Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499745/8 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (72/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3412. Elküldve: 2010-04-16 13:55:53,

Sportmusorok

[6626.]

Hello mindenkinek! El kezdotek a FORMA 1 Kinai nagydij szabad edzesei.Midket edzest a McLaren nyerte,remelem ijen lessz az idomero is! icon32.gif A ferrarik valahol kozep mezonyben icon37.gif
[válaszok erre: #3413]
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3411. Elküldve: 2010-04-12 11:11:40,

Sportmusorok

[6627.]

Hello.Tegnap beszelt Digi Sportal telefonon Talmacsi,hirtelen felsorolt 20 problemat.Nem tudom hogy a Japan nagydijon mit mesel?Kifogas lesz boven.
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3410. Elküldve: 2010-04-11 21:21:17,

Sportmusorok

[6628.]

Majd Rossi meg mutatja, hogy kellversenyezni fitten. icon2.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3409. Elküldve: 2010-04-11 21:11:26,

Sportmusorok

[6629.]

Hello! Sracok Talmacsi megint el faradt,mint tavaj ellot.Sajnalom aszt a 6. helyet. icon80.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3408. Elküldve: 2010-04-11 21:11:26,

Sportmusorok

[6630.]

Hello! Sracok Talmacsi megint el faradt,mint tavaj ellot.Sajnalom aszt a 6. helyet. icon80.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Madison 07



Tagság: 2007-03-09 21:33:08
Tagszám: #42624
Hozzászólások: 4080
3407. Elküldve: 2010-04-11 20:15:51,

Sportmusorok

[6631.]


naa kérem, nézzük mit is tud TalmaXi..?! icon32.gif

Üdv.: Madisonˆ'
[előzmény: (3405) torzsa33, 2010-04-11 19:13:06]
Kiváló dolgozó
Madison 07 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3406. Elküldve: 2010-04-11 20:15:24,

Sportmusorok

[6632.]

Digisporton megy icon32.gif
[előzmény: (3405) torzsa33, 2010-04-11 19:13:06]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3405. Elküldve: 2010-04-11 19:13:06,

Sportmusorok

[6633.]

Na szikerult. icon43.gif icon48.gif

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
[válaszok erre: #3406 #3407]
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3404. Elküldve: 2010-04-11 19:02:25,

Sportmusorok

[6634.]

El rajtolt a 125 kcm. icon43.gif

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3403. Elküldve: 2010-04-11 18:58:49,

Sportmusorok

[6635.]

Es mar el is kezdodot,el vileg HD ba agygyak de nem tudom mert normal kepernyon nezem de jo.

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3402. Elküldve: 2010-04-11 18:57:38,

Sportmusorok

[6636.]

Csak torold ki a nemvem es a jelsot es ird be a tiedet,ugyis ros hejen vanak ,nem tudom miert tete bele.

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3401. Elküldve: 2010-04-11 18:56:48,

Sportmusorok

[6637.]

Itt van http://www.digisport.hu/register

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3400. Elküldve: 2010-04-11 18:56:04,

Sportmusorok

[6638.]

Nem tidom en rokton meg nyomtam a regisralt gombot es mar registem is,de belinkelem a regisralt oldalt hatha ugy tudol regizni ugy ok.

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anp



Tagság: 2006-02-13 15:03:57
Tagszám: #26984
Hozzászólások: 157
3399. Elküldve: 2010-04-11 18:54:16,

Sportmusorok

[6639.]

A regisztráciora kattintva ugyanaz az oldal jelenik meg. Nincs ez korlátozva Mo-ra?
[előzmény: (3398) torzsa33, 2010-04-11 18:47:16]
Haladó
anp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3398. Elküldve: 2010-04-11 18:47:16,

Sportmusorok

[6640.]

pedig en rokton tutam regizni,probald meg meg egyser,es mitt ir ki.

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
[válaszok erre: #3399]
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anp



Tagság: 2006-02-13 15:03:57
Tagszám: #26984
Hozzászólások: 157
3397. Elküldve: 2010-04-11 18:41:42,

Sportmusorok

[6641.]

Nem enged regisztrálni. Miért?
[előzmény: (3396) torzsa33, 2010-04-11 18:34:35]
Haladó
anp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torzsa33



Tagság: 2009-05-10 08:46:07
Tagszám: #73814
Hozzászólások: 291
3396. Elküldve: 2010-04-11 18:34:35,

Sportmusorok

[6642.]

Aki meg akarja nezni a Motor GP itt meg teheti csak regiszralni kel.http://www.digisport.hu/home

Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
[válaszok erre: #3397]
Haladó
torzsa33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3395. Elküldve: 2010-04-10 13:40:31,

Sportmusorok

[6643.]

http://www.beol.hu/bekes/sport/labdarugas-elhunyt-varga-zoltan-298262

Szerdán még szakkommentálta a MU - Bayern meccset. icon76.gif

BP

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (3394) banok5, 2010-04-10 10:45:37]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3394. Elküldve: 2010-04-10 10:45:37,

Sportmusorok

[6644.]

ma El Classico!! icon48.gif

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3395]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


norman21



Tagság: 2008-02-04 13:05:20
Tagszám: #55399
Hozzászólások: 208
3393. Elküldve: 2010-04-07 17:43:18,

Sportmusorok

[6645.]

Nem akarlak elkeseríteni, de már decemberben eldőlt minden, mégha még hivatalos bejelentés nem is volt. Angol médiajogos hírportál is lehozta, itthon az nso és az index is. Ha a google nem dobja ki, lásd Eurosport2 Index Fórum.
Pont az angol foci miatt nyáron indul a Digisport Szlovákiában és Csehországban, nálunk pedig a Digisport+. Persze addig még becsődölhet a csatorna, eddig csak viszi a pénzt, bevétel 0.
Az egyébként nem zárható ki, hogy valamilyen leosztásban az Eurosport2-n is lesz PL.
[előzmény: (3387) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-29 15:21:18]
Haladó
norman21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3392. Elküldve: 2010-04-07 15:34:36,

Sportmusorok

[6646.]

MiT?
[előzmény: (3391) Leíratkozott felhasználó, 2010-04-07 15:14:56]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3391. Elküldve: 2010-04-07 15:14:56,

Sportmusorok

[6647.]

Lassan bejelenthetnék már icon31.gif
[válaszok erre: #3392]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sanyi85



Tagság: 2007-08-11 13:38:52
Tagszám: #47971
Hozzászólások: 105
3390. Elküldve: 2010-04-05 21:56:41,

Sportmusorok

[6648.]

Hát véleményem szerint még ha át is vennék HD biztos nem lesz, de HD-re talán nagyobb az esély, mint arra, hogy vissza tudják szerezni a Digitől... Legnézettebb bajnokság, ők se hülyék, hogy kiadják, viszont ott volt a legszínvonalasabb a közvetítés és a meccs előtti beszélgetések (szerintem)
[előzmény: (3389) bamba, 2010-04-05 20:01:12]
Haladó
sanyi85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
3389. Elküldve: 2010-04-05 20:01:12,

Sportmusorok

[6649.]

Én is remélem, hogy az angol a sport tv-é lesz és már HD-ban is adják majd...
[válaszok erre: #3390] [előzmény: (3387) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-29 15:21:18]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3388. Elküldve: 2010-03-29 15:41:04,

Sportmusorok

[6650.]

Érdekli ezeket hogy nem tudjuk nézni. Lényeg hogy megvették. icon49.gif
[előzmény: (3387) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-29 15:21:18]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010665893554688 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail