Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 hiperion

Tagság: 2010-05-25 19:49:49 Tagszám: #85315 Hozzászólások: 205 |
4473. Elküldve: 2011-08-21 19:42:02, Sportmusorok
|
[5576.] |
Van valakinek Eurosport Player előfizetése? Most újítottam meg egy év szünet után az enyémet, de sajnos valami nem oké, az Eurosport 1 és 2 csatornákat nem tudom nézni, "Internal server error" hibaüzenettel nem is próbálkozik 10-20 mp után betölteni ezeket. Az Euronews, és pl. most a Bundesliga csatorna megy hiba nélkül.
Másnál minden rendben? Mert akkor panaszkodok az ügyfélszolgálatnak..
|
| |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
4470. Elküldve: 2011-08-20 09:39:36, Sportmusorok
|
[5579.] |
Sziasztok,
A Vueltát az ESP-n kívül közvetíti valamelyik csatorna bővebben?
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | | [válaszok erre: #4471] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
4468. Elküldve: 2011-08-16 09:16:02, Sportmusorok
|
[5581.] |
Na igen, történhetnek érdekes dolgok.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (4464) attila.scourgeofgod, 2011-08-15 12:09:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 saalty

Tagság: 2005-06-02 17:57:14 Tagszám: #19379 Hozzászólások: 2233 |
4467. Elküldve: 2011-08-16 08:57:40, Sportmusorok
|
[5582.] |
Van eseteg olyan oldal mint pl a liveonsat, csakhogy az összefoglalókat is tartalmazza?
- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
4466. Elküldve: 2011-08-15 19:01:45, Sportmusorok
|
[5583.] |
A francia Eurosport adja
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (4465) drogos, 2011-08-15 12:13:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4465. Elküldve: 2011-08-15 12:13:00, Sportmusorok
|
[5584.] |
AS Monaco vs. Stade de Reims hivatalosan ki van rakva csak konkrétan melyik eurosport változatán lesz? konkrét műhold kell mind1 ha kódolt!
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #4466] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4463. Elküldve: 2011-08-14 18:46:56, Sportmusorok
|
[5586.] |
Írni is elfelejtek ezek miatt!!
|
| | |
[előzmény: (4462) kovacska01, 2011-08-14 18:42:58] |
|
Törzstag
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4462. Elküldve: 2011-08-14 18:42:58, Sportmusorok
|
[5587.] |
Jobb meccseket élőben a asortdigital sem adta le.Hát úgy kell sanyiékat felhivni hogy mi lett!!
|
| | | [válaszok erre: #4463] |
[előzmény: (4461) kovacska01, 2011-08-14 18:41:34] |
|
Törzstag
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4461. Elküldve: 2011-08-14 18:41:34, Sportmusorok
|
[5588.] |
Sok tetű sportcsatorna felvételről adja,nézze azt a tetű aannyuk!!pfuj
|
| | | [válaszok erre: #4462] |
[előzmény: (4460) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-14 14:27:28] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4459. Elküldve: 2011-08-14 14:06:04, Sportmusorok
|
[5590.] |
Sajnos nem :( Ha kézilabdát akarsz nézni, mai ajánlatom:
Grundfos kupa tatabányáról a Digisporton, vagy éjjel a Digisport Plus-on a Szabella bronzmeccse és döntője...
|
| | |
[előzmény: (4458) rucsipu, 2011-08-14 13:44:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rucsipu

Tagság: 2003-09-07 08:27:13 Tagszám: #6477 Hozzászólások: 1055 |
4458. Elküldve: 2011-08-14 13:44:18, Sportmusorok
|
[5591.] |
Helló !
A Veszprém-Kiel-t tudja-e valaki, hogy látható-e valahol?
Üdv: András
|
| | | [válaszok erre: #4459] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pituka13

Tagság: 2007-09-12 12:43:16 Tagszám: #49180 Hozzászólások: 160 |
4457. Elküldve: 2011-08-14 13:30:53, Sportmusorok
|
[5592.] |
Koszi de jobb Magyar kommentárral. Megtaláltam ha esetleg valakinek kellene a Sport1 adja hétfon 14ora 30 perckor.
|
| | |
[előzmény: (4456) sanca2, 2011-08-14 12:30:20] |
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4456. Elküldve: 2011-08-14 12:30:20, Sportmusorok
|
[5593.] |
Miért nem veszed fel?
A JSC sportok ismétlik biztos
JSC+2 sport
http://www.jsc-sports-guide.com/tv/mon/4
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-08-14 12:36:31]
|
| | | [válaszok erre: #4457] |
[előzmény: (4455) pituka13, 2011-08-14 12:24:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pituka13

Tagság: 2007-09-12 12:43:16 Tagszám: #49180 Hozzászólások: 160 |
4455. Elküldve: 2011-08-14 12:24:16, Sportmusorok
|
[5594.] |
Nem tudja valaki hogy a mai Barcelona meccset holnap hol ismétlik? Ma éjjeles leszek munkában holnap megnézném.....
|
| | | [válaszok erre: #4456] |
|
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4454. Elküldve: 2011-08-14 11:50:38, Sportmusorok
|
[5595.] |
Miért van az hogy ez a sok KÖCSÖG magyarnak nevezett sport csatorna közzül egy sem ad egy Hazai Rangos sport eseményt
K1 re gondolok
Foci az van orrba szájba nem baj ha 10. ismétlés, csak foci legyen
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4453. Elküldve: 2011-08-13 19:39:52, Sportmusorok
|
[5596.] |
Astra 1KR 10920 H Astra 1KR DVB-S QPSK 22000 7/8
21 órától
|
| | |
[előzmény: (4451) miroka, 2011-08-13 17:52:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4452. Elküldve: 2011-08-13 17:53:59, Sportmusorok
|
[5597.] |
Ma 18 -kor Debrecenbe!
|
| | |
[előzmény: (4451) miroka, 2011-08-13 17:52:03] |
|
Törzstag
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
4451. Elküldve: 2011-08-13 17:52:03, Sportmusorok
|
[5598.] |
Hol lesz és mikor ?
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #4452 #4453] |
[előzmény: (4450) kovacska01, 2011-08-13 16:50:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4450. Elküldve: 2011-08-13 16:50:20, Sportmusorok
|
[5599.] |
Esetleg tud vki élő netes közvetitést a ma esti K-1 gáláról?
|
| | | [válaszok erre: #4451] |
[előzmény: (4449) kovacska01, 2011-08-13 14:40:47] |
|
Törzstag
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4449. Elküldve: 2011-08-13 14:40:47, Sportmusorok
|
[5600.] |
Este Debrecen!21óra sportdigital live!
|
| | | [válaszok erre: #4450] |
[előzmény: (4448) kiraly45, 2011-08-13 12:56:08] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|