Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (49/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
4293. Elküldve: 2011-06-30 20:17:28,

Sportmusorok

[5751.]

A nagy fogadóirodák több meccset szoktak adni, mint a TV csatornák. No, most megnéztem, hogy a mai selejtezős meccsek közül -ami kb 22-24 találkozó- egy, azaz 1 meccset ad fogadóiroda. A Fulham meccsét. Azt hiszem ez magáért beszél.

Dezső
[előzmény: (4291) film guru, 2011-06-30 20:08:36]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jdeutsch



Tagság: 2010-04-09 09:44:43
Tagszám: #83994
Hozzászólások: 1553
4292. Elküldve: 2011-06-30 20:14:20,

Sportmusorok

[5752.]

Igen, nemzetközi, valóban! Mint tudjuk "vakok között félszemü a császár" mivel az ellenfél is az indultak még.... kategóriát képviseli! Hallottad már ezt megelőzően a (nemzetközi) ellenfél nevét? ugye hogy nem!
[válaszok erre: #4294] [előzmény: (4291) film guru, 2011-06-30 20:08:36]
Kiváló dolgozó
jdeutsch adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4291. Elküldve: 2011-06-30 20:08:36,

Sportmusorok

[5753.]

ebben igazad van de a fene bánná ha egy nb1-es meccs lenne. de azért ez nemzetközi meccs. most ha ki esnek akkor mi van akkor már úgyse kel tovább mutatni őket.
[válaszok erre: #4292 #4293] [előzmény: (4289) dezso0724, 2011-06-30 20:00:43]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jdeutsch



Tagság: 2010-04-09 09:44:43
Tagszám: #83994
Hozzászólások: 1553
4290. Elküldve: 2011-06-30 20:07:46,

Sportmusorok

[5754.]

Sajnálatos, de egyet kell értenem Veled, a magyar foci nem való a képernyőre, mert haesetleg idegenek is látják, (más országból) akkor csak nevetségessé válunk.
Üdv:DJ
[válaszok erre: #4300] [előzmény: (4289) dezso0724, 2011-06-30 20:00:43]
Kiváló dolgozó
jdeutsch adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
4289. Elküldve: 2011-06-30 20:00:43,

Sportmusorok

[5755.]

Miért kellene adnia egyetlen csatornának is? Nehogy már az legyen a mérce, hogy két ismeretlen csapat ellen vezetésre állunk és ezért már mindenhonnan ennek kéne jönnie. Majd ha teljesítenek is, akkor lehet őket mutogatni, addig meg minek? Még bazári majomnak néznék őket:-)
Azok, akik számítanak és akiket közvetíteni kell egyébként sem kényszerülnek selejtezőre.
Ja és még valami ha már a fradinál tartunk: egy jó csapat nem evickél NBII-ben több évig, hanem másodosztályból a következő évben feljut az elsőbe, mint pl a Juventus Olaszországban, aki nem mellesleg akkor utcahosszal nyerte a másodosztályt. Na ilyen pl a jó csapat.

Dezső
[válaszok erre: #4290 #4291 #4302] [előzmény: (4287) film guru, 2011-06-30 19:54:54]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4288. Elküldve: 2011-06-30 20:00:07,

Sportmusorok

[5756.]

Hmmm....még a rádió se adja..... icon3.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (4287) film guru, 2011-06-30 19:54:54]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4287. Elküldve: 2011-06-30 19:54:54,

Sportmusorok

[5757.]

hát azért ez röhej. azért ez a fradi meccs nem lehet rossz. de a paks-é sem. röhejes hogy ilyen meccseket nem közvetítenek a tv-é csatornák. hát kíváncsi leszek a vissza vágókra. szerintem ezek után tuti hogy csak a digi sport adja.
[válaszok erre: #4288 #4289]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4286. Elküldve: 2011-06-30 19:36:36,

Sportmusorok

[5758.]

tudom csak pont akkor kapcsoltam ide.
[előzmény: (4285) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-30 19:35:19]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4285. Elküldve: 2011-06-30 19:35:19,

Sportmusorok

[5759.]

A Fradi már 2-0.
[válaszok erre: #4286] [előzmény: (4284) film guru, 2011-06-30 19:34:25]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4284. Elküldve: 2011-06-30 19:34:25,

Sportmusorok

[5760.]

sziasztok ha valakit érdekel a fradi és a paks is vezet 1-0-ra
[válaszok erre: #4285]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4283. Elküldve: 2011-06-30 19:15:20,

Sportmusorok

[5761.]

