Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5553. Elküldve: 2012-12-10 11:17:34, Sportmusorok
|
[4501.] |
Emberek, ti milyen sportokat néztek a tévében? A magyar szolgáltatók előtti időkben, mikor a Eurosport volt a király és egyeduralkodó, én is néztem. Azóta jelentősen megkopott a fény ezirányban számomra. Mi az amit érdemes, mi az, ami csak sávszélességpazarlás? Természetesen tudom mi tetszik, mi kevésbé, de rátok vagyok kíváncsi. Illetőleg a régi vs. mai sportközvetítések, csatornákról meglátásokra. Minőség, élvezhetőség, ilyenek.
|
| | | [válaszok erre: #5554] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vadj

Tagság: 2010-12-02 10:52:50 Tagszám: #90389 Hozzászólások: 328 |
5552. Elküldve: 2012-12-09 14:21:34, Sportmusorok
|
[4502.] |
Hali
bejön valakinek. a 21,6 E.
Arryaida 2 TNT
11653V 15714 -
Sima opticummal
fogható ?
|
| | | [válaszok erre: #5555] |
[előzmény: (5551) Leíratkozott felhasználó, 2012-12-07 19:16:35] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5551. Elküldve: 2012-12-07 19:16:35, Sportmusorok
|
[4503.] |
Ezt már nem kellene elveszíteni, bár még messze a vége.
|
| | | [válaszok erre: #5552] |
[előzmény: (5550) Leíratkozott felhasználó, 2012-12-07 19:07:21] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5550. Elküldve: 2012-12-07 19:07:21, Sportmusorok
|
[4504.] |
Hajrá.....................
|
| | | [válaszok erre: #5551] |
[előzmény: (5549) Leíratkozott felhasználó, 2012-12-04 20:03:44] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5549. Elküldve: 2012-12-04 20:03:44, Sportmusorok
|
[4505.] |
Női kézilabda EB most az m2-őn
|
| | | [válaszok erre: #5550] |
|
|
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5548. Elküldve: 2012-12-02 11:53:56, Sportmusorok
|
[4506.] |
és igen végre itt is egy új menüvel bővült
http://www.dvbsupport.net/footballtv.html
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pheco

Tagság: 2004-11-05 01:56:46 Tagszám: #13600 Hozzászólások: 333 |
5547. Elküldve: 2012-12-02 11:49:01, Sportmusorok
|
[4507.] |
A mai a brazil bajnokság utolsó, egyben a városi nagy derbik napja: Sao Paolo, Porto Alegre, Belo Horizonte... este 8-tól! Érdemes!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 vadj

Tagság: 2010-12-02 10:52:50 Tagszám: #90389 Hozzászólások: 328 |
5546. Elküldve: 2012-11-30 11:11:58, Sportmusorok
|
[4508.] |
Hali
bein sport 1
11054 29950 4 w ..
foci ....
|
| | |
[előzmény: (5545) LackoVM, 2012-11-26 15:40:15] |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
5545. Elküldve: 2012-11-26 15:40:15, Sportmusorok
|
[4509.] |
A 2012/13 szezon végével járnak le a PL közv. jogok amiket a Digi birtokol, mi, ki veszi meg ezek után ez jó kérdés.
Olyan érzésem van, h. a Digi mindent meg fog tenni, h. újra mekaparintsa, mivel ha ezt elvesztik, akkor lőttek nekik. Szerintem Január- Február környékén minden kiderül.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #5546] |
[előzmény: (5544) SiriusBlack, 2012-11-26 15:02:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5544. Elküldve: 2012-11-26 15:02:10, Sportmusorok
|
[4510.] |
Arról van valakinek valamilyen infója arról ,hogy a hazai PL jogokat mikor értékesítik és ,hogy mi várható ?
|
| | | [válaszok erre: #5545] |
|
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5543. Elküldve: 2012-11-24 22:47:16, Sportmusorok
|
[4511.] |
Egy hete is volt gebasz a liveonsattal.
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5542. Elküldve: 2012-11-24 20:38:01, Sportmusorok
|
[4512.] |
no most nem kér jelszót, most jó, de még lassúcska picit, lehet adatbázis frissítés történt...
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (5541) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-24 19:03:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5541. Elküldve: 2012-11-24 19:03:09, Sportmusorok
|
[4513.] |
Emlékeim szerint régebben is így volt.
|
| | | [válaszok erre: #5542] |
[előzmény: (5540) drogos, 2012-11-24 18:55:19] |
|
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5540. Elküldve: 2012-11-24 18:55:19, Sportmusorok
|
[4514.] |
értem én azt, de ez normális dolog, vagy vki megcsapolta az oldalt, volt egy hasonló helyzet még vmikor nemrég
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #5541] |
[előzmény: (5539) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-24 18:48:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5539. Elküldve: 2012-11-24 18:48:23, Sportmusorok
|
[4515.] |
Oda van írva mi a jelszó.
|
| | | [válaszok erre: #5540] |
[előzmény: (5538) drogos, 2012-11-24 18:47:16] |
|
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5538. Elküldve: 2012-11-24 18:47:16, Sportmusorok
|
[4516.] |
liveonsat jelszót kér vagy nem megy az oldal, másnál is ez a helyzet?
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #5539 #5539] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5536. Elküldve: 2012-11-18 22:18:19, Sportmusorok
|
[4518.] |
Izgalmas lett az utolsó futamra, bár ehhez szegény Alonso-nak nem sok köze volt a vége felé.
|
| | |
[előzmény: (5535) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-18 19:27:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5535. Elküldve: 2012-11-18 19:27:17, Sportmusorok
|
[4519.] |
F1 amerikai nagydíj, mindjárt az m1-en.
|
| | | [válaszok erre: #5536] |
|
|
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5534. Elküldve: 2012-11-14 21:53:19, Sportmusorok
|
[4520.] |
Hazánkban is megérkezik a FightKlub.
http://dtvnews.hu/hirek/januarban-erkezik-a-fightklub-megszunik-a-reflektor-tv
Szerintem az IKO jobban tette volna,hogy ha hazánkban is létrehozta volna a SK PRIME-t ,hogy ha már az olasz és a francia foci elsőbbséget élvezz ,akkor a többi sportágat aminek a közvetítési jogát megvették és ütközik a focibajnokságokkal (pl. ACB-Liga, IndyCar stb.),akkor azt is közvetítsék.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5532. Elküldve: 2012-11-12 16:56:34, Sportmusorok
|
[4522.] |
A port.hu szerint az m2-n is.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5533] |
[előzmény: (5531) Kardos Attila, 2012-11-12 16:33:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5530. Elküldve: 2012-11-11 22:03:59, Sportmusorok
|
[4524.] |
A Dubai Sports 2-n Bessenyei Péterről van egy riportfilm....26 fokon.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5529. Elküldve: 2012-11-08 19:26:30, Sportmusorok
|
[4525.] |
Sajnos mind kódolt.
|
| | |
[előzmény: (5528) sasi1, 2012-11-08 19:24:35] |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|