Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (103/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

kiseto



Tagság: 2006-02-10 09:53:21
Tagszám: #26843
Hozzászólások: 28
3588. Elküldve: 2010-07-19 08:11:33,

Sportmusorok

[6451.]

Sziasztok

A sportm -et lehet valamelyik műholdas előfizetőnél nézni?
[válaszok erre: #3589]
Zöldfülű
kiseto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buksika75



Tagság: 2008-02-19 08:27:42
Tagszám: #55969
Hozzászólások: 614
3587. Elküldve: 2010-07-18 17:31:15,

Sportmusorok

[6452.]

bocs közben kiléptem remélem megtaláltad........www.metoo.sk volt az oldal és GYŐZELEM VOLT ÁM DÓZINAK
[előzmény: (3586) Biaggi, 2010-07-18 16:34:33]
Törzstag
buksika75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biaggi



Tagság: 2007-12-09 22:20:38
Tagszám: #52734
Hozzászólások: 285
3586. Elküldve: 2010-07-18 16:34:33,

Sportmusorok

[6453.]

Megtudod adni a címet? köszi
[válaszok erre: #3587] [előzmény: (3585) buksika75, 2010-07-18 16:21:47]
Haladó
Biaggi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buksika75



Tagság: 2008-02-19 08:27:42
Tagszám: #55969
Hozzászólások: 614
3585. Elküldve: 2010-07-18 16:21:47,

Sportmusorok

[6454.]

bár nem lokividiorbánviki de egyszerűen NEVETSÉGES HOGY OVERDOSE VÉGRE FUT ÉS EGY NYOMORULT SZLOVÁK NETES OLDALON KIVÜL SEMMILYEN TV SEM ADJA A FUTAMOT SZÉGYEN ÉS UNDORITÓ MAGYAR STILUS(a béna falábú pöcs futballistáink meccsei azok mennek még felvételről is ezerrel lásd sport m-de magyar GYŐZELEM AZ NEM KELL
[válaszok erre: #3586]
Törzstag
buksika75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3584. Elküldve: 2010-07-12 19:10:03,

Sportmusorok

[6455.]

De ök ugyahogy probaltak titkolni.
[előzmény: (3583) stubyte, 2010-07-12 08:08:36]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3583. Elküldve: 2010-07-12 08:08:36,

Sportmusorok

[6456.]

Miért Knézy vagy Vitray nem szurkolt sohasem ?

Én személy szerint - ha semleges néző vagyok - ösztönösen mindig a gyengébb csapatnak szurkolok. Igaz szeretek olyam meccseket is megnézni, ahol akár 5-6 góllal is jobb az egyik csapat, de még itt is a "kicsinek" szorítok.

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3584] [előzmény: (3582) Gilberto, 2010-07-11 23:53:26]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3582. Elküldve: 2010-07-11 23:53:26,

Sportmusorok

[6457.]

A partatlan kommentatorok es az MTV ket külön fogalom lett nalam
[válaszok erre: #3583]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gergo33



Tagság: 2010-03-23 18:10:49
Tagszám: #83518
Hozzászólások: 143
3581. Elküldve: 2010-07-10 11:40:18,

Sportmusorok

[6458.]

Élő közvetités van meg 20 perc belőle. icon50.gif
Haladó
gergo33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gergo33



Tagság: 2010-03-23 18:10:49
Tagszám: #83518
Hozzászólások: 143
3580. Elküldve: 2010-07-10 11:21:56,

Sportmusorok

[6459.]

Halli aki kedveli a Formula1 az itt meg nézheti a ,harmadik szabadedzést .http://atdhe.net/21089/watch-formula-1-british-grand-prix-practice
Haladó
gergo33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mihok sandor



Tagság: 2008-01-19 16:58:43
Tagszám: #54577
Hozzászólások: 237
3579. Elküldve: 2010-07-03 16:02:22,

Sportmusorok

[6460.]

M1hd foci vb
strong srt mindig tv vevö icon43.gif

m h
[előzmény: (3578) banok5, 2010-07-02 16:57:45]
Haladó
mihok sandor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3578. Elküldve: 2010-07-02 16:57:45,

Sportmusorok

[6461.]

