Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3412. Elküldve: 2010-04-16 13:55:53, Sportmusorok
|
[6626.] |
Hello mindenkinek! El kezdotek a FORMA 1 Kinai nagydij szabad edzesei.Midket edzest a McLaren nyerte,remelem ijen lessz az idomero is! A ferrarik valahol kozep mezonyben
|
| | | [válaszok erre: #3413] |
|
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3411. Elküldve: 2010-04-12 11:11:40, Sportmusorok
|
[6627.] |
Hello.Tegnap beszelt Digi Sportal telefonon Talmacsi,hirtelen felsorolt 20 problemat.Nem tudom hogy a Japan nagydijon mit mesel?Kifogas lesz boven.
|
| |
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3410. Elküldve: 2010-04-11 21:21:17, Sportmusorok
|
[6628.] |
Majd Rossi meg mutatja, hogy kellversenyezni fitten.
|
| |
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3409. Elküldve: 2010-04-11 21:11:26, Sportmusorok
|
[6629.] |
Hello! Sracok Talmacsi megint el faradt,mint tavaj ellot.Sajnalom aszt a 6. helyet.
|
| |
|
Haladó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3408. Elküldve: 2010-04-11 21:11:26, Sportmusorok
|
[6630.] |
Hello! Sracok Talmacsi megint el faradt,mint tavaj ellot.Sajnalom aszt a 6. helyet.
|
| |
|
Haladó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
3407. Elküldve: 2010-04-11 20:15:51, Sportmusorok
|
[6631.] |
naa kérem, nézzük mit is tud TalmaXi..?!
Üdv.: Madison'
|
| | |
[előzmény: (3405) torzsa33, 2010-04-11 19:13:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 djhoresz

Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353 |
3406. Elküldve: 2010-04-11 20:15:24, Sportmusorok
|
[6632.] |
Digisporton megy
|
| | |
[előzmény: (3405) torzsa33, 2010-04-11 19:13:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
3405. Elküldve: 2010-04-11 19:13:06, Sportmusorok
|
[6633.] |
Na szikerult.
Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
|
| | | [válaszok erre: #3406 #3407] |
|
|
Haladó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
3404. Elküldve: 2010-04-11 19:02:25, Sportmusorok
|
[6634.] |
El rajtolt a 125 kcm.
Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
|
| |
|
Haladó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
3403. Elküldve: 2010-04-11 18:58:49, Sportmusorok
|
[6635.] |
Es mar el is kezdodot,el vileg HD ba agygyak de nem tudom mert normal kepernyon nezem de jo.
Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
|
| |
|
Haladó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
3402. Elküldve: 2010-04-11 18:57:38, Sportmusorok
|
[6636.] |
Csak torold ki a nemvem es a jelsot es ird be a tiedet,ugyis ros hejen vanak ,nem tudom miert tete bele.
Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
|
| |
|
Haladó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
|
Haladó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
3400. Elküldve: 2010-04-11 18:56:04, Sportmusorok
|
[6638.] |
Nem tidom en rokton meg nyomtam a regisralt gombot es mar registem is,de belinkelem a regisralt oldalt hatha ugy tudol regizni ugy ok.
Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
|
| |
|
Haladó
|
|
 anp

Tagság: 2006-02-13 15:03:57 Tagszám: #26984 Hozzászólások: 157 |
3399. Elküldve: 2010-04-11 18:54:16, Sportmusorok
|
[6639.] |
A regisztráciora kattintva ugyanaz az oldal jelenik meg. Nincs ez korlátozva Mo-ra?
|
| | |
[előzmény: (3398) torzsa33, 2010-04-11 18:47:16] |
|
Haladó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
3398. Elküldve: 2010-04-11 18:47:16, Sportmusorok
|
[6640.] |
pedig en rokton tutam regizni,probald meg meg egyser,es mitt ir ki.
Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
|
| | | [válaszok erre: #3399] |
|
|
Haladó
|
|
 anp

Tagság: 2006-02-13 15:03:57 Tagszám: #26984 Hozzászólások: 157 |
3397. Elküldve: 2010-04-11 18:41:42, Sportmusorok
|
[6641.] |
Nem enged regisztrálni. Miért?
|
| | |
[előzmény: (3396) torzsa33, 2010-04-11 18:34:35] |
|
Haladó
|
|
 torzsa33

Tagság: 2009-05-10 08:46:07 Tagszám: #73814 Hozzászólások: 291 |
3396. Elküldve: 2010-04-11 18:34:35, Sportmusorok
|
[6642.] |
Aki meg akarja nezni a Motor GP itt meg teheti csak regiszralni kel.http://www.digisport.hu/home
Bocs de külföldi vagyok és nincs Magyar billentyűzetem.
|
| | | [válaszok erre: #3397] |
|
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3395. Elküldve: 2010-04-10 13:40:31, Sportmusorok
|
[6643.] |
http://www.beol.hu/bekes/sport/labdarugas-elhunyt-varga-zoltan-298262
Szerdán még szakkommentálta a MU - Bayern meccset.
BP
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3394) banok5, 2010-04-10 10:45:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3394. Elküldve: 2010-04-10 10:45:37, Sportmusorok
|
[6644.] |
ma El Classico!!
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3395] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
3393. Elküldve: 2010-04-07 17:43:18, Sportmusorok
|
[6645.] |
Nem akarlak elkeseríteni, de már decemberben eldőlt minden, mégha még hivatalos bejelentés nem is volt. Angol médiajogos hírportál is lehozta, itthon az nso és az index is. Ha a google nem dobja ki, lásd Eurosport2 Index Fórum.
Pont az angol foci miatt nyáron indul a Digisport Szlovákiában és Csehországban, nálunk pedig a Digisport+. Persze addig még becsődölhet a csatorna, eddig csak viszi a pénzt, bevétel 0.
Az egyébként nem zárható ki, hogy valamilyen leosztásban az Eurosport2-n is lesz PL.
|
| | |
[előzmény: (3387) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-29 15:21:18] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3392. Elküldve: 2010-04-07 15:34:36, Sportmusorok
|
[6646.] |
MiT?
|
| | |
[előzmény: (3391) Leíratkozott felhasználó, 2010-04-07 15:14:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3391. Elküldve: 2010-04-07 15:14:56, Sportmusorok
|
[6647.] |
Lassan bejelenthetnék már
|
| | | [válaszok erre: #3392] |
|
|
|
|
|
 sanyi85

Tagság: 2007-08-11 13:38:52 Tagszám: #47971 Hozzászólások: 105 |
3390. Elküldve: 2010-04-05 21:56:41, Sportmusorok
|
[6648.] |
Hát véleményem szerint még ha át is vennék HD biztos nem lesz, de HD-re talán nagyobb az esély, mint arra, hogy vissza tudják szerezni a Digitől... Legnézettebb bajnokság, ők se hülyék, hogy kiadják, viszont ott volt a legszínvonalasabb a közvetítés és a meccs előtti beszélgetések (szerintem)
|
| | |
[előzmény: (3389) bamba, 2010-04-05 20:01:12] |
|
Haladó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
3389. Elküldve: 2010-04-05 20:01:12, Sportmusorok
|
[6649.] |
Én is remélem, hogy az angol a sport tv-é lesz és már HD-ban is adják majd...
|
| | | [válaszok erre: #3390] |
[előzmény: (3387) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-29 15:21:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3388. Elküldve: 2010-03-29 15:41:04, Sportmusorok
|
[6650.] |
Érdekli ezeket hogy nem tudjuk nézni. Lényeg hogy megvették.
|
| | |
[előzmény: (3387) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-29 15:21:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|