Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499769/6 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (64/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3967. Elküldve: 2011-02-27 11:34:33,

Sportmusorok

[6076.]

Mármint, hogy 28.-án hajnalban? De tudja!
Cseh sport5! icon21.gif
[előzmény: (3966) Zenki, 2011-02-26 22:56:06]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
3965. Elküldve: 2011-02-26 19:33:47,

Sportmusorok

[6077.]

Szeged - Valladolid 30 : 25

Szép volt fiuk!!!


icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (3964) stubyte, 2011-02-24 13:15:54]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3964. Elküldve: 2011-02-24 13:15:54,

Sportmusorok

[6078.]

Este 11-kor kezdődik Arn Gréta meccse. A Sport2-ön éjfélig van közvetítés - mert éjféltől már egy ismétlés be van rakva. - mert az baromi érdekes lehet, hogy éjfélkor ismételni kell icon37.gif

Nincs valakinek infója, hogyha nem ér véget a meccs akkor mely adókon lehet esetleg nézni ?

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3965]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3963. Elküldve: 2011-02-20 17:45:46,

Sportmusorok

[6079.]

Mai Daytona 500-at adja valami FTA csati? Mert régebben mintha az open access is adott volna Nascart a kelet 28 fokon, de már nem találom a csatornát.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3962. Elküldve: 2011-02-20 13:38:39,

Sportmusorok

[6080.]

Csak nézd, én maradok az Arsenalnál...
[előzmény: (3960) f14a, 2011-02-18 23:39:10]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


arturzeg



Tagság: 2007-11-06 18:07:05
Tagszám: #51354
Hozzászólások: 206
3961. Elküldve: 2011-02-19 13:33:01,

Sportmusorok

[6081.]

Kedvencem az Arsenal, de bizony teljesen igazad van!
[előzmény: (3960) f14a, 2011-02-18 23:39:10]
Haladó
arturzeg adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3960. Elküldve: 2011-02-18 23:39:10,

Sportmusorok

[6082.]

És bizony igazuk van! A magyar női kézilabda:

1. Magyar élő sportesemény...

2. Nemzetközileg mérhető szintű (ellentétben a magyar futballal pl.) Csak úgy megjegyzésképpen: a három legmagasabban jegyzett európai kupa mindegyikében VAN a legjobb 8 között magyar női kézicsapat... Fociban mizújs???

3. A külföldi (se kutyánk, se macskánk) focimeccset ezer más adón is nézheted élőben... A magyar kézimeccset ellenben nem!
[válaszok erre: #3961 #3962] [előzmény: (3954) májkrém dzsekszon, 2011-02-18 12:23:22]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
3959. Elküldve: 2011-02-18 16:17:31,

Sportmusorok

[6083.]

a nova sport is adja, és HD-ban
[előzmény: (3957) chilee, 2011-02-18 14:02:37]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3958. Elküldve: 2011-02-18 15:53:34,

Sportmusorok

[6084.]

Kösz, ki nem hagynám a világért se...
[előzmény: (3957) chilee, 2011-02-18 14:02:37]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chilee



Tagság: 2006-02-06 15:58:50
Tagszám: #26704
Hozzászólások: 203
3957. Elküldve: 2011-02-18 14:02:37,

Sportmusorok

[6085.]

Sziasztok! Bocs,hogy beleszólok,de az Arsenal meccset csak a Sportklub magyar változata adja felvételről,a horvát,lengyel,román,szerb,szlovák változat élőben adja.Az Astrán a régi DSF-n/Sport 1/ FTA nézhető,mí a Türksaton az NTV spor.tr/BISS/adja élőben.üdv.chilee. icon50.gif
[válaszok erre: #3958 #3959] [előzmény: (3954) májkrém dzsekszon, 2011-02-18 12:23:22]
Haladó
chilee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3956. Elküldve: 2011-02-18 13:30:05,

Sportmusorok

[6086.]

Könnyített ruházatban én is szívesebben nézném őket, de így inkább a focit választom...
[előzmény: (3955) klotyómanó, 2011-02-18 13:21:19]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
3955. Elküldve: 2011-02-18 13:21:19,

Sportmusorok

[6087.]

Én pl. szívesebben nézek női kézilabdát mint bármilyen footballt. icon28.gif

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
[válaszok erre: #3956] [előzmény: (3954) májkrém dzsekszon, 2011-02-18 12:23:22]
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3954. Elküldve: 2011-02-18 12:23:22,

Sportmusorok

[6088.]

A Sportklubnál nemigen normálisok: vasárnap az Arsenal FA kupa meccsét felvételről adják, hogy a meccs időpontjában magyar női kézilabda meccset nézhessünk...
[válaszok erre: #3955 #3957 #3960]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
3953. Elküldve: 2011-02-18 11:51:14,

Sportmusorok

[6089.]

Az még korántsem biztos (mármint hogy a köztévéhez kerül a közv.jog.)
[előzmény: (3947) richy00, 2011-02-17 18:13:11]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3952. Elküldve: 2011-02-18 09:39:09,

Sportmusorok

[6090.]

Köszi! icon50.gif
[előzmény: (3950) Schwabe85, 2011-02-17 19:49:49]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3951. Elküldve: 2011-02-17 19:53:15,

Sportmusorok

[6091.]

A Versus is közvetíteni fogja.
[előzmény: (3950) Schwabe85, 2011-02-17 19:49:49]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Schwabe85



Tagság: 2007-11-15 22:29:04
Tagszám: #51726
Hozzászólások: 174
3950. Elküldve: 2011-02-17 19:49:49,

Sportmusorok

[6092.]

Amennyit az idei IndyCar-ról tudok, az az alábbi:
Az IndyCar-t 2010-ben az ABC, NBC valamint az ESPN felváltva közvetítette Amerikában, valószínűleg idén is marad ez a felállás, újabb TV társaság nem rúg labdába.
2011-ben Európában az IndyCar-t eddig biztosan közvetíti:
Anglia: Sky GBR
Németország: Sky Deu.

"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
[válaszok erre: #3951 #3952] [előzmény: (3949) eszterx, 2011-02-17 18:37:40]
Haladó
Schwabe85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3949. Elküldve: 2011-02-17 18:37:40,

Sportmusorok

[6093.]

Indycar-t? icon21.gif
[válaszok erre: #3950] [előzmény: (3948) Schwabe85, 2011-02-17 18:17:19]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Schwabe85



Tagság: 2007-11-15 22:29:04
Tagszám: #51726
Hozzászólások: 174
3948. Elküldve: 2011-02-17 18:17:19,

Sportmusorok

[6094.]

Igen, marad ez év (2011) végéig az RTL Klubnál a Formula1 élő közvetítési joga, de 2012-től még kérdéses ki fogja közvetíteni nálunk.

"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
[válaszok erre: #3949] [előzmény: (3946) taurus, 2011-02-17 18:08:50]
Haladó
Schwabe85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


richy00



Tagság: 2008-12-13 15:18:08
Tagszám: #66652
Hozzászólások: 969
3947. Elküldve: 2011-02-17 18:13:11,

Sportmusorok

[6095.]

2011-ben járt az RTL Klub F1 szerződése.
2012-től kerülhet vissza köztévéhez.
Végre 16:9-ben és HD felbontásban lehet nézni a F1-t. icon32.gif
[válaszok erre: #3953] [előzmény: (3946) taurus, 2011-02-17 18:08:50]
Törzstag
richy00 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3946. Elküldve: 2011-02-17 18:08:50,

Sportmusorok

[6096.]

Köszi. akkor maradt a magyar RTL ?
[válaszok erre: #3947 #3948] [előzmény: (3945) Schwabe85, 2011-02-17 17:36:29]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Schwabe85



Tagság: 2007-11-15 22:29:04
Tagszám: #51726
Hozzászólások: 174
3945. Elküldve: 2011-02-17 17:36:29,

Sportmusorok

[6097.]

Magyar: RTL Klub
Német: RTL & Sky Sport Deu. és szabadedzések a Sport1-en (volt DSF)
Osztrák: ORF1
Angol: BBC Sport & Sky Sport GBR
Itália: Rai
Holland: RTL7
Horvát: RTL Hrvatska
Szlovén: (R)TV Slovenija
Lengyel: Polsat
Cseh: Nova Sport & Nova TV
Török: TRT1 vagy TRT3

"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
[válaszok erre: #3946] [előzmény: (3944) taurus, 2011-02-17 17:20:48]
Haladó
Schwabe85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3944. Elküldve: 2011-02-17 17:20:48,

Sportmusorok

[6098.]

Ki fogja adni a F1 futamait?
[válaszok erre: #3945]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3943. Elküldve: 2011-02-15 19:20:23,

Sportmusorok

[6099.]

Mától ismét BL!!! icon28.gif icon61.gif

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vadj



Tagság: 2010-12-02 10:52:50
Tagszám: #90389
Hozzászólások: 328
3942. Elküldve: 2011-02-02 15:03:53,

Sportmusorok

[6100.]

France2 live foci

Martigues v Paris St G

5*0 w
16:00 h

icon43.gif
[előzmény: (3941) LackoVM, 2011-02-02 13:46:03]
Törzstag
vadj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010292053222656 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail