Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
6286. Elküldve: 2014-09-08 16:45:19, Sportmusorok
|
[3776.] |
Köszi, annyira azért nem érdekel , hogy vadászgassak utána. Ha lett volna valamelyik magyar sportcsatornán, akkor azért ránéztem volna.
Különben is az autóverseny hang nélkül olyan mint a szex partner nélkül ; valahogy megoldható, de mégsem az igazi !
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #6287] |
[előzmény: (6285) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-08 12:58:00] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6285. Elküldve: 2014-09-08 12:58:00, Sportmusorok
|
[3777.] |
Nem tudok róla, hogy valamelyik magyar csatorna műsorára tűzte volna.
Ennyi infó van a külföldi tv csatornákról:
http://www.fiaformulae.com/en/guide/television.aspx
Esetleg a fox sports elérhető, vagy legalábbis van kulcs a 9.0 E-n lévő verzióra, aztán, hogy adni fogja-e ez a verzió nem tudom.
Vagy még valamelyik CCTV, ami kódolatlan közülük műholdon. Bár úgy látom abból csak CCTV 4 fogható nálunk kódolatlanul. CCTV 5-öt nem találtam így hirtelen.
|
| | | [válaszok erre: #6286] |
[előzmény: (6284) klotyómanó, 2014-09-08 12:49:32] |
|
|
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
6284. Elküldve: 2014-09-08 12:49:32, Sportmusorok
|
[3778.] |
Valahol nézhető lesz nálunk, mert én nem találtam sehol sem ? ( nem netre gondolok )
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #6285] |
[előzmény: (6283) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-08 12:09:13] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6283. Elküldve: 2014-09-08 12:09:13, Sportmusorok
|
[3779.] |
Hétvégén rajtol a Formula E, felvezető műsor a Nat Geón ma este 8-kor.
|
| | | [válaszok erre: #6284] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6282. Elküldve: 2014-09-07 10:42:02, Sportmusorok
|
[3780.] |
GP2 Monza, most a digisport 2-őn
|
| |
|
|
|
|
 csabesz69

Tagság: 2011-06-01 18:44:35 Tagszám: #93775 Hozzászólások: 108 |
6281. Elküldve: 2014-09-06 16:22:48, Sportmusorok
|
[3781.] |
A pro 4-en csak nálam volt szinte nézhetetlen a veszprém meccse tegnap ?
|
| |
|
Haladó
|
|
 gurabli

Tagság: 2010-08-04 09:34:06 Tagszám: #87393 Hozzászólások: 413 |
6280. Elküldve: 2014-09-04 21:21:02, Sportmusorok
|
[3782.] |
Na igen... Ne is mondd. Egyszerűen vicc. Elég végignézni a sportcsatornák jelenlegi műsorain, siralom.
Azt nem is említem, hogy miért pont kis hazánkban szokás az, hogy úgy lekeverjük a stadion hangját, hogy alig hallani, mintha zártkapus mérkőzések lennének, közben a bugyuta hülyeséget hallgatom, mert egyik "szak"kommentátor röhejesebb, mint a másik.
Aki már nézed meccset SkySporton vagy BT Sporton tudja, hogy miről beszélek...
|
| | |
[előzmény: (6279) csabesz69, 2014-09-04 21:14:29] |
|
Törzstag
|
|
 csabesz69

Tagság: 2011-06-01 18:44:35 Tagszám: #93775 Hozzászólások: 108 |
6279. Elküldve: 2014-09-04 21:14:29, Sportmusorok
|
[3783.] |
Én is ezen bosszankodom se a spanyol -franciát!!
|
| | | [válaszok erre: #6280] |
[előzmény: (6278) gurabli, 2014-09-04 21:08:32] |
|
Haladó
|
|
 gurabli

Tagság: 2010-08-04 09:34:06 Tagszám: #87393 Hozzászólások: 413 |
6278. Elküldve: 2014-09-04 21:08:32, Sportmusorok
|
[3784.] |
Azért az vicc, hogy egyik magyar sportcsatorna sem közvetíti az Olasz-Holland barátságost...
Rai1...
|
| | | [válaszok erre: #6279] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6277. Elküldve: 2014-09-04 15:03:18, Sportmusorok
|
[3785.] |
2015-ben jelentős mennyiségű sportközvetítési jog fog lejárni és, hogy ha akkor nem szereznek valamit , akkor vége a dalnak, mert nem hinném, hogy csak a Volán meccsekért és néhány magazin műsorért érdemes lenne fenntartani a csatornát.
|
| | |
[előzmény: (6276) LackoVM, 2014-09-04 14:18:52] |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6276. Elküldve: 2014-09-04 14:18:52, Sportmusorok
|
[3786.] |
Nemtudom mi a cél, vagyis egyértelmű, h. ha jobban belegondolunk, eladják az értékesebb ( eladható ) tartalmakat, ezáltal pénzhez jutnak. Nekem ebből az jön le, h. talicskázzák ki a pénzt, visszaforgatni meg nemnagyon akarnak. ( jó most megvették a Volán jogokat, de ennyi. )
Magasról tesznek rá, h. mennyire tönkreteszik ezáltal a csatornát.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6277] |
[előzmény: (6275) SiriusBlack, 2014-09-04 14:06:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6275. Elküldve: 2014-09-04 14:06:50, Sportmusorok
|
[3787.] |
Talán is volt a cél az Ayudate Holding Tanácsadó Kft- nek (amúgy ők nem a DIGI strómanja?), hogy ennyire leépítse a csatornát.
|
| | | [válaszok erre: #6276] |
[előzmény: (6274) LackoVM, 2014-09-04 14:00:25] |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6274. Elküldve: 2014-09-04 14:00:25, Sportmusorok
|
[3788.] |
Okés, de ez vajmi kevés.
Amióta az IKO eladta az SK, a Ayudate Holding Tanácsadó Kft- nek azóta nagyot romlott a minőség, áttalicskázták a a nagy érdekeltségű sportműsorokat a Digihez.
Hiába mondta Horti Gábor, h. azon vannak ezek után is, h. jó legyen a csatorna, egy nagy kalap bélsár lett.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6275] |
[előzmény: (6273) attila.scourgeofgod, 2014-09-04 11:38:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6271. Elküldve: 2014-08-21 15:05:44, Sportmusorok
|
[3791.] |
Az is előfordulhat, de ahogy rágoogle-oztam, találtam egy sorstársat egy fórumon, érdekes módon neki is Vu+ boxa van.
|
| | |
[előzmény: (6270) Leíratkozott felhasználó, 2014-08-21 15:00:52] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6270. Elküldve: 2014-08-21 15:00:52, Sportmusorok
|
[3792.] |
Lehet nincs mindig adás rajta.
|
| | | [válaszok erre: #6271] |
[előzmény: (6269) mbovo, 2014-08-21 14:57:58] |
|
|
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6269. Elküldve: 2014-08-21 14:57:58, Sportmusorok
|
[3793.] |
Igen, elmagyaráztad, és az ESPN1 Caribbean működik is, a másik meg sehogy sem nyílik, pedig mindent ugyanúgy csináltam. Egyébként van valahol leírás oscam y mod-ra? Mert előbb-utóbb szeretném a BBC-ket is behozni 27.5W-n és valahol azt olvastam, hogy azok csak úgy mennek.
|
| | | [válaszok erre: #6270] |
[előzmény: (6268) Leíratkozott felhasználó, 2014-08-21 13:29:32] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6268. Elküldve: 2014-08-21 13:29:32, Sportmusorok
|
[3794.] |
A múltkor már elmagyaráztam a biss topikban, hogyan kell beírni a kulcsot. A biss-es kulcsokat minden esetben 1FFF-el kell megadni a softcam.key fájlban.
Igen megy oscam y móddal is, de akkor máshogy kell neki megadni és nem is a softcam.key fájlban. Úgy sokkal bonyolultabb.
De most akkor nyílik vagy nem? Vagy úgy nem próbáltad ahogy írtam korábban?
|
| | | [válaszok erre: #6269] |
[előzmény: (6267) mbovo, 2014-08-21 13:21:14] |
|
|
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6267. Elküldve: 2014-08-21 13:21:14, Sportmusorok
|
[3795.] |
Én úgy láttam, hogy 1FFF, de láttam már 1FFD-t meg 1FFC-t is fórumokon jótanácsként valakinek, aki ugyanúgy csak az ESPN1 Caribbean-t tudja nyitni, mint én. Aztán más meg azt javasolta, hogy oscam ymod-dal próbálkozzon, na azt sem nagyon vágom, hogy miként kéne működésre bírni.
|
| | | [válaszok erre: #6268] |
[előzmény: (6266) Leíratkozott felhasználó, 2014-08-21 10:42:48] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6266. Elküldve: 2014-08-21 10:42:48, Sportmusorok
|
[3796.] |
Milyen formában írtad be?
Nem próbáltam mert most nincs rálátásom de elvileg így kellene a softcam.key fájlban cccamnál: (a kulcsot írd be magadnak)
F 03851FF 00 F683..
F 03851FF 01 F683..
F 03861FF 00 2218..
F 03861FF 01 2218..
|
| | | [válaszok erre: #6267] |
[előzmény: (6265) mbovo, 2014-08-21 00:23:24] |
|
|
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6265. Elküldve: 2014-08-21 00:23:24, Sportmusorok
|
[3797.] |
Nem tudom, mit csinálok rosszul, de nekem nem akar összejönni az ESPN2 Caribbean, Vu+ Solo, Openpli (cccam, mgcamd és oscam), sehogy sem indul.
|
| | | [válaszok erre: #6266] |
[előzmény: (6264) mbovo, 2014-08-20 20:48:16] |
|
Törzstag
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6264. Elküldve: 2014-08-20 20:48:16, Sportmusorok
|
[3798.] |
Felmásztam ma a létrára, és állítottam a tányér dőlésszögén, volt 72% is, de cserébe minden más fontos műhold ugrott, vagy nagyon legyengült, végül 49% körül megállapodtam.
|
| | | [válaszok erre: #6265] |
[előzmény: (6262) Schwabe85, 2014-08-20 16:19:03] |
|
Törzstag
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6263. Elküldve: 2014-08-20 17:02:53, Sportmusorok
|
[3799.] |
Lehet, hogy jobb LNB-d van.
|
| | |
[előzmény: (6262) Schwabe85, 2014-08-20 16:19:03] |
|
Törzstag
|
|
 Schwabe85

Tagság: 2007-11-15 22:29:04 Tagszám: #51726 Hozzászólások: 174 |
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|