Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
6486. Elküldve: 2015-05-31 09:48:15, Sportmusorok
|
[3576.] |
Szevasztok!
Műholdon valahol lehet majd a Gigin kívül is nézni?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #6487] |
[előzmény: (6485) SiriusBlack, 2015-05-31 09:01:58] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6485. Elküldve: 2015-05-31 09:01:58, Sportmusorok
|
[3577.] |
Szerintem semmi
|
| | | [válaszok erre: #6486] |
[előzmény: (6483) Lentuci, 2015-05-30 22:30:59] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6484. Elküldve: 2015-05-31 08:59:36, Sportmusorok
|
[3578.] |
Szerintem ki lehet, bírni, hogy néha-néha nem sportcsatorna közvetít egy-egy sporteseményt nálunk.
|
| | |
[előzmény: (6479) vpeti22, 2015-05-30 21:01:00] |
|
Törzstag
|
|
 Lentuci

Tagság: 2009-12-09 15:33:30 Tagszám: #80520 Hozzászólások: 515 |
6483. Elküldve: 2015-05-30 22:30:59, Sportmusorok
|
[3579.] |
Semmi esély rá hogy az MTVA adja holnap a kézi BL döntőt?
|
| | | [válaszok erre: #6485] |
|
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6482. Elküldve: 2015-05-30 22:05:06, Sportmusorok
|
[3580.] |
Ja, van 2 AMC, ez nekem új. Köszi az Infot.
Ez meg Az.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
6481. Elküldve: 2015-05-30 21:36:23, Sportmusorok
|
[3581.] |
12073 V 28000 - itt ment a meccs - FOCUS SAT tp.
12188 V 28000 - itt pedig 1 film - UPC tp.
AMC - mindkettő
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (6478) LackoVM, 2015-05-30 20:13:21] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
6480. Elküldve: 2015-05-30 21:25:35, Sportmusorok
|
[3582.] |
Pedig adta az AMC, élőben
|
| | |
[előzmény: (6478) LackoVM, 2015-05-30 20:13:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
6479. Elküldve: 2015-05-30 21:01:00, Sportmusorok
|
[3583.] |
Eléggé csodálkoztam ma én is, hogy mit keres sport műsor egy filmcsatornán. Lassan már a Minimax-on is be fognak nyomni 1-2 sportközvetitést?
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-05-30 21:07:19]
|
| | | [válaszok erre: #6484] |
[előzmény: (6475) daniel1213, 2015-05-26 09:44:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6478. Elküldve: 2015-05-30 20:13:21, Sportmusorok
|
[3584.] |
Ezt az egész FA kupa döntő mizériát nemértem, nem úgy volt, h. az AMC fogja közvetiteni?
Erre semmi sehol, csak a Sport Tv adja 22:30- kor felvételről. Vicc az egész.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6480 #6481] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6477. Elküldve: 2015-05-27 08:06:28, Sportmusorok
|
[3585.] |
Majdnem... Az Eusport2 North East helyett az International változatot kapják a továbbiakban, de nem kizárt, hogy saját Eusport2 változatot hoznak létre nekik... Az Eusport1-ről szó sincs benne...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-05-27 08:14:48]
|
| | |
[előzmény: (6476) drogos, 2015-05-26 19:51:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6476. Elküldve: 2015-05-26 19:51:01, Sportmusorok
|
[3586.] |
http://www.parabola.cz/zpravicky/24061/eurosport-2-v-rusku-bez-bundesligy/
ha jól értelmezem az oroszoknál megszűnik a Bundesliga, és 2 és ezzel egyúttal létrejön egy orosz változat az esp-esp2-ből... mivel átkerülnek egy másik újonnan induló csatornához
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6477] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 daniel1213

Tagság: 2015-03-05 16:18:41 Tagszám: #131359 Hozzászólások: 4 |
6475. Elküldve: 2015-05-26 09:44:18, Sportmusorok
|
[3587.] |
Szombaton Az AMC adja az Arsenal-Aston Villa FA kupa döntőt.
|
| | | [válaszok erre: #6479] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 JV16BAR

Tagság: 2003-06-10 09:27:26 Tagszám: #5074 Hozzászólások: 1239 |
6474. Elküldve: 2015-05-24 21:51:18, Sportmusorok
|
[3588.] |
Köszi, jó verseny volt. A közvetítés (mármint a képek) sztem jobb és látványosabb, mint az F1 esetében. Gyakorlatilag mindent meg tudnak mutatni min. 2 kameraállásból.
TBS: 6925, 6985, 6982SE, 6902, TT S2-4100, Dr.HD D15, Amiko X-Finder, Gibertini 125 + IBU 66.0°E - 30.0°W, Triax Unique multifeed + 6x Inverto quad 23°E-1°W, VDR.
|
| | |
[előzmény: (6473) Leíratkozott felhasználó, 2015-05-24 18:04:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6473. Elküldve: 2015-05-24 18:04:21, Sportmusorok
|
[3589.] |
99. Indy 500 most a digisport 2-őn
|
| | | [válaszok erre: #6474] |
|
|
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6471. Elküldve: 2015-05-15 17:36:35, Sportmusorok
|
[3591.] |
Inkább Amorim. Átlövő nélkül ezt a játékot nehéz jól csinálni. (Irányító még csak volt: Kovacsics, Aguilar)
|
| | | [válaszok erre: #6472] |
[előzmény: (6470) Patyomkin, 2015-05-14 20:34:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
6470. Elküldve: 2015-05-14 20:34:48, Sportmusorok
|
[3592.] |
Ennyire hiányzik Görbicz?
|
| | | [válaszok erre: #6471] |
[előzmény: (6469) attila.scourgeofgod, 2015-05-14 19:34:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
6468. Elküldve: 2015-05-02 17:09:22, Sportmusorok
|
[3594.] |
Sajnos kikapott a magyar lány...
|
| |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
6467. Elküldve: 2015-05-02 15:48:41, Sportmusorok
|
[3595.] |
Kösz, már ott vagyok...
|
| | |
[előzmény: (6466) Egon, 2015-05-02 15:18:40] |
|
Haladó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6466. Elküldve: 2015-05-02 15:18:40, Sportmusorok
|
[3596.] |
Arriade, Hot Bird 13.0
Most kezdődött!!
|
| | | [válaszok erre: #6467] |
[előzmény: (6461) májkrém dzsekszon, 2015-05-02 09:40:34] |
|
Törzstag
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
6465. Elküldve: 2015-05-02 10:45:50, Sportmusorok
|
[3597.] |
Aha, kösz, utánanézek...
|
| | |
[előzmény: (6464) Leíratkozott felhasználó, 2015-05-02 10:39:00] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
6463. Elküldve: 2015-05-02 10:37:47, Sportmusorok
|
[3599.] |
Köszönöm, de ezzel én mit tudok kezdeni?
|
| | | [válaszok erre: #6464] |
[előzmény: (6462) Leíratkozott felhasználó, 2015-05-02 09:47:52] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|