Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (92/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64281. Elküldve: 2023-02-16 22:39:52,

OFF TOPIC

[4801.]

Szia! Jó jó ha minden ilyen jó lenne mint a jog! De ma már sokat nem ér mint évtizedekkel ezelőtt, ma már a rendőrnek sincs tekintéje, de a bikacsöknek még igen! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64282] [előzmény: (64280) SaTom, 2023-02-16 22:26:27]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64280. Elküldve: 2023-02-16 22:26:27,

OFF TOPIC

[4802.]

A Beltérit de milyet?? topik, Gabywap 519. számú, és garga pista 521. számú posztjára, hogy ne legyen Off, itt szeretnék reagálni:
Most is rögtön az elején szeretném leszögezni, hogy Gaby, és pista, természetesen mindketten kiváló emberek, hobbi, valamint fórum társak vagytok, elismerem és tisztelem a tudásotokat, személyiségetek. Részemről e téma, nem vita, csupán eszmecsere, nézőpontok megosztása, mely értelemszerűen semmilyen formában nem hat az eddigi, sem jövőbeni kapcsolatunkra, pontosabban részemről biztosan nem :-) csupán érdekes téma számomra.

Tehát,

@Gabywap:

Bár nem vagyok közösségi oldalak tagja, igen, biztosan igaz amit írsz, és igen, ez a „megoldás” bírhat visszatartó, és elrettentő erővel, hiszen a közösség ereje mindenkor és mindenek felett áll.
Ez, az évezredek során sem változott, nem is fog változni, ám nem jelenti egyenesen arányosan azt is, hogy az, egyben és mindenkor jogszerűséget is képvisel.

Engedd meg, hogy ismét példával szolgáljak az általad vázoltakra, adott esetekkel, melyben vélhetően szintén egyetértéseddel bír az emberek túlnyomó többsége, azonban a jog, azzal (látszólag(!)) teljesen ellentétben áll!

Régi story, de talán emlékszel arra a Tanáremberre, akinek rendszeresen dézsmálták a borospincéjében tárolt, saját földművelése, áldozatos munkája árán megtermelt, végfeldolgozott borát. Megunta, és ha nem csal az emlékem, metil alkohollal keverte….

Kérdések, vajon jogosan járt e el, kinek a szemszögéből tekintve, és miért?

Gazda szemszöge:

Igen, hiszen a bort zárt helységben, nem fogyasztási célra tároltam. Az, hogy valaki, 1. illegálisan behatolt a birtokomra, 2. ott illegális módon behatolt, betört a borospincémbe, 3. majd illegális módon eltulajdonította a 4. nem fogyasztási célra szánt, boros üvegben tárolt folyadékom, 5. majd még meg is itta….

Minimum három olyan ok, melyeben az emberek nagyrészt abban értenek egyet, hogy miszerint illegális volt, jogos a gazda szemszöge.

Még jó, hogy a mellette levő borosüvegre erősen hasonlító petróleumos üveg tartalmával nem tette ugyan ezt!
Jogosan vélekedik a gazda?

Nézzük, mit mond erre a jog:

Mindennemű emberi fogyasztásra alkalmatlan, és/vagy ártalmas folyadékot, anyagot, származékot, KIZÁRÓLAG NEM élelmiszercsomagolásra alkalmazott tárolóedényben, eszközben szabad tárolni, továbbá a tárolóeszközön KÖTELEZŐEN fel kell tüntetni, annak tartalmát, összetételét, azt hogy emberi/állati fogyasztásra alkalmatlan, stb. Független attól, hogy az egyén tud-e olvasni, mert ugye ez sem mellékes, vagy sem! Mi több, a nem élelmiszer jellegű vegyi, és/vagy ipari termékeket, élelmiszer tárolására alkalmazott helységben nem, és csak kizárólag az erre külön kialakított, zárt, terméknyilvántartó lista, és minőségbiztosítási lapok megléte mellet szabad tárolni, stb..

Őszintén, mennyi borosgazda tarja ezt be?

És itt jön a lényeg! A jog nem ismerete, az általi, be nem tartásából eredő kimenetele, nem mentesít, annak következménye alól!
Summa, summarum, hiába volt illegális minden egyes tevékenység, cselekedet, amit a bűnelkövető végzett, hisz ha nem jár a bűn útján, mi sem történik, Ő jogi szempontból, egy megélhetési bűnöző volt, akit kitervelt szándékkal és/vagy gondatlanságból elkövetett módon, de megmérgeztek, megöltek.

Nos, ez anomália, illetve mint látszik, nézőpont kérdés. Semmi sem csak fekete, és fehér.

És még egy eset, a gazda, aki árammal védte, szintén gondosan nevelgetett veteményesét… nem fejtem ki, hogy ne nyúljon hosszúra, de a fentebbiek alapján végigvezetve, már biztosan érteni fogod, mire gondolok.

@ garga pista:

Igen, neked is igazad van, de ahogyan Te is írtad, „ha már több ember”, és hogy „feljelentést tesz”.
Erről van szó, közösség ereje, de legális módon, percsoport által, és hivatalos úton, nincs retorzió, mint a fentebbi két gazda esetében.
A percsoport minden tagja hivatalosan, az elkövetőt azonosítható adatokkal, és hivatali úton minden infót megadva az érintett szerv részére az alperesről, eljárhat, ám abban a pillanatban, hogy azt Önmaga által, és a nyilvánosság számára teszi, illegális, mely retorziót vonhat maga után.

Ismétlem, értem, megértem, nem vitatott az általatok képviselt álláspont, ám a jog nem ilyen egyszerű, és legyünk őszinték, okkal nem az….

Sajnos, nem vagyok sem Jogász, sem Ügyvéd, sem Közjegyző, azonban törekszem mindinkább jogkövető állampolgár lenni, mindannak ellenére, hogy azzal egyet értek e vagy sem.
[válaszok erre: #64281]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64279. Elküldve: 2023-02-16 20:22:13,

OFF TOPIC

[4803.]

Ne mondjál már ilyet! Minden új laptopon át tudtam még eddig alítani gond nélkül! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (64278) masodikmusor, 2023-02-16 17:51:02]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
64278. Elküldve: 2023-02-16 17:51:02,

OFF TOPIC

[4804.]

Nem lehet lagacy módba váltani. Vásárlás után fél évvel 2021 őszén letöltött egy BIOS frissítést, azóta csak UEFI módban megy. Újratelepítettem a Windowst és a Linuxot, azóta tökéletesen megy.
[válaszok erre: #64279] [előzmény: (64275) Gabywap, 2023-02-13 12:29:54]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blindspot



Tagság: 2016-07-23 22:01:36
Tagszám: #133271
Hozzászólások: 2891
64277. Elküldve: 2023-02-15 22:29:06,

OFF TOPIC

[4805.]

Én azon lepődtem meg, hogy még a tematikus csatornáik egy részén (pl. 24 Kitchen HD) is ugyanez a műsor megy jelenleg.
[előzmény: (64276) zoro67, 2023-02-15 21:49:56]
Kiváló dolgozó
Blindspot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
64276. Elküldve: 2023-02-15 21:49:56,

OFF TOPIC

[4806.]

Szomorú szörnyű dolgok történnek a világban. Török csatornák 90%-án
Adomány gyűjtő műsor

yvkKiIz.png
PRdEfrr.png
7DxsZTU.png
lSYjw6Y.png

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #64277]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64275. Elküldve: 2023-02-13 12:29:54,

OFF TOPIC

[4807.]

Ez alapból igy van a többsége laptopban, secure módot kell kikapcsolni, és legacy módra váltani és mindjárt menni fog minden usb. :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64278] [előzmény: (64274) masodikmusor, 2023-02-13 10:55:16]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
64274. Elküldve: 2023-02-13 10:55:16,

OFF TOPIC

[4808.]

Én amiatt bajlódtam egy DELL masinával, hogy vásártás után letiltották a MBR módot, és automatikusan átállították UEFI módra.
[válaszok erre: #64275] [előzmény: (64266) egedi, 2023-02-12 19:31:29]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
64273. Elküldve: 2023-02-12 23:28:21,

OFF TOPIC

[4809.]

Idézet:
Valaki meg mindnyájunkat, főleg a szuperszámítógépek programozásával...

Valakinek pénzt ért ez a tudás!
Nemrég valamelyik "Ön is tudja?" adásban pont az volt a kérdés, hogy mi lett a neve ennek a gépnek.
(Hétköznap megy ez a műsor, m5, 17:30-tól.)
[előzmény: (64062) anas.tasia, 2023-01-17 06:05:59]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
64272. Elküldve: 2023-02-12 21:37:06,

OFF TOPIC

[4810.]

Nyugi! Biztosan csak félreértette...
[előzmény: (64270) Gabywap, 2023-02-12 20:19:15]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
64271. Elküldve: 2023-02-12 20:26:29,

OFF TOPIC

[4811.]

SD kártyáról van szó, nem SSD meghajtóról. A 2 teljesen más...

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (64269) masodikmusor, 2023-02-12 20:14:56]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64270. Elküldve: 2023-02-12 20:19:15,

OFF TOPIC

[4812.]

Drága kenyér! Mi köze annak ehhez?
Tök mindegy milyen record van milyen OP rendszer! Ha driver azaz a meghajtó nincs telepítve azaz az OP rendszer nem ismeri fel! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64272] [előzmény: (64269) masodikmusor, 2023-02-12 20:14:56]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
64269. Elküldve: 2023-02-12 20:14:56,

OFF TOPIC

[4813.]

Van egy olyan sejtésem, hogy a gép Legacy (MBR) indítórekorddal működik, az új SSD-t viszont már UEFI (gpt) fájlrnszerrel formátzák.
[válaszok erre: #64270 #64271] [előzmény: (64262) Barczik L, 2023-02-12 17:49:05]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
64268. Elküldve: 2023-02-12 20:03:34,

OFF TOPIC

[4814.]

Köszönöm nektek!
Az első link beindította! icon32.gif icon32.gif icon32.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (64267) Gabywap, 2023-02-12 19:46:46]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64267. Elküldve: 2023-02-12 19:46:46,

OFF TOPIC

[4815.]

Telepítsd fel a drivert rá és menni fog! :)

Realtek Card Reader RTS5179 Driver
https://dl.dell.com/FOLDER01692810M/1/Chipset_Driver_7HRCT_WN_6.2.9200.39050_A00.EXE

https://www.dell.com/support/home/hu-hu/product-support/product/inspiron-15-3521/drivers

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64268] [előzmény: (64262) Barczik L, 2023-02-12 17:49:05]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
64266. Elküldve: 2023-02-12 19:31:29,

OFF TOPIC

[4816.]

Én is egy Dell-be akartam SD-ét én nem ismerte fel.
Az IT-ról jött egy szaki a BIOS-ba belépve az gyári értékeket állította vissza, mert ahogy évek alatt kapta a frissítéseket valami bug volt benne.
[válaszok erre: #64274] [előzmény: (64264) Barczik L, 2023-02-12 19:00:58]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
64265. Elküldve: 2023-02-12 19:28:50,

OFF TOPIC

[4817.]

Kell rajta lennie egy service tag-nek, azt add meg itt, és megadja melyik driverek jók a gépedhez. De azt hiszem ha engedélyezed meg is tudja keresni automatán.
https://www.dell.com/support/home/hu-hu?app=drivers

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (64262) Barczik L, 2023-02-12 17:49:05]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
64264. Elküldve: 2023-02-12 19:00:58,

OFF TOPIC

[4818.]

Ennek mi a menete? Hol, hogyan?

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #64266] [előzmény: (64263) egedi, 2023-02-12 18:51:09]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
64263. Elküldve: 2023-02-12 18:51:09,

OFF TOPIC

[4819.]

Reset-elni kell a BIOSt. Valamit rápakolank a frissítések és nem érzékeli az SD meghajtót.
[válaszok erre: #64264] [előzmény: (64262) Barczik L, 2023-02-12 17:49:05]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10661
64262. Elküldve: 2023-02-12 17:49:05,

OFF TOPIC

[4820.]

Adott egy Dell Inspiron 3521-29 laptop új Win 10-el. (64bit)
Az SD kártya olvasó illesztőjét vagy mit nem tették rá, hótt süket.
Hogyan tudnák életet lehelni bele?

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #64263 #64265 #64267 #64269]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
64261. Elküldve: 2023-02-12 16:18:16,

OFF TOPIC

[4821.]

A HEVC ellenőrző csatornán van szabványos hangjel. Valószínűen normál A hang. Annak mekkora a hivatalos hangszintje? Az az érzésem, hogy nem nulla decibel, hanem alacsonyabb.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (64228) garga pista, 2023-02-09 07:33:54]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Bigfic



Tagság: 2005-10-05 09:45:50
Tagszám: #22557
Hozzászólások: 1728
64260. Elküldve: 2023-02-12 10:40:54,

OFF TOPIC

[4822.]

sat.hu -n akció van több oldalon keresztül
(111 termék :)
Kiváló dolgozó
Bigfic adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
64259. Elküldve: 2023-02-11 18:33:03,

OFF TOPIC

[4823.]

Rosszul gondoljátok, a csalók inkább kártya adatokat lopnának, mert ahogy írtad is, sima NFC-s okosteló is tudja olvasni. Nem is kell messzire menni hozzá, Google áruházból is letölthető:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.github.devnied.emvnfccard&hl=hu&gl=US

Nem tudom még van-e olyan webshop, de volt ahol nem kellett CVC kód, csak a kártyaszám, lejárati dátum. De persze a telefonnak is hozzá kell érnie a kártyához olvasáshoz, állítólag erre csináltak ügyesek "NFC-erősítőt" ami már 10-20 centiről is olvassa.
De ha már 2 db NFC-s kártya is van egymás mellett (pl. pénztárcában), már nem működik a kiolvasás.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (64257) gombilaci, 2023-02-11 14:59:23]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
64258. Elküldve: 2023-02-11 18:26:16,

OFF TOPIC

[4824.]

Oda kell adószám, számlaszám.
A terminálnak is van azonosítója.
Azért nem olyan egyszerű ám, hogy odatolom oszt' jóvan, amitől sokan tartanak...

Gigablue UHD UE 4K
[előzmény: (64257) gombilaci, 2023-02-11 14:59:23]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
64257. Elküldve: 2023-02-11 14:59:23,

OFF TOPIC

[4825.]

Elvileg egy vállalkozással megoldható.
(de ennyire nem értek hozzá)

Szerintem azért nincs ez a módszer elterjedve , mert túl sok előkészület igényel a csalóktól. Kicsi lesz a haszon és gyors lesz a bukta vagy legalábbis a terminál bannolása a rendszerből.
[válaszok erre: #64258 #64259] [előzmény: (64256) Kenderice, 2023-02-11 14:45:45]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011837005615234 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail