Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3512. Elküldve: 2010-05-15 13:27:47, Sportmusorok
|
[6526.] |
Hello mindenkinek! Mindjart kezdodik a Forma1 az RTL-en. Alonso osszetorte az autojat,idomeron nem bisztos,hogy ott lessz. Viszont a McLaren ott lessz!
|
| |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
3511. Elküldve: 2010-05-13 20:37:06, Sportmusorok
|
[6527.] |
Miért ilyen pici a kép az Eurosport2-őn? Vastag fekete csík veszi körbe a képet:
|
| | | [válaszok erre: #3513] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3509. Elküldve: 2010-05-12 21:28:41, Sportmusorok
|
[6529.] |
A Story4-n jobb a képminőség, de a kommentátor-hang előbb van mint a kép.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3508) KWP, 2010-05-12 21:22:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
3508. Elküldve: 2010-05-12 21:22:23, Sportmusorok
|
[6530.] |
De ez így jó egyébként, hogy két magyar csatorna adja, két különböző kommentárral...
|
| | | [válaszok erre: #3509] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3507. Elküldve: 2010-05-12 21:13:56, Sportmusorok
|
[6531.] |
Itt kint a pubokban egy gyufa szalatsem lehet le ejteni! Mindenki .Holnap melo nem lesz!
|
| |
|
Haladó
|
|
 kisqtya

Tagság: 2009-04-21 14:01:50 Tagszám: #73113 Hozzászólások: 454 |
3506. Elküldve: 2010-05-12 20:50:45, Sportmusorok
|
[6532.] |
És még a Sat1 SD.
|
| | |
[előzmény: (3505) banok5, 2010-05-12 17:07:04] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3505. Elküldve: 2010-05-12 17:07:04, Sportmusorok
|
[6533.] |
ma 20.45-től Fulham-Atletico Európa Liga döntő!!! tv: Story TV, Digisport (hu), Sat1 HD, Pro TV, Italia1, M6,
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3506] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
3504. Elküldve: 2010-05-12 15:34:26, Sportmusorok
|
[6534.] |
Köszönöm az infót. Valóban, ha pan&scan nézetre állítom a box-ot, akkor megkapom az eddigi 4:3-as képet.
|
| | |
[előzmény: (3502) f14a, 2010-05-12 10:08:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3503. Elküldve: 2010-05-12 13:53:14, Sportmusorok
|
[6535.] |
A T-SAT tévénél még 4:3 -ban mennek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3502. Elküldve: 2010-05-12 10:08:37, Sportmusorok
|
[6536.] |
"A logó furcsa egy kicsit, miért nem a kép szélére teszik?"
Előbb-utóbb átkerül majd, remélhetőleg. Egyelőre valószínűleg csak annyi történt, hogy lekapcsolták a 4:3-as kimeneteket. 16:9-es eddig is volt (bizonyos országoknak), most annyi történt, hogy már mi is ezt kapjuk. És a 16:9-eseken a logo bizony ott volt benn, a 4:3-as kompatibilitás miatt...
|
| | | [válaszok erre: #3504] |
[előzmény: (3498) mlaszlo, 2010-05-12 08:51:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3501. Elküldve: 2010-05-12 09:41:45, Sportmusorok
|
[6537.] |
ab. hoffmanj - (előre is elnézést a személyeskedésért, de már kikívánkozott belőlem)
Hát igen, vannak emberek akik , ha a XIX.sz. második felében éltek volna, akkor részükről Edison tutira meg lett volna lincselve a találmányaiért.
A folyamatos fejlődés, technikai, technológiai megújulás az élet velejárója. Igaz sok esetben ezt nagyon gyorsnak érezzük. De erre szükség van. Azért webes felületet elég nehéz lenne például szikratávírón vagy telex-en
A HD televíziózás gyakorlatilag '70-es évekbeli találmány. A flash-memórián kívül már akkor is adott volt minden a gyakorlati megvalósításához.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3500) KWP, 2010-05-12 08:53:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
3500. Elküldve: 2010-05-12 08:53:24, Sportmusorok
|
[6538.] |
Na hallgathatjuk majd hoffmanj-t, hogy ezek micsoda szemetek, és mennyire nem volt értelme ennek az átállásnak
|
| | | [válaszok erre: #3501] |
[előzmény: (3496) mlaszlo, 2010-05-12 08:14:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3499. Elküldve: 2010-05-12 08:52:39, Sportmusorok
|
[6539.] |
Nem tudom, nekem akkor is május 12 rémlik, már nem tudom hol olvastam pontosan, de nem ott amit te belinkeltél.
|
| | |
[előzmény: (3498) mlaszlo, 2010-05-12 08:51:29] |
|
|
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
3498. Elküldve: 2010-05-12 08:51:29, Sportmusorok
|
[6540.] |
Itt még május 15.-ét olvastam, ezért lepődtem meg egy kicsit, hogy már 16:9-es:
Május 15.-től 16:9-ben sugároz az Eurosport!
A logó furcsa egy kicsit, miért nem a kép szélére teszik?
Ugyanakkor minőségi javulást nem látok, továbbra is elég gyenge minőségűek.
|
| | | [válaszok erre: #3499 #3502] |
[előzmény: (3497) Leíratkozott felhasználó, 2010-05-12 08:41:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3497. Elküldve: 2010-05-12 08:41:33, Sportmusorok
|
[6541.] |
Én május 12-őt olvastam eredetileg, az pedig ma van.
|
| | | [válaszok erre: #3498] |
[előzmény: (3496) mlaszlo, 2010-05-12 08:14:55] |
|
|
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
3496. Elküldve: 2010-05-12 08:14:55, Sportmusorok
|
[6542.] |
Úgy látszik előbb váltott az Eurosport, mától 16:9-es az Eurosport és az Eurosport2 is.
|
| | | [válaszok erre: #3497 #3500] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3495. Elküldve: 2010-05-09 13:43:50, Sportmusorok
|
[6543.] |
Remelem nem a Palik kozvetiti a versenyt!
|
| |
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3494. Elküldve: 2010-05-09 13:41:17, Sportmusorok
|
[6544.] |
Hello! Midjart kezdodik az F1 remelem a Red bull elrontja a startot! A McLarem 1.2. lesz a befuto. (multkori mamoros irasert bocs. )
|
| |
|
Haladó
|
|
 kisqtya

Tagság: 2009-04-21 14:01:50 Tagszám: #73113 Hozzászólások: 454 |
3493. Elküldve: 2010-05-09 13:25:45, Sportmusorok
|
[6545.] |
"Hogy monjam"
Ha ezt kérdezed, akkor én válaszolok?!
Úgy, hogy mi is megértsük.
|
| | |
[előzmény: (3486) B ZOLI68, 2010-05-08 01:03:55] |
|
Törzstag
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
3492. Elküldve: 2010-05-09 13:17:13, Sportmusorok
|
[6546.] |
ct hd
|
| | |
[előzmény: (3491) reFLEX, 2010-05-09 13:11:01] |
|
Törzstag
|
|
 reFLEX

Tagság: 2005-05-28 19:08:48 Tagszám: #19198 Hozzászólások: 461 |
3491. Elküldve: 2010-05-09 13:11:01, Sportmusorok
|
[6547.] |
Hi,
melyik HD adókon adják a hokivb meccseit?
reFLEX
|
| | | [válaszok erre: #3492] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3490. Elküldve: 2010-05-08 11:18:39, Sportmusorok
|
[6548.] |
Közben annyit találtam, hogy elvileg a motors tv, illetve Angliában a Sky Channel 413 és a Virgin Media 545.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3489. Elküldve: 2010-05-08 11:08:14, Sportmusorok
|
[6549.] |
A mai GP3-t melyik adó közvetíti?
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3488. Elküldve: 2010-05-08 07:34:38, Sportmusorok
|
[6550.] |
Én inkább a Red Bullt figyelném, hogy mennyivel lesznek gyorsabbak a többieknél.
|
| | |
[előzmény: (3486) B ZOLI68, 2010-05-08 01:03:55] |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|