Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3967. Elküldve: 2011-02-27 11:34:33, Sportmusorok
|
[6076.] |
Mármint, hogy 28.-án hajnalban? De tudja!
Cseh sport5!
|
| | |
[előzmény: (3966) Zenki, 2011-02-26 22:56:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3965. Elküldve: 2011-02-26 19:33:47, Sportmusorok
|
[6077.] |
Szeged - Valladolid 30 : 25
Szép volt fiuk!!!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (3964) stubyte, 2011-02-24 13:15:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3964. Elküldve: 2011-02-24 13:15:54, Sportmusorok
|
[6078.] |
Este 11-kor kezdődik Arn Gréta meccse. A Sport2-ön éjfélig van közvetítés - mert éjféltől már egy ismétlés be van rakva. - mert az baromi érdekes lehet, hogy éjfélkor ismételni kell
Nincs valakinek infója, hogyha nem ér véget a meccs akkor mely adókon lehet esetleg nézni ?
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3965] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3963. Elküldve: 2011-02-20 17:45:46, Sportmusorok
|
[6079.] |
Mai Daytona 500-at adja valami FTA csati? Mert régebben mintha az open access is adott volna Nascart a kelet 28 fokon, de már nem találom a csatornát.
|
| |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3962. Elküldve: 2011-02-20 13:38:39, Sportmusorok
|
[6080.] |
Csak nézd, én maradok az Arsenalnál...
|
| | |
[előzmény: (3960) f14a, 2011-02-18 23:39:10] |
|
Haladó
|
|
 arturzeg

Tagság: 2007-11-06 18:07:05 Tagszám: #51354 Hozzászólások: 206 |
3961. Elküldve: 2011-02-19 13:33:01, Sportmusorok
|
[6081.] |
Kedvencem az Arsenal, de bizony teljesen igazad van!
|
| | |
[előzmény: (3960) f14a, 2011-02-18 23:39:10] |
|
Haladó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3960. Elküldve: 2011-02-18 23:39:10, Sportmusorok
|
[6082.] |
És bizony igazuk van! A magyar női kézilabda:
1. Magyar élő sportesemény...
2. Nemzetközileg mérhető szintű (ellentétben a magyar futballal pl.) Csak úgy megjegyzésképpen: a három legmagasabban jegyzett európai kupa mindegyikében VAN a legjobb 8 között magyar női kézicsapat... Fociban mizújs???
3. A külföldi (se kutyánk, se macskánk) focimeccset ezer más adón is nézheted élőben... A magyar kézimeccset ellenben nem!
|
| | | [válaszok erre: #3961 #3962] |
[előzmény: (3954) májkrém dzsekszon, 2011-02-18 12:23:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
3959. Elküldve: 2011-02-18 16:17:31, Sportmusorok
|
[6083.] |
a nova sport is adja, és HD-ban
|
| | |
[előzmény: (3957) chilee, 2011-02-18 14:02:37] |
|
Törzstag
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3958. Elküldve: 2011-02-18 15:53:34, Sportmusorok
|
[6084.] |
Kösz, ki nem hagynám a világért se...
|
| | |
[előzmény: (3957) chilee, 2011-02-18 14:02:37] |
|
Haladó
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
3957. Elküldve: 2011-02-18 14:02:37, Sportmusorok
|
[6085.] |
Sziasztok! Bocs,hogy beleszólok,de az Arsenal meccset csak a Sportklub magyar változata adja felvételről,a horvát,lengyel,román,szerb,szlovák változat élőben adja.Az Astrán a régi DSF-n/Sport 1/ FTA nézhető,mí a Türksaton az NTV spor.tr/BISS/adja élőben.üdv.chilee.
|
| | | [válaszok erre: #3958 #3959] |
[előzmény: (3954) májkrém dzsekszon, 2011-02-18 12:23:22] |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3956. Elküldve: 2011-02-18 13:30:05, Sportmusorok
|
[6086.] |
Könnyített ruházatban én is szívesebben nézném őket, de így inkább a focit választom...
|
| | |
[előzmény: (3955) klotyómanó, 2011-02-18 13:21:19] |
|
Haladó
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
3955. Elküldve: 2011-02-18 13:21:19, Sportmusorok
|
[6087.] |
Én pl. szívesebben nézek női kézilabdát mint bármilyen footballt.
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #3956] |
[előzmény: (3954) májkrém dzsekszon, 2011-02-18 12:23:22] |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3954. Elküldve: 2011-02-18 12:23:22, Sportmusorok
|
[6088.] |
A Sportklubnál nemigen normálisok: vasárnap az Arsenal FA kupa meccsét felvételről adják, hogy a meccs időpontjában magyar női kézilabda meccset nézhessünk...
|
| | | [válaszok erre: #3955 #3957 #3960] |
|
|
Haladó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
3953. Elküldve: 2011-02-18 11:51:14, Sportmusorok
|
[6089.] |
Az még korántsem biztos (mármint hogy a köztévéhez kerül a közv.jog.)
|
| | |
[előzmény: (3947) richy00, 2011-02-17 18:13:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3952. Elküldve: 2011-02-18 09:39:09, Sportmusorok
|
[6090.] |
Köszi!
|
| | |
[előzmény: (3950) Schwabe85, 2011-02-17 19:49:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3951. Elküldve: 2011-02-17 19:53:15, Sportmusorok
|
[6091.] |
A Versus is közvetíteni fogja.
|
| | |
[előzmény: (3950) Schwabe85, 2011-02-17 19:49:49] |
|
|
|
|
 Schwabe85

Tagság: 2007-11-15 22:29:04 Tagszám: #51726 Hozzászólások: 174 |
3950. Elküldve: 2011-02-17 19:49:49, Sportmusorok
|
[6092.] |
Amennyit az idei IndyCar-ról tudok, az az alábbi:
Az IndyCar-t 2010-ben az ABC, NBC valamint az ESPN felváltva közvetítette Amerikában, valószínűleg idén is marad ez a felállás, újabb TV társaság nem rúg labdába.
2011-ben Európában az IndyCar-t eddig biztosan közvetíti:
Anglia: Sky GBR
Németország: Sky Deu.
"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
|
| | | [válaszok erre: #3951 #3952] |
[előzmény: (3949) eszterx, 2011-02-17 18:37:40] |
|
Haladó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3949. Elküldve: 2011-02-17 18:37:40, Sportmusorok
|
[6093.] |
Indycar-t?
|
| | | [válaszok erre: #3950] |
[előzmény: (3948) Schwabe85, 2011-02-17 18:17:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Schwabe85

Tagság: 2007-11-15 22:29:04 Tagszám: #51726 Hozzászólások: 174 |
3948. Elküldve: 2011-02-17 18:17:19, Sportmusorok
|
[6094.] |
Igen, marad ez év (2011) végéig az RTL Klubnál a Formula1 élő közvetítési joga, de 2012-től még kérdéses ki fogja közvetíteni nálunk.
"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
|
| | | [válaszok erre: #3949] |
[előzmény: (3946) taurus, 2011-02-17 18:08:50] |
|
Haladó
|
|
 richy00

Tagság: 2008-12-13 15:18:08 Tagszám: #66652 Hozzászólások: 969 |
3947. Elküldve: 2011-02-17 18:13:11, Sportmusorok
|
[6095.] |
2011-ben járt az RTL Klub F1 szerződése.
2012-től kerülhet vissza köztévéhez.
Végre 16:9-ben és HD felbontásban lehet nézni a F1-t.
|
| | | [válaszok erre: #3953] |
[előzmény: (3946) taurus, 2011-02-17 18:08:50] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3946. Elküldve: 2011-02-17 18:08:50, Sportmusorok
|
[6096.] |
Köszi. akkor maradt a magyar RTL ?
|
| | | [válaszok erre: #3947 #3948] |
[előzmény: (3945) Schwabe85, 2011-02-17 17:36:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Schwabe85

Tagság: 2007-11-15 22:29:04 Tagszám: #51726 Hozzászólások: 174 |
3945. Elküldve: 2011-02-17 17:36:29, Sportmusorok
|
[6097.] |
Magyar: RTL Klub
Német: RTL & Sky Sport Deu. és szabadedzések a Sport1-en (volt DSF)
Osztrák: ORF1
Angol: BBC Sport & Sky Sport GBR
Itália: Rai
Holland: RTL7
Horvát: RTL Hrvatska
Szlovén: (R)TV Slovenija
Lengyel: Polsat
Cseh: Nova Sport & Nova TV
Török: TRT1 vagy TRT3
"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
|
| | | [válaszok erre: #3946] |
[előzmény: (3944) taurus, 2011-02-17 17:20:48] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3944. Elküldve: 2011-02-17 17:20:48, Sportmusorok
|
[6098.] |
Ki fogja adni a F1 futamait?
|
| | | [válaszok erre: #3945] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3943. Elküldve: 2011-02-15 19:20:23, Sportmusorok
|
[6099.] |
Mától ismét BL!!!
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vadj

Tagság: 2010-12-02 10:52:50 Tagszám: #90389 Hozzászólások: 328 |
3942. Elküldve: 2011-02-02 15:03:53, Sportmusorok
|
[6100.] |
France2 live foci
Martigues v Paris St G
5*0 w
16:00 h
|
| | |
[előzmény: (3941) LackoVM, 2011-02-02 13:46:03] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|