Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 kiseto

Tagság: 2006-02-10 09:53:21 Tagszám: #26843 Hozzászólások: 28 |
3588. Elküldve: 2010-07-19 08:11:33, Sportmusorok
|
[6451.] |
Sziasztok
A sportm -et lehet valamelyik műholdas előfizetőnél nézni?
|
| | | [válaszok erre: #3589] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 buksika75

Tagság: 2008-02-19 08:27:42 Tagszám: #55969 Hozzászólások: 614 |
3587. Elküldve: 2010-07-18 17:31:15, Sportmusorok
|
[6452.] |
bocs közben kiléptem remélem megtaláltad........www.metoo.sk volt az oldal és GYŐZELEM VOLT ÁM DÓZINAK
|
| | |
[előzmény: (3586) Biaggi, 2010-07-18 16:34:33] |
|
Törzstag
|
|
 Biaggi

Tagság: 2007-12-09 22:20:38 Tagszám: #52734 Hozzászólások: 285 |
3586. Elküldve: 2010-07-18 16:34:33, Sportmusorok
|
[6453.] |
Megtudod adni a címet? köszi
|
| | | [válaszok erre: #3587] |
[előzmény: (3585) buksika75, 2010-07-18 16:21:47] |
|
Haladó
|
|
 buksika75

Tagság: 2008-02-19 08:27:42 Tagszám: #55969 Hozzászólások: 614 |
3585. Elküldve: 2010-07-18 16:21:47, Sportmusorok
|
[6454.] |
bár nem lokividiorbánviki de egyszerűen NEVETSÉGES HOGY OVERDOSE VÉGRE FUT ÉS EGY NYOMORULT SZLOVÁK NETES OLDALON KIVÜL SEMMILYEN TV SEM ADJA A FUTAMOT SZÉGYEN ÉS UNDORITÓ MAGYAR STILUS(a béna falábú pöcs futballistáink meccsei azok mennek még felvételről is ezerrel lásd sport m-de magyar GYŐZELEM AZ NEM KELL
|
| | | [válaszok erre: #3586] |
|
|
Törzstag
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3584. Elküldve: 2010-07-12 19:10:03, Sportmusorok
|
[6455.] |
De ök ugyahogy probaltak titkolni.
|
| | |
[előzmény: (3583) stubyte, 2010-07-12 08:08:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3583. Elküldve: 2010-07-12 08:08:36, Sportmusorok
|
[6456.] |
Miért Knézy vagy Vitray nem szurkolt sohasem ?
Én személy szerint - ha semleges néző vagyok - ösztönösen mindig a gyengébb csapatnak szurkolok. Igaz szeretek olyam meccseket is megnézni, ahol akár 5-6 góllal is jobb az egyik csapat, de még itt is a "kicsinek" szorítok.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3584] |
[előzmény: (3582) Gilberto, 2010-07-11 23:53:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3582. Elküldve: 2010-07-11 23:53:26, Sportmusorok
|
[6457.] |
A partatlan kommentatorok es az MTV ket külön fogalom lett nalam
|
| | | [válaszok erre: #3583] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gergo33

Tagság: 2010-03-23 18:10:49 Tagszám: #83518 Hozzászólások: 143 |
3581. Elküldve: 2010-07-10 11:40:18, Sportmusorok
|
[6458.] |
Élő közvetités van meg 20 perc belőle.
|
| |
|
Haladó
|
|
 gergo33

Tagság: 2010-03-23 18:10:49 Tagszám: #83518 Hozzászólások: 143 |
|
Haladó
|
|
 mihok sandor

Tagság: 2008-01-19 16:58:43 Tagszám: #54577 Hozzászólások: 237 |
3579. Elküldve: 2010-07-03 16:02:22, Sportmusorok
|
[6460.] |
M1hd foci vb
strong srt mindig tv vevö
m h
|
| | |
[előzmény: (3578) banok5, 2010-07-02 16:57:45] |
|
Haladó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3576. Elküldve: 2010-06-27 17:52:59, Sportmusorok
|
[6463.] |
Ettől függetlenül a németek kiütötték az angolokat.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3574. Elküldve: 2010-06-27 16:54:31, Sportmusorok
|
[6464.] |
Nem semmi volt, úgy emlékszem 93-ban Fittipaldinak volt hasonló balesete Monzában.
Anglia 1 - 2 Németország a félidőben, bár elvileg 2-2 lenne, csak egy gólt nem adott meg a bíró, ami mellesleg bent volt.
|
| | |
[előzmény: (3573) Chester85, 2010-06-27 14:24:26] |
|
|
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3572. Elküldve: 2010-06-26 15:38:44, Sportmusorok
|
[6466.] |
GP2 élőben a Rai Sport 2-őn, Fta a hotbird-ön
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3571. Elküldve: 2010-06-26 10:51:57, Sportmusorok
|
[6467.] |
F1 Európa GP és Moto GP is élőben a BBC Streamen
|
| |
|
|
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3570. Elküldve: 2010-06-21 22:18:37, Sportmusorok
|
[6468.] |
Jó lenne hozzá egy kis normális foci is. (már mint itthon!)
Legalább jobb lenne a kedvünk.
Weil jetzt habe keine Lust!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (3569) stubyte, 2010-06-21 22:02:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3569. Elküldve: 2010-06-21 22:02:52, Sportmusorok
|
[6469.] |
Miért ...? Itthon is évek óta mindig ugyanazt fújják.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3570] |
[előzmény: (3567) Rentner, 2010-06-21 21:00:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3568. Elküldve: 2010-06-21 21:04:38, Sportmusorok
|
[6470.] |
Én már nem is hallom.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3567) Rentner, 2010-06-21 21:00:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3567. Elküldve: 2010-06-21 21:00:06, Sportmusorok
|
[6471.] |
Ezta trombitát folyamatosan fújják???
Mert, hogy sohse áll el.
Fura egy népi hagyomány.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #3568 #3569] |
[előzmény: (3566) Leíratkozott felhasználó, 2010-06-21 07:55:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3566. Elküldve: 2010-06-21 07:55:48, Sportmusorok
|
[6472.] |
Hú meglátszik nem voltam itthon a múltkor majdnem 2 hétig, biztos akkor maradtam le.
|
| | | [válaszok erre: #3567] |
[előzmény: (3562) f14a, 2010-06-20 20:52:25] |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3565. Elküldve: 2010-06-20 23:21:02, Sportmusorok
|
[6473.] |
Jogos, de a Nova is kódolt, kivéve UPC HD és Skylink előfizetők...
Ilyen erővel akkor jó lehet a BBC HD Nordic is, a Thorról... Már, ha valakinek van Telenor elérése :)
|
| | |
[előzmény: (3564) Alien, 2010-06-20 22:57:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
3564. Elküldve: 2010-06-20 22:57:21, Sportmusorok
|
[6474.] |
sztem Nova Sport HD
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #3565] |
[előzmény: (3563) drome, 2010-06-20 22:47:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drome

Tagság: 2008-06-24 11:52:40 Tagszám: #60784 Hozzászólások: 209 |
3563. Elküldve: 2010-06-20 22:47:13, Sportmusorok
|
[6475.] |
Üdv. tudja valaki hd-ben nézni wimbledont ?? Az itv sajna nem adja a bbchd meg nem elérhető. Az espn2-n lesz de kódolt. Ha valaki mégis látná szóljon
|
| | | [válaszok erre: #3564] |
|
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|