Győr-Nyitra a Digisporton
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/europa-liga-a-digi-sport-kozvetiti-a-gyor-nitra-elleni-visszavagojat-2035334

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3579]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
3577. Elküldve: 2010-06-27 19:54:39,

Sportmusorok

[6462.]

http://www.youtube.com/watch?v=hMfixySzolM

https://linktr.ee/Zoshi85
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3576. Elküldve: 2010-06-27 17:52:59,

Sportmusorok

[6463.]

Ettől függetlenül a németek kiütötték az angolokat.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3574. Elküldve: 2010-06-27 16:54:31,

Sportmusorok

[6464.]

Nem semmi volt, úgy emlékszem 93-ban Fittipaldinak volt hasonló balesete Monzában.

Anglia 1 - 2 Németország a félidőben, bár elvileg 2-2 lenne, csak egy gólt nem adott meg a bíró, ami mellesleg bent volt.
[előzmény: (3573) Chester85, 2010-06-27 14:24:26]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
3573. Elküldve: 2010-06-27 14:24:26,

Sportmusorok

[6465.]

áá ez a Webber baleset. Te jó isten..

https://linktr.ee/Zoshi85
[válaszok erre: #3574]
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3572. Elküldve: 2010-06-26 15:38:44,

Sportmusorok

[6466.]

GP2 élőben a Rai Sport 2-őn, Fta a hotbird-ön
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3571. Elküldve: 2010-06-26 10:51:57,

Sportmusorok

[6467.]

F1 Európa GP és Moto GP is élőben a BBC Streamen icon32.gif
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   

Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
3570. Elküldve: 2010-06-21 22:18:37,

Sportmusorok

[6468.]

Jó lenne hozzá egy kis normális foci is. (már mint itthon!)

Legalább jobb lenne a kedvünk.

icon50.gif

Weil jetzt habe keine Lust! icon20.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (3569) stubyte, 2010-06-21 22:02:52]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3569. Elküldve: 2010-06-21 22:02:52,

Sportmusorok

[6469.]

Miért ...? Itthon is évek óta mindig ugyanazt fújják. icon21.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3570] [előzmény: (3567) Rentner, 2010-06-21 21:00:06]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3568. Elküldve: 2010-06-21 21:04:38,

Sportmusorok

[6470.]

Én már nem is hallom..... icon33.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (3567) Rentner, 2010-06-21 21:00:06]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
3567. Elküldve: 2010-06-21 21:00:06,

Sportmusorok

[6471.]

Ezta trombitát folyamatosan fújják???
Mert, hogy sohse áll el.

Fura egy népi hagyomány.

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #3568 #3569] [előzmény: (3566) Leíratkozott felhasználó, 2010-06-21 07:55:48]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3566. Elküldve: 2010-06-21 07:55:48,

Sportmusorok

[6472.]

Hú meglátszik nem voltam itthon a múltkor majdnem 2 hétig, biztos akkor maradtam le.
[válaszok erre: #3567] [előzmény: (3562) f14a, 2010-06-20 20:52:25]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3565. Elküldve: 2010-06-20 23:21:02,

Sportmusorok

[6473.]

Jogos, de a Nova is kódolt, kivéve UPC HD és Skylink előfizetők...

Ilyen erővel akkor jó lehet a BBC HD Nordic is, a Thorról... Már, ha valakinek van Telenor elérése :)
[előzmény: (3564) Alien, 2010-06-20 22:57:21]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
3564. Elküldve: 2010-06-20 22:57:21,

Sportmusorok

[6474.]

sztem Nova Sport HD

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[válaszok erre: #3565] [előzmény: (3563) drome, 2010-06-20 22:47:13]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drome



Tagság: 2008-06-24 11:52:40
Tagszám: #60784
Hozzászólások: 209
3563. Elküldve: 2010-06-20 22:47:13,

Sportmusorok

[6475.]

Üdv. tudja valaki hd-ben nézni wimbledont ?? Az itv sajna nem adja a bbchd meg nem elérhető. Az espn2-n lesz de kódolt. Ha valaki mégis látná szóljon icon70.gif
[válaszok erre: #3564]
Haladó
drome adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01064395904541 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail