Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (66/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
14680. Elküldve: 2009-06-27 22:56:37,

OFF TOPIC

[53726.]

Köszi, cnbc-t említette az illető icon14.gif
Majd ő dönti el mire van keret, mert azért jól jönne mellé az astra1 is :) Ha felszereltük a cuccost szólok mi lett végül:)

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (14677) Amatőr61, 2009-06-27 22:48:58]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
14679. Elküldve: 2009-06-27 22:51:17,

OFF TOPIC

[53727.]

Zoli! Ékezetet elvitte a kutya? :D :@D inkább az egyéni skin választás lehetősége volna jó, nekem meg egy jó nő. Sok usb jukkal. :D lábgómba hüvelygomba provident. Én így szeretlek. :DDdD

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
14678. Elküldve: 2009-06-27 22:49:22,

OFF TOPIC

[53728.]

http://majorgeeks.com/download.php?det=3908
Unknown Devices 1.4.20
Probáld meg ezzel.
[előzmény: (14674) himi, 2009-06-27 20:50:45]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
14677. Elküldve: 2009-06-27 22:48:58,

OFF TOPIC

[53729.]

Szia !
Az amerikaiak egy része szereti nézni a CNBC -t ( Eurobird 1, 11261/ H/ 27500 ) és a CNN -t ( Astra 2, 12051/ V/ 27500 ).
[válaszok erre: #14680] [előzmény: (14668) garga pista, 2009-06-26 22:15:52]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LF



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #179
Hozzászólások: 6291
14676. Elküldve: 2009-06-27 22:46:31,

OFF TOPIC

[53730.]

A változások, ahogy a kiemelt topikok esetében is, nem moderátori döntésként történtek.
[válaszok erre: #14681 #14682] [előzmény: (14675) Zolien, 2009-06-27 22:21:44]
Kiváló dolgozó
LF adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
14675. Elküldve: 2009-06-27 22:21:44,

OFF TOPIC

[53731.]

Valamifele megujulast akar eszkozolni a forumvezetoseg a kenyszeritett szinvaltassal, de max. szimbolizalnia sikerul azt. En azt mondom ne varialjunk, uj motor nelkul nem megy ez. De nem is kell mennie, jo a regi, csak hat kekben. Kerjuk vissza. KWP, legyszives.

Zolien
[válaszok erre: #14676]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14674. Elküldve: 2009-06-27 20:50:45,

OFF TOPIC

[53732.]

Sziasztok
Van egy Yakumo laptopom. Újra kellet rakni és driverek kellenének hozzá. Valaki esetleg egy lelőhelyet nem tud. Én csak a német oldalt találtam de azon semmi nincs. Vagy esetleg driver kereső progit ami nem korlátozott tudna e valaki ajánlani. Hátha az segítene.


Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #14678]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
14673. Elküldve: 2009-06-27 20:41:34,

OFF TOPIC

[53733.]

icon53.gif icon24.gif
[előzmény: (14659) K78, 2009-06-26 19:12:03]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
14672. Elküldve: 2009-06-27 20:30:48,

OFF TOPIC

[53734.]

Köszi mindkettőtöknek, azt hiszem az Astra2 lesz a legjobb.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (14670) zolcsi68, 2009-06-27 08:45:57]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
14671. Elküldve: 2009-06-27 20:19:46,

OFF TOPIC

[53735.]

Hali!

Csatlakozom én is! De ha már nincs lehetőség akkor legalább a kék lenne,(tudom őnszántamból kezdtem ide "járni") de ez a zöld szerintem szemrontó.

Köszönöm!

Üdv:
[előzmény: (14662) himi, 2009-06-26 19:34:46]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolcsi68



Tagság: 2005-12-10 17:19:49
Tagszám: #24478
Hozzászólások: 781
14670. Elküldve: 2009-06-27 08:45:57,

OFF TOPIC

[53736.]

astra 2-n van par amerikai. (living, espn us...) Mast nem igen talalsz.

Wood floor SaRaSota
[válaszok erre: #14672] [előzmény: (14668) garga pista, 2009-06-26 22:15:52]
Törzstag
zolcsi68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
14669. Elküldve: 2009-06-27 07:43:06,

OFF TOPIC

[53737.]

NIncs olyan icon33.gif
[előzmény: (14668) garga pista, 2009-06-26 22:15:52]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
14668. Elküldve: 2009-06-26 22:15:52,

OFF TOPIC

[53738.]

hi

Nem akartam régi topikokat keresgélni ezért ide írok.

Egy olyan megrendelést kaptunk parabola szerelésre,hogy angol adókat (Astra2) szeretne nézni az illető. Viszont Kanadából jött, szeretne nézni valami amerikai csatornát is. Van-e valami ilyen adó amit lehetne fogni nálunk, de nem Dx-elsére gondolok, hanem ami egy max 100as antennával is behozható. Tehát az Astra2 mellé érdemes-e még valamit behozni?

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #14669 #14670 #14677]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
14667. Elküldve: 2009-06-26 21:00:50,

OFF TOPIC

[53739.]

ok nyissatok topicot hogy melyik szín tettszene. esetleg fekete fehér betükkel?
vagy fekete hatter fekete betukkel?
icon21.gif nekem tettszik a valtozas.
icon21.gif na kicsit udvarolok kaphatok op jogot? :D
icon21.gif icon21.gif icon21.gif

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14666. Elküldve: 2009-06-26 20:17:35,

OFF TOPIC

[53740.]

Elnézést elkerűlte a figyelmem!

Nekem tetszik ez a szín. De ízlések és pofonok!mert ugye kinek a pap kinek a papné kinek meg a sulc gizi!

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[előzmény: (14665) sztar1, 2009-06-26 20:03:12]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
14665. Elküldve: 2009-06-26 20:03:12,

OFF TOPIC

[53741.]

ybeallitas icon7.gif Szinséma.

viszont barmien szint valasztasz,csak ez a szolid libafos zöld marad

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #14666] [előzmény: (14663) @malacka@, 2009-06-26 19:46:00]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
14664. Elküldve: 2009-06-26 19:51:26,

OFF TOPIC

[53742.]

eddig így volt
[előzmény: (14662) himi, 2009-06-26 19:34:46]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
14663. Elküldve: 2009-06-26 19:46:00,

OFF TOPIC

[53743.]

Én azt hittem, hogy van is ilyen lehetőség, de nem találtam icon18.gif


______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #14665] [előzmény: (14662) himi, 2009-06-26 19:34:46]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14662. Elküldve: 2009-06-26 19:34:46,

OFF TOPIC

[53744.]

Szerintem lehetne több szín válsazték is! Mindenki azt a színt választaná ami tetszik.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #14663 #14664 #14671] [előzmény: (14660) vizes, 2009-06-26 19:23:03]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
14661. Elküldve: 2009-06-26 19:33:27,

OFF TOPIC

[53745.]

én is icon11.gif

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (14660) vizes, 2009-06-26 19:23:03]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
14660. Elküldve: 2009-06-26 19:23:03,

OFF TOPIC

[53746.]

hahóóóóó programozó úr

szeretném vissza kapni a szolid kék skit


köszi
[válaszok erre: #14661 #14662]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
14659. Elküldve: 2009-06-26 19:12:03,

OFF TOPIC

[53747.]

A 2001-es akció annyira jól sikerült, hogy én azóta sem veszek daNOne terméket!
[válaszok erre: #14673] [előzmény: (14654) sztar1, 2009-06-26 16:35:16]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fixmalve



Tagság: 2004-01-26 21:02:43
Tagszám: #8390
Hozzászólások: 470
14658. Elküldve: 2009-06-26 18:31:24,

OFF TOPIC

[53748.]

Undoritó és idegesitő ez a libafos zöld. Ki az akinek tetszik? Vagy ez is diktatórikus, eszi nem eszi alapon működik?
Törzstag
fixmalve adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
14657. Elküldve: 2009-06-26 18:04:44,

OFF TOPIC

[53749.]

A rádiók nem szoktak spamet küldeni.
Inkább a nevükkel élt vissza valaki.
Esetleg az email két évig barangolt, mire megérkezett.
[előzmény: (14656) sztar1, 2009-06-26 17:44:22]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
14656. Elküldve: 2009-06-26 17:44:22,

OFF TOPIC

[53750.]

pedig ma kaptam a slager radiotol emailben

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #14657] [előzmény: (14655) addam, 2009-06-26 17:24:25]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011805057525635 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail