Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 dimension75

Tagság: 2007-03-20 10:14:15 Tagszám: #42987 Hozzászólások: 408 |
6436. Elküldve: 2015-04-07 21:59:22, Sportmusorok
|
[3626.] |
Miért is? Így legalább full HD-ben nézhetjük. Nem pedig a sport tv féle lebutított hd-ben. Vagy a sport2 féle hol fogható, hol nem hd-ben. A sportklub minőségét meg inkább hagyjuk.
|
| | | [válaszok erre: #6437] |
[előzmény: (6433) SiriusBlack, 2015-04-07 21:44:23] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6435. Elküldve: 2015-04-07 21:59:14, Sportmusorok
|
[3627.] |
Azért az olasz csapatoknak hazánkban komoly szurkolói bázisa van független az olasz foci jelenlegi helyzetétől. Szóval nekik marad továbbra is a stream. A Sport Klub meg így lehúzhatja a rolót.
|
| | | [válaszok erre: #6438] |
[előzmény: (6434) LackoVM, 2015-04-07 21:49:07] |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6434. Elküldve: 2015-04-07 21:49:07, Sportmusorok
|
[3628.] |
Valószinűleg nem éri meg gazdasági szempontból.
Nagyon visszaesett az olasz futbal, ami a nézettségi mutaókat illeti, na meg a szinvonal is.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6435] |
[előzmény: (6433) SiriusBlack, 2015-04-07 21:44:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6433. Elküldve: 2015-04-07 21:44:23, Sportmusorok
|
[3629.] |
Jobb lett volna, hogy ha valamelyikük elvitette volna az olasz bajnokságot.
|
| | | [válaszok erre: #6434 #6436] |
[előzmény: (6432) LackoVM, 2015-04-07 21:41:09] |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6432. Elküldve: 2015-04-07 21:41:09, Sportmusorok
|
[3630.] |
Változások várhatók a sport közv. jogok piacán, nagyon megerősdtek néhányan a Discovery Networks féle Eurosport és a AMC féle Sport TV.
És ugye ott van még az M4 is. Semmi biztató nemlátok a Digire nézve.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6433] |
[előzmény: (6431) SiriusBlack, 2015-04-07 21:31:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6431. Elküldve: 2015-04-07 21:31:10, Sportmusorok
|
[3631.] |
Az olasz kizárólagosan a DIGI-n lesz
|
| | | [válaszok erre: #6432] |
|
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6430. Elküldve: 2015-04-07 21:21:38, Sportmusorok
|
[3632.] |
Egyetértek.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (6427) attila.scourgeofgod, 2015-04-07 19:25:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6429. Elküldve: 2015-04-07 19:39:30, Sportmusorok
|
[3633.] |
A legnagyobb vesztes a MINDIG lett. Drága csatorna, különösebb tartalom nélkül. Az efik leszoktak az angol bajnokságról. A két legvonzóbb foci esemény NB1 és BL más csatornáknál. Feltehetően az mtv4 sok hazai sport eseményt magához ragad.
|
| | |
[előzmény: (6427) attila.scourgeofgod, 2015-04-07 19:25:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
6428. Elküldve: 2015-04-07 19:36:05, Sportmusorok
|
[3634.] |
ennek van marketingja....ha a sakk lenne népszerű, minden sport adón az menne. De rohadt izgalmas lenne
i love hardstyle
|
| | |
[előzmény: (6427) attila.scourgeofgod, 2015-04-07 19:25:27] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6427. Elküldve: 2015-04-07 19:25:27, Sportmusorok
|
[3635.] |
Nekem ez inkább valamiféle kompenzációnak tűnik, lehet, már tudják, hogy elbukják valami nagyobb bajnokság jogát, és ezek lesznek helyette szemkiszúrásnak... ilyenkor, a playoff környékén nekikezdeni egy bajnokság közvetítésének, azért érdekes... mindamellett, hogy már hányhatnékom van a sok focitól, kicsit jobban előtérbe kéne helyezni a többi sportágat is...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6428 #6429 #6430] |
[előzmény: (6426) LackoVM, 2015-04-07 18:53:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6426. Elküldve: 2015-04-07 18:53:01, Sportmusorok
|
[3636.] |
töltelékligák
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6427] |
[előzmény: (6425) drogos, 2015-04-07 18:36:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6425. Elküldve: 2015-04-07 18:36:49, Sportmusorok
|
[3637.] |
új közvetítési jogok a digisportnál
Belga bajnokság
Skót bajnokság (most szombaton 1 meccs lesz)
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6426] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6423. Elküldve: 2015-03-17 09:03:24, Sportmusorok
|
[3639.] |
Kivéve a kupadöntőket. Azok, (úgy tudom) a BL csomag részei. A németeken különben nem csodálkoztam (egyetlen női kézimeccset se adnak a tévéik - erre náluk külön internetes portál van). Az viszont meglepett, hogy az Esbjerg-Érdet a dánok nem közvetítették, pedig ők aztán kézilabda kedvelő nép! Ment is egy rakat meccs náluk a hétvégén, csak pont a "mienk" nem :(
|
| | |
[előzmény: (6422) Il titolare, 2015-03-15 21:16:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Il titolare

Tagság: 2013-01-27 18:35:03 Tagszám: #125429 Hozzászólások: 165 |
6422. Elküldve: 2015-03-15 21:16:47, Sportmusorok
|
[3640.] |
Az EHF kupára és a KEK-re senki nem vett átfogó jogot, minden forduló és mérkőzés előtt szabad a gazda, bárki megveheti vagy licitálhat rá.
Annak ellenére hogy a németek nem közvetítették, egyáltalán nincs megtiltva, sőt más sportágakban erre voltak már példák, hogy akár magyar televíziós társaság is közvetíthette volna a meccset ha megveszi a kinti jogokat és biztosítja a közvetítés minden technikai hátterét.
Ez viszont nagyon komoly összeg, még a magyarországi "kitelepülések" is sok milliós technikai és emberi (bér)költséget jelentenek 1-1 közvetítőnek (Sport tv. Digisport, stb..), ez Németországban vagy Dániában (oda kitelepülni, vagy ott bérelni) még horribilisebb összeg.
Ennyit senkinek nem ér meg a kézilabda.
|
| | | [válaszok erre: #6423] |
[előzmény: (6420) taurus, 2015-03-15 20:03:20] |
|
Haladó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6421. Elküldve: 2015-03-15 20:30:33, Sportmusorok
|
[3641.] |
Németországban nem közvetítették a meccset, ezért nem volt mit átvenni.
|
| | |
[előzmény: (6420) taurus, 2015-03-15 20:03:20] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6420. Elküldve: 2015-03-15 20:03:20, Sportmusorok
|
[3642.] |
Ez nagyon érdekes... A diginél van a jog?
|
| | | [válaszok erre: #6421 #6422] |
[előzmény: (6419) SiriusBlack, 2015-03-15 19:16:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6419. Elküldve: 2015-03-15 19:16:52, Sportmusorok
|
[3643.] |
A közvetítési jog megvan csak egy tv társaság sem közvetítette a meccset.
|
| | | [válaszok erre: #6420] |
[előzmény: (6418) taurus, 2015-03-15 17:07:44] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6418. Elküldve: 2015-03-15 17:07:44, Sportmusorok
|
[3644.] |
Mert erre nem vette meg a jogot senki?
|
| | | [válaszok erre: #6419] |
[előzmény: (6417) attila.scourgeofgod, 2015-03-15 16:53:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6415. Elküldve: 2015-03-15 15:03:01, Sportmusorok
|
[3647.] |
Így van, se tv, se stream :(
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6417] |
[előzmény: (6414) Il titolare, 2015-03-15 11:56:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Il titolare

Tagság: 2013-01-27 18:35:03 Tagszám: #125429 Hozzászólások: 165 |
6414. Elküldve: 2015-03-15 11:56:08, Sportmusorok
|
[3648.] |
Egyáltalán nincs róla közvetítés. Németország elvileg kézilabda nagyhatalom, mégis ennyit ér nekik egy női KEK negyeddöntő... Ugyanígy nem lesz televíziós közvetítés Dániából (ők is kézis nagyhatalom..) a dán listavezető és az Érd EHF kupa negyeddöntőjéről.
Sajnos ez az érdektelenség eléggé negatívan árazza be a női kézilabdát
|
| | | [válaszok erre: #6415] |
[előzmény: (6413) attila.scourgeofgod, 2015-03-15 11:03:26] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6413. Elküldve: 2015-03-15 11:03:26, Sportmusorok
|
[3649.] |
Csak én nem látom semelyik sportcsati ma délutáni műsorában sem a Fradi KEK kézimeccsét?
Szerk: Vagy lehet, egyáltalán nincs is közvetítés róla, mert az EHF TV-n se találom...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-03-15 11:14:52]
|
| | | [válaszok erre: #6414] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 HongKong

Tagság: 2010-02-04 15:40:20 Tagszám: #82015 Hozzászólások: 677 |
6412. Elküldve: 2015-03-12 18:45:28, Sportmusorok
|
[3650.] |
Inkább spanyol, német, angol, francia... mint hazai focit. Persze ez egy öngól hazai fociban érdekelteknek mert egyre többen fogják szidni mint kimenni a meccsekre.
|
| | |
[előzmény: (6399) banok5, 2015-03-11 18:17:08] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|