Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (109/46
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
6486. Elküldve: 2015-05-31 09:48:15,

Sportmusorok

[3576.]

Szevasztok!
Műholdon valahol lehet majd a Gigin kívül is nézni?

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #6487] [előzmény: (6485) SiriusBlack, 2015-05-31 09:01:58]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6485. Elküldve: 2015-05-31 09:01:58,

Sportmusorok

[3577.]

Szerintem semmi icon49.gif
[válaszok erre: #6486] [előzmény: (6483) Lentuci, 2015-05-30 22:30:59]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6484. Elküldve: 2015-05-31 08:59:36,

Sportmusorok

[3578.]

Szerintem ki lehet, bírni, hogy néha-néha nem sportcsatorna közvetít egy-egy sporteseményt nálunk.
[előzmény: (6479) vpeti22, 2015-05-30 21:01:00]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lentuci



Tagság: 2009-12-09 15:33:30
Tagszám: #80520
Hozzászólások: 515
6483. Elküldve: 2015-05-30 22:30:59,

Sportmusorok

[3579.]

Semmi esély rá hogy az MTVA adja holnap a kézi BL döntőt?
[válaszok erre: #6485]
Törzstag
Lentuci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6482. Elküldve: 2015-05-30 22:05:06,

Sportmusorok

[3580.]

Ja, van 2 AMC, ez nekem új. Köszi az Infot. icon32.gif

Ez meg Az.
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolibá



Tagság: 2006-05-16 14:15:16
Tagszám: #30624
Hozzászólások: 569
6481. Elküldve: 2015-05-30 21:36:23,

Sportmusorok

[3581.]

12073 V 28000 - itt ment a meccs - FOCUS SAT tp.
12188 V 28000 - itt pedig 1 film - UPC tp.
AMC - mindkettő

Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
[előzmény: (6478) LackoVM, 2015-05-30 20:13:21]
Törzstag
zolibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
6480. Elküldve: 2015-05-30 21:25:35,

Sportmusorok

[3582.]

Pedig adta az AMC, élőben
P1050789_www.kepfeltoltes.hu_.jpg P1050791_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[előzmény: (6478) LackoVM, 2015-05-30 20:13:21]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
6479. Elküldve: 2015-05-30 21:01:00,

Sportmusorok

[3583.]

Eléggé csodálkoztam ma én is, hogy mit keres sport műsor egy filmcsatornán. Lassan már a Minimax-on is be fognak nyomni 1-2 sportközvetitést? icon53.gif

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-05-30 21:07:19]
[válaszok erre: #6484] [előzmény: (6475) daniel1213, 2015-05-26 09:44:18]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6478. Elküldve: 2015-05-30 20:13:21,

Sportmusorok

[3584.]

Ezt az egész FA kupa döntő mizériát nemértem, nem úgy volt, h. az AMC fogja közvetiteni?
Erre semmi sehol, csak a Sport Tv adja 22:30- kor felvételről. Vicc az egész.

Ez meg Az.
[válaszok erre: #6480 #6481]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6477. Elküldve: 2015-05-27 08:06:28,

Sportmusorok

[3585.]

Majdnem... Az Eusport2 North East helyett az International változatot kapják a továbbiakban, de nem kizárt, hogy saját Eusport2 változatot hoznak létre nekik... Az Eusport1-ről szó sincs benne...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-05-27 08:14:48]
[előzmény: (6476) drogos, 2015-05-26 19:51:01]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6476. Elküldve: 2015-05-26 19:51:01,

Sportmusorok

[3586.]

http://www.parabola.cz/zpravicky/24061/eurosport-2-v-rusku-bez-bundesligy/

ha jól értelmezem az oroszoknál megszűnik a Bundesliga, és 2 és ezzel egyúttal létrejön egy orosz változat az esp-esp2-ből... mivel átkerülnek egy másik újonnan induló csatornához

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6477]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


daniel1213



Tagság: 2015-03-05 16:18:41
Tagszám: #131359
Hozzászólások: 4
6475. Elküldve: 2015-05-26 09:44:18,

Sportmusorok

[3587.]

Szombaton Az AMC adja az Arsenal-Aston Villa FA kupa döntőt.
[válaszok erre: #6479]
Zöldfülű
daniel1213 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


JV16BAR



Tagság: 2003-06-10 09:27:26
Tagszám: #5074
Hozzászólások: 1239
6474. Elküldve: 2015-05-24 21:51:18,

Sportmusorok

[3588.]

Köszi, jó verseny volt. A közvetítés (mármint a képek) sztem jobb és látványosabb, mint az F1 esetében. Gyakorlatilag mindent meg tudnak mutatni min. 2 kameraállásból.


TBS: 6925, 6985, 6982SE, 6902, TT S2-4100, Dr.HD D15, Amiko X-Finder, Gibertini 125 + IBU 66.0°E - 30.0°W, Triax Unique multifeed + 6x Inverto quad 23°E-1°W, VDR.
[előzmény: (6473) Leíratkozott felhasználó, 2015-05-24 18:04:21]
Kiváló dolgozó
JV16BAR adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6473. Elküldve: 2015-05-24 18:04:21,

Sportmusorok

[3589.]

99. Indy 500 most a digisport 2-őn
[válaszok erre: #6474]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6472. Elküldve: 2015-05-15 18:15:46,

Sportmusorok

[3590.]

No meg ugye Müller-t is elzavarták...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (6471) f14a, 2015-05-15 17:36:35]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
6471. Elküldve: 2015-05-15 17:36:35,

Sportmusorok

[3591.]

Inkább Amorim. Átlövő nélkül ezt a játékot nehéz jól csinálni. (Irányító még csak volt: Kovacsics, Aguilar)
[válaszok erre: #6472] [előzmény: (6470) Patyomkin, 2015-05-14 20:34:48]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
6470. Elküldve: 2015-05-14 20:34:48,

Sportmusorok

[3592.]

Ennyire hiányzik Görbicz? icon27.gif icon26.gif
[válaszok erre: #6471] [előzmény: (6469) attila.scourgeofgod, 2015-05-14 19:34:06]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6469. Elküldve: 2015-05-14 19:34:06,

Sportmusorok

[3593.]

Az igen, kis meglepi, (kézi)bajnok a Fradi! :)



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6470]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
6468. Elküldve: 2015-05-02 17:09:22,

Sportmusorok

[3594.]

Sajnos kikapott a magyar lány...
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
6467. Elküldve: 2015-05-02 15:48:41,

Sportmusorok

[3595.]

Kösz, már ott vagyok...
[előzmény: (6466) Egon, 2015-05-02 15:18:40]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6466. Elküldve: 2015-05-02 15:18:40,

Sportmusorok

[3596.]

Arriade, Hot Bird 13.0
Most kezdődött!!
[válaszok erre: #6467] [előzmény: (6461) májkrém dzsekszon, 2015-05-02 09:40:34]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
6465. Elküldve: 2015-05-02 10:45:50,

Sportmusorok

[3597.]

Aha, kösz, utánanézek...
[előzmény: (6464) Leíratkozott felhasználó, 2015-05-02 10:39:00]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6464. Elküldve: 2015-05-02 10:39:00,

Sportmusorok

[3598.]

Ha lesz kódolt feed akkor nyilván ott megtalálod a vételi adatokat.

Ha meg kódolatlan lesz akkor itt:
http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=153549&page=816
[válaszok erre: #6465] [előzmény: (6463) májkrém dzsekszon, 2015-05-02 10:37:47]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
6463. Elküldve: 2015-05-02 10:37:47,

Sportmusorok

[3599.]

Köszönöm, de ezzel én mit tudok kezdeni?
[válaszok erre: #6464] [előzmény: (6462) Leíratkozott felhasználó, 2015-05-02 09:47:52]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6462. Elküldve: 2015-05-02 09:47:52,

Sportmusorok

[3600.]

Talán lesz feed valahol
http://www.sat-universe.com/forumdisplay.php?f=507

Találtam a Hungaroringről is kódolt feed-et de csak nem akar jönni, lehet 4:2:2 lenne?
[válaszok erre: #6463] [előzmény: (6461) májkrém dzsekszon, 2015-05-02 09:40:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010957002639771 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail