Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499761/24 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (103/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

dimension75



Tagság: 2007-03-20 10:14:15
Tagszám: #42987
Hozzászólások: 408
6436. Elküldve: 2015-04-07 21:59:22,

Sportmusorok

[3626.]

Miért is? Így legalább full HD-ben nézhetjük. Nem pedig a sport tv féle lebutított hd-ben. Vagy a sport2 féle hol fogható, hol nem hd-ben. A sportklub minőségét meg inkább hagyjuk.
[válaszok erre: #6437] [előzmény: (6433) SiriusBlack, 2015-04-07 21:44:23]
Törzstag
dimension75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6435. Elküldve: 2015-04-07 21:59:14,

Sportmusorok

[3627.]

Azért az olasz csapatoknak hazánkban komoly szurkolói bázisa van független az olasz foci jelenlegi helyzetétől. Szóval nekik marad továbbra is a stream. A Sport Klub meg így lehúzhatja a rolót.
[válaszok erre: #6438] [előzmény: (6434) LackoVM, 2015-04-07 21:49:07]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6434. Elküldve: 2015-04-07 21:49:07,

Sportmusorok

[3628.]

Valószinűleg nem éri meg gazdasági szempontból.
Nagyon visszaesett az olasz futbal, ami a nézettségi mutaókat illeti, na meg a szinvonal is.

Ez meg Az.
[válaszok erre: #6435] [előzmény: (6433) SiriusBlack, 2015-04-07 21:44:23]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6433. Elküldve: 2015-04-07 21:44:23,

Sportmusorok

[3629.]

Jobb lett volna, hogy ha valamelyikük elvitette volna az olasz bajnokságot.
[válaszok erre: #6434 #6436] [előzmény: (6432) LackoVM, 2015-04-07 21:41:09]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6432. Elküldve: 2015-04-07 21:41:09,

Sportmusorok

[3630.]

Változások várhatók a sport közv. jogok piacán, nagyon megerősdtek néhányan a Discovery Networks féle Eurosport és a AMC féle Sport TV.
És ugye ott van még az M4 is. Semmi biztató nemlátok a Digire nézve.

Ez meg Az.
[válaszok erre: #6433] [előzmény: (6431) SiriusBlack, 2015-04-07 21:31:10]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6431. Elküldve: 2015-04-07 21:31:10,

Sportmusorok

[3631.]

Az olasz kizárólagosan a DIGI-n lesz icon49.gif
[válaszok erre: #6432]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6430. Elküldve: 2015-04-07 21:21:38,

Sportmusorok

[3632.]

Egyetértek.


Ez meg Az.
[előzmény: (6427) attila.scourgeofgod, 2015-04-07 19:25:27]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6429. Elküldve: 2015-04-07 19:39:30,

Sportmusorok

[3633.]

A legnagyobb vesztes a MINDIG lett. Drága csatorna, különösebb tartalom nélkül. Az efik leszoktak az angol bajnokságról. A két legvonzóbb foci esemény NB1 és BL más csatornáknál. Feltehetően az mtv4 sok hazai sport eseményt magához ragad.
[előzmény: (6427) attila.scourgeofgod, 2015-04-07 19:25:27]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


low-e



Tagság: 2011-01-14 09:44:32
Tagszám: #91450
Hozzászólások: 787
6428. Elküldve: 2015-04-07 19:36:05,

Sportmusorok

[3634.]

ennek van marketingja....ha a sakk lenne népszerű, minden sport adón az menne. De rohadt izgalmas lenne icon33.gif

i love hardstyle
[előzmény: (6427) attila.scourgeofgod, 2015-04-07 19:25:27]
Törzstag
low-e adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6427. Elküldve: 2015-04-07 19:25:27,

Sportmusorok

[3635.]

Nekem ez inkább valamiféle kompenzációnak tűnik, lehet, már tudják, hogy elbukják valami nagyobb bajnokság jogát, és ezek lesznek helyette szemkiszúrásnak... ilyenkor, a playoff környékén nekikezdeni egy bajnokság közvetítésének, azért érdekes... mindamellett, hogy már hányhatnékom van a sok focitól, kicsit jobban előtérbe kéne helyezni a többi sportágat is...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6428 #6429 #6430] [előzmény: (6426) LackoVM, 2015-04-07 18:53:01]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6426. Elküldve: 2015-04-07 18:53:01,

Sportmusorok

[3636.]

töltelékligák icon33.gif

Ez meg Az.
[válaszok erre: #6427] [előzmény: (6425) drogos, 2015-04-07 18:36:49]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6425. Elküldve: 2015-04-07 18:36:49,

Sportmusorok

[3637.]

új közvetítési jogok a digisportnál

Belga bajnokság
Skót bajnokság (most szombaton 1 meccs lesz)

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6426]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6424. Elküldve: 2015-03-20 19:08:44,

Sportmusorok

[3638.]

http://www.jegkorongblog.hu/2015/03/20/a-sportklub-tv-e-a-magyar-kupa/#
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
6423. Elküldve: 2015-03-17 09:03:24,

Sportmusorok

[3639.]

Kivéve a kupadöntőket. Azok, (úgy tudom) a BL csomag részei. A németeken különben nem csodálkoztam (egyetlen női kézimeccset se adnak a tévéik - erre náluk külön internetes portál van). Az viszont meglepett, hogy az Esbjerg-Érdet a dánok nem közvetítették, pedig ők aztán kézilabda kedvelő nép! Ment is egy rakat meccs náluk a hétvégén, csak pont a "mienk" nem :(
[előzmény: (6422) Il titolare, 2015-03-15 21:16:47]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Il titolare



Tagság: 2013-01-27 18:35:03
Tagszám: #125429
Hozzászólások: 165
6422. Elküldve: 2015-03-15 21:16:47,

Sportmusorok

[3640.]

Az EHF kupára és a KEK-re senki nem vett átfogó jogot, minden forduló és mérkőzés előtt szabad a gazda, bárki megveheti vagy licitálhat rá.
Annak ellenére hogy a németek nem közvetítették, egyáltalán nincs megtiltva, sőt más sportágakban erre voltak már példák, hogy akár magyar televíziós társaság is közvetíthette volna a meccset ha megveszi a kinti jogokat és biztosítja a közvetítés minden technikai hátterét.
Ez viszont nagyon komoly összeg, még a magyarországi "kitelepülések" is sok milliós technikai és emberi (bér)költséget jelentenek 1-1 közvetítőnek (Sport tv. Digisport, stb..), ez Németországban vagy Dániában (oda kitelepülni, vagy ott bérelni) még horribilisebb összeg.
Ennyit senkinek nem ér meg a kézilabda.
[válaszok erre: #6423] [előzmény: (6420) taurus, 2015-03-15 20:03:20]
Haladó
Il titolare adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6421. Elküldve: 2015-03-15 20:30:33,

Sportmusorok

[3641.]

Németországban nem közvetítették a meccset, ezért nem volt mit átvenni.
[előzmény: (6420) taurus, 2015-03-15 20:03:20]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6420. Elküldve: 2015-03-15 20:03:20,

Sportmusorok

[3642.]

Ez nagyon érdekes... A diginél van a jog?
[válaszok erre: #6421 #6422] [előzmény: (6419) SiriusBlack, 2015-03-15 19:16:52]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6419. Elküldve: 2015-03-15 19:16:52,

Sportmusorok

[3643.]

A közvetítési jog megvan csak egy tv társaság sem közvetítette a meccset.
[válaszok erre: #6420] [előzmény: (6418) taurus, 2015-03-15 17:07:44]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6418. Elküldve: 2015-03-15 17:07:44,

Sportmusorok

[3644.]

Mert erre nem vette meg a jogot senki?
[válaszok erre: #6419] [előzmény: (6417) attila.scourgeofgod, 2015-03-15 16:53:11]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6417. Elküldve: 2015-03-15 16:53:11,

Sportmusorok

[3645.]

Szomorú... Szöveges közvetítés (félidő 16:17): http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/csapatsportok/noi-kezilabda/hirek/blomberg-ftc/20150315/c/9813



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6418] [előzmény: (6415) banok5, 2015-03-15 15:03:01]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6416. Elküldve: 2015-03-15 16:47:32,

Sportmusorok

[3646.]

egy kis kulisszatitok

https://www.facebook.com/video.php?v=1090335897649966&set=vb.138870486129850&type=2&theater

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
6415. Elküldve: 2015-03-15 15:03:01,

Sportmusorok

[3647.]

Így van, se tv, se stream :(

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #6417] [előzmény: (6414) Il titolare, 2015-03-15 11:56:08]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Il titolare



Tagság: 2013-01-27 18:35:03
Tagszám: #125429
Hozzászólások: 165
6414. Elküldve: 2015-03-15 11:56:08,

Sportmusorok

[3648.]

Egyáltalán nincs róla közvetítés. Németország elvileg kézilabda nagyhatalom, mégis ennyit ér nekik egy női KEK negyeddöntő... Ugyanígy nem lesz televíziós közvetítés Dániából (ők is kézis nagyhatalom..) a dán listavezető és az Érd EHF kupa negyeddöntőjéről.
Sajnos ez az érdektelenség eléggé negatívan árazza be a női kézilabdát icon26.gif
[válaszok erre: #6415] [előzmény: (6413) attila.scourgeofgod, 2015-03-15 11:03:26]
Haladó
Il titolare adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6413. Elküldve: 2015-03-15 11:03:26,

Sportmusorok

[3649.]

Csak én nem látom semelyik sportcsati ma délutáni műsorában sem a Fradi KEK kézimeccsét?

Szerk: Vagy lehet, egyáltalán nincs is közvetítés róla, mert az EHF TV-n se találom...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-03-15 11:14:52]
[válaszok erre: #6414]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


HongKong



Tagság: 2010-02-04 15:40:20
Tagszám: #82015
Hozzászólások: 677
6412. Elküldve: 2015-03-12 18:45:28,

Sportmusorok

[3650.]

Inkább spanyol, német, angol, francia... mint hazai focit. Persze ez egy öngól hazai fociban érdekelteknek mert egyre többen fogják szidni mint kimenni a meccsekre.
[előzmény: (6399) banok5, 2015-03-11 18:17:08]
Törzstag
HongKong adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099987983703613 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail