Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
4293. Elküldve: 2011-06-30 20:17:28, Sportmusorok
|
[5751.] |
A nagy fogadóirodák több meccset szoktak adni, mint a TV csatornák. No, most megnéztem, hogy a mai selejtezős meccsek közül -ami kb 22-24 találkozó- egy, azaz 1 meccset ad fogadóiroda. A Fulham meccsét. Azt hiszem ez magáért beszél.
Dezső
|
| | |
[előzmény: (4291) film guru, 2011-06-30 20:08:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jdeutsch

Tagság: 2010-04-09 09:44:43 Tagszám: #83994 Hozzászólások: 1553 |
4292. Elküldve: 2011-06-30 20:14:20, Sportmusorok
|
[5752.] |
Igen, nemzetközi, valóban! Mint tudjuk "vakok között félszemü a császár" mivel az ellenfél is az indultak még.... kategóriát képviseli! Hallottad már ezt megelőzően a (nemzetközi) ellenfél nevét? ugye hogy nem!
|
| | | [válaszok erre: #4294] |
[előzmény: (4291) film guru, 2011-06-30 20:08:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4291. Elküldve: 2011-06-30 20:08:36, Sportmusorok
|
[5753.] |
ebben igazad van de a fene bánná ha egy nb1-es meccs lenne. de azért ez nemzetközi meccs. most ha ki esnek akkor mi van akkor már úgyse kel tovább mutatni őket.
|
| | | [válaszok erre: #4292 #4293] |
[előzmény: (4289) dezso0724, 2011-06-30 20:00:43] |
|
Törzstag
|
|
 jdeutsch

Tagság: 2010-04-09 09:44:43 Tagszám: #83994 Hozzászólások: 1553 |
4290. Elküldve: 2011-06-30 20:07:46, Sportmusorok
|
[5754.] |
Sajnálatos, de egyet kell értenem Veled, a magyar foci nem való a képernyőre, mert haesetleg idegenek is látják, (más országból) akkor csak nevetségessé válunk.
Üdv:DJ
|
| | | [válaszok erre: #4300] |
[előzmény: (4289) dezso0724, 2011-06-30 20:00:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
4289. Elküldve: 2011-06-30 20:00:43, Sportmusorok
|
[5755.] |
Miért kellene adnia egyetlen csatornának is? Nehogy már az legyen a mérce, hogy két ismeretlen csapat ellen vezetésre állunk és ezért már mindenhonnan ennek kéne jönnie. Majd ha teljesítenek is, akkor lehet őket mutogatni, addig meg minek? Még bazári majomnak néznék őket:-)
Azok, akik számítanak és akiket közvetíteni kell egyébként sem kényszerülnek selejtezőre.
Ja és még valami ha már a fradinál tartunk: egy jó csapat nem evickél NBII-ben több évig, hanem másodosztályból a következő évben feljut az elsőbe, mint pl a Juventus Olaszországban, aki nem mellesleg akkor utcahosszal nyerte a másodosztályt. Na ilyen pl a jó csapat.
Dezső
|
| | | [válaszok erre: #4290 #4291 #4302] |
[előzmény: (4287) film guru, 2011-06-30 19:54:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4288. Elküldve: 2011-06-30 20:00:07, Sportmusorok
|
[5756.] |
Hmmm....még a rádió se adja.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4287) film guru, 2011-06-30 19:54:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4287. Elküldve: 2011-06-30 19:54:54, Sportmusorok
|
[5757.] |
hát azért ez röhej. azért ez a fradi meccs nem lehet rossz. de a paks-é sem. röhejes hogy ilyen meccseket nem közvetítenek a tv-é csatornák. hát kíváncsi leszek a vissza vágókra. szerintem ezek után tuti hogy csak a digi sport adja.
|
| | | [válaszok erre: #4288 #4289] |
|
|
Törzstag
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4286. Elküldve: 2011-06-30 19:36:36, Sportmusorok
|
[5758.] |
tudom csak pont akkor kapcsoltam ide.
|
| | |
[előzmény: (4285) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-30 19:35:19] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4285. Elküldve: 2011-06-30 19:35:19, Sportmusorok
|
[5759.] |
A Fradi már 2-0.
|
| | | [válaszok erre: #4286] |
[előzmény: (4284) film guru, 2011-06-30 19:34:25] |
|
|
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4284. Elküldve: 2011-06-30 19:34:25, Sportmusorok
|
[5760.] |
sziasztok ha valakit érdekel a fradi és a paks is vezet 1-0-ra
|
| | | [válaszok erre: #4285] |
|
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4283. Elküldve: 2011-06-30 19:15:20, Sportmusorok
|
[5761.] |
SD -ben igen.
|
| | |
[előzmény: (4282) snowman6705, 2011-06-30 19:06:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4282. Elküldve: 2011-06-30 19:06:20, Sportmusorok
|
[5762.] |
ez FTA?
|
| | | [válaszok erre: #4283] |
[előzmény: (4281) jdeutsch, 2011-06-30 18:51:53] |
|
Törzstag
|
|
 jdeutsch

Tagság: 2010-04-09 09:44:43 Tagszám: #83994 Hozzászólások: 1553 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4279. Elküldve: 2011-06-30 09:02:17, Sportmusorok
|
[5764.] |
Nézni? Nem hiszem.
Vagy én tudom rosszul, hogy az online közvetítés nem képet ad hanem szövegesen írják a történéseket percről-percre?
|
| | | [válaszok erre: #4280] |
[előzmény: (4277) film guru, 2011-06-30 06:13:51] |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4278. Elküldve: 2011-06-30 08:00:51, Sportmusorok
|
[5765.] |
Próbáld ki, esetleg beépülőt hiányol, ha nincs telepítve.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4277) film guru, 2011-06-30 06:13:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4277. Elküldve: 2011-06-30 06:13:51, Sportmusorok
|
[5766.] |
sziasztok ehhez a pepsifoci.hu-hoz kell valamilyen programot telepíteni hogy tudjam nézni a mecset vagy menni fog simán
|
| | | [válaszok erre: #4278 #4279] |
[előzmény: (4274) taurus, 2011-06-29 19:56:34] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4276. Elküldve: 2011-06-29 21:53:12, Sportmusorok
|
[5767.] |
Ha már szóba hoztam a rádiót.....valamikor a '70-es években gyerekként alig vártam a hétvégi bajnoki körkapcsolásokat.És a Real - Vidi meccset is rádión hallgattam 84-ben ...asszem.....de jó is volt az akkoriban úgy......
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4274) taurus, 2011-06-29 19:56:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4273. Elküldve: 2011-06-29 19:53:53, Sportmusorok
|
[5770.] |
Lehet, hogy be kell érni a Kossuth rádióval?
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4274] |
[előzmény: (4271) film guru, 2011-06-29 18:43:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4272. Elküldve: 2011-06-29 19:32:40, Sportmusorok
|
[5771.] |
Tudtommal nem adhatják.
4267
|
| | |
[előzmény: (4271) film guru, 2011-06-29 18:43:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4271. Elküldve: 2011-06-29 18:43:57, Sportmusorok
|
[5772.] |
sziasztok a fradi holnapi meccsét hol tudom megnézni az interneten.
|
| | | [válaszok erre: #4272 #4273] |
|
|
Törzstag
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4270. Elküldve: 2011-06-29 08:23:40, Sportmusorok
|
[5773.] |
Duna tv is adja a hétvégi nagy boxmeccset!
|
| | |
[előzmény: (4269) film guru, 2011-06-29 07:01:52] |
|
Törzstag
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4269. Elküldve: 2011-06-29 07:01:52, Sportmusorok
|
[5774.] |
annak idején volt mikor a válogatott mecset sem akarták közvetíteni. utána egy kicsit jobban szerepelt a válogatott mindenki meg akarta szerezni a jogokat. hát csodálkozom hogy még az m1 sem közvetíti a europa liga selejtező meccsek valamelyikét sem.
|
| | | [válaszok erre: #4270] |
[előzmény: (4268) film guru, 2011-06-28 19:43:31] |
|
Törzstag
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4268. Elküldve: 2011-06-28 19:43:31, Sportmusorok
|
[5775.] |
hát ez baj. de a Paks é sem
|
| | | [válaszok erre: #4269] |
[előzmény: (4267) eastern, 2011-06-28 19:38:42] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|