SD -ben igen.
[előzmény: (4282) snowman6705, 2011-06-30 19:06:20]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4282. Elküldve: 2011-06-30 19:06:20,

Sportmusorok

[5762.]

ez FTA?
[válaszok erre: #4283] [előzmény: (4281) jdeutsch, 2011-06-30 18:51:53]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jdeutsch



Tagság: 2010-04-09 09:44:43
Tagszám: #83994
Hozzászólások: 1553
4281. Elküldve: 2011-06-30 18:51:53,

Sportmusorok

[5763.]

Ha valakit érdekel:
Copa America!
43. Délamerikai Kupa. juli 1-24-ig.

Frekvencia

Satellite: Astra 19,2 ° E
Polarizáció: V
Gyakoriság: 12480
SR: 27500
/sport1HD/

Bővebben:

http://www.google.com/translate?hl=en&sl=ar&tl=hu&u=http%3A%2F%2Ftunisia-sat.com%2F

(CCCAM--------Copa America 2011)
Üdv: DJ
[válaszok erre: #4282]
Kiváló dolgozó
jdeutsch adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4279. Elküldve: 2011-06-30 09:02:17,

Sportmusorok

[5764.]

Nézni? Nem hiszem.

Vagy én tudom rosszul, hogy az online közvetítés nem képet ad hanem szövegesen írják a történéseket percről-percre?
[válaszok erre: #4280] [előzmény: (4277) film guru, 2011-06-30 06:13:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4278. Elküldve: 2011-06-30 08:00:51,

Sportmusorok

[5765.]

Próbáld ki, esetleg beépülőt hiányol, ha nincs telepítve.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (4277) film guru, 2011-06-30 06:13:51]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4277. Elküldve: 2011-06-30 06:13:51,

Sportmusorok

[5766.]

sziasztok ehhez a pepsifoci.hu-hoz kell valamilyen programot telepíteni hogy tudjam nézni a mecset vagy menni fog simán icon5.gif
[válaszok erre: #4278 #4279] [előzmény: (4274) taurus, 2011-06-29 19:56:34]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4276. Elküldve: 2011-06-29 21:53:12,

Sportmusorok

[5767.]

Ha már szóba hoztam a rádiót.....valamikor a '70-es években gyerekként alig vártam a hétvégi bajnoki körkapcsolásokat.És a Real - Vidi meccset is rádión hallgattam 84-ben ...asszem.....de jó is volt az akkoriban úgy...... icon75.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (4274) taurus, 2011-06-29 19:56:34]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
4275. Elküldve: 2011-06-29 21:39:12,

Sportmusorok

[5768.]

itt vmit leltem majd holnap megtudjuk:http://www.oleoletv.com/watch/live/stream/online/free/tv/video/channel/feed/link/broadcast/vivo/gratis/p2p/0/june/30/2011/ferencvaros-vs-ulisses.html

myp2p.eu oldalt kell figyelgetni holnap!

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (4274) taurus, 2011-06-29 19:56:34]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4274. Elküldve: 2011-06-29 19:56:34,

Sportmusorok

[5769.]

popsifocin online lesz:


http://www.pepsifoci.hu/
[válaszok erre: #4275 #4276 #4277] [előzmény: (4273) huni66, 2011-06-29 19:53:53]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4273. Elküldve: 2011-06-29 19:53:53,

Sportmusorok

[5770.]

Lehet, hogy be kell érni a Kossuth rádióval? icon23.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #4274] [előzmény: (4271) film guru, 2011-06-29 18:43:57]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4272. Elküldve: 2011-06-29 19:32:40,

Sportmusorok

[5771.]

Tudtommal nem adhatják.

4267
[előzmény: (4271) film guru, 2011-06-29 18:43:57]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4271. Elküldve: 2011-06-29 18:43:57,

Sportmusorok

[5772.]

sziasztok a fradi holnapi meccsét hol tudom megnézni az interneten.
[válaszok erre: #4272 #4273]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4270. Elküldve: 2011-06-29 08:23:40,

Sportmusorok

[5773.]

Duna tv is adja a hétvégi nagy boxmeccset!
[előzmény: (4269) film guru, 2011-06-29 07:01:52]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4269. Elküldve: 2011-06-29 07:01:52,

Sportmusorok

[5774.]

annak idején volt mikor a válogatott mecset sem akarták közvetíteni. utána egy kicsit jobban szerepelt a válogatott mindenki meg akarta szerezni a jogokat. hát csodálkozom hogy még az m1 sem közvetíti a europa liga selejtező meccsek valamelyikét sem.
[válaszok erre: #4270] [előzmény: (4268) film guru, 2011-06-28 19:43:31]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4268. Elküldve: 2011-06-28 19:43:31,

Sportmusorok

[5775.]

hát ez baj. de a Paks é sem icon5.gif
[válaszok erre: #4269] [előzmény: (4267) eastern, 2011-06-28 19:38:42]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01098108291626 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail