OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
64305. Elküldve: 2023-02-21 15:48:05, OFF TOPIC
|
[4777.] |
IMÁDOM a webcímek lokalizációját.
A lenti link elvileg működik ha ráklikkelsz (valami egyiptomi műholdazással foglalkozó oldal)... egyébként meg odahaza, írd be a címet, ahogy tudod.
Puszilom aki kitalálta ezt :)
http://www.ت;رددات.com/
EDIT: nem, még így sem megy. A cím technikailag létező és működő cím... viszont egy nem arab billentyűzettel rendelkező országból gyakorlatilag vért izzadsz, mire valahogy el tudod érni.
EDIT2: vedd ki a pontosvesszőt a cím közepéről (ez a fórummotor hülyesége), és működni fog.
Hogy mi van a fenti weboldalon? Igazából semmi, ami fene érdekes volna. Csak azért küldtem be ezt a kis példát, hogy látható legyen, mennyire jó ötlet az URL-ekbe lokalizált karaktereket engedélyezni. A világ felét kizárod a hozzáférésből :)
|
| | | [válaszok erre: #64306 #64308] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vakegér1276

Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879 |
64304. Elküldve: 2023-02-20 15:53:00, OFF TOPIC
|
[4778.] |
Az AAC , AAC hd és az AAC lc- ről lehet olvasni, nem rakok be linkeket megfogod találni.
Ami nekem volt média lejátszóim és boxaim, azok közül a mi "elavult" az úgy is maradt.
|
| | |
[előzmény: (64302) garga pista, 2023-02-20 11:00:14] |
|
Törzstag
|
|
 gardiner

Tagság: 2004-10-21 09:01:13 Tagszám: #13316 Hozzászólások: 3909 |
64303. Elküldve: 2023-02-20 12:33:58, OFF TOPIC
|
[4779.] |
- Köszö - net Érdekes.... -
.
QTH : 47,83N - 19,00E
|
| | |
[előzmény: (64302) garga pista, 2023-02-20 11:00:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gardiner

Tagság: 2004-10-21 09:01:13 Tagszám: #13316 Hozzászólások: 3909 |
64301. Elküldve: 2023-02-20 09:42:43, OFF TOPIC
|
[4781.] |
- köszönöm ezek hasznosak, engem nem zavar, ha nincs magyar leírás (sőt.... a lektorálatlan v. hozzá nem értő fordítás gyakran sz@r, érthetetlen) -
.
QTH : 47,83N - 19,00E
|
| | |
[előzmény: (64300) vakegér1276, 2023-02-20 09:32:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vakegér1276

Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879 |
64300. Elküldve: 2023-02-20 09:32:09, OFF TOPIC
|
[4782.] |
Szia!
Igen ez érdekes téma.
LyngSat szerint:
AAC
AC-3
HE-AAC
E-AC-3
Más kódeket nem találtam. Amit tudtam most olvasni, AC-3 lehet a DD, HE-AAC nagyom kis helyet foglal,ez van a 9° MTVA-n, az UHD-k E-AC-3 nem találtam semmit magyarul.
Legtöbbet az AAC és a AC-3 fordul elő.
Az újabbakról nem találtam magyar leírást.
|
| | | [válaszok erre: #64301 #64302] |
[előzmény: (64299) gardiner, 2023-02-20 07:12:31] |
|
Törzstag
|
|
 gardiner

Tagság: 2004-10-21 09:01:13 Tagszám: #13316 Hozzászólások: 3909 |
64299. Elküldve: 2023-02-20 07:12:31, OFF TOPIC
|
[4783.] |
- szvsz a 'Clarke-Tech 5000' - topicot, nem sokan olvassák
ezért ( csak emiatt ) ide is beírom (bár szabálytalan)....
------->> erről jut eszembe, most hány féle 'hang-norma' van használatban DVB S2 csatikon a szokásos műsor-szórásban
AAC, AAC+, Dolby-Digital.... valaki 'küzd' olyan hw-rel, amelyik vmelyiket nem kezeli
.
QTH : 47,83N - 19,00E
|
| | | [válaszok erre: #64300] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oliver18

Tagság: 2021-03-03 06:09:32 Tagszám: #137193 Hozzászólások: 1111 |
64298. Elküldve: 2023-02-20 05:55:00, OFF TOPIC
|
[4784.] |
Másik böngésző?
"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."
Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
|
| | |
[előzmény: (64295) mikiking, 2023-02-18 15:45:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
64297. Elküldve: 2023-02-20 03:04:01, OFF TOPIC
|
[4785.] |
"youtube-dl" nem frissül, sokat nem tud már letölteni.....
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tomash

Tagság: 2004-03-20 15:01:24 Tagszám: #9527 Hozzászólások: 451 |
64296. Elküldve: 2023-02-18 15:49:55, OFF TOPIC
|
[4786.] |
Nálam müxik
|
| | |
[előzmény: (64295) mikiking, 2023-02-18 15:45:08] |
|
Törzstag
|
|
 mikiking

Tagság: 2009-10-04 17:00:37 Tagszám: #78348 Hozzászólások: 549 |
64295. Elküldve: 2023-02-18 15:45:08, OFF TOPIC
|
[4787.] |
probál be lépni 3perc mulva ez a felirat jelenik meg
Helytelen token azonosító, kérjük frissítse az oldalt!
|
| | | [válaszok erre: #64296 #64298] |
[előzmény: (64294) gomey, 2023-02-18 13:15:02] |
|
Törzstag
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
64294. Elküldve: 2023-02-18 13:15:02, OFF TOPIC
|
[4788.] |
Ez mit jelent? Nem tudsz belépni vagy mi?
Maga a főoldal nekem bejön.
|
| | | [válaszok erre: #64295] |
[előzmény: (64293) mikiking, 2023-02-18 12:48:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mikiking

Tagság: 2009-10-04 17:00:37 Tagszám: #78348 Hozzászólások: 549 |
64293. Elküldve: 2023-02-18 12:48:12, OFF TOPIC
|
[4789.] |
szevasztok
srácok akiknek van freemail-os oldal nektek müködik??
|
| | | [válaszok erre: #64294] |
|
|
Törzstag
|
|
 Oliver18

Tagság: 2021-03-03 06:09:32 Tagszám: #137193 Hozzászólások: 1111 |
64292. Elküldve: 2023-02-18 08:16:39, OFF TOPIC
|
[4790.] |
irtam privit.köszi
"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."
Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
|
| | |
[előzmény: (64287) garga pista, 2023-02-17 14:58:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 foreman

Tagság: 2009-05-31 18:29:00 Tagszám: #74811 Hozzászólások: 1477 |
64291. Elküldve: 2023-02-18 06:14:45, OFF TOPIC
|
[4791.] |
Asszem képben vagyok!!!!-netán egy bizonyos Őrszemre gondoltok??
21,94E 46,73N
96,5E-50W
|
| | |
[előzmény: (64290) Gabywap, 2023-02-17 19:44:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
64290. Elküldve: 2023-02-17 19:44:25, OFF TOPIC
|
[4792.] |
De nyugodtan! Nekem nincs még ilyen, de az egyik barátomnak van igaz Pityukém? :) Na nem neki, csak tudja ő is kinek van, de nem szeretném ha hátamon végig szaladna! :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #64291] |
[előzmény: (64289) SaTom, 2023-02-17 19:04:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SaTom

Tagság: 2018-10-15 11:43:57 Tagszám: #135468 Hozzászólások: 1680 |
64289. Elküldve: 2023-02-17 19:04:20, OFF TOPIC
|
[4793.] |
:-)
Na, akkor Gabyhoz sem ugrok be váratlanul.... mondjuk ezt tőlem hozzá, nehéz is lenne 284 km
|
| | | [válaszok erre: #64290] |
[előzmény: (64288) KWP, 2023-02-17 18:17:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
64288. Elküldve: 2023-02-17 18:17:32, OFF TOPIC
|
[4794.] |
Magyarán aki hivatlanul állít be hozzád, azt egyszerűen elvered a bika f*szával. Jól hangzik :)
|
| | | [válaszok erre: #64289] |
[előzmény: (64285) Gabywap, 2023-02-17 13:20:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
64287. Elküldve: 2023-02-17 14:58:03, OFF TOPIC
|
[4795.] |
Szia, írj nyugodtan, de nem garantálom, h mindent tudni fogok :)
Korábban kérdeztől a szülői felügyeletre, arra írtam választ, abban többet nem tudok.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #64292] |
[előzmény: (64286) Oliver18, 2023-02-17 13:43:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oliver18

Tagság: 2021-03-03 06:09:32 Tagszám: #137193 Hozzászólások: 1111 |
64286. Elküldve: 2023-02-17 13:43:49, OFF TOPIC
|
[4796.] |
Sziasztok,
Aki otthon van nintendo switch-ben és lenne egy kis ideje kérem írjon rám mert lenne pár kérdésem.a google nem biztos hogy jól mutatja.
köszönöm
"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."
Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
|
| | | [válaszok erre: #64287] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
64285. Elküldve: 2023-02-17 13:20:25, OFF TOPIC
|
[4797.] |
Elkészítése
A hímtag elkészítésének két főbb módja van: kinyújtott állapotban egyszerűen megszárítják, vagy vasrudat vezetnek át rajta és több helyen átkötözik, majd megszáradás után a kötéseket eltávolítják és így gumós botot nyernek.
Használata
Az elkészített bikacsök a gumibothoz, viperához hasonló módon használható támadó vagy védekező eszközként. A korábban is csak viszonylag szűk körben használt bikacsököket napjainkra szinte teljesen kiszorították a modernebb és esztétikusabb műanyag-, fém- és gumibotok.
Bikacsök
Megcsavart, kiszárított marhain (pénisz), a lányokkal való játék eszköze, termékenységvarázsló hatást tulajdonítottak neki.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Bikacs%C3%B6k
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #64288] |
[előzmény: (64282) SaTom, 2023-02-17 11:11:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
64284. Elküldve: 2023-02-17 12:46:19, OFF TOPIC
|
[4798.] |
Mi az a „bikacsök”?
Nekem ott lóg a lakásajtó mellett, a kulcstartó sor alatt, már nem egy mai darab, de még tenné a dolgát, ha valakit esetleg nem akarnék beengedni... ;)
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (64282) SaTom, 2023-02-17 11:11:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
64283. Elküldve: 2023-02-17 11:56:18, OFF TOPIC
|
[4799.] |
Idézet:
| pl. Olaszországban nem véletlen van három rendvédelmi szerv
| | Nálunk ez se működne.
Elég figyelni a híradókat, a rendőrök ha bármit is rosszul csinálnak, a szakértő csak bólogat, hogy ez így helyes, ezt csak így kell csinálni.
Ilyen mentalitással még akkor se sokra jutnánk, ha nem három, hanem 25 lenne belőle.......
|
| | |
[előzmény: (64282) SaTom, 2023-02-17 11:11:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SaTom

Tagság: 2018-10-15 11:43:57 Tagszám: #135468 Hozzászólások: 1680 |
64282. Elküldve: 2023-02-17 11:11:30, OFF TOPIC
|
[4800.] |
Mi az a „bikacsök”?
Na jó, csak vicc volt, tudom természetesen. :-)
Igen, megint csak azt kell mondjam, hogy igen. Hol, és mikor engedhette meg magának bárki is, hogy egy igazoltató szerv elől kerületeken át, bevont jogosítvány mellett, bódult állapotban, járdán, gyalogosok életét veszélyeztető módon, a hatósági intézkedés alól kivonja magát?????!!!!!
Botrány, mi több vérlázító!
Óvatos próbálok lenni, hogy még látszatát se keltsem annak, hogy mely ideológiát képviselem, és az sem kizárható, hogy nálam, más pontosabba is tudja a következőket, de pl. Olaszországban nem véletlen van három rendvédelmi szerv, párhuzamosan, más-más jogkörökkel, eljárási móddal felruházva.
Szerintem ezzel mindent elmondtam, igen talán már nálunk is ideje lenne…
|
| | | [válaszok erre: #64283 #64284 #64285] |
[előzmény: (64281) Gabywap, 2023-02-16 22:39:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|