Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499738/1 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (78/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
64106. Elküldve: 2023-01-28 17:21:39,

OFF TOPIC

[4976.]

Még egy utolsót.

KWP: "Egy fórum moderátorának döntenie kell, hogy kirúgjon-e valakit, amiért az arról beszélt, hogyan lehet illegálisan televíziócsatornákat nézni. A fórumtag szerint nem volna jogos a kirúgás. Írd le a kettejük közti párbeszédet."

ChatGPT:
"Moderátor: "Kérlek, tudnád elmagyarázni, miért gondolod, hogy nem volna jogos a kirúgásod?"

Fórumtag: "Azt gondolom, hogy a fórumon a szabadság a legfontosabb. Azt vélem, hogy a véleményemhez való jogomat sérti, ha kirúgnak, csak mert azt mondtam, hogyan lehet illegálisan televíziócsatornákat nézni. "

Moderátor: "Értjük a szabadság fontosságát, de a fórum szabályai kifejezetten tiltják az ilyen jellegű tevékenységek bemutatását. Az ilyen jellegű információk megosztása illegális tevékenység, és veszélyeztetheti a fórumot és a felhasználóit."

Fórumtag: "Nem volt szándékomban a fórumot vagy a felhasználókat veszélyeztetni. Csak érdekesnek találtam ezt a témát, és azt gondoltam, hogy másoknak is érdekes lehet. "

Moderátor: "Értjük, de a fórumon való megjelenésed mégis szabályt sérthet. Azt javasolnánk, hogy a jövőben kerüljön el az ilyen témák megemlítését, hogy elkerüljük a további problémákat."

Fórumtag: "Értem, meg fogom tenni. Köszönöm a figyelmedet.""

--
És ez így jött ki a mesterséges intelligenciából, villámgyors válaszként a feltett kérdésemre. Szavakat nem találok icon27.gif
[előzmény: (64105) KWP, 2023-01-28 17:05:39]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
64105. Elküldve: 2023-01-28 17:05:39,

OFF TOPIC

[4977.]

Egy teljesen más témát írok ide, mely részben kapcsolódik a fórum témaköréhez. Kicsit hosszú lesz ez a hozzászólás, de a nagy része sallang. Akit nem érdekel a téma, csak ugorja át :)

Ki mit szól a világ legújabb csodájához, a ChatGPT-hez? Személyes véleményem az, hogy hát... hogy is írjam azt, hogy ne valami nagyzó szövegnek tűnjön... de szerintem megjött az a technika, amely néhány éven belül alapjaiban meg fogja változtatni a világot ISMÉT.
Olyan szintű mesterséges intelligenciát fejlesztettek, amely emberek tonnáinak a munkáját fogja majd kiváltani hamarosan.
Az más kérdés, hogy ez a változás jó lesz-e vagy rossz... de nagyon erősen benne van a pakliban, hogy a rengeteg, a történelemben megtapasztalt ipari forradalmak után rövidesen el fog jönni egy újabb.
(Aki most azt hiszi nagyzolok, próbálja ki saját maga is a technikát, le fog döbbenni, mire képes.)
Első körben én úgy gondolom, hogy a telefonos operátorok munkája fog teljesen értéktelenné válni, ez a technika ugyanis kiválóan ki tudja majd váltani őket. Aztán nagyon sok minden más is.

Írok ide most pár példát, hogy aki nem tudja miről beszélek, képet kapjon a világ legújabb mesterséges intelligenciájának tudásáról, úgy gondolom le fog esni az állatok.

Lássuk. Kérdések, amiket a mesterséges intelligenciának feltettem, és a rájuk adott válaszai.

KWP: "Mi a különbség egy Dreambox és egy szolgáltató által adott beltéri egység között?"

ChatGPT válasz:
"A Dreambox és a szolgáltató által adott beltéri egység között az a különbség, hogy a Dreambox egy úgynevezett "márkaszabad" műholdvevő, míg a szolgáltató által adott beltéri egység egy úgynevezett "márkafüggő" műholdvevő.
A Dreambox a felhasználó számára szélesebb lehetőséget biztosít, mivel többféle szolgáltatóval és műholdas csatornával is kompatibilis, míg a szolgáltató által adott beltéri egység általában csak a szolgáltató által kínált csatornák hozzáférését biztosítja. A Dreambox ennél fogva szabadon programozható, és általában több funkcióval rendelkezik."

Menjünk érdekesebb vizekre.

KWP: "Találj ki egy vicces történetet amatőr műholdvadászokról."

ChatGPT: "Egy csapat amatőr műholdvadász találkozik egy estén, hogy megfigyeljék az égbolton lévő műholdakat. Az egyik tag, Péter, nagyon büszke magára, mert új, állítható nagyítású távcsövét vásárolt magának. A csapat elkezdi a megfigyelést, és Péter elsőként kér bemutatkozni. Előveszi távcsövét, és beállítja a maximális nagyításra. Ekkor a társai csodálkozva látják, hogy Péter távcsöve a szomszédos ház ablakába néz, ahol egy idős házaspár nézi a televíziót. Péter, aki igencsak zavarban van, megkérdezi a társait: "Azt hiszem, ez a műhold nagyon közel van a földhöz.""

És akkor, hogy végképp leessen az állatok:

KWP: "Bekapcsoltam a televíziót, és a beltéri egységem azt írta: "Nincs jel.". Felmentem a tetőre, és azt láttam, hogy az antenna tövében egy macska fekszik. Folytasd a történetet."

ChatGPT: "A macskát rögtön felismertem, ő volt a szomszédban lakó macskánk. Felmentem a tetőre, hogy megnézzem, mi a baj. Láttam, hogy a macska a televízióantennát markolja, és úgy tűnt, mintha játszana vele. Próbáltam eltávolítani őt, de a macska csak megragadta az antennát, és nem volt hajlandó elengedni. Végül, észrevéve, hogy a macska nagyon élvezte, hogy játszik az antennával, úgy döntöttem, hogy hagyom, hogy játsszon egy kicsit, majd később megpróbálom újra eltávolítani, mikor már kicsit kimerült."

Azt hiszem eleget mutattam. A fentiek alapján úgy érzem, NAGYON komoly változások jönnek a világ működésében hamarosan. Aztán, hogy ezek a változások jók lesznek-e vagy rosszak, erről már persze lehet vitatkozni. De az kétségtelen, hogy lenyűgöző, amit eddig látok/látunk.

https://openai.com/blog/chatgpt/
[válaszok erre: #64106 #64107 #64113 #64117 #64218]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
64104. Elküldve: 2023-01-28 11:28:42,

OFF TOPIC

[4978.]

Valaki ismeri ezt a "Classic Shell" progit?

https://www.fosshub.com/Classic-Shell.html

https://hu.joecomp.com/quick-guide-get-classic-start-menu-windows-10#menu-2

Ha megbízható és mezei felhasználóként is boldogulnák vele kipróbálnám a Win 10-hez.
(Van magyar menüje is?)

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #64109 #64140]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
64103. Elküldve: 2023-01-25 20:04:34,

OFF TOPIC

[4979.]

Köszi Nektek!
Az smb1-el megoldódott! A többi ehhez kapcsolatos beállításokaz vagy ezerszer átrágtam! icon32.gif icon32.gif icon50.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (64101) junior19, 2023-01-25 18:50:03]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
64102. Elküldve: 2023-01-25 19:52:15,

OFF TOPIC

[4980.]

Amit juniort19 írt, az mellett érdemes megnézni a Wifi/LAN kapcsolat magánra van-e álíltva és engedélyezve van-e a fájl és nyomtatómegosztás.

átállítás:
https://support.microsoft.com/hu-hu/windows/nyilv%C3%A1nos-vagy-wi-fi-nyilv%C3%A1nos-vagy-priv%C3%A1t-h%C3%A1l%C3%B3zat-windows-0460117d-8d3e-a7ac-f003-7a0da607448d

Megosztás bekapcsolása:
Start menü, elkezded beírni, hogy Speciális megosztási beállítások kezelése. Feljön egy ablak, ott magánhálózatnál kapcsold be a nyomtató és fájlmegosztást és hálózat felderítést.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (64100) Barczik L, 2023-01-25 16:41:59]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
64101. Elküldve: 2023-01-25 18:50:03,

OFF TOPIC

[4981.]

Windosw-szogáltatások ki-bekapcsolásánál az smb1 engedélyezve van? Mert a win10 alap állapotban ki van kapcsolva, az Amiko szerintem pedig nem ismeri csak azt.
[válaszok erre: #64103] [előzmény: (64100) Barczik L, 2023-01-25 16:41:59]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
64100. Elküldve: 2023-01-25 16:41:59,

OFF TOPIC

[4982.]

Win10-em lett és az a gondom hogy a hálózaton (belső) nem látom a PanaTv-t és az Amiko 2 Box-ot sem. (A csatlakoztatott pendrivejait)
Van erre valami egyszerű megoldás? Win7-en jó volt.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #64101 #64102]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
64099. Elküldve: 2023-01-24 00:31:29,

OFF TOPIC

[4983.]

Hát ezt 1 kicsit rövidre fogtad, így nehéz kitalálni a pontos okot.
Nekem már volt olyan, hogy 1 rossz egér megakasztotta a BOOT-ot.
De a leírásod alapján én arra gondolok, hogy döglődik az alaplap.......
[előzmény: (64082) Barczik L, 2023-01-22 09:47:58]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64098. Elküldve: 2023-01-23 18:12:39,

OFF TOPIC

[4984.]

Igen, akkor sanca, az általam feltett, III. kerületi antennára reagált….

http://www.netboard.hu/viewref.php?post=17733828

Ezek szerint, a lista bővítve,
1. Petronius50
2. Sanca
3. Balaton
4. Nyíregyháza
5. a XI. kerületi, panelház tetején lévő, akár ingyen is elvihető példány
valamint az is előfordulhat, hogy DX Bozóth mester tud még további iinfót
[előzmény: (64097) gardiner, 2023-01-23 17:33:25]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
64097. Elküldve: 2023-01-23 17:33:25,

OFF TOPIC

[4985.]



- nem t'om hivatkozni, de sanca 68432 -es post-ja a 'Hirdetések' topic-ban----> kukk oda icon32.gif -



icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[válaszok erre: #64098]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64096. Elküldve: 2023-01-23 15:51:22,

OFF TOPIC

[4986.]

Upsz, Gabywap majdnem lemaradt, de most már ne komolytalanodjunk itt kérem…. :-)
[előzmény: (64094) SaTom, 2023-01-23 15:22:17]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64095. Elküldve: 2023-01-23 15:30:33,

OFF TOPIC

[4987.]

No, de kié is, hol leledzik ez a „csoda” ? :-)
[előzmény: (64093) Merlot, 2023-01-23 15:08:01]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64094. Elküldve: 2023-01-23 15:22:17,

OFF TOPIC

[4988.]

Most sok vidám smile következik:

Persze hogy tudom, hiszen Bozóth, zoro67, és nem utolsó sorban, én is birtoklok ilyet :-) és biztosan Feci01 is örülne neki….

Megvan Sanca antennája, csak „oly drágán méri”, hogy annyiért már aranyat is lehetne venni :-) , kicsit kalapálni kellene rajta…

Mármint az árán, természetesen, nem az antennán… :-) reméljük…. :-)

Bocs Sanca, továbra is minden tiszteletem :-) !


[válaszok erre: #64096] [előzmény: (64092) gardiner, 2023-01-23 14:49:06]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
64093. Elküldve: 2023-01-23 15:08:01,

OFF TOPIC

[4989.]

Hát ezért kérdem...! icon21.gif

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[válaszok erre: #64095] [előzmény: (64092) gardiner, 2023-01-23 14:49:06]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
64092. Elküldve: 2023-01-23 14:49:06,

OFF TOPIC

[4990.]


" nem erre gondoltam, ez egy Andrew "

- úgy bizony icon50.gif , ez Andrew..... icon75.gif -

icon5.gif icon5.gif icon5.gif a Sanca- féle 4m-es FMV nincs már meg icon5.gif icon5.gif icon5.gif


icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[válaszok erre: #64093 #64094] [előzmény: (64091) SaTom, 2023-01-23 14:10:43]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64091. Elküldve: 2023-01-23 14:10:43,

OFF TOPIC

[4991.]

Szia,
elnézést, elírtam, nem is értem miért a XI. kerületet írtam, a III. helyett, hiszen nem erre gondoltam, ez egy Andrew, talán 370, persze ez is szóba jöhet (gondolom)…

Ő az,
47°33'34.79"É
19° 2'43.32"K

Ha nem árulok el nagy titkot, Feci01 részére szeretném, első körben az FMV-t (az igénye szerinti 4m átmérő okból), de sejtem :-) hogy a 370 Andrew-nak is nagyon tudna örülni…

Az általad csatolt képen látható antenna, vajon, kinek a tulajdonát képviseli?
[válaszok erre: #64092] [előzmény: (64090) Merlot, 2023-01-23 12:42:46]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
64090. Elküldve: 2023-01-23 12:42:46,

OFF TOPIC

[4992.]

