Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 slpg590

Tagság: 2003-10-16 10:59:11 Tagszám: #6982 Hozzászólások: 396 |
3287. Elküldve: 2010-02-02 20:05:58, Sportmusorok
|
[6751.] |
Nem tudja valaki, melyik adón lehet idén WRC összefoglalót nézni? Az Eurosport műsorában ugyanis nem találom.
****************
90 cm tányér > 0,7 dB Philips LNB > Digipower SG 2100 motor > Amiko Alien 2 Triple+ > (Openbox X-810 > Skystar 2) + Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 330e (DVB-T)
|
| | | [válaszok erre: #3288 #3290] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3286. Elküldve: 2010-01-31 15:36:07, Sportmusorok
|
[6752.] |
Megtaláltam, február 5-én a TW1-en 20:15-től Forma-1 1986-os Ausztrál Nagydíj
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3285. Elküldve: 2010-01-31 15:27:48, Sportmusorok
|
[6753.] |
Ezen a csatin, hogy TW1, amelyik az astrán a 12663-on van? Mert akkor lehet máskor is lesz. Ez melyik nap volt?
|
| | |
[előzmény: (3283) f14a, 2010-01-31 15:25:49] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3284. Elküldve: 2010-01-31 15:25:58, Sportmusorok
|
[6754.] |
Az elmaradt Inter meccs helyett a Milan meccset adja a Sport2
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3283. Elküldve: 2010-01-31 15:25:49, Sportmusorok
|
[6755.] |
A múltkor valamelyik kézimeccs előtt túl korán kapcsoltam a TW1-re (ORF Sport Plus) és ott ment egy ezeréves estorili futam, Mansell, Prost, Senna, Berger és hasonló neveket lehetett hallani :) Nagyon élveztem, pedig a technikai színvonal hagyott némi kívánnivalót maga után. A csodálatos csöves kamerák gyönyörű zöld "ghost"-okat húztak a piros-fehér McLarenek mögé :)
|
| | | [válaszok erre: #3285] |
[előzmény: (3275) blakum, 2010-01-31 12:45:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3282. Elküldve: 2010-01-31 15:25:27, Sportmusorok
|
[6756.] |
Szerintem biztos lesz valamilyen feed, ami adja az olimpiát.
|
| | |
[előzmény: (3281) hatos66, 2010-01-31 15:23:46] |
|
|
|
|
 hatos66

Tagság: 2003-06-30 09:38:13 Tagszám: #5439 Hozzászólások: 726 |
3281. Elküldve: 2010-01-31 15:23:46, Sportmusorok
|
[6757.] |
EurosportHD a téli olimpia idején hol fogható ?
|
| | | [válaszok erre: #3282] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3280. Elküldve: 2010-01-31 15:19:00, Sportmusorok
|
[6758.] |
Kézi eb elődöntő most a sport1-en.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3279. Elküldve: 2010-01-31 14:58:41, Sportmusorok
|
[6759.] |
Igen nem neked szántam
|
| | |
[előzmény: (3278) sanca2, 2010-01-31 14:58:02] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3278. Elküldve: 2010-01-31 14:58:02, Sportmusorok
|
[6760.] |
Én nem akarom nézni
|
| | | [válaszok erre: #3279] |
[előzmény: (3277) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-31 14:49:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3277. Elküldve: 2010-01-31 14:49:46, Sportmusorok
|
[6761.] |
Holnap kezdődnek a tesztek, ma Renault és Sauber bemutató F1-et inkább most csak a neten nézhetsz régi versenyeket http://www.justin.tv/f1_legends_8
|
| | | [válaszok erre: #3278] |
[előzmény: (3276) sanca2, 2010-01-31 13:34:05] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3276. Elküldve: 2010-01-31 13:34:05, Sportmusorok
|
[6762.] |
Ilyenkor F1???
ORF HD, SKY Sport HD, stb.
auto sport: NIlesat GearOne
|
| | | [válaszok erre: #3277] |
[előzmény: (3275) blakum, 2010-01-31 12:45:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blakum

Tagság: 2006-09-13 15:26:55 Tagszám: #34845 Hozzászólások: 124 |
3275. Elküldve: 2010-01-31 12:45:37, Sportmusorok
|
[6763.] |
Sziasztok!
Nem tudtok valami jó nézhető sport csatornát. Főleg forma1-autósport érdekel?
[email protected]
|
| | | [válaszok erre: #3276 #3283] |
|
|
Haladó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3274. Elküldve: 2010-01-26 15:31:14, Sportmusorok
|
[6764.] |
Euro Handball 2010
16:00 Oroszország - Izland, Szlovénia - Franciaország dupla meccs a DSF-en.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3273. Elküldve: 2010-01-26 10:20:23, Sportmusorok
|
[6765.] |
De azt sem csak Ők adták, hiszen láttam én is élőben, pedig nekem nincs Sport M-em.
Komoly adó.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3272) banok5, 2010-01-25 19:47:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3272. Elküldve: 2010-01-25 19:47:41, Sportmusorok
|
[6766.] |
igen, volt egy magyar-finn futsal barátságos úgy 2 hete.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3273] |
[előzmény: (3270) stubyte, 2010-01-25 12:06:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3271. Elküldve: 2010-01-25 12:44:04, Sportmusorok
|
[6767.] |
Szvsz. a délszlávokat nem kellene erőltetni: A Krim Ljubljanán kívül már nincs igazán jó csapatuk (a Podgorica ugyebár széthullott...)
A Hypo meg már volt a magyar bajnokságban, kár, hogy mostanában nem tudnak megegyezni :(
Viszont most a ffiben itt a Tatran Presov, már az is valami :)
A Sport M meg micsoda???
(költői kérdés) :)))
Mert ugye én a saját elérhetőségeimen (pedig van néhány) eddig még nem találtam :(
Se a UPCD, de a Digi se a Hello nem adja...
|
| | |
[előzmény: (3270) stubyte, 2010-01-25 12:06:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3270. Elküldve: 2010-01-25 12:06:58, Sportmusorok
|
[6768.] |
Azért a nőknél kéziben egy nemzetközibb bajnokság jól mutatna. Pl.: a 6 magyar + 2 osztrák + 2 szlovák + 2 szerb + 2 horvát csapattal.
(igaz a románok még emelnék a színvonalat, de nagy a távolság, az közlekedés meg...)
Apropó a Sport M-en volt már élő közvetítés is ?
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3271 #3272] |
[előzmény: (3268) f14a, 2010-01-25 10:16:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3269. Elküldve: 2010-01-25 11:14:53, Sportmusorok
|
[6769.] |
Mercedes GP F1-es bemutató most a DSF-en
|
| |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3268. Elküldve: 2010-01-25 10:16:31, Sportmusorok
|
[6770.] |
Euro handball 2010 mai meccsei:
16:00 Horvátország - Izland DSF,TW1
18:00 Norvégia - Ausztria, Sport1, ORF1
20:00 Oroszország - Dánia Sport1, TW1
@Stub:
Amit az utánpótlás ÁLTALÁNOS helyzetéről írsz, az első szótól az utolsóig igaz, de a kézilabdára nem igazán alkalmazható. Az iskolai testnevelésig tökéletesen egyetértek, mert a gyerekek kiválasztása ott történik. DE! Magyarországon a kézilabda sohasem volt IGAZI tömegsport, ellentétben a labdarúgással. Az utánpótlás nevelés így mindig is a klubok feladata volt. Most is az! Így aztán ebben a sportágban csak az adhat reményt, hogy lesznek olyan klubok, mint mondjuk most a Vác, Érd, vagy Kispest, ahol ELKEZDŐDIK valamiféle munka. De hiányozni fog a Hunnia, a Halas, (Esztergom, Vasas, Pécs, Spartacus stb.) ahol játszhatnának a MA játékosai és nevelődhetnének a jövő sztárjai.
Amíg a női és a férfi mezőnyben is csak 1-1 igazán rendezett anyagi helyzetű klub van (Győr és Veszprém), ezen felül a férfimezőny még 3, a női meg mondjuk még 6 elfogadható színvonalú csapattal rendelkezik - HÁT EZ IGENCSAK ZSENGE sajnos...
|
| | | [válaszok erre: #3270] |
[előzmény: (3267) stubyte, 2010-01-25 08:55:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3267. Elküldve: 2010-01-25 08:55:15, Sportmusorok
|
[6771.] |
az utánpótlás...
Az utánpótlás alapja a szabadidősport !
Ma már a szabadidős sporttevékenység - a legtöbb sportágban - elképzelhetetlen anyagi áldozatok nélkül. Grundok helyett benzinkutak, plázák vannak. A nagy vállalatok a vállalati sportot - tisztelet a kivételnek - verseny és amatőr szinten egyaránt leépítették. (csak megjegyzem a '20-as években minden magyarországi nagyvállalatnak rendelkeznie kellett egy nagy tornateremmel)
A gyermekek heti 1,5-3 testnevelés órája semmire sem elég. Ja és 5-ből 3 tanuló részlegesen vagy teljesen felmentett testnevelésből. Fizikai megterhelésre meg nem kötelezheti a tanár. Tehát ha elfárad a diák akkor nem csinálja tovább.
Kis országunkban ebből a kis közösségből is össze tudunk rakni egy válogatottat, tehát elég tehetséges nemzet vagyunk. Természetesen könnyebb dolgunk lenne, ha nem 1000 játékosból lehetne válogatni, hanem 10 000 -ből. Szomorúan látom, mikor a salakos focipályákat kiadják (lízingelik) vállalkozók. Felhúzzák a magas kerítéseket és mehet a teniszoktatás és a pályabérlet a jómódúaknak.
Emlékszem a '90-es évek elején az amatőr labdarúgásban is bevezették a játékengedélyeket és az átigazolási minimumokat. Akkoriban 200 ezer forintból egy körzeti , vagy megyei III-II. csapat egy évet kigazdálkodott- ennek bevezetését követően a játékengedélyek és a játékvezetői költségek elvitték ennek a pénznek több mint a felét. Sok sportegyesület el is lehetetlenült ezért is.
Nem véletlen, hogy már több megyében is akadnak - van ahol már működik - az MLSZ-től függetlenül lebonyolított mérkőzések bajnokságok. Kezdik visszahozni a tömegsport jelleget a kistelepüléseken. Igaz innen nincs feljutás, de van mozgás, van egészségesebb lakosság és az amatőrszint legalja itt legalább nem a pénzről szól.
Saját zsebemen tudom, hogy csak az iskolai szabadidős sporttevékenység mennyiben van. Mikor már az iskola is gyakorlatilag piaci alapokon biztosítja a diákok részére a tanórán kívüli tornaterem-használatot. A tantárgyi követelményekben is szereplő úszásoktatáshoz az uszodabelépőt külön kell finanszírozni stb. Szívesen áldozom erre, hiszen a gyermekeim érdeke is. Én megtehetem, de nagyon sok ismerősömnek ez tényleg anyagi teher, hiába tehetséges a gyereke.
Lassan már az MLSZ-t is a BKV-hoz lehet hasonlítani. Egy túlburjánzott apparátus nagyon jól megél elsősorban közpénzből. Egy szűk réteg meg a különböző forrásokon keresztül kivont pénzekből meg remekül megél a maszekvilágban is. Legyen akármilyen vezetés az amatőrsport szintjén az elmúlt 20 évben semmi lényeges eredményt nem értek el.
A profi-, félprofi szintű futballakadémiák elsősorban profitorientál gazdasági társaságok, valamely nagy klub árnyékában. Ők legalább megpróbálják felkarolni a tehetségeket, de nem a lakóhelyük környékén biztosít lehetőséget, hanem koncentrálva, korszerű körülmények között szakemberek vezetésével.
Tökmindegy minek nevezzük, a lényeg, hogy az elmúlt 20-25 évben a lakosság egészségi állapota egyre rosszabb, az elhízás, a magas vérnyomás és koleszterinszint valamint a keringési rendellenesség tipikus jellemzője a magyar társadalomnak.
Költsük a GDP 1-2 % át a sportra, de ne csak az élsport kapjon belőle ! A szabadidősport az iskolai sport is részesedjen, de ezeket a pénzek ne az élsport vezetőin menjenek keresztül, mert akkor nem sok marad a végén.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3268] |
[előzmény: (3265) f14a, 2010-01-23 17:34:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3266. Elküldve: 2010-01-24 09:45:28, Sportmusorok
|
[6772.] |
Mai meccsek Euro Handball 2010
16:30 Németország - Franciaország Das Erste, TW1
18:30 Lengyelország - Spanyolország Sport1, DSF, TW1
20:30 Szlovénia - Csehország TW1
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3265. Elküldve: 2010-01-23 17:34:42, Sportmusorok
|
[6773.] |
" Az utánpótlás helyzetéről meg nem is szólva..."
Akkor nyáron a csajok U19-es ezüstjét ajándékba kaptuk? :)
Nem mondom, hogy fényes az utánpótlás helyzete. De talán nem is ANNYIRA reménytelen.
Ami nagyon hiányzik: a jelenleginél SOKKAL TÖBB stabil anyagi hátterű klub.
|
| | | [válaszok erre: #3267] |
[előzmény: (3263) stubyte, 2010-01-23 14:27:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 breek

Tagság: 2009-09-15 14:45:41 Tagszám: #77822 Hozzászólások: 73 |
3264. Elküldve: 2010-01-23 15:32:57, Sportmusorok
|
[6774.] |
én se mindre gondoltam mert pl a gera zoli ténylegjo játékos meg a lipcsei is kézilabdába meg tény leg kevés a csapat amiböl lehet épitkezni legalábis férfi vonalon nöknél már hamaráb lehetne épitkezni csak ha mindig leváltják a kapitányokat ha nem jo eredményt érünk el akor igy sose lesz normális csapat mert uj kapitány uj elképzelés ugy nem lehet csapatot épiteni breek
|
| | |
[előzmény: (3263) stubyte, 2010-01-23 14:27:00] |
|
Kezdő
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3263. Elküldve: 2010-01-23 14:27:00, Sportmusorok
|
[6775.] |
Attól hogy valaki légiós még nem lusta és nem kíméli jobban magát mint az itthon játszók.
Emlékezzünk csak Lipcseire, vagy Gerára. A hazai viszonyok között mindkettőt jó állóképességű focistának tartották. Kikerültek és "vértizzadtak" az első időszakban. Halmosi a hazai mezőnyben egy igazán hajtós, jól pörgő játékosnak számított. Kiment és nem több mint az angol átlag.
Aki edzésen csak 70-80 %-ot teljesít az a meccsen sem tud 100-at. Sajnos kézilabdában a férfiaknál van 2 jó csapatunk a nőknél meg kb. 3-4 akiket az európai porondra is ki lehet küldeni. Ennyi csapattal nem lehet komoly bajnokságot rendezni. Az utánpótlás helyzetéről meg nem is szólva...
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3264 #3265] |
[előzmény: (3262) breek, 2010-01-23 12:37:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|