Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9497628/29 Témák: 19568 Tagok: 113622 Legújabb tag: jackobjasson2 Online: (96/45
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2731 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68268, Sat)
 

Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
14570. Elküldve: 2009-06-17 17:51:01,

OFF TOPIC

[53776.]

A motoros chatelo, a helyesiras meg a blog

<Galla Miklosos torzitott hangon, rikkancs stilusban>: /Iszonytato okossagokon alapulo tanacsadas, rettenetes felhaborodas, klasszikus idezetek, elementalis elmelkedesek, eszeveszett blogolas, csapongas!/

A modoros chatelo rendkivuli szinvonalu szoviccekkel operal, nyomatekosito jelzoket hasznal (a 23db felkialto jel mar nem eleg)!!!!!!!

Az ekezet nelkul kommunikalok taborat gazdagitom en is. Szamtalan csortet vivtam mar mas, rendszerint tudatlan, arcoskodo felhasznalokkal, miszerint en mennyire igenytelen vagyok, en ne szoljak azert, ha o 'lesszt'-t ir. (" helyett '-t hasznalok, engedtessek meg ennyi koltoi szabdsag.) Igen szomoru, hogy a tinik szellemi es moralis vilagaval, igenytelenseggel azonositja a legtobb ember az ekezettelenseget. 1998 ota internetezem, anno Commodore 16-tal kezdtem. Van ebben egy jo adag nosztalgia is. Baj ez? Szerintem nem. A kivulallok primitivsege e dologgal szemben (is) baj? Az. Ehhez kapcsolodo egyik letezo legnagyobb modorossag: ha ekezet nelkul irsz, kulfoldrol irsz:)
Ez Newtoni alaptorveny. Ha nem, akkor vagy tini, vagy igenytelen, vagy csak szimplan hulye vagy mert ekezetes kornyezetben az ó-t nem o-nak irod (ez nagyon kiakaszt), es nem vagy 'lessz'-es vagy 'sex'-es (ez utobbit meg orvostan hallgato leanyzonak is sikerult elsajatitania, szoval nincsremeny!). Mint a tobbi. Tulmutat a problema szimpla berogzultsegen tehat: mas vagy, kilogsz, csak egy hulye kulfoldi, aki buta es nem halado, mint a tobbi, aki majmolja egymast, mert az jo, falkaban van es elfogadva, sajat - rendre takargatnivalo - attributumai rejtve maradhatnak. Az emberek kerulik a konfrontaciot. Ki ezert, ki azert.
Ezen felul meg akar modoros is lehetsz.(*)
Sok ev multan tavalytol kenyszerultem hosszadalmasabb eketezetes gondolatkozlesre (cikkiras), ment. Sokkal gyorsabban mint gondoltam, szinte elertem a mostani sebessegem. A mindennapokban atalltam? Nem. Csak hogy kiszurjek par birka-falkaba csalogato trendman-kotozkodest? Tagolas - minek, stilisztika - nulla, kerdojel, vesszo - mik azok? Az erveket elfogadom, talan meg meg is hajolnek, ha nem pont sajat szegenysegi (igenytelensegi) bizonyitvanyukat tartva magasba es lengetve azt hoznak fel ellenervkent az en megnyilvanulasaim milyensegere. Nalam ez - jobb napokon - egyertelmuen ironia kategoria. Annak ellenere is, hogy igenis, itthonrol irok, meg kell vedeni magam, megkuzdeni a 0-ra kerulesert, az 'ertelmes vagyok, csokolom'-tablaert. Meg ugye eloszeretettel vonjak le a nem ritkan 68 eletre elore valo kovetkeztetest adott szemelyrol, mindosszesen 2 mondat ismereteben. Erre varrjatok gombot. Sokmindent lekezelek de ez... Nincs orvossag. Ugye, mondanom sem kell, a 'vesszotlenseg' ezen sem eppen segit. Nem baj, megvivjuk. Akar minden nap.
Iiigen, alaposan ideblogoltam a sokevnyi keseruseget. Elvegre ez a megfelelo hely, nem?:) Es hol van meg a vege..

- ekezetes domainnevek! emlekszunk? broaf (hangutanzo szo, neten hanyas)

*Bizony keskeny a hatarvonal sznobsag es modorossag kozott, a nemtetszes es izlesbelisegek kozt; sikerult is osszekutyulni oket parszor mar, nemigaz?;)
Eltanult viselkedesmintak + valahova tartozni akaras, netan ezek kevereke (es ide bizony pont egy Woody Alen idezet passzol a legjobban.. tudjatok melyik, a klubos). Azert tisztazzunk valamit: nincs olyan ember, amely valamely mozzanataban, tulajdonsagaban, gondolataban ne lenne modoros. Mindenki kicsit eltanult, atvett valamit (valakit), a kulonbseg csak ezek aranyaban van. (ARÁNYÁBAN, bazze':) Nem konnyu mufaj, no.)
A lanyoknak puncijuk, a fiuknak kukijuk van, vagyunk enni, aludni, szeretkezni, zenet hallgatni. Az alap igenyek ugyan azok, ezek intrepretacioinak, az ezekhez valo eljutasnak vannak modozatai. Felvett, atvett modozatai. Sokan ellatjak, eltanuljak, s magukbol nem adnak hozza semmit. Itt jon be az eredetiseg hianya, maradnak tehat a jol leprobalt, letesztelt, ingyen fellelheto es ellesheto klisek.
Klisek, a halalom. Emiatt olvasom ezt a blogot - meg ha neha kavarodnak a dolgok, pl. tancban onmagukat kifejezok lefikazasa (nem, nem ismertem magamra, az a post tulzas volt (ha magamra ismertem volna, akkor is ezt tartanam, egy kivulallo objektivitasaval (letezik ilyen is))*** - de valamifele elegtetelt azert kapok itt. A 'mennem kell', 'hoppa, ido van', 'hogy vagy? jol! - hogy csak a lightosab kotelezo frazisokat emlitsem, itt egyszeriben mind onmaguk karikaturaiva valnak, pompas szinben tundokolnek, olyanban, aminek eddig csak ellenpolusu, mindennap faraszto es remenytelen kimenetelu csatakra invitalo, faraszto hatasat 'elvezhettem'. Koszonet mindezert!! Tovabba megfigyelheto, hogy egymas kozott hasznalo kommunikalok ('hello, hogyvagy') kezdessel startolnak es unjak! Sot, bosszankodnak, de nem tudnak kikeveredni belole, felnek, nem tudnak, nem akarnak mas uton, mas szalakat megpenditeni. Hogy miert? Felo, hogy bonyolultabb lenne, mint a szokasos koroket futni, felo, hogy nem ertene a masik.. fel kell futtatni, be kell tanitani, meg kell ismertetni, erre nincs energia, nincs affinitas. Elkepeszto klisehalmazban elunk!

Mashonnan jovunk es ha netan tul tavolrol, egy olyan vilagbol amiben mi nem nevelkedtunk, nekunk idegen, az nem feltetlenul modoros. Egyebkent annal modorosabb valami, minel jobban nem ismerjuk. Ez alol termeszetesen kivetelt kepez a tobbsege ezen dolgoknak: alaptezis, ami az egyediseg hianyan es az 1:1 masolason alapul. Kettos erzes van bennem. Igen sok esetben egyszeru(seg), kedvesseg, artatlansag es szimpla ehseg a kommunikaciora, baratkozasra, emberi kozelsegre huzodik a betanult hangosorok mogott. Kicsit ugyetlenul, egyszerubben bar. Szabad bantani ezert barkit is? Megvetni, lenezni? Szeretnem felhivni a figyelmet az arnyalatokra, a kulonbsegre! Van, hogy sok a 'jobol', akkor valoban jo a kibeszeles, kis felengedes, a bosszanto szavak egyszeriben kellemes 'szabadidos tevekenysegge' valnak. De ne bantsunk senkit! Nyilvan, tobbsegnek nem is celja, van viszont aki atbillen, osszeszukult szemekben es szabalyos utalatban vegzodik a kitargyalas (1-1 post vegere eres). Azert remelem nincs tul sok ilyen koztunk:( Modorossagrol beszelni is modorossag, az ide jarok es ezt a siteot rajongok is csoportosultak, tomorultek valahova. Hoppa. Egy parhuzamos vilagban epp errol a forumrol irnak, amirol egy masiknak megint van mit irni.. Nincs kiut mert: mindenkinek van milyensege, attributumai, van aki extrovertalt, vehemensebb, elnyomo, tulnyomo, masok kevesbe. Mindket csoportban van eredeti, nem-eredeti. Van aki besimul, van aki kilog/kitunik. Minel inkabb, annal jobban az. Az antimodorosok is modorosok, mert az is egy attributum. Nincs az az erzesem, hogy ezzel a bekezdessel itt most a spanyolviaszt szartam volna, nem feltetlenul celom ujat mondani, okitani, csak kijott. Prutty.

- Loggolas <- nem egy szagembertol(fertegetes poen!) hallottam mar:( Javitasi szandekra: harc. Asszem nem nyert senki:)
[válaszok erre: #14571] [előzmény: (14569) Zolien, 2009-06-17 17:49:04]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
14569. Elküldve: 2009-06-17 17:49:04,

OFF TOPIC

[53777.]

Sziasztok, eszembe jutott ez a forum, itt is felmerult mar ez a problemakor. Nana, hogy en voltam az egyik szereplo!:) Az ekezetnelkuli irasmodrol van szo.
Van egy ilyen, hogy http://modoros.blog.hu/ Nem reklamozni szeretnek, csak hogy ertsetek, a post oda szuletett eredetileg. Viszont ide is aktualis! De meg mennyire. Marmint a fo temajat tekintve:) Elkanyarodasok is vannak, kulonbozo stilusokban. Nos, ha gondoljatok, olvassatok, vigyetek, egyetek, talan akad hasznosithato:
[válaszok erre: #14570] [előzmény: (14568) Zolien, 2009-06-17 17:44:39]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
14568. Elküldve: 2009-06-17 17:44:39,

OFF TOPIC

[53778.]

Van az idokep.hu-nak egy Windowsos kliense. Az oleg jo szerintem.
[válaszok erre: #14569] [előzmény: (14567) szunti, 2009-06-17 17:40:08]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
14567. Elküldve: 2009-06-17 17:40:08,

OFF TOPIC

[53779.]

Miért, az "időjárás figyelő"-t mire lehet még használni?
Különben így elég nehéz segíteni, azt se írtad le, hogy milyen oprendszerhez kell.
Ez olyan mint amikor bemész az autósboltba és mondod, hogy kell egy levegőszűrő. Na de milyen autóhoz??? :)
[válaszok erre: #14568] [előzmény: (14566) zoro67, 2009-06-17 16:53:47]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3772
14566. Elküldve: 2009-06-17 16:53:47,

OFF TOPIC

[53780.]

olyanra gondolok amivel megtudom nézni hogy mien idő lessz

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #14567] [előzmény: (14565) mekukoki, 2009-06-17 15:07:42]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
14565. Elküldve: 2009-06-17 15:07:42,

OFF TOPIC

[53781.]

A Vista és a Win7 gadgetjei között van ilyesmi, meg az operához és firefoxhoz is van bővítményként. Vagy nem ilyesmire gondolsz?
[válaszok erre: #14566] [előzmény: (14564) zoro67, 2009-06-16 19:44:38]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3772
14564. Elküldve: 2009-06-16 19:44:38,

OFF TOPIC

[53782.]

Létezik időjárás figyelő progi? (magyarországi) nem weblapra gondolok

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #14565]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
14563. Elküldve: 2009-06-16 19:43:37,

OFF TOPIC

[53783.]

sziasztok...nem birtam ezt magamban tartani:http://nol.hu/gazdasag/alaposan_osszemegy_a_szlovak_gazdasag...mert bizony őket nem érinti.... icon53.gif
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Böszi



Tagság: 2007-06-12 16:41:10
Tagszám: #45957
Hozzászólások: 324
14562. Elküldve: 2009-06-16 15:35:37,

OFF TOPIC

[53784.]

Ez nagyon jó!!!


http://www.youtube.com/watch?v=CLrFGYAsf1g
Törzstag
Böszi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
14561. Elküldve: 2009-06-15 22:59:16,

OFF TOPIC

[53785.]

Szia!
A laptopok többsége jól van összerakva hardveresen.
(Mem. kiosztás, IRQ és DMA kiosztás)
Ugyanakkor, találkoztam már "reménytelen" esettel is!
Az asztali gépeknél ez sajnos még ma is, "másként" van.
Az elsődleges ütköző eszköz, az USB vezérlő.
(Szerencsére, lassan nagyobb választékban kaphatóak, a hálózati szerverek, eszközök. Köztük printer szerver, USB manager és háttértárak.)
Másodlagos ütköző eszköz lassan "kimegy a divatból", a Serial-ATA és az E-IDE vezérlő ütközése.
Harmadlagos ütközési forrás egy PCI(-e) vezérlő kártya lehet.
Ritkábban az Ethernet vezérlő és az Audió vezérlő "akad" össze.
Még ritkábban, az energia gazdálkodásnak nem jut cím. (Pl. a Com port kikapcsolása segít)
Így, a processzor fölösleges "köröket" fut.
Egységes megoldás sajnos nincs, alaplaptól, gyártótól és típustól függ.

Persze a szoftverezés is lehet ludas. :-)
[előzmény: (14559) anas.tasia, 2009-06-15 18:30:30]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
14560. Elküldve: 2009-06-15 20:02:43,

OFF TOPIC

[53786.]

http://www.youtube.com/watch?v=D7VmNsaSDj0
icon21.gif
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anas.tasia



Tagság: 2008-07-24 10:48:48
Tagszám: #61801
Hozzászólások: 4255
14559. Elküldve: 2009-06-15 18:30:30,

OFF TOPIC

[53787.]

Ki tapasztalt olyan jelenséget, hogy a skype leterheli a PC processzort (2,4GHz)folyamatosan 100%-ra?

Ha a laptopról beszélek, ott "csak" kb.25-60% a leterheltség.

icon50.gif

QTH: Nyírlövő - Munkács
[válaszok erre: #14561]
Kiváló dolgozó
anas.tasia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csacsi:)



Tagság: 2008-01-22 15:00:52
Tagszám: #54737
Hozzászólások: 237
14558. Elküldve: 2009-06-15 14:30:45,

OFF TOPIC

[53788.]

www.kepfeltoltes.hu/view/090615/K_p_074_www.kepfeltoltes.hu_.jpg az előző hozzászólásomban valamiért nekem nem tölti be a képet ... lehet igy egyszerűbb.
[válaszok erre: #14559]
Haladó
csacsi:) adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csacsi:)



Tagság: 2008-01-22 15:00:52
Tagszám: #54737
Hozzászólások: 237
14557. Elküldve: 2009-06-15 14:19:14,

OFF TOPIC

[53789.]

Sziasztok icon50.gif
ezt a minap fényképeztem Bp. egyik kerületében amerre járok haza többnyire (van más útvonal is de ezt használom legsűrűbben) K_p_074_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
... komoly szerelők vannak...egy élő fába csavarozzák a konzolt .... én fém pénzekkel fizettem volna ki őt amit rácsavaroznék a lábára facsavarral.... icon53.gif
Haladó
csacsi:) adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
14556. Elküldve: 2009-06-15 09:49:49,

OFF TOPIC

[53790.]

Köszönöm a tippet.Sajnos a média Coderrel nem sikerűlt átkonvertálnom,de a FormatFactoryval(free program és a Chip magazin oldaláról lehet letőlteni), igen,de azzal is csak az eredeti .ts kiterjesztésű fájlból.Az .mkv-ból nem. icon50.gif
[előzmény: (14554) amdrulez, 2009-06-14 06:27:34]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Utalatos Manyika



Tagság: 2002-08-13 00:00:00
Tagszám: #183
Hozzászólások: 3826
14555. Elküldve: 2009-06-14 12:02:29,

OFF TOPIC

[53791.]

Az elmúlt napokban több bejelentést is kaptunk támogatóinktól, hogy Budapest különböző helyszínein egy magánszemély pénzt gyűjt az Illatos úton lévő kutyák részére. Többen feltették a kérdést, hogy miért ilyen módon gyűjtünk pénzt, illetve, hogy a bedobott pénzekről mikor kapnak adóigazolást.
Felhívjuk az állatbarátok figyelmét, hogy a városban feltűnő, Illatos úti kutyák fényképeivel pénzt gyüjtő magánszemélyek semmilyen kapcsolatban nem állnak a "Lelenc" Kutyamentő Egyesülettel. Adománygyűjtésre őket sem a Fővárosi Közterület-felügyelet Állategészségügyi Telepe, sem egyesületünk nem hatalmazta fel. A nekik juttatott adományt nem juttatják el szervezetünkhöz, azt ismeretlen célra fordítják, sem számlát, sem bevételi bizonylatot nem adnak az adományozóknak. A felhasználás módjáról és céljáról tájékoztatást nem tudunk adni. Minthogy ezek az adományok nem jutnak el az általunk pártfogolt négylábúakhoz, kérjük, az Illatos úti kutyáknak szánt adományaikat kizárólag ellenőrzött módon juttassák el hozzánk.
Köszönjük!

http://www.illatosut.hu

http://www.lelenc.hu/
Kiváló dolgozó
Utalatos Manyika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
14554. Elküldve: 2009-06-14 06:27:34,

OFF TOPIC

[53792.]

MediaCoder

Ezt használom konvertáláshoz.
[válaszok erre: #14556] [előzmény: (14551) teleholdkóros, 2009-06-13 21:37:37]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7006
14553. Elküldve: 2009-06-13 23:13:49,

OFF TOPIC

[53793.]

http://www.rtlhirek.hu/video/59408
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
14552. Elküldve: 2009-06-13 22:02:13,

OFF TOPIC

[53794.]

Sziasztok!

Üdvözlök ismét mindenkit a fórumon. Hosszabb kihagyás után ismét látogatni fogom a közösséget.

Elnézést mindenkitől, akinek kérdéseit, problémáját megválaszolatlanul/megoldatlanul hagytam.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
14551. Elküldve: 2009-06-13 21:37:37,

OFF TOPIC

[53795.]

A Hello HD-ról felvettem a Lost5s10.epizódját és áttettem .mkv fájlba.Most az a gondom,hogy át lehet-e valamilyen programmal konvertálni mpeg-2-re,hogy dvd-re ki tudjam írni és divx-es lejátszóval a feleségem meg tudja nézni crt TV-én.Segítségeteket kérem.Előre is köszööm. icon50.gif
[válaszok erre: #14554]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3772
14550. Elküldve: 2009-06-13 14:15:49,

OFF TOPIC

[53796.]

ok köszi

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (14538) amdrulez, 2009-06-12 19:35:57]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
14549. Elküldve: 2009-06-13 12:36:09,

OFF TOPIC

[53797.]

köszi a választ. :) icon50.gif

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
14548. Elküldve: 2009-06-13 12:07:12,

OFF TOPIC

[53798.]

Hi!

Nálam telepítve van JAVA. Letöltöttem java nélküli sweethome-t, majd futtattam a SweetHome3D.jnlp fájlt. Ez letölt valamit a netről /kb 1 perc 8Mbit/s-es kapcsolattal/ és már megy is. Második indítás után már nem tölt le semmit, és rögtön indul.

JAVA

Java nélküli Sweethome
[előzmény: (14546) himi, 2009-06-13 08:35:44]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
14547. Elküldve: 2009-06-13 09:20:58,

OFF TOPIC

[53799.]

Vedd meg a Parlamentet icon32.gif
[előzmény: (14545) blikkk, 2009-06-13 04:28:04]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14546. Elküldve: 2009-06-13 08:35:44,

OFF TOPIC

[53800.]

blikkk
Nos éppen egy ilyen házat kellene le rajzolnom! 3 évig csak a "szemetet" halmozták fel benne meg a mellék épületeiben!

amdrulez

Ahogy olvasom jó lenne a progi csak nem tudom elindítani. Jávás telepítő leszed és nem tudja elindítani a vávát a PCn de egyik PCmen sem indúl el. Sem XP sem Laptop Vista

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #14548] [előzmény: (14545) blikkk, 2009-06-13 04:28:04]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68268, Sat)
 
    / 2731 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011532068252563 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail