Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499738/1 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (70/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

slpg590



Tagság: 2003-10-16 10:59:11
Tagszám: #6982
Hozzászólások: 396
3287. Elküldve: 2010-02-02 20:05:58,

Sportmusorok

[6751.]

Nem tudja valaki, melyik adón lehet idén WRC összefoglalót nézni? Az Eurosport műsorában ugyanis nem találom.

****************
90 cm tányér > 0,7 dB Philips LNB > Digipower SG 2100 motor > Amiko Alien 2 Triple+ > (Openbox X-810 > Skystar 2) + Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 330e (DVB-T)
[válaszok erre: #3288 #3290]
Törzstag
slpg590 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3286. Elküldve: 2010-01-31 15:36:07,

Sportmusorok

[6752.]

Megtaláltam, február 5-én a TW1-en 20:15-től Forma-1 1986-os Ausztrál Nagydíj icon32.gif
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3285. Elküldve: 2010-01-31 15:27:48,

Sportmusorok

[6753.]

Ezen a csatin, hogy TW1, amelyik az astrán a 12663-on van? Mert akkor lehet máskor is lesz. Ez melyik nap volt?
[előzmény: (3283) f14a, 2010-01-31 15:25:49]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3284. Elküldve: 2010-01-31 15:25:58,

Sportmusorok

[6754.]

Az elmaradt Inter meccs helyett a Milan meccset adja a Sport2

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3283. Elküldve: 2010-01-31 15:25:49,

Sportmusorok

[6755.]

A múltkor valamelyik kézimeccs előtt túl korán kapcsoltam a TW1-re (ORF Sport Plus) és ott ment egy ezeréves estorili futam, Mansell, Prost, Senna, Berger és hasonló neveket lehetett hallani :) Nagyon élveztem, pedig a technikai színvonal hagyott némi kívánnivalót maga után. A csodálatos csöves kamerák gyönyörű zöld "ghost"-okat húztak a piros-fehér McLarenek mögé :)
[válaszok erre: #3285] [előzmény: (3275) blakum, 2010-01-31 12:45:37]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3282. Elküldve: 2010-01-31 15:25:27,

Sportmusorok

[6756.]

Szerintem biztos lesz valamilyen feed, ami adja az olimpiát.
[előzmény: (3281) hatos66, 2010-01-31 15:23:46]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


hatos66



Tagság: 2003-06-30 09:38:13
Tagszám: #5439
Hozzászólások: 726
3281. Elküldve: 2010-01-31 15:23:46,

Sportmusorok

[6757.]

EurosportHD a téli olimpia idején hol fogható ? icon33.gif
[válaszok erre: #3282]
Törzstag
hatos66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3280. Elküldve: 2010-01-31 15:19:00,

Sportmusorok

[6758.]

Kézi eb elődöntő most a sport1-en.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3279. Elküldve: 2010-01-31 14:58:41,

Sportmusorok

[6759.]

Igen nem neked szántam icon71.gif
[előzmény: (3278) sanca2, 2010-01-31 14:58:02]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3278. Elküldve: 2010-01-31 14:58:02,

Sportmusorok

[6760.]

Én nem akarom nézni icon21.gif
[válaszok erre: #3279] [előzmény: (3277) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-31 14:49:46]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3277. Elküldve: 2010-01-31 14:49:46,

Sportmusorok

[6761.]

Holnap kezdődnek a tesztek, ma Renault és Sauber bemutató icon50.gif F1-et inkább most csak a neten nézhetsz régi versenyeket http://www.justin.tv/f1_legends_8
[válaszok erre: #3278] [előzmény: (3276) sanca2, 2010-01-31 13:34:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3276. Elküldve: 2010-01-31 13:34:05,

Sportmusorok

[6762.]

Ilyenkor F1???


ORF HD, SKY Sport HD, stb.

auto sport: NIlesat GearOne icon50.gif
[válaszok erre: #3277] [előzmény: (3275) blakum, 2010-01-31 12:45:37]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blakum



Tagság: 2006-09-13 15:26:55
Tagszám: #34845
Hozzászólások: 124
3275. Elküldve: 2010-01-31 12:45:37,

Sportmusorok

[6763.]

Sziasztok!

Nem tudtok valami jó nézhető sport csatornát. Főleg forma1-autósport érdekel?


[email protected]
[válaszok erre: #3276 #3283]
Haladó
blakum adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3274. Elküldve: 2010-01-26 15:31:14,

Sportmusorok

[6764.]

Euro Handball 2010

16:00 Oroszország - Izland, Szlovénia - Franciaország dupla meccs a DSF-en.
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3273. Elküldve: 2010-01-26 10:20:23,

Sportmusorok

[6765.]

De azt sem csak Ők adták, hiszen láttam én is élőben, pedig nekem nincs Sport M-em. icon50.gif

Komoly adó. icon43.gif icon43.gif icon43.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (3272) banok5, 2010-01-25 19:47:41]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3272. Elküldve: 2010-01-25 19:47:41,

Sportmusorok

[6766.]

igen, volt egy magyar-finn futsal barátságos úgy 2 hete.

