az év végén.
|
| | |
[előzmény: (6669) attila.scourgeofgod, 2015-12-22 16:37:22] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6667. Elküldve: 2015-12-20 16:22:07, Sportmusorok
|
[3395.] |
Hát nincs.
|
| | |
[előzmény: (6666) banok5, 2015-12-20 16:15:37] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6666. Elküldve: 2015-12-20 16:15:37, Sportmusorok
|
[3396.] |
Hát sok köszönet nincs benne...
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6667] |
[előzmény: (6664) Leíratkozott felhasználó, 2015-12-20 14:28:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
6665. Elküldve: 2015-12-20 16:06:15, Sportmusorok
|
[3397.] |
Mit nevezel csúcsidőszaknak, miben volt jobb akkor? Az Eurosportok még mindig az egyetlen és legjobb alternatívák azok számára, akik nem a focira helyezik a fókuszt, ha sportról van szó.
|
| | |
[előzmény: (6655) Amatőr61, 2015-11-12 13:45:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6664. Elküldve: 2015-12-20 14:28:52, Sportmusorok
|
[3398.] |
DIGISport 1
Bogdán Ádám kezdő a Liverpoolban, Premier League meccsen!
Hajrá Szmöre!
|
| | | [válaszok erre: #6666] |
|
|
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|