Szakemberek segítsenek! (üzenet: 7455, Sat) |
|
|
|
 sa79

Tagság: 2014-05-30 14:11:04 Tagszám: #130155 Hozzászólások: 103 |
2415. Elküldve: 2016-02-16 16:12:21, Szakemberek segítsenek!
|
[5051.] |
Igen, láttam én is, hogy nincs rajta értékelhető FTA csatorna.
Technikailag érdekelt, hogy miért nem találja ezt a frekvenciát
|
| | | [válaszok erre: #2425] |
[előzmény: (2411) Merlot, 2016-02-16 15:06:41] |
|
Haladó
|
|
 gtohun

Tagság: 2014-03-18 09:52:55 Tagszám: #129862 Hozzászólások: 64 |
2414. Elküldve: 2016-02-16 16:11:57, Szakemberek segítsenek!
|
[5052.] |
Sziasztok,
Zöldfülüként kérdezem van-e valami trükkje a 27,5W -nek? 50m-en nincs akadály az útban , Antik 120-as offset tükörrel küzdök, immár sokadik napja. Köszönöm az ötleteket.
|
| | | [válaszok erre: #2416 #2417 #2420] |
[előzmény: (2392) Klown, 2016-02-15 14:50:31] |
|
Kezdő
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
2413. Elküldve: 2016-02-16 16:04:41, Szakemberek segítsenek!
|
[5053.] |
Igen, eltaláltad. (28E)
|
| | |
[előzmény: (2412) Dongatto01, 2016-02-16 15:36:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dongatto01

Tagság: 2015-10-12 19:43:18 Tagszám: #132090 Hozzászólások: 13 |
2412. Elküldve: 2016-02-16 15:36:46, Szakemberek segítsenek!
|
[5054.] |
Szép napot fórumozok,
megtudná valaki nekem mondani,hogy az angol csatornák melyik holdról jönnek?(jól sejtem hogy a 28,2 lessz az? )
|
| | | [válaszok erre: #2413] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
2411. Elküldve: 2016-02-16 15:06:41, Szakemberek segítsenek!
|
[5055.] |
Már én is meg akartam kérdezni, hogy csak nem fizet elő a TV Vlaanderen Digitaal-ra, hogy ennyire fontos neki az a tp, csak nem akartam bántani az epés megjegyzéssel.
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | | [válaszok erre: #2415] |
[előzmény: (2410) gomey, 2016-02-16 11:43:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
2410. Elküldve: 2016-02-16 11:43:36, Szakemberek segítsenek!
|
[5056.] |
MPEG-4 -es a vevőd?
Csak mert ez is lehet gond..
Amúgy sokat nem vesztettél;
csak mert ezen a frekvencián allig van valami.
|
| | | [válaszok erre: #2411] |
[előzmény: (2404) sa79, 2016-02-16 10:09:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilszkilabor

Tagság: 2013-12-02 17:53:27 Tagszám: #129146 Hozzászólások: 1026 |
2409. Elküldve: 2016-02-16 11:38:41, Szakemberek segítsenek!
|
[5057.] |
Én is jártam így, azt hiszem, régebben meg is írtam.
Az egyik vevő az egyik fejjel látta a TP-t.
A másik vevő a másik fejjel látta a TP-t.
Az egyik vevő a másik fejjel nem látta a TP-t.
Azóta sem tudom, hogy mi volt az oka.
AMIKO ALIEN 2+ tripla tuner, STRONG SG2100, kommersz LNB és 70 cm-es offset tükör.
|
| | |
[előzmény: (2408) sa79, 2016-02-16 10:48:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sa79

Tagság: 2014-05-30 14:11:04 Tagszám: #130155 Hozzászólások: 103 |
2408. Elküldve: 2016-02-16 10:48:07, Szakemberek segítsenek!
|
[5058.] |
Az automatikus csatornakeresésnél sorban megtalálja frekvenciákat kivéve ezt.
Ezen a frekvencián nem talál semmit, mintha nem is lenne.
|
| | | [válaszok erre: #2409] |
[előzmény: (2407) Barczik L, 2016-02-16 10:37:03] |
|
Haladó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
2407. Elküldve: 2016-02-16 10:37:03, Szakemberek segítsenek!
|
[5059.] |
Csak nem keresi le vagy jel sincs?
Ha jel sincs akkor másik LNB-vel próba.
Ha csak nem keresi le akkor hálózat kereséssel szintén próba.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #2408] |
[előzmény: (2404) sa79, 2016-02-16 10:09:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sa79

Tagság: 2014-05-30 14:11:04 Tagszám: #130155 Hozzászólások: 103 |
2406. Elküldve: 2016-02-16 10:34:00, Szakemberek segítsenek!
|
[5060.] |
Még nem, de köszi a tippet megpróbálom.
Úgy gondolom a fej jól lehet beállítva mivel minden más bejön és a képminőséggel sincs gond.
|
| | |
[előzmény: (2405) Merlot, 2016-02-16 10:19:31] |
|
Haladó
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
2405. Elküldve: 2016-02-16 10:19:31, Szakemberek segítsenek!
|
[5061.] |
Manuálisan nem próbáltad beírni a paramétereit?
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | | [válaszok erre: #2406] |
[előzmény: (2404) sa79, 2016-02-16 10:09:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sa79

Tagság: 2014-05-30 14:11:04 Tagszám: #130155 Hozzászólások: 103 |
2404. Elküldve: 2016-02-16 10:09:17, Szakemberek segítsenek!
|
[5062.] |
Az alábbi kérdésem lenne a műholdvevő fejem az Astra 19.2E műholdra van állítva.
Egy kivételével minden frekvencia bejön.
A 12721-et nem keresi le a tv.
Van-e valakinek ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalata?
Előre is köszönöm a segítséget.
|
| | | [válaszok erre: #2405 #2407 #2410] |
|
|
Haladó
|
|
 @ka

Tagság: 2009-11-26 19:29:46 Tagszám: #80159 Hozzászólások: 306 |
2403. Elküldve: 2016-02-15 22:09:40, Szakemberek segítsenek!
|
[5063.] |
Andras...
kb 50 km oda vissza mert en Becsben elek....Fb-on is irtam Neked,ismerosnek is jeloltelek
|
| | |
[előzmény: (2402) raczandris, 2016-02-15 21:55:41] |
|
Törzstag
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
2402. Elküldve: 2016-02-15 21:55:41, Szakemberek segítsenek!
|
[5064.] |
Sziasztok .
Akkor már tárgytalan a bécsi szerelés.
Nekem azt igérte , hogy kifizeti a kiszállást is Bp-ről csak vállaljam .
Egy pillanatig sem merült fel bennem ,hogy majd innen kimegyek és dolgozom neki.
@ka jól tetted ,hogy visszabontottad.
Hány Km volt az oda-vissza (felesleges) utad ?
|
| | | [válaszok erre: #2403] |
[előzmény: (2401) @ka, 2016-02-15 21:34:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @ka

Tagság: 2009-11-26 19:29:46 Tagszám: #80159 Hozzászólások: 306 |
2401. Elküldve: 2016-02-15 21:34:11, Szakemberek segítsenek!
|
[5065.] |
sziasztok!
en voltam a hölgynel....sajnos nem fizetett ki,ö azt gondolta majd 5 napon belül elutalja az összeget.....3 orat dolgoztam,majd lebontottam mindent es tavoztam.... aki ennek ellenere vällalja,sok sikert!
Üdv: Csaba
|
| | | [válaszok erre: #2402] |
[előzmény: (2397) raczandris, 2016-02-15 18:04:04] |
|
Törzstag
|
|
 Klown

Tagság: 2003-05-30 14:58:21 Tagszám: #4785 Hozzászólások: 1600 |
2400. Elküldve: 2016-02-15 21:27:22, Szakemberek segítsenek!
|
[5066.] |
A 30°W (Hispasat) tökéletesen jön. 34° már nincs benne a listámba, mert teli van, nem fér már el több hold.
Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
|
| | |
[előzmény: (2393) sanca2, 2016-02-15 17:09:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
2399. Elküldve: 2016-02-15 21:13:14, Szakemberek segítsenek!
|
[5067.] |
Felhivás!
Senki ne keresse meg az illetö hölgyet! Max ha szeretne egyet kirándulni,és a saját anyagát felhasználni! Mivel ö csak átutalással akar fizetni,és a felszámitott összegböl még alkudozik is! Egy bécsi magyar kollega volt nála.felszerelt mindent,beállitott mindent,de a hölgy nem volt otthon csak a pasi.neki azt mondta hogy átutalással rendez mindent! pedig ilyenröl szo sem volt elötte! Igy az ember vissza bontott mindent. bukott 3 orát,meg üzemanyagot.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (2397) raczandris, 2016-02-15 18:04:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
2398. Elküldve: 2016-02-15 20:17:46, Szakemberek segítsenek!
|
[5068.] |
Ne fesd az ördögöt!
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | |
[előzmény: (2396) Leíratkozott felhasználó, 2016-02-15 17:50:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
2397. Elküldve: 2016-02-15 18:04:04, Szakemberek segítsenek!
|
[5069.] |
Szerelők figyelem . Jól fizető SOS munka .
Egy ügyfél keresett ,hogy BÉCSben kellene felszerelni neki a meglevő a UPC antennáját.
Fizetné a kiszállási költséget is .
Kint nem talál szerelőt és a pénz nem számít csak működjön.
A határhoz közeli szerelők előnyben.
Bp-ről is fizette volna a kiszállást, de én nem tudom vállalni a munkát.
Egyszeri jól fizető munka.
Elérhetősége: T:+43 660 700 1169
Megcsörgeted és visszahív.
Ha valaki megegyezett vele akkor jelezzen vissza ,hogy már nem aktuális a meló.
Esetleg "Sztar1" kollega ?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-02-15 18:15:27]
|
| | | [válaszok erre: #2399 #2401] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2396. Elküldve: 2016-02-15 17:50:25, Szakemberek segítsenek!
|
[5070.] |
Könnyebb lett volna a nádtetőt leégetni
|
| | | [válaszok erre: #2398] |
[előzmény: (2395) Merlot, 2016-02-15 17:26:21] |
|
|
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
2395. Elküldve: 2016-02-15 17:26:21, Szakemberek segítsenek!
|
[5071.] |
Idézet:
| Pedig nem hittem hogy a saját tetőm útban van addig..
| |
Nem vagy egyedül.
A képen látható tükör a 75 fokot már éppen nem látta a nádtető felső éle miatt.
Megemeltem 1.5 méterrel egy új árbóccal, azonnal "előjött" a hold.
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | | [válaszok erre: #2396] |
[előzmény: (2388) Barczik L, 2016-02-15 12:09:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
2394. Elküldve: 2016-02-15 17:23:58, Szakemberek segítsenek!
|
[5072.] |
Ha csak nem a kémény másik oldaláról azokra már van szabad rálátás...........
De az előbbiekben már megírtam a megoldást az ellenőrzésre.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (2393) sanca2, 2016-02-15 17:09:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2393. Elküldve: 2016-02-15 17:09:25, Szakemberek segítsenek!
|
[5073.] |
30'W vagy a 34.5'W jön rendesen?
mert ha azok jönnek akkor talán annak is kéne ha jó a tükröd
|
| | | [válaszok erre: #2394 #2400] |
[előzmény: (2389) Klown, 2016-02-15 12:29:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Klown

Tagság: 2003-05-30 14:58:21 Tagszám: #4785 Hozzászólások: 1600 |
2392. Elküldve: 2016-02-15 14:50:31, Szakemberek segítsenek!
|
[5074.] |
Forgatóval tudnám csak nézni. De nem tudom eléggé "kihegyezni" azzal a vételt sajnos. Jelfoszlány van, de lock-hoz kevés.
Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
|
| | | [válaszok erre: #2414] |
[előzmény: (2391) Leíratkozott felhasználó, 2016-02-15 14:40:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2391. Elküldve: 2016-02-15 14:40:03, Szakemberek segítsenek!
|
[5075.] |
Pedig most nagyon kedvezőek a vételi lehetőségek a 27,5 W-ről, persze valószínű, hogy nem 100-as antennával.
Illetve nyilván nem mindegy, hogy forgatóval nézed vagy egy fixre ide kihegyezett antennával. Nálam is jön forgatóval is, de 15-20 %-al gyengébben, mint a fix nagykecskével.
Közel két év alatt mióta nézni tudom még sohasem volt ilyen erős a jel, mint az utóbbi 1-2 hónapban.
|
| | | [válaszok erre: #2392] |
[előzmény: (2389) Klown, 2016-02-15 12:29:57] |
|
|
|
|
Szakemberek segítsenek! (üzenet: 7455, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|