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3273] [előzmény: (3270) stubyte, 2010-01-25 12:06:58]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3271. Elküldve: 2010-01-25 12:44:04,

Sportmusorok

[6767.]

Szvsz. a délszlávokat nem kellene erőltetni: A Krim Ljubljanán kívül már nincs igazán jó csapatuk (a Podgorica ugyebár széthullott...)

A Hypo meg már volt a magyar bajnokságban, kár, hogy mostanában nem tudnak megegyezni :(

Viszont most a ffiben itt a Tatran Presov, már az is valami :)

A Sport M meg micsoda???

(költői kérdés) :)))

Mert ugye én a saját elérhetőségeimen (pedig van néhány) eddig még nem találtam :(

Se a UPCD, de a Digi se a Hello nem adja...
[előzmény: (3270) stubyte, 2010-01-25 12:06:58]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3270. Elküldve: 2010-01-25 12:06:58,

Sportmusorok

[6768.]

Azért a nőknél kéziben egy nemzetközibb bajnokság jól mutatna. Pl.: a 6 magyar + 2 osztrák + 2 szlovák + 2 szerb + 2 horvát csapattal.
(igaz a románok még emelnék a színvonalat, de nagy a távolság, az közlekedés meg...) icon32.gif

Apropó a Sport M-en volt már élő közvetítés is ? icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3271 #3272] [előzmény: (3268) f14a, 2010-01-25 10:16:31]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3269. Elküldve: 2010-01-25 11:14:53,

Sportmusorok

[6769.]

Mercedes GP F1-es bemutató most a DSF-en
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3268. Elküldve: 2010-01-25 10:16:31,

Sportmusorok

[6770.]

Euro handball 2010 mai meccsei:

16:00 Horvátország - Izland DSF,TW1
18:00 Norvégia - Ausztria, Sport1, ORF1
20:00 Oroszország - Dánia Sport1, TW1

@Stub:

Amit az utánpótlás ÁLTALÁNOS helyzetéről írsz, az első szótól az utolsóig igaz, de a kézilabdára nem igazán alkalmazható. Az iskolai testnevelésig tökéletesen egyetértek, mert a gyerekek kiválasztása ott történik. DE! Magyarországon a kézilabda sohasem volt IGAZI tömegsport, ellentétben a labdarúgással. Az utánpótlás nevelés így mindig is a klubok feladata volt. Most is az! Így aztán ebben a sportágban csak az adhat reményt, hogy lesznek olyan klubok, mint mondjuk most a Vác, Érd, vagy Kispest, ahol ELKEZDŐDIK valamiféle munka. De hiányozni fog a Hunnia, a Halas, (Esztergom, Vasas, Pécs, Spartacus stb.) ahol játszhatnának a MA játékosai és nevelődhetnének a jövő sztárjai.

Amíg a női és a férfi mezőnyben is csak 1-1 igazán rendezett anyagi helyzetű klub van (Győr és Veszprém), ezen felül a férfimezőny még 3, a női meg mondjuk még 6 elfogadható színvonalú csapattal rendelkezik - HÁT EZ IGENCSAK ZSENGE sajnos...
[válaszok erre: #3270] [előzmény: (3267) stubyte, 2010-01-25 08:55:15]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3267. Elküldve: 2010-01-25 08:55:15,

Sportmusorok

[6771.]

az utánpótlás...

Az utánpótlás alapja a szabadidősport !

Ma már a szabadidős sporttevékenység - a legtöbb sportágban - elképzelhetetlen anyagi áldozatok nélkül. Grundok helyett benzinkutak, plázák vannak. A nagy vállalatok a vállalati sportot - tisztelet a kivételnek - verseny és amatőr szinten egyaránt leépítették. (csak megjegyzem a '20-as években minden magyarországi nagyvállalatnak rendelkeznie kellett egy nagy tornateremmel)
A gyermekek heti 1,5-3 testnevelés órája semmire sem elég. Ja és 5-ből 3 tanuló részlegesen vagy teljesen felmentett testnevelésből. Fizikai megterhelésre meg nem kötelezheti a tanár. Tehát ha elfárad a diák akkor nem csinálja tovább.

Kis országunkban ebből a kis közösségből is össze tudunk rakni egy válogatottat, tehát elég tehetséges nemzet vagyunk. Természetesen könnyebb dolgunk lenne, ha nem 1000 játékosból lehetne válogatni, hanem 10 000 -ből. Szomorúan látom, mikor a salakos focipályákat kiadják (lízingelik) vállalkozók. Felhúzzák a magas kerítéseket és mehet a teniszoktatás és a pályabérlet a jómódúaknak.
Emlékszem a '90-es évek elején az amatőr labdarúgásban is bevezették a játékengedélyeket és az átigazolási minimumokat. Akkoriban 200 ezer forintból egy körzeti , vagy megyei III-II. csapat egy évet kigazdálkodott- ennek bevezetését követően a játékengedélyek és a játékvezetői költségek elvitték ennek a pénznek több mint a felét. Sok sportegyesület el is lehetetlenült ezért is.

Nem véletlen, hogy már több megyében is akadnak - van ahol már működik - az MLSZ-től függetlenül lebonyolított mérkőzések bajnokságok. Kezdik visszahozni a tömegsport jelleget a kistelepüléseken. Igaz innen nincs feljutás, de van mozgás, van egészségesebb lakosság és az amatőrszint legalja itt legalább nem a pénzről szól.

Saját zsebemen tudom, hogy csak az iskolai szabadidős sporttevékenység mennyiben van. Mikor már az iskola is gyakorlatilag piaci alapokon biztosítja a diákok részére a tanórán kívüli tornaterem-használatot. A tantárgyi követelményekben is szereplő úszásoktatáshoz az uszodabelépőt külön kell finanszírozni stb. Szívesen áldozom erre, hiszen a gyermekeim érdeke is. Én megtehetem, de nagyon sok ismerősömnek ez tényleg anyagi teher, hiába tehetséges a gyereke.

Lassan már az MLSZ-t is a BKV-hoz lehet hasonlítani. Egy túlburjánzott apparátus nagyon jól megél elsősorban közpénzből. Egy szűk réteg meg a különböző forrásokon keresztül kivont pénzekből meg remekül megél a maszekvilágban is. Legyen akármilyen vezetés az amatőrsport szintjén az elmúlt 20 évben semmi lényeges eredményt nem értek el.
A profi-, félprofi szintű futballakadémiák elsősorban profitorientál gazdasági társaságok, valamely nagy klub árnyékában. Ők legalább megpróbálják felkarolni a tehetségeket, de nem a lakóhelyük környékén biztosít lehetőséget, hanem koncentrálva, korszerű körülmények között szakemberek vezetésével.

Tökmindegy minek nevezzük, a lényeg, hogy az elmúlt 20-25 évben a lakosság egészségi állapota egyre rosszabb, az elhízás, a magas vérnyomás és koleszterinszint valamint a keringési rendellenesség tipikus jellemzője a magyar társadalomnak.
Költsük a GDP 1-2 % át a sportra, de ne csak az élsport kapjon belőle ! A szabadidősport az iskolai sport is részesedjen, de ezeket a pénzek ne az élsport vezetőin menjenek keresztül, mert akkor nem sok marad a végén. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3268] [előzmény: (3265) f14a, 2010-01-23 17:34:42]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3266. Elküldve: 2010-01-24 09:45:28,

Sportmusorok

[6772.]

Mai meccsek Euro Handball 2010

16:30 Németország - Franciaország Das Erste, TW1

18:30 Lengyelország - Spanyolország Sport1, DSF, TW1

20:30 Szlovénia - Csehország TW1
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3265. Elküldve: 2010-01-23 17:34:42,

Sportmusorok

[6773.]

" Az utánpótlás helyzetéről meg nem is szólva..."

Akkor nyáron a csajok U19-es ezüstjét ajándékba kaptuk? :)

Nem mondom, hogy fényes az utánpótlás helyzete. De talán nem is ANNYIRA reménytelen.

Ami nagyon hiányzik: a jelenleginél SOKKAL TÖBB stabil anyagi hátterű klub.
[válaszok erre: #3267] [előzmény: (3263) stubyte, 2010-01-23 14:27:00]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breek



Tagság: 2009-09-15 14:45:41
Tagszám: #77822
Hozzászólások: 73
3264. Elküldve: 2010-01-23 15:32:57,

Sportmusorok

[6774.]

én se mindre gondoltam mert pl a gera zoli ténylegjo játékos meg a lipcsei is kézilabdába meg tény leg kevés a csapat amiböl lehet épitkezni legalábis férfi vonalon nöknél már hamaráb lehetne épitkezni csak ha mindig leváltják a kapitányokat ha nem jo eredményt érünk el akor igy sose lesz normális csapat mert uj kapitány uj elképzelés ugy nem lehet csapatot épiteni breek
[előzmény: (3263) stubyte, 2010-01-23 14:27:00]
Kezdő
breek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3263. Elküldve: 2010-01-23 14:27:00,

Sportmusorok

[6775.]

Attól hogy valaki légiós még nem lusta és nem kíméli jobban magát mint az itthon játszók.

Emlékezzünk csak Lipcseire, vagy Gerára. A hazai viszonyok között mindkettőt jó állóképességű focistának tartották. Kikerültek és "vértizzadtak" az első időszakban. Halmosi a hazai mezőnyben egy igazán hajtós, jól pörgő játékosnak számított. Kiment és nem több mint az angol átlag.

Aki edzésen csak 70-80 %-ot teljesít az a meccsen sem tud 100-at. Sajnos kézilabdában a férfiaknál van 2 jó csapatunk a nőknél meg kb. 3-4 akiket az európai porondra is ki lehet küldeni. Ennyi csapattal nem lehet komoly bajnokságot rendezni. Az utánpótlás helyzetéről meg nem is szólva...
icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3264 #3265] [előzmény: (3262) breek, 2010-01-23 12:37:50]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010113000869751 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail