Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3487. Elküldve: 2010-05-08 01:35:59, Sportmusorok
|
[6551.] |
Bocs be neztem
|
| | |
[előzmény: (3485) sanca2, 2010-05-07 14:57:30] |
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3486. Elküldve: 2010-05-08 01:03:55, Sportmusorok
|
[6552.] |
Hello! Megtlaltam az igazi kulcsot,holnap figyejuk a McLaren-t.A Ferrarinak meg egetek hogy bele nyujanak a motrba.Biszti minden szakszeru.Hogy monjam
|
| | | [válaszok erre: #3488 #3493] |
[előzmény: (3485) sanca2, 2010-05-07 14:57:30] |
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3483. Elküldve: 2010-05-04 12:57:59, Sportmusorok
|
[6555.] |
Hello Mindenkinek.A Duna tv-nek nyilatkozot Talmacsi Gabor mi volt a gond hogy vissza eset a 9.helyig.Most nagyon nem panaszkodot a motrjara,egyszeruen nem mert bemenni gyorsan a kanyarokba. Velemenyem az hogy akkor mit mer csinalni!(biciglizni)
|
| |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3482. Elküldve: 2010-05-02 19:11:44, Sportmusorok
|
[6556.] |
Minden versenyt nem lehet megnyerni.
|
| | |
[előzmény: (3481) B ZOLI68, 2010-05-02 18:12:40] |
|
|
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3481. Elküldve: 2010-05-02 18:12:40, Sportmusorok
|
[6557.] |
Igen megint tevetem Rossi harmadik lett. Majd a kovetkezo futamon!
|
| | | [válaszok erre: #3482] |
|
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3480. Elküldve: 2010-05-02 13:56:20, Sportmusorok
|
[6558.] |
Majd Rossi meg mutatja hogy kell meg nyerni a versenyt.Rossi fenekenel mi az a harom szogu valami rajz?(tan Ufo rajz)
|
| |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3479. Elküldve: 2010-05-02 13:52:26, Sportmusorok
|
[6559.] |
Moto GP most kezdődik.
|
| |
|
|
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3478. Elküldve: 2010-05-02 13:46:02, Sportmusorok
|
[6560.] |
Koszi!
|
| | |
[előzmény: (3476) Leíratkozott felhasználó, 2010-05-02 13:35:19] |
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3477. Elküldve: 2010-05-02 13:45:23, Sportmusorok
|
[6561.] |
Egyet tevettem! Majd leg kozelebb el talalom.
|
| | |
[előzmény: (3475) sanca2, 2010-05-02 13:17:53] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3476. Elküldve: 2010-05-02 13:35:19, Sportmusorok
|
[6562.] |
Amúgy adja a motogp-t többek között a sport 1 germany, a siriuson az 1auto és az eurobirden a bbc stream is a digisporton kívül.
|
| | | [válaszok erre: #3478] |
[előzmény: (3467) B ZOLI68, 2010-05-02 10:26:31] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3475. Elküldve: 2010-05-02 13:17:53, Sportmusorok
|
[6563.] |
Nem így lett kilencedik lett
|
| | | [válaszok erre: #3477] |
[előzmény: (3470) B ZOLI68, 2010-05-02 11:40:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3474. Elküldve: 2010-05-02 12:46:31, Sportmusorok
|
[6564.] |
Start
Talma 7.
|
| | |
[előzmény: (3473) djhoresz, 2010-05-02 12:24:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 djhoresz

Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353 |
3473. Elküldve: 2010-05-02 12:24:46, Sportmusorok
|
[6565.] |
Piros zászló,új start már nem úgy fog sikeredni sajna.Talmából kiégett a tűz.
|
| | | [válaszok erre: #3474] |
[előzmény: (3472) sanca2, 2010-05-02 12:18:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3472. Elküldve: 2010-05-02 12:18:09, Sportmusorok
|
[6566.] |
Talma 4.
Mire bírtam már 3 madik
|
| | | [válaszok erre: #3473] |
[előzmény: (3471) sanca2, 2010-05-02 12:12:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3471. Elküldve: 2010-05-02 12:12:59, Sportmusorok
|
[6567.] |
Moto2 most élőbe Nova HD 23.5'E
|
| | | [válaszok erre: #3472] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3470. Elküldve: 2010-05-02 11:40:34, Sportmusorok
|
[6568.] |
Csak egy velemeny. Talmacsi 7.helyrol feljon a 5.helyig,es a verseny kozepetol elfarad,es vissza esik a 8.helyig. Altalaba igy versenyez de remelem nem igy lesz.
|
| | | [válaszok erre: #3475] |
|
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3469. Elküldve: 2010-05-02 10:42:29, Sportmusorok
|
[6569.] |
Koszi Zoliba!
|
| | |
[előzmény: (3468) zolibá, 2010-05-02 10:29:37] |
|
Haladó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
|
Törzstag
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3467. Elküldve: 2010-05-02 10:26:31, Sportmusorok
|
[6571.] |
Hello! Mikor startolnak Talmacsiek es melyik csati kozvetiti?
|
| | | [válaszok erre: #3468 #3476] |
|
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3466. Elküldve: 2010-05-02 10:12:09, Sportmusorok
|
[6572.] |
39'E
Arena sport 2 Nikolai Valuev - David Haye BOX most
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3465. Elküldve: 2010-05-01 21:12:17, Sportmusorok
|
[6573.] |
Keresek régi F1-es futamokat, időmérőket bármilyen formában, ha esetleg valakinek van akár 1 db is, kérem keressen pü-ben.
Előre is köszi
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3464. Elküldve: 2010-05-01 14:13:58, Sportmusorok
|
[6574.] |
Moto GP most a digisporton, vagy sport1 német, vagy a siriuson 1auto csatornán.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3463. Elküldve: 2010-05-01 07:44:26, Sportmusorok
|
[6575.] |
Nem találkozott valaki olyan oldallal, ahonnan le lehetne tölteni az idei DTM versenyeket?
|
| |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|