Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499758/21 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (100/44
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3512. Elküldve: 2010-05-15 13:27:47,

Sportmusorok

[6526.]

Hello mindenkinek! Mindjart kezdodik a Forma1 az RTL-en. icon28.gif Alonso osszetorte az autojat,idomeron nem bisztos,hogy ott lessz. icon75.gif Viszont a McLaren ott lessz! icon32.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3511. Elküldve: 2010-05-13 20:37:06,

Sportmusorok

[6527.]

Miért ilyen pici a kép az Eurosport2-őn? Vastag fekete csík veszi körbe a képet:
P1000587_www.kepfeltoltes.hu_.jpg P1000588_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[válaszok erre: #3513]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3510. Elküldve: 2010-05-13 10:00:54,

Sportmusorok

[6528.]

F1 Monaco GP - FP1
http://www.justin.tv/john891#r=OMEh8gg~
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3509. Elküldve: 2010-05-12 21:28:41,

Sportmusorok

[6529.]

A Story4-n jobb a képminőség, de a kommentátor-hang előbb van mint a kép. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (3508) KWP, 2010-05-12 21:22:23]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3508. Elküldve: 2010-05-12 21:22:23,

Sportmusorok

[6530.]

De ez így jó egyébként, hogy két magyar csatorna adja, két különböző kommentárral... icon26.gif
[válaszok erre: #3509]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3507. Elküldve: 2010-05-12 21:13:56,

Sportmusorok

[6531.]

Itt kint a pubokban egy gyufa szalatsem lehet le ejteni! icon75.gif Mindenki icon61.gif .Holnap melo nem lesz! icon49.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kisqtya



Tagság: 2009-04-21 14:01:50
Tagszám: #73113
Hozzászólások: 454
3506. Elküldve: 2010-05-12 20:50:45,

Sportmusorok

[6532.]

És még a Sat1 SD.
[előzmény: (3505) banok5, 2010-05-12 17:07:04]
Törzstag
kisqtya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3505. Elküldve: 2010-05-12 17:07:04,

Sportmusorok

[6533.]

ma 20.45-től Fulham-Atletico Európa Liga döntő!!! tv: Story TV, Digisport (hu), Sat1 HD, Pro TV, Italia1, M6,

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3506]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3504. Elküldve: 2010-05-12 15:34:26,

Sportmusorok

[6534.]

Köszönöm az infót. Valóban, ha pan&scan nézetre állítom a box-ot, akkor megkapom az eddigi 4:3-as képet.
[előzmény: (3502) f14a, 2010-05-12 10:08:37]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3503. Elküldve: 2010-05-12 13:53:14,

Sportmusorok

[6535.]

A T-SAT tévénél még 4:3 -ban mennek.
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3502. Elküldve: 2010-05-12 10:08:37,

Sportmusorok

[6536.]

"A logó furcsa egy kicsit, miért nem a kép szélére teszik?"

Előbb-utóbb átkerül majd, remélhetőleg. Egyelőre valószínűleg csak annyi történt, hogy lekapcsolták a 4:3-as kimeneteket. 16:9-es eddig is volt (bizonyos országoknak), most annyi történt, hogy már mi is ezt kapjuk. És a 16:9-eseken a logo bizony ott volt benn, a 4:3-as kompatibilitás miatt...
[válaszok erre: #3504] [előzmény: (3498) mlaszlo, 2010-05-12 08:51:29]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3501. Elküldve: 2010-05-12 09:41:45,

Sportmusorok

[6537.]

ab. hoffmanj - (előre is elnézést a személyeskedésért, de már kikívánkozott belőlem)

Hát igen, vannak emberek akik , ha a XIX.sz. második felében éltek volna, akkor részükről Edison tutira meg lett volna lincselve a találmányaiért.

A folyamatos fejlődés, technikai, technológiai megújulás az élet velejárója. Igaz sok esetben ezt nagyon gyorsnak érezzük. De erre szükség van. Azért webes felületet elég nehéz lenne például szikratávírón vagy telex-en icon21.gif

A HD televíziózás gyakorlatilag '70-es évekbeli találmány. A flash-memórián kívül már akkor is adott volt minden a gyakorlati megvalósításához.


STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (3500) KWP, 2010-05-12 08:53:24]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3500. Elküldve: 2010-05-12 08:53:24,

Sportmusorok

[6538.]

Na hallgathatjuk majd hoffmanj-t, hogy ezek micsoda szemetek, és mennyire nem volt értelme ennek az átállásnak icon72.gif
[válaszok erre: #3501] [előzmény: (3496) mlaszlo, 2010-05-12 08:14:55]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3499. Elküldve: 2010-05-12 08:52:39,

Sportmusorok

[6539.]

Nem tudom, nekem akkor is május 12 rémlik, már nem tudom hol olvastam pontosan, de nem ott amit te belinkeltél.
[előzmény: (3498) mlaszlo, 2010-05-12 08:51:29]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3498. Elküldve: 2010-05-12 08:51:29,

Sportmusorok

[6540.]

Itt még május 15.-ét olvastam, ezért lepődtem meg egy kicsit, hogy már 16:9-es:
Május 15.-től 16:9-ben sugároz az Eurosport!

A logó furcsa egy kicsit, miért nem a kép szélére teszik?
Ugyanakkor minőségi javulást nem látok, továbbra is elég gyenge minőségűek.
[válaszok erre: #3499 #3502] [előzmény: (3497) Leíratkozott felhasználó, 2010-05-12 08:41:33]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3497. Elküldve: 2010-05-12 08:41:33,

Sportmusorok

[6541.]

Én május 12-őt olvastam eredetileg, az pedig ma van.
[válaszok erre: #3498] [előzmény: (3496) mlaszlo, 2010-05-12 08:14:55]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3496. Elküldve: 2010-05-12 08:14:55,

Sportmusorok

[6542.]

Úgy látszik előbb váltott az Eurosport, mától 16:9-es az Eurosport és az Eurosport2 is.
[válaszok erre: #3497 #3500]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3495. Elküldve: 2010-05-09 13:43:50,

Sportmusorok

[6543.]

Remelem nem a Palik kozvetiti a versenyt! icon49.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3494. Elküldve: 2010-05-09 13:41:17,

Sportmusorok

[6544.]

Hello! Midjart kezdodik az F1 remelem a Red bull elrontja a startot! A McLarem 1.2. lesz a befuto. icon28.gif (multkori mamoros irasert bocs. icon61.gif )
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kisqtya



Tagság: 2009-04-21 14:01:50
Tagszám: #73113
Hozzászólások: 454
3493. Elküldve: 2010-05-09 13:25:45,

Sportmusorok

[6545.]

"Hogy monjam"

Ha ezt kérdezed, akkor én válaszolok?!

Úgy, hogy mi is megértsük.
[előzmény: (3486) B ZOLI68, 2010-05-08 01:03:55]
Törzstag
kisqtya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pumukli1976



Tagság: 2005-05-16 11:02:23
Tagszám: #18843
Hozzászólások: 675
3492. Elküldve: 2010-05-09 13:17:13,

Sportmusorok

[6546.]

ct hd
[előzmény: (3491) reFLEX, 2010-05-09 13:11:01]
Törzstag
pumukli1976 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reFLEX



Tagság: 2005-05-28 19:08:48
Tagszám: #19198
Hozzászólások: 461
3491. Elküldve: 2010-05-09 13:11:01,

Sportmusorok

[6547.]

Hi,

melyik HD adókon adják a hokivb meccseit?

reFLEX
[válaszok erre: #3492]
Törzstag
reFLEX adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3490. Elküldve: 2010-05-08 11:18:39,

Sportmusorok

[6548.]

Közben annyit találtam, hogy elvileg a motors tv, illetve Angliában a Sky Channel 413 és a Virgin Media 545.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3489. Elküldve: 2010-05-08 11:08:14,

Sportmusorok

[6549.]

A mai GP3-t melyik adó közvetíti?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3488. Elküldve: 2010-05-08 07:34:38,

Sportmusorok

[6550.]

Én inkább a Red Bullt figyelném, hogy mennyivel lesznek gyorsabbak a többieknél.
[előzmény: (3486) B ZOLI68, 2010-05-08 01:03:55]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010710000991821 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail