Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4626. Elküldve: 2011-12-10 15:01:33, Sportmusorok
|
[5426.] |
Itt legalább többen láthatják mint a dilisporton.
|
| | |
[előzmény: (4625) banok5, 2011-12-10 14:41:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
4625. Elküldve: 2011-12-10 14:41:36, Sportmusorok
|
[5427.] |
Na ma Real Madrid-Barcelona (22.00 Sport1 hu)
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #4626] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4624. Elküldve: 2011-12-07 22:17:25, Sportmusorok
|
[5428.] |
mostmár bet vagyok, de a fórumbe sehogy sem sikerul bejutno...
|
| | |
[előzmény: (4622) LF, 2011-12-05 15:55:09] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
4622. Elküldve: 2011-12-05 15:55:09, Sportmusorok
|
[5430.] |
Akkor is kaptál PÜ-t, abban le volt írva a teendő. Ha nem követted az abban írtakat, csak úgy lehetséges, hogy nem kerültél felvételre.
|
| | | [válaszok erre: #4624] |
[előzmény: (4620) snowman6705, 2011-12-05 15:50:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4621. Elküldve: 2011-12-05 15:54:31, Sportmusorok
|
[5431.] |
most is próbáltam, várókistára rakott, nem tudom meddig...
|
| | |
[előzmény: (4620) snowman6705, 2011-12-05 15:50:50] |
|
Törzstag
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4620. Elküldve: 2011-12-05 15:50:50, Sportmusorok
|
[5432.] |
hát én akkor mennék, csak egyszer már bejelentkeztem, akkor nem volt szabad
|
| | | [válaszok erre: #4621 #4622] |
[előzmény: (4619) LF, 2011-12-05 15:40:20] |
|
Törzstag
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
4619. Elküldve: 2011-12-05 15:40:20, Sportmusorok
|
[5433.] |
Nem meghívós, bárki jöhet aki el tudja fogadni a szabályzatát...
|
| | | [válaszok erre: #4620] |
[előzmény: (4616) snowman6705, 2011-12-04 18:46:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4618. Elküldve: 2011-12-05 15:22:32, Sportmusorok
|
[5434.] |
http://liveonsat.com/LJ_misc_eurohandball.php
Itt vannak a meccsekhez a "nyilvános" tévé adók listái...
http://www.sportlemon.tv/c-11.html
Ezen az oldalon pedig a netes stream elérések...
Az érdekesebb mérkőzéseket pedig a Sport1, Sport2 úgy is adja.
Ami pedig az olimpiai selejtezőt illeti: a VALÓDI esélyünk a kijutásra 0% :( Amire szükségünk lenne: A VB első nyolc helyére EURÓPAI csapatok közül más NE kerüljön be, mint akik a legutóbbi EB-n 8 közt voltak.
|
| | |
[előzmény: (4614) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-04 18:42:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
4617. Elküldve: 2011-12-04 18:51:43, Sportmusorok
|
[5435.] |
Én az oldalukon lévő cikkek alján lévő véleményekre gondoltam de sajna nem tudom melyik nap olvashattam.
|
| | |
[előzmény: (4616) snowman6705, 2011-12-04 18:46:16] |
|
Törzstag
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4616. Elküldve: 2011-12-04 18:46:16, Sportmusorok
|
[5436.] |
ja, csak az meghívós fŕum...
|
| | | [válaszok erre: #4617 #4619] |
[előzmény: (4613) marc2, 2011-12-04 18:39:55] |
|
Törzstag
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
4615. Elküldve: 2011-12-04 18:45:50, Sportmusorok
|
[5437.] |
Nagy csodának kellene lennie hogy ott lehessünk! Úgy kellene alakulnia a VB végeredményének de ez nagyon bonyolult elmagyarázni. (a handball.hu) a fórumokban vesézgették...
|
| | |
[előzmény: (4614) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-04 18:42:20] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4614. Elküldve: 2011-12-04 18:42:20, Sportmusorok
|
[5438.] |
Köszi, de most akkor az olimpián se leszünk ott
|
| | | [válaszok erre: #4615 #4618] |
[előzmény: (4613) marc2, 2011-12-04 18:39:55] |
|
|
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
4613. Elküldve: 2011-12-04 18:39:55, Sportmusorok
|
[5439.] |
Ha érdekel a VB meccsei akkor nézz be a
L I V E - F E E D S (Int.) fórumba ott vannak az adatok a feeds hez.
|
| | | [válaszok erre: #4614 #4616] |
[előzmény: (4612) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-04 17:19:34] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4612. Elküldve: 2011-12-04 17:19:34, Sportmusorok
|
[5440.] |
Jól van ezt nem is tudtam
|
| | | [válaszok erre: #4613] |
[előzmény: (4609) champ, 2011-12-04 17:18:13] |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4611. Elküldve: 2011-12-04 17:18:54, Sportmusorok
|
[5441.] |
Erre gondoltál?
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-vilagbajnoksag-brazilia-2011-2081584
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4608) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-04 17:13:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4610. Elküldve: 2011-12-04 17:18:19, Sportmusorok
|
[5442.] |
a magyar csapat nem jutott ki a VB-re...
|
| | |
[előzmény: (4608) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-04 17:13:38] |
|
Törzstag
|
|
 champ

Tagság: 2007-12-19 23:55:31 Tagszám: #53105 Hozzászólások: 539 |
4609. Elküldve: 2011-12-04 17:18:13, Sportmusorok
|
[5443.] |
hát...majd ha kijut a vb-re
___________________________________
- VU+SoloSE, Opticum DM2800 DiseqC motor, Mesh D80
- Dreambox 800 HD PVR,
|
| | | [válaszok erre: #4612] |
[előzmény: (4608) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-04 17:13:38] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4608. Elküldve: 2011-12-04 17:13:38, Sportmusorok
|
[5444.] |
A tegnap kezdődő kézilabda vb-n a magyar csapat mikor játszik?
|
| | | [válaszok erre: #4609 #4610 #4611] |
|
|
|
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
4607. Elküldve: 2011-12-04 15:11:58, Sportmusorok
|
[5445.] |
Mini forma1 a sport1-en. élőben.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4606. Elküldve: 2011-12-03 19:19:10, Sportmusorok
|
[5446.] |
Race Of Champions Nations Cup - Motors TV UK most kezdődött
|
| |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4605. Elküldve: 2011-12-03 19:16:05, Sportmusorok
|
[5447.] |
Egy kis ma esti szórakozás
|
| | | [válaszok erre: #4627] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
4604. Elküldve: 2011-12-01 15:32:22, Sportmusorok
|
[5448.] |
Tegnap a Duna hiradóba nyilatkozott az MTVA egyik fejese, h. napok kérdése és aláírják a közv. szerződést az F1- re.
Ez meg Az.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sammat

Tagság: 2011-11-16 11:24:45 Tagszám: #96445 Hozzászólások: 10 |
4603. Elküldve: 2011-11-29 11:29:34, Sportmusorok
|
[5449.] |
Látta valaki a Digi sporton vasárnap a Figueriense-Corinthians meccset? Nagyon vicces volt, miután vége lett a meccsnek átkapcsoltak egy másikra, a riporter meg teljesen meglepődött és folytatta a közvetítést, mintha mi sem történt volna.. Én nemrég váltottam Digi okos csomagra, ezért már megérte. gyakran szokott ilyen előfordulni náluk?:)
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4602. Elküldve: 2011-11-27 18:45:33, Sportmusorok
|
[5450.] |
A Speed TV-t lehet fogni műholdon keresztül itt nálunk?
|
| |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|