Ez a XI.ker-i példány.

Nem tudom, ott van-e még, mert régen nem jártam arra, de valamelyik nap arra sétálok.

9748933_077c910437474175549c37ec3825e068_m.jpg

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[válaszok erre: #64091] [előzmény: (64089) SaTom, 2023-01-23 11:29:02]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64089. Elküldve: 2023-01-23 11:29:02,

OFF TOPIC

[4993.]

Sziasztok,

érdeklődés szintjén kérdezném, ismeri e valaki a Szatyisat „egyéni vállalkozás” mögött rejlő Szatmári István Urat, netán ezen a fórumon is jelen van?

Anno nézegetem, a már nem működő vállalkozás (pontosabban a jelenlegi állapotot tükröző, hivatalos forrásból lekérhető hiteles cégadatok szerinti, mint magán vállalkozás) internetes oldalát, és láttam, hogy a képgalériában, egy FMV antenna telepítése (is) látható.
Érdekelne az antenna sorsa (melyet egy kedves fórumtárs számára keresek), főleg, hogy itthon négy-öt darab története tudott, melyből hárommal magam is „tisztában” vagyok.

1. Petronius50
2. Sanca
3. a XI kerületi, panelház tetején lévő, , akár ingyen is elvihető példány
4. melyben nem vagyok biztos, Romániába szállították…
5. ?

Üdv.
SaTom

[válaszok erre: #64090]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
64088. Elküldve: 2023-01-23 06:26:17,

OFF TOPIC

[4994.]



- icon32.gif ....akkor vagyunk egy páran.... icon32.gif -


icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[előzmény: (64086) Amatőr61, 2023-01-22 17:53:30]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
64087. Elküldve: 2023-01-22 19:46:02,

OFF TOPIC

[4995.]

Hozzád hasonlóan én is. :)

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[előzmény: (64086) Amatőr61, 2023-01-22 17:53:30]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
64086. Elküldve: 2023-01-22 17:53:30,

OFF TOPIC

[4996.]

Én csak a fontosabb tartalommal bíró privátokat mentem el, pl. név/telefonszám, vagy egy fotó, amit az érintett fórumtárs küldött nekem.
A többi (az öszes beérkező kb. 99%-ka) az enyészeté lesz, mert hagyom, hogy a fórummotor 14 nap után automatikusan törölje.
[válaszok erre: #64087 #64088] [előzmény: (64083) Merlot, 2023-01-22 12:54:30]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
64085. Elküldve: 2023-01-22 13:31:06,

OFF TOPIC

[4997.]

Jaaa, akkor miatta terjedt el az a mondás, hogy " a jó moszkvai nénikédet!" icon21.gif

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[előzmény: (64084) anas.tasia, 2023-01-22 13:02:30]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anas.tasia



Tagság: 2008-07-24 10:48:48
Tagszám: #61801
Hozzászólások: 4255
64084. Elküldve: 2023-01-22 13:02:30,

OFF TOPIC

[4998.]

Könnyű neki!
Ha jól tudom, ő Nyizsnyij Novgorodban született, és a nagynénje most Moszkvában él.

Nálam 2008-tól, a legrégebbi archivált PÜ-k: betadin, mtibor67, xawax1223, kex2, jogyerek71. De te is megvagy...

icon32.gif

QTH: Nyírlövő - Munkács
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-01-22 13:25:11]
[válaszok erre: #64085] [előzmény: (64083) Merlot, 2023-01-22 12:54:30]
Kiváló dolgozó
anas.tasia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
64083. Elküldve: 2023-01-22 12:54:30,

OFF TOPIC

[4999.]

Nos, kedves Amatőr, mikor lesz neked olyan precíz, pontos nyilvántartásod, mint gomeynek?
icon21.gif icon21.gif

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[válaszok erre: #64084 #64086] [előzmény: (64079) Amatőr61, 2023-01-21 13:46:08]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
64082. Elküldve: 2023-01-22 09:47:58,

OFF TOPIC

[5000.]

A billentyűzet volt! icon32.gif icon50.gif

Így már elleszek vele míg visszakapom a laptopomat!
Elküldöm alszani és nem zabálja az áramot meg csendben is van.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-01-22 10:11:50]
[válaszok erre: #64099] [előzmény: (64081) Oliver18, 2023-01-22 08:50:37]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011998176574707 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail